Aktuality

Níže vidíte veškeré aktuality zveřejněné na tomto webu.

BusLine varuje před hrozícím kolapsem veřejné dopravy

(Semily 25. listopadu 2021) Nová vlna koronaviru akutně ohrožuje zajištění veřejné autobusové dopravy. V době kritického nedostatku řidičů na pracovním trhu se závazková doprava v ČR dostává kvůli karanténám opakovaně do velkých problémů a hrozí, že brzy nedokáže zajistit všechny linky. Majitel skupiny BusLine žádá o jednání budoucího ministra dopravy, aby pomohl situaci konstruktivně řešit.

Více informací »
Změna JŘ na lince 550909 Litoměřice Praha od 17.11.

Na lince byly upraveny časy odjezdů a prodlouženy jízdní doby.

Vybrané spoje nebudou obsluhovat zastávky Mnetěs, rozc., Ledčice a Nová Ves, rozc.

Tyto spoje zároveň budou zastavovat na zastávce Straškov-Vodochody,škola místo Straškov-Vodochody, aby se mohly autobusy otočit a najet zpět na dálnici D8!

Prosíme především cestující ze Straškova o prostudování JŘ a výběr příslušné zastávky podle správného spoje.

JŘ ve formátu PDF najdete na https://bit.ly/JizdniRad_Praha_Litomerice

Děkujeme za spolupráci.

Více informací »
V České Lípě oslavili 60 let pravidelné autobusové dopravy

Několik stovek návštěvníků si nenechalo ujít oslavy 60 let pravidelné autobusové dopravy v České Lípě. Oslavy měly podobu Dne s historickými autobusy BusLine a symbolickým zahájením byl křest dvou nových autobusů IVECO Crossway. Přítomní se tak mohli přesvědčit na vlastní oči, jaký kus cesty tento způsob dopravy za pár desítek let urazil, především pokud jde o komfort cestujících.

Více informací »
BusLine podepsal desetiletou zakázku na dopravu v Pardubickém kraji

Společnost BL14 s.r.o. ze skupiny BusLine je jedním z vítězů desetileté zakázky na dopravní obslužnost v Pardubickém kraji. Příslušné smlouvy s vedením Pardubického kraje podepsal jednatel společnosti a zároveň vlastník celé skupiny BusLine Jakub Vyskočil. BL 14 bude jezdit ve čtyřech oblastech kraje.

Více informací »
Na pomoc Moravě jsme vybrali 160 tisíc

Částku přesahující 160.000,- korun mezi sebou vybrali zaměstnanci skupiny BusLine a v týdnu ji zaslali na účet Arcidiecézní charity Brno. Zapojili se pracovníci všech firem skupiny.

Více informací »
Posílení expresní linky Jablonec nad Nisou - Praha

Vážení cestující,

byl schválen nový jízdní řád na linku 530190 a místenky jsou v prodeji. Od 14.6. nově přibyde spoj v 5:30 z Jablonce n. N. a 7:30 z Prahy. Zároveň přibydou páteční spoje v 16:00 z Jablonce n. N. a 17:50 z Prahy.

Více informací »
BusLine bude od června 2022 jezdit i v jižních Čechách

Společnost BL13 s.r.o. z dopravní skupiny Busline je jedním ze tří vítězů výběrového řízení, kteří podepsali dlouhodobé smlouvy na poskytování dopravní obslužnosti v Jihočeském kraji. Za Jihočeský kraj desetileté smlouvy podepsal hejtman Martin Kuba, za skupinu BusLine pak její majitel Jakub Vyskočil.

Více informací »
Hledáme řidiče/ky autobusu - přidejte se k nám

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola? Hledáte zajímavou práci a pocházíte z Rokytnice nad Jizerou, Jilemnice, Jablonce nad Nisou nebo České Lípy? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás!

Inzerát - ROKYTNICE N. J. A JILEMNICE zde:

Inzerát JABLONEC NAD NISOU zde:

Inzerát ČESKÁ LÍPA zde:

Více informací »
Obnova dalších spojů na expresní lince Litoměřice-Praha

Vážení cestující,

věnujte pozornost změně jízdního řádu na expresní lince Litoměřice - Praha. Od 31. 5. 2021 dochází k další obnově spojů na linkách 550908 a 909. Přidáváme 3 páry spojů, ale především bude posílen ranní odjezdový spoj z Litoměřic do Prahy.

