Aktuality

Níže vidíte veškeré aktuality zveřejněné na tomto webu.

Noví dopravci v Královéhradeckém kraji na jedničku

Víc než měsíc vozí v Královéhradeckém kraji cestující čtyři noví dopravci – vítězové náročného výběrového řízení. Na setkání s médii hodnotili dosavadní zkušenosti hejtman Martin Červíček, radní pro dopravu Václav Řehoř a vedoucí odboru dopravy Tomáš Jurček.

Více informací »
Nabízíme práci - referent/ka informační kanceláře - Hořice a Jičín

Zajímá Vás oblast dopravy a jste komunikativní? Hledáte práci na částečný úvazek / brigádu a pocházíte z Hořic nebo Jičína? Pak by Vás mohl zaujmout náš personální inzerát na pozici referentky informační kanceláře.

Inzerát zde:

Více informací »
Nabízíme práci řidičky - řidiče autobusu v Královéhradeckém kraji

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola? Hledáte zajímavou práci a pocházíte z Hradce Králové, Dvora Králové, Hořic nebo Jičína? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás!

Inzerát zde:

Více informací »
Skupina BusLine hledá vhodného uchazeče na pozici TECHNICKÉHO ŘEDITELE.

Máte zkušenosti v technickém oboru a manažerské dovednosti? Zajímáte se o autobusovou dopravu a baví Vás stále se učit novým věcem? Pak věnujte pozornost našemu inzerátu, třeba hledáme právě Vás!

Inzerát zde:

Více informací »
BusLine testuje zaměstnance přímo v terénu – ve speciálním Covid Test Busu

BusLine řeší povinnost testů svých zaměstnanců netradičním způsobem. Své pobočky v menších městech objíždí speciálním Covid Test Busem. Ve větších městech, jako je například Smržovka či Jablonec probíhá testování v ordinacích závodního lékaře. V některých vzdálenějších pobočkách však musí nastoupit mobilní řešení, které společnost ve čvtrtek 18. 3. předvedla v Liberci.

Více informací »
Poslední jízda autobusu Karosa 900

Ve středu 10. března se s cestujícími rozloučil autobus Karosa 900 svojí poslední jízdou na trase Turnov - Železný Brod – Turnov. Pro mnoho šoférských bardů, ale i fanoušků dopravy to nebylo příjemné loučení, protože mnoho z nich považovalo tento vůz za jeden z nejlepších, který kdy sjel ve Vysokém Mýtu z pásu.

Více informací »
V Královéhradeckém kraji od neděle jezdí noví dopravci, cestujícím se zvýší komfort

Novější, lépe vybavené a modernější autobusy budou nyní vozit cestující v Královéhradeckém kraji. Od neděle 7. března bude přepravu v kraji zajišťovat také společnost BusLine KHK s.r.o., která uspěla ve výběrovém řízení na následujících deset let. Cestující ocení zejména klimatizaci či wifi a ti starší pak zařazení nízkopodlažních autobusů.

Více informací »
BusLine pořídil 100.000 respirátorů pro své zaměstnance

Na sto tisíc respirátorů objednal dopravce BusLine, aby vyhověl zpřísněným požadavkům na ochranu zaměstnanců i cestujících v souvislosti se zostřením boje proti viru Covid-19. Respirátory německé výroby jsou postupně vybaváni řidiči i všichni ostatní zaměstnanci. Cílem je maximální ochrana zákazníků i pracovníků významné dopravní skupiny.

Více informací »
OMEZENÍ PROVOZU REGIONÁLNÍCH LINEK V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI OD 8. 3. 2021

Vážení cestující,

v souvislosti s vyhlášenými vládními opatřeními dochází od 8. 3. 2021 k omezení provozu regionálních linek v Královéhradeckém kraji. Platné jízdní řády naleznete na www.idos.cz. Děkujeme za pochopení.

Více informací »
OMEZENÍ PROVOZU PŘÍMĚSTSKÝCH LINEK NA JABLONECKU A SEMILSKU OD 3. 3. 2021

Vážení cestující,

v souvislosti s vyhlášenými vládními opatřeními dochází od 3. 3. 2021 k omezení provozu příměstských linek na Jablonecku a Semilsku, které tímto přechází do režimu prázdninových jízdních řádů. Děkujeme za pochopení.

