Aktuality

Níže vidíte veškeré aktuality zveřejněné na tomto webu.

Úprava jízdních řádů na expresní lince Litoměřice - Praha

Od pondělí 18. ledna dochází k úpravě jízdních řádů na expresní lince Litoměřice – Praha. Změna v jízdních řádech reaguje na aktuální situaci související s pandemií COVID–19 a vyhlášeným nouzovým stavem. Nejvytíženější spoje zůstávají zachovány. Aktuální jízdní řády naleznete zde: linka 908 a linka 909:

Více informací »
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021!

Všem našim cestujícím, obchodním partnerům, kolegyním, kolegům, i fanouškům dopravy přejeme krásné a klidné Vánoce prožité ve zdraví s těmi, které máte rádi! A do nového roku jen vše NEJ!

Více informací »
Otvírací doba informačních kanceláří

Vážení cestující

V obobí mezi Vánocemi a Novým Rokem dochází k úpravě provozní doby našich informačních kanceláří.

Více informací »
Kontaktní centra v Turnově a Rokytnici n. J. budou mít od ledna  novou adresu

Vážení cestující, od 4. ledna 2021 dochází ke změně adresy kontaktních míst v Turnově a Rokytnici nad Jizerou. Více infromací zde:

Více informací »
Provoz expres Jablonec - Praha od 13.12.

Vážení cestující

s  celostátní změnou jízdních řádů od 13.12. dochází k mírnému posílení provozu o jeden pár spojů ve všední dny a v neděli. Místenky v prodeji po aktualizaci systému, pravděpodobně od 9.12.

Více informací »
Omezení provozu MHD Česká Lípa od 14.10.

Vážení cestující

Z rozhodnutí rady Města Česká Lípa dochází od 14.10. k omezení provozu. Spoje označené negativní značkou 40 nejedou. Jedná se o běžný prázdninový provoz. Děkujeme za pochopení.

Více informací »
Omezení provozu MHD Jablonec n. N. od 14.10.

Vážení cestující

Z rozhodnutí rady Města Jablonce n. N. v návaznosti na uzavření škol bude od 14.10. omezen provoz. Omezení budou provedena stejnou formou jako je tomu při letním prázdninovém provozu.

Více informací »
Zveme Vás na Den s historickými  autobusy

Zveme Vás na tradiční akci Den s historickými autobusy, která se uskuteční v neděli 20. září v České Lípě. Jízdné v retro autobusech i MHD bude po celý den zdarma. Vraťte se s námi v čase a zavzpomínejte na historii na cestování.

Více informací »

!!!POZOR ZMĚNA!!! 28.9. z technických důvodů nepojede spoj 42 v 18:50 z Prahy. Za způsobené komplikace se omlouváme.

Více informací »
Roušky od 1.9.

Vážení cestující

od 1.9. je znovu zavedena povinnost zakrytí dýchacích cest při cestování veřejnou dopravou. Před nastoupením do vozidla si proto prosím zakryjte nos a ústa rouškou, šátkem, šálou, nákračníkem či jiným ochranným prostředkem. Cestující, kteří tuto povinnost nesplní budou vyloučeni z přepravy.

Děkujeme za vaši ohleduplnost.

Více informací »
Informace pro cestující

Prosíme cestující, aby si při platbě jízdného v hotovosti u řidiče používali bankovky do výše pětinásobku ceny jízdného.

Prosíme cestující, aby při čekání na zastávkách využívali k sezení pouze místa k tomu určená (lavičky,...) Pokud sedíte na zemi a sednete si v autobuse, dochází ke znečištění sedačky.

Děkujeme za pochopení

Více informací »
Obnova dalších spojů na expresní lince Litoměřice-Praha

Vážení cestující, od 13. 7. 2020 obnovujeme další spoje na expresní lince Litoměřice–Praha, a to jak o víkendu, tak i v pracovní dny. Podrobněji viz jízdní řády.

Více informací »

Z rozhodnutí hejtmanů Libereckého a Hradeckého kraje se bude od soboty 25.4. v autobusech znovu odbavovat u řidiče s nástupem předními dveřmi.

Více informací »
Lidé v ohrožení - děkuji, společně to zvládneme!

Není lehké vzít odpovědnost za životy desítek lidí. Ještě obtížnější je tuto povinnost plnit v době, kdy pandemie ohrožuje život Váš, životy Vaší rodiny a přátel. Přesto řidičky a řidiči našich autobusů každý den plní svoji povinnost a snaží se s maximálním nasazením zajišťovat dopravní obslužnost v  České republice.  Je to spojení pragmatických pojmů a emocí, které nyní vyjadřují to, co všichni zaměstnanci skupiny BusLine dělají.

Více informací »
Omezení MHD Jablonec od čtvrtka 26.3.2020

Vážení cestující, s ohledem na rozhodnutí vlády ČR, kdy došlo k prodloužení vyhlášené karantény platné pro celé území ČR a s tím spojené omezení volného pohybu osob, a to za účelem snížení rizika šíření koronaviru (COVID – 19), se s platností od čtvrtka 26.3.2020 zavádí následující dopravní opatření na linkách MHD

Více informací »
Omezení provozu v Královéhradeckém kraji

S platností od 16.3.2020 budou veškeré autobusové
linky Královéhradeckého kraje provozovány v režimu „letních prázdnin“.

Dále je s platností od 17.3.2020 00:00 hod. do nejméně 24.3.2020 6:00 hod zakázáno nastupovat předními dveřmi ve všech vozidlech a autobusových spojích objednávaných Královéhradeckým krajem zařazených do IDS IREDO.
Cestující nebudou odbaveni řidičem ani odbavovacím zařízením ve vozidle.

Více informací »
Omezení provozu v Libereckém kraji

Omezení provozu autobusové dopravy v Libereckém kraji od 15.3. do 27.3.2020 (nebo do odvolání)

Více informací »
Hledáme řidičky a řidiče autobusu - Jilemnice a Rokytnice n. J.

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola a hledáte zajímavou práci? Pocházíte z okolí Jilemnice a Rokytnice nad Jizerou? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás! Získáte náborový příspěvek 20.000 Kč a firemní benefity, budete zajímavě mzdově ohodnoceni, pomůžeme Vám se získáním řidičského oprávnění sk. D. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více zde:

Více informací »
Hledáme řidičky a řidiče do Královéhradeckého kraje

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola a hledáte zajímavou práci? Pocházíte z okolí Hradce Králové, Dvora Králové n. L., Hořic nebo Jičína? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás! Získáte náborový příspěvek 20.000 Kč a firemní benefity, budete zajímavě mzdově ohodnoceni, pomůžeme Vám se získáním řidičského oprávnění sk. D. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více zde:

Více informací »
|<12345...13>|
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time