linka 512434
tisk v PDF
<>
2

512434 Děčín - Hřensko,Mezná - Jetřichovice - Chřibská - Krásná Lípa
Platí od 10.12.2017 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Děčín, Uhelná 1 Děčín, tel.481368717
KmKmKmZastávky 101301103303305307105309311313107315317109319321323111325327329201401203403405407409411205413415417419207421423209425427
                                              
          XB                 6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+
      XBXBXBXBK XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBB B B B BKB B B B B B B B B B B B B B
      51415141414151414141514141514141415141414166616461616161616461616161676161656161
0001  Děčín,,aut.nádr. od6:076:078:078:078:329:0710:0710:0711:0712:0713:0713:0714:0715:0715:0716:0717:0718:0718:0719:0720:076:076:078:078:078:329:0710:0711:0712:0712:0713:0714:0715:0716:0716:0717:0718:0718:0720:07
     6:096:098:098:098:349:0910:0910:0911:0912:0913:0913:0914:0915:0915:0916:0917:0918:0918:0919:0920:096:096:098:098:098:349:0910:0911:0912:0912:0913:0914:0915:0916:0916:0917:0918:0918:0920:09
111 2  Děčín,,hl.nádr. -------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:116:118:118:118:419:1110:1110:1111:1112:1113:1113:1114:1115:1115:1116:1117:1118:1118:1119:1120:116:116:118:118:118:419:1110:1111:1112:1112:1113:1114:1115:1116:1116:1117:1118:1118:1120:11
2223  Děčín,,Masarykovo nám. |6:156:158:158:158:459:1510:1510:1511:1512:1513:1513:1514:1515:1515:1516:1517:1518:1518:1519:1520:156:156:158:158:158:459:1510:1511:1512:1512:1513:1514:1515:1516:1516:1517:1518:1518:1520:15
222 4  Děčín,,28.října |6:176:178:178:178:479:1710:1710:1711:1712:1713:1713:1714:1715:1715:1716:1717:1718:1718:1719:1720:176:176:178:178:178:479:1710:1711:1712:1712:1713:1714:1715:1716:1716:1717:1718:1718:1720:17
5555  Děčín,Loubí,překladiště |6:196:198:198:19|9:1910:1910:1911:1912:1913:1913:1914:1915:1915:1916:1917:1918:1918:1919:1920:196:196:198:198:19|9:1910:1911:1912:1912:1913:1914:1915:1916:1916:1917:1918:1918:1920:19
555 6  Děčín,Loubí,I |6:206:208:208:20|9:2010:2010:2011:2012:2013:2013:20 14:2015:2015:2016:2017:2018:2018:2019:2020:206:206:208:208:20|9:2010:2011:2012:2012:2013:2014:2015:2016:2016:2017:2018:2018:2020:20
6667  Děčín,Loubí,II |6:216:218:218:21|9:2110:2110:2111:2112:2113:2113:2114:2115:2115:2116:2117:2118:2118:2119:2120:216:216:218:218:21|9:2110:2111:2112:2112:2113:2114:2115:2116:2116:2117:2118:2118:2120:21
888 8  Děčín,,Podskalí |6:236:238:238:23|9:2310:2310:2311:2312:2313:2313:2314:2315:2315:2316:2317:2318:2318:2319:2320:236:236:238:238:23|9:2310:2311:2312:2312:2313:2314:2315:2316:2316:2317:2318:2318:2320:23
1313139  Děčín,Dolní Žleb,hranice |6:286:288:288:28|9:2810:2810:2811:2812:2813:2813:2814:2815:2815:2816:2817:2818:2818:2819:2820:286:286:288:288:28|9:2810:2811:2812:2812:2813:2814:2815:2816:2816:2817:2818:2818:2820:28
14141410  Hřensko,,Na výsluní v6:296:298:298:29|9:2910:2910:2911:2912:2913:2913:2914:2915:2915:2916:2917:2918:2918:2919:2920:296:296:298:298:29|9:2910:2911:2912:2912:2913:2914:2915:2916:2916:2917:2918:2918:2920:29
     6:306:308:308:309:049:3010:3010:3011:3012:3013:3013:30 14:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:049:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
15151511  Hřensko,,nábř. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:306:308:308:309:049:3010:3010:3011:3012:3013:3013:3014:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:049:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
16161612  Hřensko,,střed |6:326:328:328:329:069:3210:3210:3211:3212:3213:3213:3214:3215:3215:3216:3217:3218:3218:3219:3220:326:326:328:328:329:069:3210:3211:3212:3212:3213:3214:3215:3216:3216:3217:3218:3218:3220:32
