linka 501400
tisk v PDF

501400 Cvikov/Rumburk - Varnsdorf - Nový Bor - Česká Lípa - Praha
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611
357109101103105107KmKmKm Zastávky 468102104106108
                      
     ® ® ® ®           ® ® ® 
®  106 6 + +          ® 6 6 +  
X......6:5561617577  01od  Cvikov,,aut.st. pr...X...616175...
7:35......7:307:35§14:20§14:20§17:000024 2|  Rumburk,,žel.st. |...§18:45...§16:0520:3520:35...
7:38.........7:38§14:23§14:23§17:0311 3|  Rumburk,,Bytex 01 |...§18:42...§16:0220:3220:32 ®
7:41 ® ®...7:41§14:26§14:26§17:0622  4|  Rumburk,,Krásnolipská | ®§18:38 ®§15:5820:2820:28+
7:47XX...7:47§14:32§14:32§17:1288 5|  Varnsdorf,Studánka |X§18:31X§15:5120:2120:2177
§7:55§12:45§14:45...§7:55§14:40§14:40§17:201212  6|  Varnsdorf,,aut.nádr. |§13:50§18:25§20:15§15:4520:1520:1522:30
§7:56§12:46§14:46...§7:56§14:41§14:41§17:211313 7|  Varnsdorf,,sportovní hala |§13:48§18:23§20:13§15:4320:1320:1322:28
§7:57§12:47§14:47...§7:57§14:42§14:42§17:221414  8|  Varnsdorf,,Severní dráha |§13:46§18:21§20:11§15:4120:1120:1122:26
§7:59§12:49§14:49...§7:59§14:44§14:44§17:241515 9|  Varnsdorf,,jatky |§13:44§18:19§20:09§15:3920:0920:0922:24
§8:04§12:54§14:54...§8:0414:4914:4917:291818 10|  Dolní Podluží,,škola |§13:3918:1420:0415:3420:0420:0422:19
§8:05§12:55§14:55...§8:0514:5014:5017:301919 11|  Dolní Podluží,,křiž. |§13:3818:1320:0315:3320:0320:0322:18
8:0812:5814:58...8:0814:5314:5317:332121 12|  Jiřetín p.Jedlovou,Lesné |13:3618:1120:0115:3120:0120:0122:16
8:1313:0315:03...8:1314:5814:5817:382525 13|xSvor,,Nová Huť |13:3218:0719:5715:2719:5719:5722:12
8:1913:0915:09...8:1915:0415:0417:442929 14|xSvor,,otočka |13:2417:5919:4915:1919:4919:4922:04
8:2713:1715:17...8:2715:1215:1217:523636 15|  Nový Bor,,aut.nádr. |13:1617:5119:4115:1119:4119:4121:56
8:3813:2815:28...8:3815:2315:2318:034747 16|xČeská Lípa,,Borská |13:0517:4019:3015:0019:3019:3021:45
8:4513:3515:35...8:4515:3015:3018:104949 17|  Česká Lípa,,aut.nádr. |13:0017:3519:2514:5519:2519:2521:40
8:5513:4515:45...8:5515:4015:4018:206161 18|xJestřebí,,křiž. |12:5017:2519:1514:4519:1519:1521:30
8:5913:49<...<<<<65< 19|xDoksy,Staré Splavy,hl.sil. |12:4617:21<<<<<
9:0413:54<...<<<<69< 20|  Doksy,,aut.st. |12:4217:17<<<<<
9:1614:0615:56...9:0515:5015:5018:307972 21|  Dubá,,aut.nádr. |12:2817:0319:0314:3319:0319:0321:18
9:2114:1116:01...9:1015:5515:5518:358477 22|xDubá,Bukovec |12:2016:5518:5514:2518:5518:5521:10
<<<...<<<<<< 23|  Mělník,,aut.st. |< <<<<<<
10:1515:0516:55...10:0516:5016:5019:30141134 24v  Praha,,Vychovatelna |11:3016:0518:0513:3518:0518:0520:20
10:2015:1017:00...10:1016:5516:5519:35143136 25  Praha,,Nádraží Holešovice od11:2516:0018:0013:3018:0018:0020:15
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede jen 13.12.2018
61 jede také 19.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
77 nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 19.4. do 21.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019,27.10.2019
Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s.. Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince,nebo na www.busline.cz.
V úseku mezi zastávkami Rumburk,žel.st. až Dubá,Bukovec platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000 (působnost pouze na území Libereckého kraje - v úseku Svor,Nová Huť až Dubá,Bukovec).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS,nebo elektronicky službou e-AMSBUS na adrese http://jízdenky.amsbus.cz: na spoje 3,101,103,105,107 ze zastávky Rumburk,žel.st.do zastávek Praha,Vychovatelna a Praha,Nádraží Holešovice; na spoje 4,6,8,102,104,106,108 ze zastávky Praha,Nádraží Holešovice do zastávek Dubá,aut.nádr.až Rumburk,žel.st.; na spoje 5,7 ze zastávky Varnsdorf,aut.nádr.do zastávek Praha,Vychovatelna a Praha,Nádraží Holešovice

(C) 2018 isybus