Více informací »
OMEZENÍ PROVOZU MHD ČESKÁ LÍPA OD 2. 3. 2021

Vážení cestující,

v souvislosti s vyhlášenými proti pandemickými opatřeními dochází od 2. 3. 2021 k omezení provozu městské hromadné dopravy v České Lípě, která tímto přechází do prázdninového režimu. Nepojedou spoje na linkách 205, 208, 213, 217, 218 označené negativní značkou „40“. Děkujeme za pochopení.

Více informací »
Hledáte zajímavou práci? Přidejte se k nám!

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola? Hledáte zajímavou práci a pocházíte z Královéhradeckého kraje? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás! Můžete získat náborový příspěvek 20.000 Kč, firemní benefity, budete zajímavě mzdově ohodnoceni a pomůžeme Vám se získáním řidičského oprávnění sk. D. Neváhejte a kontaktujte nás.

tel.: +420 481 368 251

e-mail: prace@busline.cz

Více informací »
Vyjádření k pronájmu odbavovacího domu na autobusovém nádraží v Jablonci

Známý odbavovací dům na jabloneckém autobusovém nádraží sloužil dlouhá léta cestujícím pro nákup jízdenek, odpočinek při přestupech na jiné linky, či jen jako místo, kde se dalo „odskočit“ si na WC. Měli jsme za to, že by měl pasažérům sloužit i nadále, jak byli zvyklí, ale magistrát města Jablonce nad Nisou zřejmě zvolí jiné řešení.

Více informací »
Řídit autobus v zimě vyžaduje zkušenosti a obezřetnost

Sníh a mráz v těchto dnech komplikují život především řidičům, ty profesionální nevyjímaje. Řidičský tým BusLine si ale s nepříznivými sněhovými podmínkami dokáže poradit. A jak zní jejich recept? Včas a kvalitně si připravit autobus, aby byl vytopený a neměl zamrzlá okna. Dále mít protaženou silnici od svých kolegů silničářů, ale především jet opatrně. Bezpečnost cestujících je vždy na prvním místě.

Více informací »
Předávání MHD v Jablonci nad Nisou: Účelná spolupráce, ne klacky pod nohy

Po více než deseti letech opouští ke konci ledna městskou hromadnou dopravu v Jablonci nad Nisou skupina BusLine. Z Jablonce však BusLine nemizí úplně, svému nástupci, společnosti UMBRELLA Coach & Buses s. r. o., bude poskytovat vybrané služby, například tankování pohonných hmot a AdBlue, výlep jízdních řádů, specializovaný servis a mytí autobusů, které by firma bez zázemí v regionu jinak zajišťovala výrazně složitěji nebo dráž. V počátečním období bude mít BusLine v pohotovosti i čtyři vozidla k operativnímu vykrytí případných výpadků.

Více informací »
Úprava jízdních řádů na expresní lince Litoměřice - Praha

Od pondělí 18. ledna dochází k úpravě jízdních řádů na expresní lince Litoměřice – Praha. Změna v jízdních řádech reaguje na aktuální situaci související s pandemií COVID–19 a vyhlášeným nouzovým stavem. Nejvytíženější spoje zůstávají zachovány. Aktuální jízdní řády naleznete zde: linka 908 a linka 909:

Více informací »
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021!

Všem našim cestujícím, obchodním partnerům, kolegyním, kolegům, i fanouškům dopravy přejeme krásné a klidné Vánoce prožité ve zdraví s těmi, které máte rádi! A do nového roku jen vše NEJ!

Více informací »
Otvírací doba informačních kanceláří

Vážení cestující

V obobí mezi Vánocemi a Novým Rokem dochází k úpravě provozní doby našich informačních kanceláří.

Více informací »
Kontaktní centra v Turnově a Rokytnici n. J. budou mít od ledna  novou adresu

Vážení cestující, od 4. ledna 2021 dochází ke změně adresy kontaktních míst v Turnově a Rokytnici nad Jizerou. Více infromací zde:

Více informací »
Provoz expres Jablonec - Praha od 13.12.

Vážení cestující

s  celostátní změnou jízdních řádů od 13.12. dochází k mírnému posílení provozu o jeden pár spojů ve všední dny a v neděli. Místenky v prodeji po aktualizaci systému, pravděpodobně od 9.12.

Více informací »
|<12345...14>|
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time