linka 505207
tisk v PDF

505207 MHD Česká Lípa, linka 207, Okřešice - Sosnová - Hlavní nádraží
Platí od 24.03.2020 do 31.03.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
105107109111113115 Zastávky 106108110112114116
                
B  B B    B  B B
9:30......15:30...19:301od  Okřešice pr9:30......15:30...19:30
9:33......15:33...19:33 2|  Autodrom |9:28......15:28...19:28
9:34BB15:34B19:343|  U hřbitova |9:27BB15:27B19:27
9:3511:3513:3515:3517:3519:35 4|  Sosnová,otočka |9:2511:2513:2515:2517:2519:25
9:3611:3613:3615:3617:3619:365|  Sběrný dvůr |9:2311:2313:2315:2317:2319:23
9:3811:3813:3815:3817:3819:38 6|  Na Kopečku |9:2111:2113:2115:2117:2119:21
9:3911:3913:3915:3917:3919:397|  Buckova |9:2011:2013:2015:2017:2019:20
9:4011:4013:4015:4017:4019:40 8|  5.května |9:1911:1913:19 15:1917:1919:19
9:4211:4213:4215:4217:4219:429|  Bulharská |9:1711:1713:1715:1717:1719:17
<<<<<<10v  Mánesova |<<<<<<
9:4511:4513:4515:4517:4519:4511  Hlavní nádraží od9:1511:1513:1515:1517:1519:15
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus