Diplomy a ocenění

Vedení BusLine ocenilo nejoblíbenější řidiče autobusu Libereckého kraje za rok 2017
[19. 4. 2018 13:20:05]
Vedení BusLine ocenilo nejoblíbenější řidiče autobusu Libereckého kraje za rok 2017

Vedení společnosti BusLine ocenilo Michala Pišku a Richarda Lelka ze střediska Jablonec nad Nisou, kteří se úspěšně umístili v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji. Již po desáté putuje tento titul do společnosti BusLine. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webových stránkách IDOL.

 

„Za vedení společnosti chci panu Piškovi a panu Lelkovi poděkovat nejen za jejich umístění v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji, ale především za jejich kvalitní práci pro BusLine. Povolání řidiče autobusu je velmi náročné, zájem lidí o práci v dopravě je stále menší a my si velmi vážíme našich kolegyň a kolegů za volantem autobusu. Proto jsem s oceněním obou pánů neváhal, naše dámy řidičky a pány řidiče oceňujeme pravidelně v průběhu celého roku. Považujeme to nejen za formu poděkování za jejich pracovní nasazení, ale také jako motivaci pro ostatní. Jsem také velmi rád, že tentokrát cestující ocenili i řidiče z městské hromadné dopravy, která je mnohdy o to náročnější, že provoz a dopravní situace ve městech bývá složitější a vyžaduje větší pozornost, je to více stresové. Výsledek ankety je pro nás pozitivní zpětnou vazbou od našich cestujících, protože o vítězi hlasují oni sami, a toho si velice vážíme, a o to více, že v ní naši kolegové uspěli již po desáté. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň,“ uvedl Radek Chobot, ředitel společnosti.


Michal Piška pracuje v BusLine od roku 2011, před tím už ale působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí městskou hromadnou dopravu v Jablonci a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Takové ocenění ze strany cestujících jsem nečekal a samozřejmě mě to velice těší. Snažím se být k cestujícím vstřícný a práce mě baví, problém s nimi nemám, jsou na mě hodní. Co mi občas dělá problém je sjízdnost silnic, především v zimním období, a to především v horských oblastech jako je Bedřichov nebo Maxov. Takže mně osobně se dobře jezdí, když je hezky,“ dodává s úsměvem Michal Piška, vítěz ankety o nejoblíbenějšího řidiče Libereckého kraje.

Richard Lelek pracuje v BusLine od roku 2012, a také před tím už působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí pravidelnou dopravu v okolí Jablonce a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Stejně jako mému kolegovi mi třetí místo v této anketě udělalo radost, jsem rád, že se mnou cestující rádi jezdí. Jezdím příměstskou dopravu, hlavně do Železného Brodu, Turnova a Harrachova. Naše práce je časově hodně náročná, s lidmi vycházím velmi dobře, mám hodné cestující. Jinak já naopak rád jezdím v zimě, jízdu ve sněhu si vyloženě užívám,“ dodává s úsměvem Richard Lelek, který se umístil v anketě na třetím místě.

Oběma kolegům gratulujeme a přejeme jim stále příjemné cestující a bezpečné cesty.

 

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

Řidičem roku 2016 Libereckého kraje Stanislav Šedý z BusLine
[19. 4. 2018 13:17:03]
Řidičem roku 2016 Libereckého kraje Stanislav Šedý z BusLine

Už devátý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci společnosti BusLine a.s. Letos zvítězil Stanislav Šedý ze střediska Rokytnice nad Jizerou. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o., a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webových stránkách společnosti.

 

„Devátý titul Řidiče roku Libereckého kraje - tentokrát pro pana Stanislava Šedého ze střediska Rokytnice nad Jizerou - je pro nás velmi potěšující. Pan Šedý patří mezi naše nejlepší řidiče a ve společnosti pracuje již 15 let. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za jeho kvalitní práci, protože na milion kilometrů bez nehody může být opravdu hrdý. Výsledek této ankety je pro nás pozitivní zpětnou vazbou od našich cestujících, protože o vítězi hlasují oni sami, a toho si velice vážíme. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, navíc v dopravě čím dál více ubývá právě těchto zkušených a kvalitních řidičů. Jsem potěšen, že je jejich práce oceňována v anketách tohoto typu. Pevně věřím, že pan Šedý bude i kladným příkladem pro případné uchazeče o povolání řidiče autobusu,“ uvedl Radek Chobot, ředitel společnosti BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Stanislav Šedý pracuje jako řidič autobusu již patnáct let. Na svém řidičském kontě má ujeto téměř neuvěřitelných milion kilometrů bez nehody a patří mezi nejkvalitnější řidiče ve společnosti. Působí na středisku v Rokytnici nad Jizerou, zajišťuje především dálkové linky, jezdí ale i v rámci zájezdové dopravy. Práce řidiče autobusu je podle pana Šedého náročná nejen časově, ale také z pohledu komunikace s cestujícími. Ocenění v anketě si váží a považuje ji za další motivaci ve své práci, kterou vykonává i po mnoha letech rád.

„Pan Šedý patří k velmi dobrým řidičům, mohu se na něho maximálně spolehnout. Považuji ho doslova za univerzálního řidiče, mohu ho vyslat v podstatě kamkoliv. Takoví řidiči autobusů se už v dnešní době moc nevidí, a proto jsem moc rád, že pana Šedého mám na svém středisku. Jde výborným příkladem i našim nováčkům. A moc mě těší, že naši cestující to jen potvrdili. Touto cestou bych mu chtěl za jeho výborně odváděnou práci poděkovat,“ uzavřel Jiří Mašek, vedoucí střediska Jilemnice a Rokytnice nad Jizerou.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

 

 

 

 

 

 

Řidičem roku 2015 Libereckého kraje Karel Scholz z BusLine
[19. 4. 2018 13:07:23]
Řidičem roku 2015 Libereckého kraje Karel Scholz z BusLine

Již osmý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci do společnosti BusLine a.s. V letošním roce zvítězil Karel Scholz ze střediska Jilemnice. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím webové stránky http://www.iidol.cz. Celkem hlasovalo 3.600 cestujících, což představuje rekordní počet.

 

„Jsme opravdu pyšní na již osmý titul Řidiče roku Libereckého kraje, který v letošním roce získal pan řidič Karel Scholz ze střediska Jilemnice. Pan Scholz patří mezi nejdéle pracující zaměstnance v BusLine, letos na jaře oslavil 20 let u společnosti. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za jeho kvalitní práci, protože na milion kilometrů bez nehody může být opravdu hrdý. Vzhledem k tomu, že o vítězi ankety hlasují sami cestující, je pro nás její výsledek pozitivní zpětnou vazbou, které si vážíme. Naše společnost si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, ale také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Radek Chobot, výkonný ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Karel Scholz pracuje jako řidič autobusu již dvacet let. Letos v BusLine získal ocenění za milion ujetých kilometrů bez nehody a patří mezi nejkvalitnější zaměstnance společnosti. Působí na středisku v Jilemnici, kde zabezpečuje okolní linky, dříve ale jezdil i zájezdovou dopravu, především na cestách do Chorvatska, Řecka, Maďarska. Práce řidiče autobusu je podle pana Scholze náročná nejen časově, ale jde i o stresovou činnost. „Řidiči musí být stále ve střehu, je potřeba předjímat dopravní situaci, nikdy pořádně nevíte, co Vás čeká za zatáčkou, a samozřejmě máte velkou zodpovědnost za bezpečnost cestujících,“ dodává. V současnosti jezdí na linkách Jilemnice-Benecko, Jilemnice-Poniklá-Jestřabí a Jilemnice-Horní Mísečky, do zaměstnání dojíždí z Poniklé. Ve svém volném čase se rád věnuje sportu a samozřejmě svojí rodině. Ocenění v anketě si váží a považuje ho za další motivaci ve své práci, kterou vykonává i po mnoha letech rád.


„Pan Scholz patří k velmi kvalitním a spolehlivým řidičům, mohu se na něho maximálně spolehnout. Jsem samozřejmě moc rád, že naši cestující sdílejí stejný názor. Jde o našeho výborného horského pana řidiče a touto cestou bych mu chtěl za jeho kvalitně odváděnou práci poděkovat, jsem rád, že na středisku mám právě jeho,“ uzavřel Pavel Jerie, vedoucí střediska Jilemnice.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

Řidičem roku 2014 Libereckého kraje Jiří Štefánek z BusLine
[10. 12. 2014 16:07:19]
Řidičem roku 2014 Libereckého kraje Jiří Štefánek z BusLine

Sedmý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci do společnosti BusLine a.s. V letošním roce zvítězil Jiří Štefánek ze střediska Turnov. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

 

„Jsme opravdu pyšní na to, že již sedmý titul Řidiče roku Libereckého kraje putuje k našemu kolegovi z BusLine. Pan Štefánek patří mezi nejdéle pracující zaměstnance firmy, pracuje zde přes čtyřicet let. Začínal v ČSAD Hradec Králové, s.p. už jako student učebního oboru. Tato anketa je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, ale také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Jiří Štefánek začínal v ČSAD Hradec Králové, státní podnik, už jako student učebního oboru v roce 1972. O tři roky později nastoupil do provozu dílen. Za volant autobusu usedl v roce 1998 a od té doby najel 1.200.000 km bez nehody. V současnosti jezdí na trase Turnov-Bukovina, v minulosti působil na lince Liberec-Brno, a také zajišťoval zájezdovou dopravu. Pan Štefánek zítra oslaví svoje 58. narozeniny a žije v osadě Kobylka u Turnova. „Pan Štefánek patří k velmi kvalitním a spolehlivým řidičům, práce ho baví a na jeho výkonech je to vidět. Vždycky, když je potřeba vypomoct, rád se nabídne. Mohu se na něj maximálně spolehnout a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Radek Svoboda, vedoucí střediska Turnov.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

BusLine Dopravcem roku 2014 Ústeckého kraje
[2. 12. 2014 19:15:12]
BusLine Dopravcem roku 2014 Ústeckého kraje

V rámci 7. ročníku ankety „Dopravce roku 2014“ Ústeckého kraje společnost BusLine a.s. zvítězila v hlavní kategorii a prvenství získala i ve vedlejší kategorii „Spolehlivost“. Anketu každoročně vyhlašuje Ústecký kraj a v rámci letošního ročníku hlasovalo stejně jako vloni 1 600 cestujících.

 

„První místo v hlavní kategorii „Dopravce roku 2014“ Ústeckého kraje nás velice potěšilo a opravdu si vážíme tohoto ocenění, tím více, že ho udělují sami cestující. Naše společnost si velmi zakládá na profesionálním přístupu ke svým klientům, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že o kvalitách jednotlivých dopravců hlasují sami cestující, tak nám potvrzují, že poskytované služby BusLine v oblasti autobusové přepravy jsou na velmi kvalitní úrovni. Získané ocenění nás zavazuje do budoucna jak vůči našim cestujícím, tak i objednatelům dopravy,“ sdělil Jakub Vyskočil, předseda představenstva BusLine a.s.

 

Slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se uskutečnil v Císařském sálu Muzea v Ústí nad Labem za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty, dopravních společností a médií. Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. „Společnost BusLine zde zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. V oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska provozujeme na sto autobusů. V rámci regionálních linek ročně najezdíme téměř 4,5 mil. kilometrů, více než 1 mil. km na dálkových linkách a téměř 150 tis. km v rámci městské hromadné dopravy. Od ledna 2015 budeme provozovat příměstskou dopravu v šesti oblastech – na Děčínsku, Ústecku, Lovosicku, Lounsku, Vejprtsku, Podpořansku a nasadíme tam zcela nové nízkopodlažní a klimatizované autobusy splňující normu Euro VI,“ doplnil provozní ředitel, Milan Toms, který za společnost BusLine ocenění převzal.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

BusLine obhájil bronz v anketě "Dopravce roku" 2013 Ústeckého kraje
[13. 12. 2013 16:09:18]
BusLine obhájil bronz v anketě

V rámci 6. ročníku ankety „Dopravce roku 2013“ Ústeckého kraje společnost BusLine a.s. obhájila bronzové 3. místo v hlavní kategorii. Anketu každoročně vyhlašuje Ústecký kraj a v rámci letošního ročníku hlasovalo více než 1 600 cestujících.


„V letošním 6. ročníku jsme obhájili 3. místo v hlavní kategorii, což považuji za úspěch. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich zaměstnanců. Fakt, že o kvalitách jednotlivých dopravců hlasují sami cestující, jen potvrzuje, že námi poskytované služby v oblasti autobusové přepravy jsou na velmi kvalitní úrovni,“ sdělil Tomáš Roubiček, generální ředitel Busline a.s.

 

Slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se konal v přednáškovém sále Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty a médií. Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. „Naše společnost zde zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. V oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska provozujeme na sto autobusů. V rámci regionálních linek ročně najezdíme 4,3 mil. kilometrů, více než 1 mil. km na dálkových linkách a téměř 150 tis. km v rámci městské hromadné dopravy. Letos jsme nově vypravili i jednu zvláštní linku Lovosice – Radejčín, která nahradila část vlakového spoje,“ uzavřel Tomáš Roubiček.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

 

Slavnostní předání ocenění
Slavnostní předání ocenění
Řidičem roku 2013 za Liberecký kraj se stal Miroslav Šimek z BusLine
[11. 12. 2013 14:55:09]
Řidičem roku 2013 za Liberecký kraj se stal Miroslav Šimek z BusLine

Šestý titul „Řidič roku“ získal zaměstnanec společnosti BusLine. V letošním roce zvítězil Miroslav Šimek ze střediska Česká Lípa. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.


„Velice mě těší další, již šestý titul v rámci této ankety, která je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, a také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Miroslav Šimek najel v rámci MHD v České Lípě více než 200 tisíc km bez nehody. Jako profesionální řidič ale pracuje již deset let a jeho celkové kilometrové skóre se blíží ke dvěma milionům. Panu Šimkovi je 61 let, žije v Písečné u České Lípy a svou profesi řidiče za společnost BusLine vykonává od roku 2008. „Pan Šimek vždy patřil k řidičům, na které je maximální spoleh. Ještě se nikdy nestalo, aby odmítl nějakou práci, a vždy pomohl, když to bylo potřeba. Není problém ho kamkoliv vyslat a zadat jakýkoliv pracovní úkol, pokaždé jej splní na sto procent. Zajímá se i o změny a novinky na středisku a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Jan Kotek, vedoucí střediska Česká Lípa.

 

 


Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

Slavnostní předání ocenění
Slavnostní předání ocenění
Ocenění obdrželi sklenici s vyrytým jménem
Ocenění obdrželi sklenici s vyrytým jménem
5. ročník ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje
[7. 10. 2013 12:09:50]
5. ročník ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje

V rámci 5. ročníku ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje si nejvíce ocenění odnesla společnost BusLine a.s. Anketa je každoročně vyhlašována Ústeckým krajem a v rámci letošního ročníku hlasovalo více než 2 200 cestujících.

 

„Letos jsme uspěli hned ve třech kategoriích a tím jsme posbírali nejvíce ocenění ze všech nominovaných. V té hlavní jsme se umístili na 3. místě, dále jsme zvítězili ve vedlejší kategorii „Jednání dopravní obsluhy“ a pomyslné zlato jsme již po čtvrté získali i v kategorii „Cena poroty“, kterou udělují odborníci v oblasti dopravy. Všechna tři umístění samozřejmě považujeme za velký úspěch a velmi si toho ceníme. Důležité je, že každý rok o našich kvalitách hlasují sami cestující, protože právě jim dnes a denně poskytujeme služby v oblasti autobusové přepravy,“ sdělil Ing. Jaroslav Semler, dopravní ředitel Busline a.s.

 

Včerejší slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se konal na Zámku Trmice za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty a médií. O příjemnou atmosféru se postarali absolventi Konzervatoře Teplice, kteří přítomným hostům zahráli vybraná hudební díla na klavír a housle.

Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. Tito dopravci dohromady najezdí více než 26,5 mil. kilometrů ročně. „Naše společnost BusLine a.s. zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. Jezdíme zde celkem se sto autobusy, a to v oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska. Ročně najezdíme 4,2 mil. kilometrů v rámci regionálních linek, 1,2 mil. na linkách dálkových a 145 tis. v rámci městské hromadné dopravy,“ uzavřel Ing. Jaroslav Semler.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

doproku_ul12_3_240
doproku_ul12_3_240
doproku_ul12_2_240
doproku_ul12_2_240
Pátá cena pro řidiče roku 2012 putuje do společnosti BusLine
[7. 10. 2013 12:08:39]
Pátá cena pro řidiče roku 2012 putuje do společnosti BusLine

Po páté ze šesti uspořádaných ročníků se stal letošním vítězem soutěže „Řidič roku“ zaměstnanec společnosti BusLine a.s., tentokrát Jaroslav Havlíček. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

 

Jsme samozřejmě řádně pyšní na naše úspěchy v této soutěži, a to především proto, že o vítězi rozhodují sami cestující. Děláme všechno pro to, abychom dnes a denně naplňovali náš slogan „Comfort in Time“ a umístění v této soutěži je pro nás toho důkazem,“ uvedl Ing. Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je skleněný pohár, který měl dříve formu „putovního poháru“. Jaroslav Havlíček už najel přes půl milionu kilometrů bez nehody, což je naprosto úctyhodný výkon, který je dnes už téměř všemi považován za samozřejmost. Panu Havlíčkovi je 43 let, žije ve Zlaté Olešnici a svou profesi řidiče za společnost BusLine vykonává 10 let. Jeho nejčastější trasy jsou na Jablonecku, Tanvaldsku, Železnobrodsku a občas i na Harrachovsku a jak on sám říká, „být v místě na čas občas vyžaduje svižnou jízdu, nikdy ale ne na úkor bezpečnosti“. Práce ho baví a jízdy přes čas mu nevadí, ba naopak. „Pan Havlíček je vůči našim cestujícím velmi příjemný a vstřícný, což je pro nás priorita, jedná se o naše klienty, a tudíž jejich bezpečnost a komfort patří na první místa žebříčku společnosti BusLine. Chceme se i nadále zúčastňovat podobných soutěží, díky kterým máme možnost prokázat naše kvality. Budeme samozřejmě velmi potěšeni, pokud cestující nominují naše zaměstnance na „Řidiče roku“ i v příštích ročnících,“ uzavřel Ing. Tomáš Roubiček.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

ridic_12-2_159
ridic_12-2_159
Generální ředitel BusLine a.s. se stal TOP manažerem roku 2012 v oblasti silniční dopravy
[7. 10. 2013 12:05:53]
Generální ředitel BusLine a.s. se stal TOP manažerem roku 2012 v oblasti silniční dopravy

Generální ředitel BusLine a.s., Ing. Tomáš Roubiček, dnes v rámci slavnostního večera podnikatelů v silniční dopravě získal ocenění „IRU Award for Top Road Transport Managers 2012“.

 

Jedná se o ocenění udělované vrcholovým manažerům působícím ve společnostech zabývajících se silniční dopravou, a to ať v ČR nebo v zahraničí. Letos bylo ocenění uděleno celkem 59 manažerům ze 17 zemí a pouze 8 jich pochází z České republiky. Může jej získat jen takový manažer, který díky svým profesním zkušenostem má jasné výsledky a úspěchy v oblasti silniční dopravy. Kandidát je nominován dopravní společností nebo firmou, která je členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA a musí splňovat celou řadu podmínek týkajících se jak osobních, tak profesních kvalit, a rovněž požadavků na zvyšování odborné kvalifikace.

topmgr2012_3_214
topmgr2012_3_214
topmgr2012_1_240
topmgr2012_1_240
„CENA LIDSTVÍ“ za rok 2009
[7. 10. 2013 12:04:58]
„CENA LIDSTVÍ“ za rok 2009

Dne 10.4.2010 proběhl v kulturním domě COLOSSEUM v Liberci – Pavlovicích XIII. benefiční galakoncert „CESTA K RADOSTI“ pořádaný sdružením Czech Handicap a mezinárodním centrem Universum o.p.s.

 

Součástí galakoncertu bylo vystoupení předních umělců populární hudby, módní přehlídka, atd. Vrcholem večera bylo předání „CENY LIDSTVÍ“ za rok 2009, kterou obdržela dopravní společnost ČSAD Semily, a.s. za dlouhodobou spolupráci a podporu handicapovaných spoluobčanů.

cena_lid09-s
cena_lid09-s
2. ročník ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji
[12. 11. 2009 0:00:00]
2. ročník ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji

Ústecký kraj vyhlásil výsledky druhého ročníku ankety Dopravce roku 2009 V hotelu Vladimir proběhlo dne 12. listopadu 2009 slavnostní vyhlášení druhého ročníku ankety Dopravce roku Ústeckého kraje.


Nejlepším dopravcem Ústeckého kraje v letošním roce zvolili cestující společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. Na dalším místě se ve druhém ročníku ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji umístil loňský vítěz, společnost ČSAD Semily, a.s., třetí příčka připadla Autobusové dopravě s.r.o. Podbořany. Letošní novinkou bylo zařazení Českých drah do seznamu hodnocených firem. V žádné z kategorií se však železniční dopravce neumístil.

Živnostník roku / Firma roku 2009 v Libereckém kraji
[1. 11. 2009 0:00:00]
Živnostník roku / Firma roku 2009 v Libereckém kraji

Získali jsme diplom za 3. místo v soutěži Živnostník roku / Firma roku za rok 2009 v Libereckém kraji.


Za tímto oceněním je:

 

  • z poloviny hospodářský výsledek firmy 
  • z poloviny kreativita našich zaměstnanců.

 

 

 

fr2009_5170
fr2009_5170
fr2009_5175
fr2009_5175
fr2009_5176
fr2009_5176
fr2009_5179
fr2009_5179
fr2009_5232
fr2009_5232
Všechna práva vyhrazena ©2013 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time