linka 505203
tisk v PDF

505203 MHD Česká Lípa, linka 203, Sídliště Lada - Železničářská - Hrnčířská - Hlavní nádraží - Dubice
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 3579111315171921232527293133353739414345474951535557596163656769
                                     
                                     
                                      
   XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB
1  Sídliště Lada od4:485:005:245:486:006:246:487:007:207:347:528:248:489:009:249:4810:0010:2410:4811:0011:2411:4812:0012:2412:4813:0013:2413:4814:0014:2414:4815:0015:2415:48
2  K Rozvodně |4:505:025:265:506:026:266:507:027:227:367:548:268:509:029:269:5010:0210:2610:5011:0211:2611:5012:0212:2612:5013:0213:2613:5014:0214:2614:5015:0215:2615:50
3  Šluknovská |4:515:035:275:516:036:276:517:037:237:377:558:278:519:039:279:5110:0310:2710:5111:0311:2711:5112:0312:2712:5113:0313:2713:5114:0314:2714:5115:0315:2715:51
4  Jáchymovská |4:525:045:285:526:046:286:527:047:257:387:568:288:529:049:289:5210:0410:2810:5211:0411:2811:5212:0412:2812:5213:0413:2813:5214:0414:2814:5215:0415:2815:52
5  Zoubkova |4:535:055:295:536:056:296:537:057:267:397:578:298:539:059:299:5310:0510:2910:5311:0511:2911:5312:0512:2912:5313:0513:2913:5314:0514:2914:5315:0515:2915:53
6  Okružní |4:545:065:305:546:066:306:547:067:287:407:588:308:549:069:309:5410:0610:3010:5411:0611:3011:5412:0612:3012:5413:0613:3013:5414:0614:3014:5415:0615:3015:54
7  Příbramská |4:555:075:315:556:076:316:557:077:307:417:598:318:559:079:319:5510:0710:3110:5511:0711:3111:5512:0712:3112:5513:0713:3113:5514:0714:3114:5515:0715:3115:55
8  Roháče z Dubé |4:575:095:335:576:096:336:577:097:327:438:018:338:579:099:339:5710:0910:3310:5711:0911:3311:5712:0912:3312:5713:0913:3313:5714:0914:3314:5715:0915:3315:57
9  Železničářská |4:595:115:355:596:116:356:597:117:347:458:038:358:599:119:359:5910:1110:3510:5911:1111:3511:5912:1112:3512:5913:1113:3513:5914:1114:3514:5915:1115:3515:59
10  Antonína Sovy |5:015:135:376:016:136:377:017:137:367:478:058:379:019:139:3710:0110:1310:3711:0111:1311:3712:0112:1312:3713:0113:1313:3714:0114:1314:3715:0115:1315:3716:01
11  Soud |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Stadion |5:035:155:396:036:156:397:037:157:397:498:078:399:039:159:3910:0310:1510:3911:0311:1511:3912:0312:1512:3913:0313:1513:3914:0314:1514:3915:0315:1515:3916:03
13  Hrnčířská |5:055:175:416:056:176:417:057:177:417:518:098:419:059:179:4110:0510:1710:4111:0511:1711:4112:0512:1712:4113:0513:1713:4114:0514:1714:4115:0515:1715:4116:05
14  Bulharská |5:065:185:426:066:186:427:067:187:427:528:108:429:069:189:4210:0610:1810:4211:0611:1811:4212:0612:1812:4213:0613:1813:4214:0614:1814:4215:0615:1815:4216:06
15  Hlavní nádraží |5:085:205:446:086:206:447:087:207:447:548:128:449:089:209:4410:0810:2010:4411:0811:2011:4412:0812:2012:4413:0813:2013:4414:0814:2014:4415:0815:2015:4416:08
16  Kozákova |5:105:225:466:106:226:467:10...7:467:56...8:469:10...9:4610:10...10:4611:10...11:4612:10...12:4613:1013:2213:4614:10...14:4615:10...15:4616:10
17  Tovární |5:125:245:486:126:246:487:12...7:487:58...8:489:12...9:4810:12...10:4811:12...11:4812:12...12:4813:1213:2413:4814:12...14:4815:12...15:4816:12
18  Svatopluka Čecha |5:145:265:506:146:266:50<...<<...<<...<<...<<...<<...<13:1413:2613:50<...<<...<<
