linka 505224
tisk v PDF

505224 MHD Česká Lípa, linka 224, Hlavní nádraží - Sokolská - Sídliště Špičák
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., Česká Lípa, Poříční 1918, tel.481368401 informace 481368601
Zastávky 79111315171921232527293133353739414345474951535557
                             
                             
                             
   XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB
1  Hlavní nádraží od5:306:006:357:007:308:008:309:009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:30 13:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:00
2  Bulharská |5:316:016:367:017:318:018:319:019:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:0113:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:01
3  Hrnčířská |5:336:036:387:037:338:038:339:039:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:03
4  Sokolská |5:356:056:407:057:358:058:359:059:3510:0510:3511:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:05
5  Erbenova |5:366:066:417:067:368:068:369:069:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:06
6  Svatého Kříže |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
7  Moskevská |5:396:096:447:097:398:098:399:099:3910:0910:3911:0911:3912:0912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:09
8  Bardějovská |<<<<7:42<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
9  Žitavská |<<<<7:43<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
10  Gymnázium |<<<<7:44<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11  Na Výsluní |<<<<7:46<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Gymnázium |<<<<7:47<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
13  Žitavská |<<<<7:48<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
14  Bardějovská |<<<<7:49<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
15  Jana Wericha |5:416:116:467:117:518:118:419:119:4110:1110:4111:1111:4112:1112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:11
16  Dlouhá v5:426:126:477:127:528:128:429:129:4210:1210:4211:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:4218:12
17  Sídliště Špičák 5:456:156:507:157:558:158:459:159:4510:1510:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:15
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 5961636567697173103105107109111113115117119121123125127129131133135
                            
           6+6+6+        6+6+6+6+6+6+
      XBXBXBXBXBB B B 6+6+6+6+6+6+6+6+B B B B B B
   XBXBXB3131313131252525BBBBBBBB242424242424
1  Hlavní nádraží od18:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:006:006:307:308:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:30
2  Bulharská |18:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:016:016:317:318:319:3110:3111:3112:3113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:3120:3121:31
3  Hrnčířská |18:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:036:036:337:338:339:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:3320:3321:33
4  Sokolská |18:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:056:056:357:358:359:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:3520:3521:35
5  Erbenova |18:3619:0619:3620:0620:3621:0621:3622:066:066:367:368:369:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:3619:3620:3621:36
6  Svatého Kříže |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
7  Moskevská |18:3919:0919:3920:0920:3921:0921:3922:096:096:397:398:399:3910:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:3920:3921:39
8  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
9  Žitavská | <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
10  Gymnázium |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11  Na Výsluní |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Gymnázium |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
13  Žitavská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
14  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
15  Jana Wericha |18:4119:1119:4120:1120:4121:1121:4122:116:116:417:418:419:4110:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:4119:4120:4121:41
16  Dlouhá v18:4219:1219:4220:1220:4221:1221:4222:126:126:427:428:429:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:4220:4221:42
17  Sídliště Špičák 18:4519:1519:4520:1520:4521:1521:4522:156:156:457:458:459:45 10:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:4520:4521:45
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 4681012141618202224262830323436384042444648505254
                             
                             
                             
   XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB
17  Sídliště Špičák od5:005:306:006:307:007:308:008:309:009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:30
16  Dlouhá |5:015:316:016:317:017:318:018:319:019:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:0113:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:31
15  Jana Wericha |5:035:336:036:337:037:338:038:339:039:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:33
14  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
13  Žitavská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Gymnázium |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11  Na Výsluní |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
10  Gymnázium  |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
9  Žitavská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
8  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
7  Moskevská |5:055:356:056:357:057:358:058:359:059:3510:0510:3511:0511:3512:0512:3513:0513:3514:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:35
6  Svatého Kříže |5:065:366:066:367:067:368:068:369:069:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:36
5  Erbenova |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
4  Sokolská |5:075:376:076:377:077:378:078:379:079:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:37
3  Hrnčířská |5:105:406:106:407:107:408:108:409:109:4010:1010:4011:1011:4012:1012:4013:1013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:40
2  Bulharská v5:125:426:126:427:127:428:128:429:129:4210:1210:4211:1211:4212:1212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:1216:4217:1217:42
1  Hlavní nádraží 5:155:456:156:457:157:458:158:459:159:4510:1510:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:45
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.


Zastávky 565860626466687072102104106108110112114116118120122124126128130132134
                             
            6+6+6+        6+6+6+6+6+6+
       XBXBXBXBXBB B B 6+6+6+6+6+6+6+6+B B B B B B
   XBXBXBXB3131313131252525BBBBBBBB242424242424
17  Sídliště Špičák od18:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:005:456:157:158:159:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:1520:1521:15
16  Dlouhá |18:0118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:3122:015:466:167:168:169:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:1619:1620:1621:16
15  Jana Wericha |18:0318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:3322:035:486:187:188:189:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:1819:1820:1821:18
14  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
13  Žitavská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
12  Gymnázium |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11  Na Výsluní |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
10  Gymnázium |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
9  Žitavská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
8  Bardějovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
7  Moskevská |18:0518:3519:0519:3520:0520:3521:0521:3522:055:506:207:208:209:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:2021:20
6  Svatého Kříže |18:0618:3619:0619:3620:0620:3621:0621:3622:065:516:217:218:219:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:2120:2121:21
5  Erbenova |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
4  Sokolská |18:0718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:3722:075:526:227:228:229:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:2221:22
3  Hrnčířská |18:1018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:4022:105:556:257:258:259:2510:2511:2512:2513:2514:2515:2516:2517:2518:2519:2520:2521:25
2  Bulharská v18:1218:4219:1219:4220:1220:4221:1221:4222:125:576:277:278:279:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:2720:2721:27
1  Hlavní nádraží 18:1518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:4522:156:006:307:308:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Všechny spoje na této lince obsluhují bezbariérově přístupná vozidla.
Na lince platí tarif vyhlášený městem Česká Lípa a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2019 isybus