linka 505208
tisk v PDF

505208 MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov - Žizníkov - Sokolská - Antonína Sovy
Platí od 16.03.2020 do 09.04.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 1
    
   XB
   40
1  Vítkov od6:57
2  Dobranov,jih |7:00
3  Dobranovský potok |7:02
4  Dobranov,střed |7:04
5  Dobranov |7:06
6  Dobranov,západ ||
7  Dobranov,hl.silnice |<
8  Dobranov,rozc. |<
9  Žizníkov |7:11
10  Žizníkovský rybník |7:13
11  Nový Žizníkov |7:15
12  Českých bratří |7:17
13  Svárov |7:18
14  Partyzánská |7:20
15  Chelčického |7:22
16  Purkyňova-nemocnice |7:23
17  Purkyňova |7:27
18  Moskevská |7:30
19  Svatého Kříže |7:32
20  Erbenova |<
21  Sokolská |7:33
22  Stadion |7:34
23  Soud |7:36
24  Železničářská v7:38
25  Antonína Sovy 7:39
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020, od 16.3. do 20.3.2020, od 23.3. do 27.3.2020, od 30.3. do 3.4.2020, od 6.4. do 9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus