Diplomy a ocenění

Řidičem roku Libereckého kraje Jiří Štefánek z BusLine
[10. 12. 2014 16:07:19]
Řidičem roku Libereckého kraje Jiří Štefánek z BusLine

 „Jsme opravdu pyšní na to, že již sedmý titul Řidiče roku Libereckého kraje putuje k našemu kolegovi z BusLine. Pan Štefánek patří mezi nejdéle pracující zaměstnance firmy, pracuje zde přes čtyřicet let. Začínal v ČSAD Hradec Králové, s.p. už jako student učebního oboru. Tato anketa je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, ale také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Jiří Štefánek začínal v ČSAD Hradec Králové, státní podnik, už jako student učebního oboru v roce 1972. O tři roky později nastoupil do provozu dílen. Za volant autobusu usedl v roce 1998 a od té doby najel 1.200.000 km bez nehody. V současnosti jezdí na trase Turnov-Bukovina, v minulosti působil na lince Liberec-Brno, a také zajišťoval zájezdovou dopravu. Pan Štefánek zítra oslaví svoje 58. narozeniny a žije v osadě Kobylka u Turnova. „Pan Štefánek patří k velmi kvalitním a spolehlivým řidičům, práce ho baví a na jeho výkonech je to vidět. Vždycky, když je potřeba vypomoct, rád se nabídne. Mohu se na něj maximálně spolehnout a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Radek Svoboda, vedoucí střediska Turnov.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

BusLine Dopravcem roku Ústeckého kraje
[2. 12. 2014 19:15:12]
BusLine Dopravcem roku Ústeckého kraje

„První místo v hlavní kategorii „Dopravce roku 2014“ Ústeckého kraje nás velice potěšilo a opravdu si vážíme tohoto ocenění, tím více, že ho udělují sami cestující. Naše společnost si velmi zakládá na profesionálním přístupu ke svým klientům, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že o kvalitách jednotlivých dopravců hlasují sami cestující, tak nám potvrzují, že poskytované služby BusLine v oblasti autobusové přepravy jsou na velmi kvalitní úrovni. Získané ocenění nás zavazuje do budoucna jak vůči našim cestujícím, tak i objednatelům dopravy,“ sdělil Jakub Vyskočil, předseda představenstva BusLine a.s. 

 

Slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se uskutečnil v Císařském sálu Muzea v Ústí nad Labem za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty, dopravních společností a médií. Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. „Společnost BusLine zde zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. V oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska provozujeme na sto autobusů. V rámci regionálních linek ročně najezdíme téměř 4,5 mil. kilometrů, více než 1 mil. km na dálkových linkách a téměř 150 tis. km v rámci městské hromadné dopravy. Od ledna 2015 budeme provozovat příměstskou dopravu v šesti oblastech – na Děčínsku, Ústecku, Lovosicku, Lounsku, Vejprtsku, Podpořansku a nasadíme tam zcela nové nízkopodlažní a klimatizované autobusy splňující normu Euro VI,“ doplnil provozní ředitel, Milan Toms, který za společnost BusLine ocenění převzal.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

BusLine obhájil bronz v anketě "Dopravce roku" Ústeckého kraje
[13. 12. 2013 16:09:18]
BusLine obhájil bronz v anketě

Semily, 12. prosince 2013 – v rámci 6. ročníku ankety „Dopravce roku 2013“ Ústeckého kraje společnost BusLine a.s. obhájila bronzové 3. místo v hlavní kategorii. Anketu každoročně vyhlašuje Ústecký kraj a v rámci letošního ročníku hlasovalo více než 1 600 cestujících.

 

„V letošním 6. ročníku jsme obhájili 3. místo v hlavní kategorii, což považuji za úspěch. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich zaměstnanců. Fakt, že o kvalitách jednotlivých dopravců hlasují sami cestující, jen potvrzuje, že námi poskytované služby v oblasti autobusové přepravy jsou na velmi kvalitní úrovni,“ sdělil Tomáš Roubiček, generální ředitel Busline a.s. 

 

Slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se konal v přednáškovém sále Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty a médií. Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. „Naše společnost zde zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. V oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska provozujeme na sto autobusů. V rámci regionálních linek ročně najezdíme 4,3 mil. kilometrů, více než 1 mil. km na dálkových linkách a téměř 150 tis. km v rámci městské hromadné dopravy. Letos jsme nově vypravili i jednu zvláštní linku Lovosice – Radejčín, která nahradila část vlakového spoje,“ uzavřel Tomáš Roubiček.

 

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

 

 

Slavnostní předání ocenění
Slavnostní předání ocenění
Řidičem roku za Liberecký kraj se stal Miroslav Šimek z BusLine
[11. 12. 2013 14:55:09]
Řidičem roku za Liberecký kraj se stal Miroslav Šimek z BusLine

Semily, 11. prosince 2013 – již po šesté získal titul „Řidič roku“ zaměstnanec společnosti BusLine. V letošním roce zvítězil Miroslav Šimek ze střediska Česká Lípa. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

 

 „Velice mě těší další, již šestý titul v rámci této ankety, která je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, a také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Miroslav Šimek najel v rámci MHD v České Lípě více než 200 tisíc km bez nehody. Jako profesionální řidič ale pracuje již deset let a jeho celkové kilometrové skóre se blíží ke dvěma milionům. Panu Šimkovi je 61 let, žije v Písečné u České Lípy a svou profesi řidiče za společnost BusLine vykonává od roku 2008. „Pan Šimek vždy patřil k řidičům, na které je maximální spoleh. Ještě se nikdy nestalo, aby odmítl nějakou práci, a vždy pomohl, když to bylo potřeba. Není problém ho kamkoliv vyslat a zadat jakýkoliv pracovní úkol, pokaždé jej splní na sto procent. Zajímá se i o změny a novinky na středisku a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Jan Kotek, vedoucí střediska Česká Lípa.

 

 


Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

Slavnostní předání ocenění
Slavnostní předání ocenění
Ocenění obdrželi sklenici s vyrytým jménem
Ocenění obdrželi sklenici s vyrytým jménem
5. ročník ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje
[7. 10. 2013 12:09:50]
5. ročník ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje

Semily, 14. prosince 2012 – v rámci 5. ročníku ankety „Dopravce roku 2012“ Ústeckého kraje si nejvíce ocenění odnesla společnost BusLine a.s. Anketa je každoročně vyhlašována Ústeckým krajem a v rámci letošního ročníku hlasovalo více než 2 200 cestujících.

 

„Letos jsme uspěli hned ve třech kategoriích a tím jsme posbírali nejvíce ocenění ze všech nominovaných. V té hlavní jsme se umístili na 3. místě, dále jsme zvítězili ve vedlejší kategorii „Jednání dopravní obsluhy“ a pomyslné zlato jsme již po čtvrté získali i v kategorii „Cena poroty“, kterou udělují odborníci v oblasti dopravy. Všechna tři umístění samozřejmě považujeme za velký úspěch a velmi si toho ceníme. Důležité je, že každý rok o našich kvalitách hlasují sami cestující, protože právě jim dnes a denně poskytujeme služby v oblasti autobusové přepravy,“ sdělil Ing. Jaroslav Semler, dopravní ředitel Busline a.s.

 

Včerejší slavnostní večer, v rámci kterého byla jednotlivá ocenění předávána, se konal na Zámku Trmice za účasti představitelů Ústeckého kraje, zástupců odborné poroty a médií. O příjemnou atmosféru se postarali absolventi Konzervatoře Teplice, kteří přítomným hostům zahráli vybraná hudební díla na klavír a housle.

Do ankety bylo nominováno celkem 12 dopravců zajišťujících veřejnou dopravu na celém území Ústeckého kraje. Tito dopravci dohromady najezdí více než 26,5 mil. kilometrů ročně. „Naše společnost BusLine a.s. zajišťuje autobusovou dopravu na 42 regionálních linkách, 4 dálkových a 3 městské hromadné dopravy. Jezdíme zde celkem se sto autobusy, a to v oblastech Šluknovska, Českého Středohoří, Ústecka a Lounska. Ročně najezdíme 4,2 mil. kilometrů v rámci regionálních linek, 1,2 mil. na linkách dálkových a 145 tis. v rámci městské hromadné dopravy,“ uzavřel Ing. Jaroslav Semler.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

doproku_ul12_3_240
doproku_ul12_3_240
doproku_ul12_2_240
doproku_ul12_2_240
Pátá cena pro řidiče roku putuje do společnosti BusLine
[7. 10. 2013 12:08:39]
Pátá cena pro řidiče roku putuje do společnosti BusLine

Semily, 12. prosince 2012 – již po páté ze šesti uspořádaných ročníků se stal letošním vítězem soutěže „Řidič roku“ zaměstnanec společnosti BusLine a.s., tentokrát Jaroslav Havlíček. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

 

Jsme samozřejmě řádně pyšní na naše úspěchy v této soutěži, a to především proto, že o vítězi rozhodují sami cestující. Děláme všechno pro to, abychom dnes a denně naplňovali náš slogan „Comfort in Time“ a umístění v této soutěži je pro nás toho důkazem,“ uvedl Ing. Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

 