16161613  Hřensko,,k soutěskám |6:346:348:348:349:089:3410:3410:3411:3412:3413:3413:3414:3415:3415:3416:3417:3418:3418:3419:3420:346:346:348:348:349:089:3410:3411:3412:3412:3413:3414:3415:3416:3416:3417:3418:3418:3420:34
17171714  Hřensko,,úpravna vody |6:366:368:368:36|9:3610:3610:3611:3612:3613:3613:3614:3615:3615:3616:3617:3618:3618:3619:3620:366:366:368:368:36|9:3610:3611:3612:3612:3613:3614:3615:3616:3616:3617:3618:3618:3620:36
18181815  Hřensko,,Pravčická brána |6:386:388:388:389:139:3810:3810:3811:3812:3813:3813:3814:3815:3815:3816:3817:3818:3818:3819:3820:386:386:388:388:389:139:3810:3811:3812:3812:3813:3814:3815:3816:3816:3817:3818:3818:3820:38
22<<16  Hřensko,Mezní Louka |6:446:448:44<<9:4410:44<11:44<13:4413:44<15:4415:44<17:4418:44<19:44<6:446:44<<<9:44<11:4412:44<13:44<15:44<<17:4418:44<20:44
23<<17  Hřensko,Mezná v6:496:498:49<<9:4910:49<11:49<13:4913:49<15:4915:49<17:4918:49<19:49<6:496:49<<<9:49<11:4912:49<13:49<15:49<<17:4918:49<20:49
     ...6:54...8:449:199:54...10:4411:5412:44...13:5414:44...15:5416:4417:54...18:4419:5420:44...6:548:448:449:199:5410:4411:54...12:4413:5414:4415:5416:4416:4417:54...18:4420:54
25222218  Hřensko,Mezní Louka,před hotelem  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od...6:54...8:499:249:59...10:4911:5912:49...13:5914:49...15:5916:4917:59...18:4919:5420:44...6:548:448:499:249:5910:4911:59...12:4913:5914:4915:5916:4416:4917:59...18:4920:54
27242419  Jetřichovice,Vysoká Lípa,Divoká soutěska |...6:57...8:529:2710:02...10:5212:0212:52...14:0214:52...16:0216:5218:02...18:5219:5720:47...6:578:478:529:2710:0210:5212:02...12:5214:0214:5216:0216:4716:5218:02...18:5220:57
29262620  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rest. |...7:00...8:559:3010:05...10:5512:0512:55...14:0514:55...16:0516:5518:05...18:5520:0020:50...7:008:508:559:3010:0510:5512:05...12:5514:0514:5516:0516:5016:5518:05...18:5521:00
30272721  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rozc. |...7:02...8:579:3210:07...10:5712:0712:57...14:0714:57...16:0716:5718:07...18:5720:0220:52...7:02...8:579:3210:0710:5712:07...12:5714:0714:5716:07...16:5718:07...18:5721:02
30272722  Jetřichovice,Vysoká Lípa,hotel Lípa |...7:03...8:589:3410:08...10:58 12:0812:58...14:0814:58...16:0816:5818:08...18:5820:0320:53...7:03...8:589:3410:0810:5812:08...12:5814:0814:5816:08...16:5818:08...18:5821:03
31282823  Jetřichovice,,Starý mlýn |...7:06...9:019:3710:11...11:0112:1113:01...14:1115:01...16:1117:0118:11...19:0120:0620:56...7:06...9:019:3710:1111:0112:11...13:0114:1115:0116:11...17:0118:11...19:0121:06
33303024  Jetřichovice,,ObÚ v...7:09...9:049:4010:14...11:0412:1413:04...14:1415:04...16:1417:0418:14...19:0420:0920:59...7:09...9:049:4010:1411:0412:14...13:0414:1415:0416:14...17:0418:14...19:0421:09
     ...7:10...9:059:4510:15...11:0512:1513:05...14:1515:05...16:1517:0518:15...19:0520:1021:00...7:10...9:059:4510:1511:0512:15...13:0514:1515:0516:15...17:0518:15...19:0521:10
33303025  Jetřichovice,,host. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      od...7:10...9:059:48......11:0512:1513:05...14:1515:05...16:1517:05......19:05...21:00...7:10...9:059:48...11:0512:15...13:0514:1515:0516:15...17:05......19:0521:10
36333326  Jetřichovice,Rynartice,Pod zámečkem |...7:14...9:09|......11:0912:1913:09...14:1915:09...16:1917:09......19:09...21:04...7:14...9:09|...11:0912:19...13:0914:1915:0916:19...17:09......19:0921:14
36333327  Jetřichovice,Rynartice |...7:15...9:109:53......11:1012:2013:10...14:2015:10...16:2017:10......19:10...21:05...7:15...9:109:53...11:1012:20...13:1014:2015:1016:20...17:10......19:1021:15
38353528  Chřibská,,Na Potocích |...7:18...9:139:56......11:1312:2313:13...14:2315:13...16:2317:13......19:13...21:08...7:18...9:139:56...11:1312:23...13:1314:2315:1316:23...17:13......19:1321:18