Jízdní řády zde: 550908 a 909

Více informací »
O víkendu vyjedou první cyklobusy

Od soboty 29. 5. budou každý víkend milovníky cyklistiky ve východních Čechách a Libereckém kraji převážet speciální cyklobusy společnosti Busline na tradičních trasách z Hradce Králové na Špindlerovku a do Deštného v Orlických horách. Kola vám převezou také mezi Turnovem a Jičínem, se zastávkami například u hradu Kost nebo na Hrubé Skále. Vyjede i tradiční „Krkobus“, který spojuje Harrachov a Pomezní boudy. Cyklobusy v Jizerských horách pak startují od 5. června.

Více informací »
Hledáme stevarda do cyklobusu

Studujete a chcete si přivydělat? Zajímá Vás oblast dopravy, máte dobrou fyzičku a pocházíte z Jilemnicka? Pak máme brigádu právě pro Vás – hledáme stevarda do cyklobusu.

Více zde:

Více informací »
Zapojte se do ankety

Využíváte pro své cesty z Litoměřic do Prahy naši expresní linku? Jste spokojeni s našimi službami? Chtěli byste něco změnit? Tak neváhejte a napište nám to! Připravili jsme pro Vás anketu, v rámci které bychom formou dotazníku rádi získali Vaše připomínky a nové podněty.

Dotazník zde:

Více informací »
BusLine pokračuje v dlouhodobé podpoře veteránů

Majitel společnosti BusLine Jakub Vyskočil pokračuje v podpoře našich veteránů, kteří jsou v péči Nadačního fondu REGI Base I. Ve čtvrtek předal speciální vybavení pro pokročilou počítačovou grafiku veteránovi z Kosova podpraporčíkovi Zdeňkovi Čtvrtníčkovi, který je po těžkém zranění páteře upoután na invalidní vozík. Kratičký ceremoniál proběhl přímo na parkovišti autobusů na Černém Mostě.

Více informací »
Změna jízdního řádu na expresní lince Litoměřice-Praha

Vážení cestující,

věnujte pozornost změně jízdního řádu na expresní lince Litoměřice - Praha. Od 2. 5. 2021 přidáváme pár spojů v neděli, dále dochází k časové úpravě nedělních spojů a ještě k drobné změně v čase jednoho spoje z Prahy do Litoměřic.

Upravený jízdní řad zde:

Více informací »
Noví dopravci v Královéhradeckém kraji na jedničku

Víc než měsíc vozí v Královéhradeckém kraji cestující čtyři noví dopravci – vítězové náročného výběrového řízení. Na setkání s médii hodnotili dosavadní zkušenosti hejtman Martin Červíček, radní pro dopravu Václav Řehoř a vedoucí odboru dopravy Tomáš Jurček.

Více informací »
Nabízíme práci - referent/ka informační kanceláře - Hořice a Jičín

Zajímá Vás oblast dopravy a jste komunikativní? Hledáte práci na částečný úvazek / brigádu a pocházíte z Hořic nebo Jičína? Pak by Vás mohl zaujmout náš personální inzerát na pozici referentky informační kanceláře.

Inzerát zde:

Více informací »
Nabízíme práci řidičky - řidiče autobusu v Královéhradeckém kraji

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola? Hledáte zajímavou práci a pocházíte z Hradce Králové, Dvora Králové, Hořic nebo Jičína? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás!

Inzerát zde:

Více informací »
Skupina BusLine hledá vhodného uchazeče na pozici TECHNICKÉHO ŘEDITELE.

Máte zkušenosti v technickém oboru a manažerské dovednosti? Zajímáte se o autobusovou dopravu a baví Vás stále se učit novým věcem? Pak věnujte pozornost našemu inzerátu, třeba hledáme právě Vás!

Inzerát zde:

Více informací »
BusLine testuje zaměstnance přímo v terénu – ve speciálním Covid Test Busu

BusLine řeší povinnost testů svých zaměstnanců netradičním způsobem. Své pobočky v menších městech objíždí speciálním Covid Test Busem. Ve větších městech, jako je například Smržovka či Jablonec probíhá testování v ordinacích závodního lékaře. V některých vzdálenějších pobočkách však musí nastoupit mobilní řešení, které společnost ve čvtrtek 18. 3. předvedla v Liberci.

Více informací »
Poslední jízda autobusu Karosa 900

Ve středu 10. března se s cestujícími rozloučil autobus Karosa 900 svojí poslední jízdou na trase Turnov - Železný Brod – Turnov. Pro mnoho šoférských bardů, ale i fanoušků dopravy to nebylo příjemné loučení, protože mnoho z nich považovalo tento vůz za jeden z nejlepších, který kdy sjel ve Vysokém Mýtu z pásu.

Více informací »
|<12345...14>|
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time