linka 505208
tisk v PDF

505208 MHD Česká Lípa, linka 208, Vítkov - Žižníkov - Sokolská - Antonína Sovy
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 1
    
   XB
   40
1  Česká Lípa,Vítkov od6:57
2  Česká Lípa,Dobranov,jih |7:00
3  Česká Lípa,,Dobranovský potok |7:02
4  Česká Lípa,Dobranov,střed |7:04
5  Česká Lípa,Dobranov |7:06
6  Česká Lípa,Dobranov,západ ||
7  Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice |<
8  Česká Lípa,Dobranov,rozc. |<
9  Česká Lípa,Žizníkov |7:11
10  Česká Lípa,,Žizníkovský rybník |7:13
11  Česká Lípa,,Nový Žizníkov |7:15
12  Česká Lípa,,Českých bratří |7:17
13  Česká Lípa,,Svárov |7:18
14  Česká Lípa,,Partyzánská |7:20
15  Česká Lípa,,Chelčického |7:22
16  Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice |7:23
17  Česká Lípa,,Purkyňova |7:27
18  Česká Lípa,,Moskevská |7:30
19  Česká Lípa,,Svatého Kříže |7:32
20  Česká Lípa,,Erbenova |<
21  Česká Lípa,,Sokolská |7:33
22  Česká Lípa,,Stadion |7:34
23  Česká Lípa,,Soud |7:36
24  Česká Lípa,,Železničářská v7:38
25  Česká Lípa,,Antonína Sovy 7:39
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 27.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 8.3.2019,18.4.2019, od 1.7. do 30.8.2019, od 29.10. do 30.10.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus