linka 001435
tisk v PDF

001435 Česká Kamenice - Labská stráň - Hřensko - Schmilka
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Děčín, Uhelná 1 Děčín, tel.481368717
101103105107201203209211KmKm Zastávky 102104106108202204210212
                      
 X  X  6+ 6+      X  X  6+ 6+ 
 41 41 61 61      41 41 61 61 
...9:45...17:45...9:45...17:45 01od  Česká Kamenice,,Pražská pr9:11...17:11...9:11...17:11...
...9:47...17:47...9:47...17:47 1 2|  Česká Kamenice,,žel.st. |9:09...17:09...9:09...17:09...
...9:49...17:49...9:49...17:49 13|  Česká Kamenice,,Benar |9:07...17:07...9:07...17:07...
...9:50...17:50...9:50...17:50 2 4|  Janská,,odb.VÚ |9:06...17:06...9:06...17:06...
...9:52...17:52...9:52...17:52 25|  Janská,,u Bednářů |9:04...17:04...9:04...17:04...
...9:53...17:53...9:53...17:53 3 6|  Janská,,Drůbežárna ||...|...|...|...
...9:54...17:54...9:54...17:54 47|  Janská,,prodejna |9:02...17:02...9:02...17:02...
X 9:56X 17:566+9:566+17:56 5 8|  Janská,,bytovky |9:00X 17:00X 9:006+17:006+
419:584117:58619:586117:58 79|  Srbská Kamenice,,křiž. |8:584116:58418:586116:5861
7:54<15:54<7:54<15:54<0<10|  Labská Stráň |<11:02<19:02<11:02<19:02
7:55<15:55<7:55<15:55<0<11|  Arnoltice,,u Pajonků |<11:01<19:01<11:01<19:01
7:59<15:59<7:59<15:59<3<12|  Arnoltice |<10:57<18:57<10:57<18:57
8:01<16:01<8:01<16:01<4<13|  Bynovec,,hřiště |<10:55<18:55<10:55<18:55
8:04<16:04<8:04<16:04<6<14|  Růžová,,Nový Svět |<10:52<18:52<10:52<18:52
8:05<16:05<8:05<16:05<6<15|  Růžová,,samota |<10:51<18:51<10:51<18:51
8:0710:0716:0718:078:0710:0716:0718:0771316|  Růžová,,I |8:4910:4916:4918:498:4910:4916:4918:49
8:0810:0816:0818:088:0810:0816:0818:0871317|  Růžová,,II |8:4810:4816:4818:488:4810:4816:4818:48
8:0910:1016:0918:098:0910:0916:0918:0991518|  Janov,,Na hájenkách |8:4710:4716:4718:478:4710:4716:4718:47
8:1110:1116:1118:118:1110:1116:1118:11101619|  Janov,,u Myškovských |8:4510:4516:4518:458:4510:4516:4518:45
8:1210:1216:1218:128:1210:1216:1218:12111720|  Janov |8:4410:4416:4418:448:4410:4416:4418:44
8:2010:2016:2018:208:2010:2016:2018:20142021|  Hřensko,,střed |8:3610:3616:3618:368:3610:3616:3618:36
8:2310:2316:2318:238:2310:2316:2318:23152122v  Hřensko,,přívoz  |8:3310:3316:3318:338:3310:3316:3318:33
8:2610:2616:2618:268:2610:2616:2618:26172323  Schmilka,,Grenzübergang od8:3010:3016:3018:308:3010:3016:3018:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
41 jede od 30.6. do 2.9.2018
61 jede od 10.6. do 28.10.2018
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.
Vnitrostátní přeprava na území České republiky je povolena. Vnitrostátní přeprava na území Německa není povolena.Upozorňujeme cestující na mezinárodních linkách na povinnost mít při přepravěpovolení, které za podmínek v něm vyznačených opravňuje cizince ke vstupu a pobytuna území ČR nebo Německa a k vycestování z něho, pokud splňuje i ostatní podmínky stanovené zákonem, resp. právem Evropských společenství. Povolení musí mít jak cizinec, cestuje-li na samostatný cestovní doklad, tak i samostatné povolení musí mít spolucestující cizinec mladší 15 let, který je zapsán v cestovním dokladu jiného cizince-držitele dokladu.

(C) 2018 isybus