19  Dubická |5:165:285:526:16...6:527:14...7:508:00...8:509:14...9:5010:14...10:5011:14...11:5012:14...12:5013:1613:2813:5214:14...14:5015:14...15:5016:14
20  Litoměřická |5:175:295:536:17...6:537:15...7:518:01...8:519:15...9:5110:15...10:5111:15...11:5112:15...12:5113:1713:2913:5314:15...14:5115:15...15:5116:15
21  U Pískovny v5:185:305:546:18...6:547:16...7:528:02...8:529:16...9:5210:16...10:5211:16...11:5212:16...12:5213:1813:3013:5414:16...14:5215:16...15:5216:16
22  Dubice 5:205:325:566:20...6:567:18...7:548:04...8:549:18...9:5410:18...10:5411:18...11:5412:18...12:5413:2013:3213:5614:18...14:5415:18...15:5416:18
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.,
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 71737577798183878991959799103105201203205207209211213215217219221223225227229231233235
                                    
                  6+6+6+         6+6+6+6+6+6+
             XBXBXBXBXBB B B 6+6+6+6+6+6+6+6+6+B B B B B B
   XBXBXBXBXBXBXBXBXBXB3131313131252525BBBBBBBBB242424242424
1  Sídliště Lada od16:0016:2416:4817:0017:2417:4818:0018:4819:0019:2420:0020:2420:4821:2421:485:055:507:057:509:059:5011:0511:5013:0513:5015:0515:5017:0517:5019:0519:5021:0521:50
2  K Rozvodně |16:0216:2616:5017:0217:2617:5018:0218:5019:0219:2620:0220:2620:5021:2621:505:075:527:077:529:079:5211:0711:5213:0713:5215:0715:5217:0717:5219:0719:5221:0721:52
3  Šluknovská |16:0316:2716:5117:0317:2717:5118:0318:5119:0319:2720:0320:2720:5121:2721:515:085:537:087:539:089:5311:0811:5313:0813:5315:0815:5317:0817:5319:0819:5321:0821:53
4  Jáchymovská |16:0416:2816:5217:0417:2817:5218:0418:5219:0419:2820:0420:2820:5221:2821:525:095:547:097:549:099:5411:0911:5413:0913:5415:0915:5417:0917:5419:0919:5421:0921:54
5  Zoubkova |16:0516:2916:5317:0517:2917:5318:0518:5319:0519:2920:0520:2920:5321:2921:535:105:557:107:559:109:5511:1011:5513:1013:5515:1015:5517:1017:5519:1019:5521:1021:55
6  Okružní |16:0616:3016:5417:0617:3017:5418:0618:5419:0619:3020:0620:3020:5421:3021:545:115:567:117:569:119:5611:1111:5613:1113:5615:1115:5617:1117:5619:1119:5621:1121:56
7  Příbramská |16:0716:3116:5517:0717:3117:5518:0718:5519:0719:3120:0720:3120:5521:3121:555:125:577:127:579:129:5711:1211:5713:1213:5715:1215:5717:1217:5719:1219:5721:1221:57
8  Roháče z Dubé |16:0916:3316:5717:0917:3317:57 18:0918:5719:0919:3320:0920:3320:5721:3321:575:145:597:147:599:149:5911:1411:5913:1413:5915:1415:5917:1417:5919:1419:5921:1421:59
9  Železničářská |16:1116:3516:5917:1117:3517:5918:1118:5919:1119:3520:1120:3520:5921:3521:595:166:017:168:019:1610:0111:1612:0113:1614:0115:1616:0117:1618:0119:1620:0121:1622:01
10  Antonína Sovy |16:1316:3717:0117:1317:3718:0118:1319:0119:1319:3720:1320:3721:0121:3722:015:186:037:188:039:1810:0311:1812:0313:1814:0315:1816:0317:1818:0319:1820:0321:1822:03
11  Soud |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Stadion |16:1516:3917:0317:1517:3918:0318:1519:0319:1519:3920:1520:3921:0321:3922:035:206:057:208:059:2010:0511:2012:0513:2014:0515:2016:0517:2018:0519:2020:0521:2022:05
13  Hrnčířská |16:1716:4117:0517:1717:4118:0518:1719:0519:1719:4120:1720:4121:0521:4122:055:226:077:228:079:2210:0711:2212:0713:2214:0715:2216:0717:2218:0719:2220:0721:2222:07
14  Bulharská |16:1816:4217:0617:1817:4218:0618:1819:0619:1819:4220:1820:4221:0621:4222:065:236:087:238:089:2310:0811:2312:0813:2314:0815:2316:08 17:2318:0819:2320:0821:2322:08
15  Hlavní nádraží |16:2016:4417:0817:2017:4418:0818:2019:0819:2019:4420:2020:4421:0821:4422:085:256:107:258:109:2510:1011:2512:1013:2514:1015:2516:1017:2518:1019:2520:1021:2522:10
16  Kozákova |...16:4617:10...17:4618:10...19:10...19:46...20:4621:1021:4622:105:276:127:278:129:2710:1211:2712:1213:2714:1215:2716:1217:2718:1219:2720:1221:2722:12
17  Tovární |...16:4817:12...17:4818:12...19:12...19:48...20:4821:1221:4822:125:296:147:298:149:2910:1411:2912:1413:2914:1415:2916:1417:2918:1419:2920:1421:2922:14
18  Svatopluka Čecha |...<<...17:50<...<...<...<21:1421:50<5:31<<<<<<<13:31<<<17:31<<<21:31<
19  Dubická |...16:5017:14...17:5218:14...19:14...19:50...20:5021:1621:5222:145:336:167:318:169:3110:1611:3112:1613:3314:1615:3116:1617:3318:1619:3120:1621:3322:16
20  Litoměřická |...16:5117:15...17:5318:15...19:15...19:51...20:5121:1721:5322:155:346:177:328:179:3210:1711:3212:1713:3414:1715:3216:1717:3418:1719:3220:1721:3422:17
21  U Pískovny v...16:5217:16...17:5418:16...19:16...19:52...20:5221:1821:5422:165:356:187:338:189:3310:1811:3312:1813:3514:1815:3316:1817:3518:1819:3320:1821:3522:18
22  Dubice ...16:5417:18...17:5618:18...19:18...19:54...20:5421:2021:5622:185:366:207:358:209:3510:2011:3512:2013:3614:2015:3516:2017:3618:2019:3520:2021:3622:20
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.,
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 61012141618202224262830323436384042444648505254565860626466687072 74
                                     
                                     
                                     
   XBXBXBXBXB XBXB XBXB XBXB XBXB XBXB XBXB XBXBXBXBXB XBXB XB
22  Dubice od4:365:245:366:056:22...7:007:18...8:008:24...9:009:24...10:0010:24...11:0011:24...12:0012:24...13:0013:2413:3614:0514:22...14:5815:22...16:00
21  U Pískovny |4:385:265:386:076:24...7:027:21...8:028:26...9:029:26...10:0210:26...11:0211:26...12:0212:26...13:0213:2613:3814:0714:24...15:0015:24...16:02
20  Litoměřická |4:395:275:396:086:25...7:037:22...8:038:27...9:039:27...10:0310:27...11:0311:27...12:0312:27...13:0313:2713:3914:0814:25...15:0115:25...16:03
19  Dubická |4:405:285:406:096:26XB7:047:23...8:048:28...9:049:28...10:0410:28...11:0411:28...12:0412:28...13:0413:2813:4014:0914:26...15:0215:26...16:04
18  Svatopluka Čecha |<<<6:116:286:40<7:25...<<...<<...<<...<<...<<...<<<14:1114:28...15:0415:28...<
17  Tovární |4:425:305:426:136:306:427:067:27...8:068:30...9:069:30...10:0610:30...11:0611:30...12:0612:30...13:0613:3013:4214:1514:30...15:0615:30...16:06
16  Kozákova |4:435:315:436:146:316:437:077:28XB8:078:31XB9:079:31XB10:0710:31XB11:0711:31XB12:0712:31XB13:0713:3113:4314:1614:31XB15:0715:31XB16:07
15  Hlavní nádraží |4:455:335:456:166:336:457:097:317:458:098:338:459:099:339:4510:0910:3310:4511:0911:3311:4512:0912:3312:4513:0913:3313:4514:1814:3314:4515:0915:3315:4516:09
14  Bulharská |4:475:355:476:186:356:477:117:337:478:118:358:479:119:359:4710:1110:3510:4711:1111:3511:4712:1112:3512:4713:1113:3513:4714:2014:3514:4715:1115:3515:4716:11