Cenou pro vítěze je skleněný pohár, který měl dříve formu „putovního poháru“. Jaroslav Havlíček už najel přes půl milionu kilometrů bez nehody, což je naprosto úctyhodný výkon, který je dnes už téměř všemi považován za samozřejmost. Panu Havlíčkovi je 43 let, žije ve Zlaté Olešnici a svou profesi řidiče za společnost BusLine vykonává 10 let. Jeho nejčastější trasy jsou na Jablonecku, Tanvaldsku, Železnobrodsku a občas i na Harrachovsku a jak on sám říká, „být v místě na čas občas vyžaduje svižnou jízdu, nikdy ale ne na úkor bezpečnosti“. Práce ho baví a jízdy přes čas mu nevadí, ba naopak. „Pan Havlíček je vůči našim cestujícím velmi příjemný a vstřícný, což je pro nás priorita, jedná se o naše klienty, a tudíž jejich bezpečnost a komfort patří na první místa žebříčku společnosti BusLine. Chceme se i nadále zúčastňovat podobných soutěží, díky kterým máme možnost prokázat naše kvality. Budeme samozřejmě velmi potěšeni, pokud cestující nominují naše zaměstnance na „Řidiče roku“ i v příštích ročnících,“ uzavřel Ing. Tomáš Roubiček.

 

Mgr. Nikola Bradíková

PR manager

ridic_12-2_159
ridic_12-2_159
Generální ředitel BusLine a.s. se stal TOP manažerem roku 2012 v oblasti silniční dopravy
[7. 10. 2013 12:05:53]
Generální ředitel BusLine a.s. se stal TOP manažerem roku 2012 v oblasti silniční dopravy

Semily, 25. května 2012 – generální ředitel BusLine a.s., Ing. Tomáš Roubiček, dnes v rámci slavnostního večera podnikatelů v silniční dopravě získal ocenění „IRU Award for Top Road Transport Managers 2012“.

 

Jedná se o ocenění udělované vrcholovým manažerům působícím ve společnostech zabývajících se silniční dopravou, a to ať v ČR nebo v zahraničí. Letos bylo ocenění uděleno celkem 59 manažerům ze 17 zemí a pouze 8 jich pochází z České republiky. Může jej získat jen takový manažer, který díky svým profesním zkušenostem má jasné výsledky a úspěchy v oblasti silniční dopravy. Kandidát je nominován dopravní společností nebo firmou, která je členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA a musí splňovat celou řadu podmínek týkajících se jak osobních, tak profesních kvalit, a rovněž požadavků na zvyšování odborné kvalifikace.

topmgr2012_3_214
topmgr2012_3_214
topmgr2012_1_240
topmgr2012_1_240
„CENA LIDSTVÍ“ za rok 2009
[7. 10. 2013 12:04:58]
„CENA LIDSTVÍ“ za rok 2009

Dne 10.4.2010 proběhl v kulturním domě COLOSSEUM v Liberci – Pavlovicích XIII. benefiční galakoncert „CESTA K RADOSTI“ pořádaný sdružením Czech Handicap a mezinárodním centrem Universum o.p.s.

 

Součástí galakoncertu bylo vystoupení předních umělců populární hudby, módní přehlídka, atd. Vrcholem večera bylo předání „CENY LIDSTVÍ“ za rok 2009, kterou obdržela dopravní společnost ČSAD Semily, a.s. za dlouhodobou spolupráci a podporu handicapovaných spoluobčanů.

cena_lid09-s
cena_lid09-s
2. ročník ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji
[12. 11. 2009 0:00:00]
2. ročník ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji

Ústecký kraj vyhlásil výsledky druhého ročníku ankety Dopravce roku 2009 V hotelu Vladimir proběhlo dne 12. listopadu 2009 slavnostní vyhlášení druhého ročníku ankety Dopravce roku Ústeckého kraje.


Nejlepším dopravcem Ústeckého kraje v letošním roce zvolili cestující společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. Na dalším místě se ve druhém ročníku ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji umístil loňský vítěz, společnost ČSAD Semily, a.s., třetí příčka připadla Autobusové dopravě s.r.o. Podbořany. Letošní novinkou bylo zařazení Českých drah do seznamu hodnocených firem. V žádné z kategorií se však železniční dopravce neumístil.

Živnostník roku / Firma roku 2009 v Libereckém kraji
[1. 11. 2009 0:00:00]
Živnostník roku / Firma roku 2009 v Libereckém kraji

Získali jsme diplom za 3. místo v soutěži Živnostník roku / Firma roku za rok 2009 v Libereckém kraji.


Za tímto oceněním je:

 

  • z poloviny hospodářský výsledek firmy 
  • z poloviny kreativita našich zaměstnanců.

 

 

 

fr2009_5170
fr2009_5170
fr2009_5175
fr2009_5175
fr2009_5176
fr2009_5176
fr2009_5179
fr2009_5179
fr2009_5232
fr2009_5232
Všechna práva vyhrazena ©2013 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time