39363629  Chřibská,Dolní Chřibská,rozc. |...7:20...9:15|......11:1512:2513:15...14:2515:15...16:2517:15......19:15...21:10...7:20...9:15|...11:1512:25...13:1514:2515:1516:25...17:15......19:1521:20
40373730  Chřibská,Dolní Chřibská |...7:22...9:17|......11:1712:2713:17...14:2715:17...16:2717:17......19:17...21:12...7:22...9:17|...11:1712:27...13:1714:2715:1716:27...17:17......19:1721:22
41383831  Chřibská,,nám. |...7:24...9:1910:02......11:1912:2913:19...14:2915:19...16:2917:19......19:19...21:14...7:24...9:1910:02...11:1912:29...13:1914:2915:1916:29...17:19......19:1921:24
 404032  Rybniště,Nová Chřibská |.........9:22|......11:22...13:22......15:22......17:22......19:22...............9:22|...11:22......13:22...15:22......17:22......19:22...
 414133  Rybniště,,odb.Doubice v.........9:24|......11:24...13:24......15:24......17:24......19:24...............9:24|...11:24......13:24...15:24......17:24......19:24...
     .........9:26<......11:26...13:26......15:26......17:26......19:26...............9:26<...11:26......13:26...15:26......17:26......19:26...
 42<34  Rybniště,,žel.st.  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:27<......11:27...13:27......15:27......17:27......19:27...............9:27<...11:27......13:27...15:27......17:27......19:27...
 474535  Doubice v.........9:33|......11:33...13:33......15:33......17:33......19:33...............9:33|...11:33......13:33...15:33......17:33......19:33...
     .........9:3510:17......11:35...13:35......15:35......17:35......19:35...............9:3510:17...11:35......13:35...15:35......17:35......19:35...
 484636  Doubice,,ObÚ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:3510:19......11:35...13:35......15:35......17:35......19:35...............9:3510:19...11:35......13:35...15:35......17:35......19:35 ...
 494737  Doubice,,u háj. |.........9:37|......11:37...13:37......15:37......17:37......19:37...............9:37|...11:37......13:37...15:37......17:37......19:37...
 504838  Krásná Lípa,Kyjov,ovčín |.........9:39|......11:39...13:39......15:39......17:39......19:39...............9:39|...11:39......13:39...15:39......17:39......19:39...
 514939  Krásná Lípa,Kyjov,host. |.........9:4110:24......11:41...13:41......15:41......17:41......19:41...............9:4110:24...11:41......13:41...15:41......17:41......19:41...
 525040  Krásná Lípa,Kyjov,rozc. |.........9:43|......11:43...13:43......15:43......17:43......19:43...............9:43|...11:43......13:43...15:43......17:43......19:43...
 525041  Krásná Lípa,Kyjov |.........9:44|......11:44...13:44......15:44......17:44......19:44...............9:44|...11:44......13:44...15:44......17:44......19:44...
 535142  Krásná Lípa,Krásný Buk v.........9:46|......11:46...13:46......15:46......17:46......19:46...............9:46|...11:46......13:46...15:46......17:46......19:46...
 555343  Krásná Lípa,,nám. .........9:4910:32......11:49...13:49......15:49......17:49......19:49...............9:4910:32...11:49......13:49...15:49......17:49......19:49...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
41 jede od 30.6. do 2.9.2018
51 nejede od 30.6. do 2.9.2018
61 jede od 30.3. do 28.10.2018
64 jede od 10.12.2017 do 29.3.2018, od 29.10. do 8.12.2018
65 jede od 10.12.2017 do 29.3.2018, od 29.10. do 8.12.2018, nejede 24.12.2017,31.12.2017
66 jede od 10.12.2017 do 29.3.2018, od 29.10. do 8.12.2018, nejede 25.12.2017,1.1.2018
67 jede od 10.12.2017 do 29.3.2018, od 29.10. do 8.12.2018, nejede 24.12.2017
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 30.3. do 28.10.2018, nejvýše 20 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2017 isybus