linka 505212
tisk v PDF

505212 MHD Česká Lípa, linka 212, Sídliště Lada - Bardějovská - Žižkova - Hlavní nádraží
Platí od 24.03.2020 do 31.03.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 1
    
   XB
1  Sídliště Lada od4:32
2  K Rozvodně |4:33
3  Šluknovská |4:34
4  Jáchymovská |4:35
5  Severní |4:37
6  Havířská |4:38
7  Sídliště Sever |4:39
8  Sluneční |4:42
9  Bardějovská |4:44
10  Moskevská |4:46
11  Svatého Kříže |4:47
12  Žižkova |4:48
13  U Průmyslovky |4:50
14  Arbesova |4:51
15  Stadion |4:52
16  Hrnčířská |4:54
17  Bulharská v4:56
18  Hlavní nádraží 4:57
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus