linka 505208
tisk v PDF

505208 MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov - Žizníkov - Sokolská - Antonína Sovy
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 1
    
   XB
   40
1  Vítkov od6:57
2  Dobranov,jih |7:00
3  Dobranovský potok |7:02
4  Dobranov,střed |7:04
5  Dobranov |7:06
6  Dobranov,západ ||
7  Dobranov,hl.silnice |<
8  Dobranov,rozc. |<
9  Žizníkov |7:11
10  Žizníkovský rybník |7:13
11  Nový Žizníkov |7:15
12  Českých bratří |7:17
13  Svárov |7:18
14  Partyzánská |7:20
15  Chelčického |7:22
16  Purkyňova-nemocnice |7:23
17  Purkyňova |7:27
18  Moskevská |7:30
19  Svatého Kříže |7:32
20  Erbenova |<
21  Sokolská |7:33
22  Stadion |7:34
23  Soud |7:36
24  Železničářská v7:38
25  Antonína Sovy 7:39
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2019 isybus