13  Hrnčířská |4:495:375:496:206:376:497:137:357:498:138:378:499:139:379:4910:1310:3710:4911:1311:3711:4912:1312:3712:4913:1313:3713:4914:2214:3714:4915:1315:3715:4916:13
12  Stadion |4:525:405:526:236:406:527:167:387:528:168:408:529:169:409:5210:1610:4010:5211:1611:4011:5212:1612:4012:5213:1613:4013:5214:2514:4014:5215:1615:4015:5216:16
11  Soud |4:535:415:536:246:416:537:177:417:538:178:418:539:179:419:5310:1710:4110:5311:1711:4111:5312:1712:4112:5313:1713:4113:5314:2614:4114:5315:1715:4115:5316:17
10  Antonína Sovy |4:555:435:556:266:436:557:197:437:558:198:438:559:199:439:5510:1910:4310:5511:1911:4311:5512:1912:4312:5513:1913:4313:5514:2814:4314:5515:1915:4315:5516:19
9  Železničářská |4:565:445:566:276:446:567:207:447:568:208:448:569:209:449:5610:2010:4410:5611:2011:4411:5612:2012:4412:5613:2013:4413:5614:2914:4414:5615:2015:4415:5616:20
8  Roháče z Dubé |4:585:465:586:296:466:587:227:467:588:228:468:589:229:469:5810:2210:4610:5811:2211:4611:5812:2212:4612:5813:2213:4613:5814:3114:4614:5815:2215:4615:5816:22
7  Příbramská |5:005:486:006:316:487:007:247:488:008:248:489:009:249:4810:0010:2410:4811:0011:2411:4812:0012:2412:4813:0013:2413:4814:0014:3314:4815:0015:2415:4816:0016:24
6  Okružní |5:015:496:016:326:497:017:257:498:018:258:499:019:259:4910:0110:2510:4911:0111:2511:4912:0112:2512:4913:0113:2513:4914:0114:3414:4915:0115:2515:4916:0116:25
5  Zoubkova |5:025:506:026:336:507:027:267:508:028:268:509:029:269:5010:0210:2610:5011:0211:2611:5012:0212:2612:5013:0213:2613:5014:0214:3514:5015:0215:2615:5016:0216:26
4  Jáchymovská |5:035:516:036:346:517:037:277:518:038:278:519:039:279:5110:0310:2710:5111:0311:2711:5112:0312:2712:5113:0313:2713:5114:0314:3614:5115:0315:2715:5116:0316:27
3  Šluknovská |5:045:526:046:356:527:047:287:528:048:288:529:049:289:5210:0410:2810:5211:0411:2811:5212:0412:2812:5213:0413:2813:5214:0414:3714:5215:0415:2815:5216:0416:28
2  K Rozvodně v5:055:536:056:366:537:057:297:538:058:298:539:059:299:5310:0510:2910:5311:0511:2911:5312:0512:2912:5313:0513:2913:5314:0514:3814:5315:0515:2915:5316:0516:29
1  Sídliště Lada 5:065:546:066:376:547:067:307:548:068:308:549:069:309:5410:0610:3010:5411:0611:3011:5412:0612:3012:5413:06 13:3013:5414:0614:3914:5415:0615:3015:5416:0616:30
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.,
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 7678808284868890949698102104106110112204206208210212214216218220222224226228230232234236238
                                     
                   6+6+         6+6+6+6+6+6+6+
             XB XBXBXBXBB B 6+6+6+6+6+6+6+6+6+B B B B B B B
   XB XBXB XBXB XB 31 313131312525BBBBBBBBB24242424242424
22  Dubice od16:24...17:0017:24...18:0018:22...19:24...20:00...21:0021:2422:0522:225:366:207:368:219:3610:2111:3612:2113:3614:2015:3616:2117:3618:2019:3620:2121:3622:20
21  U Pískovny |16:26...17:0217:26...18:0218:24...19:26...20:02...21:0221:2622:0722:245:386:217:388:239:3810:2311:3812:2313:3814:2115:3816:2317:3818:2119:3820:2321:3822:21
20  Litoměřická |16:27...17:0317:27...18:0318:25...19:27...20:03...21:0321:2722:0822:255:396:227:398:249:3910:2411:3912:2413:3914:2215:3916:2417:3918:2219:3920:2421:3922:22
19  Dubická |16:28...17:0417:28...18:0418:26...19:28...20:04...21:0421:2822:0922:265:406:237:408:259:4010:2511:4012:2513:4014:2315:4016:2517:4018:2319:4020:2521:4022:23
18  Svatopluka Čecha |<...<<...<18:28...<...<...<<22:11< <6:25<<<<<<<14:25<<<18:25<<<22:25
17  Tovární |16:30...17:0617:30...18:0618:30...19:30...20:06XB21:0621:3022:1322:305:426:277:428:279:4210:2711:4212:2713:4214:2715:4216:2717:4218:2719:4220:2721:4222:27
16  Kozákova |16:31XB17:0717:31XB18:0718:31XB19:31XB20:073121:0721:3122:1422:315:436:287:438:289:4310:2811:4312:2813:4314:2815:4316:2817:4318:2819:4320:2821:4322:28
15  Hlavní nádraží |16:3316:4517:0917:3317:4518:0918:3318:4519:3319:4520:0920:4521:0921:3322:1622:335:456:307:458:309:4510:3011:4512:3013:4514:3015:4516:3017:4518:3019:4520:3021:4522:30
14  Bulharská |16:3516:4717:1117:3517:4718:1118:3518:4719:3519:4720:1120:4721:1121:3522:1822:355:476:327:478:329:4710:3211:4712:3213:4714:3215:4716:3217:4718:3219:4720:3221:4722:32
13  Hrnčířská |16:3716:4917:1317:3717:4918:1318:3718:4919:3719:4920:1320:4921:1321:3722:2022:375:496:347:498:349:4910:3411:4912:3413:4914:3415:4916:3417:4918:3419:4920:3421:4922:34
12  Stadion |16:4016:5217:1617:4017:5218:1618:4018:5219:4019:5220:1620:5221:1621:4022:2322:405:526:377:528:379:5210:3711:5212:3713:5214:3715:52 16:3717:5218:3719:5220:3721:5222:37
11  Soud |16:4116:5317:1717:4117:5318:1718:4118:5319:4119:5320:1720:5321:1721:4122:2422:415:536:387:538:389:5310:3811:5312:3813:5314:3815:5316:3817:5318:3819:5320:3821:5322:38
10  Antonína Sovy |16:4316:5517:1917:4317:5518:1918:4318:5519:4319:5520:1920:5521:1921:4322:2622:435:556:407:558:409:5510:4011:5512:4013:5514:4015:5516:4017:5518:4019:5520:4021:5522:40
9  Železničářská |16:4416:5617:2017:4417:5618:2018:4418:5619:4419:5620:2020:5621:2021:4422:2722:445:566:417:568:419:5610:4111:5612:4113:5614:4115:5616:4117:5618:4119:5620:4121:5622:41
8  Roháče z Dubé |16:4616:5817:2217:4617:5818:2218:4618:5819:4619:5820:2220:5821:2221:4622:2922:465:586:437:588:439:5810:4311:5812:4313:5814:4315:5816:4317:5818:4319:5820:4321:5822:43
7  Příbramská |16:4817:0017:2417:4818:0018:2418:4819:0019:4820:0020:2421:0021:2421:4822:3122:486:006:458:008:4510:0010:4512:0012:4514:0014:4516:0016:4518:0018:4520:0020:4522:0022:45
6  Okružní |16:4917:0117:2517:4918:0118:2518:4919:0119:4920:0120:2521:0121:2521:4922:3222:496:016:468:018:4610:0110:4612:0112:4614:0114:4616:0116:4618:0118:4620:0120:4622:0122:46
5   Zoubkova |16:5017:0217:2617:5018:0218:2618:5019:0219:5020:0220:2621:0221:2621:5022:3322:506:026:478:028:4710:0210:4712:0212:4714:0214:4716:0216:4718:0218:4720:0220:4722:0222:47
4  Jáchymovská |16:5117:0317:2717:5118:0318:2718:5119:0319:5120:0320:2721:0321:2721:5122:3422:516:036:488:038:4810:0310:4812:0312:4814:0314:4816:0316:4818:0318:4820:0320:4822:0322:48
3  Šluknovská |16:5217:0417:2817:5218:0418:2818:5219:0419:5220:0420:2821:0421:2821:5222:3522:526:046:498:048:4910:0410:4912:0412:4914:0414:4916:0416:4918:0418:4920:0420:4922:0422:49
2  K Rozvodně v16:5317:0517:2917:5318:0518:2918:5319:0519:5320:0520:2921:0521:2921:5322:3622:536:056:508:058:5010:0510:5012:0512:5014:0514:5016:0516:5018:0518:5020:0520:5022:0522:50
1  Sídliště Lada 16:5417:0617:3017:5418:0618:3018:5419:0619:5420:0620:3021:0621:3021:5422:3722:546:066:518:068:5110:0610:5112:0612:5114:0614:5116:0616:5118:0618:5120:0620:5122:0622:51
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.,
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus