linka 512434
tisk v PDF
<>
2

512434 Děčín - Hřensko,Mezná - Jetřichovice - Chřibská - Krásná Lípa
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Děčín, Uhelná 1 Děčín, tel.481368717
KmKmKmZastávky 101301103303305307105309311313107315317109319321323111325327329201401203403405407409411205413415417419207421423209425427
                                              
          XB                 6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+
      XBXBXBXBK XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBB B B B BKB B B B B B B B B B B B B B
      51415141414151414141514141514141415141414164616461616161616461616161646161646161
0001  Děčín,,aut.nádr. od6:076:078:078:078:329:0710:0710:0711:0712:0713:0713:0714:0715:0715:0716:0717:0718:0718:0719:0720:076:076:078:078:078:329:0710:0711:0712:0712:0713:0714:0715:0716:0716:0717:0718:0718:0720:07
     6:096:098:098:098:349:0910:0910:0911:0912:0913:0913:0914:0915:0915:0916:0917:0918:0918:0919:0920:096:096:098:098:098:349:0910:0911:0912:0912:0913:0914:0915:0916:0916:0917:0918:0918:0920:09
111 2  Děčín,,hl.nádr. -------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:116:118:118:118:419:1110:1110:1111:1112:1113:1113:1114:1115:1115:1116:1117:1118:1118:1119:1120:116:116:118:118:118:419:1110:1111:1112:1112:1113:1114:1115:1116:1116:1117:1118:1118:1120:11
2223  Děčín,,Masarykovo nám. |6:156:158:158:158:459:1510:1510:1511:1512:1513:1513:1514:1515:1515:1516:1517:1518:1518:1519:1520:156:156:158:158:158:459:1510:1511:1512:1512:1513:1514:1515:1516:1516:1517:1518:1518:1520:15
222 4  Děčín,,28.října |6:176:178:178:178:479:1710:1710:1711:1712:1713:1713:1714:1715:1715:1716:1717:1718:1718:1719:1720:176:176:178:178:178:479:1710:1711:1712:1712:1713:1714:1715:1716:1716:1717:1718:1718:1720:17
5555  Děčín,Loubí,překladiště |6:196:198:198:19|9:1910:1910:1911:1912:1913:1913:1914:1915:1915:1916:1917:1918:1918:1919:1920:196:196:198:198:19|9:1910:1911:1912:1912:1913:1914:1915:1916:1916:1917:1918:1918:1920:19
555 6  Děčín,Loubí,I |6:206:208:208:20|9:2010:2010:2011:2012:2013:2013:20 14:2015:2015:2016:2017:2018:2018:2019:2020:206:206:208:208:20|9:2010:2011:2012:2012:2013:2014:2015:2016:2016:2017:2018:2018:2020:20
6667  Děčín,Loubí,II |6:216:218:218:21|9:2110:2110:2111:2112:2113:2113:2114:2115:2115:2116:2117:2118:2118:2119:2120:216:216:218:218:21|9:2110:2111:2112:2112:2113:2114:2115:2116:2116:2117:2118:2118:2120:21
888 8  Děčín,,Podskalí |6:236:238:238:23|9:2310:2310:2311:2312:2313:2313:2314:2315:2315:2316:2317:2318:2318:2319:2320:236:236:238:238:23|9:2310:2311:2312:2312:2313:2314:2315:2316:2316:2317:2318:2318:2320:23
1313139  Děčín,Dolní Žleb,hranice |6:286:288:288:28|9:2810:2810:2811:2812:2813:2813:2814:2815:2815:2816:2817:2818:2818:2819:2820:286:286:288:288:28|9:2810:2811:2812:2812:2813:2814:2815:2816:2816:2817:2818:2818:2820:28
14141410  Hřensko,,Na výsluní v6:296:298:298:29|9:2910:2910:2911:2912:2913:2913:2914:2915:2915:2916:2917:2918:2918:2919:2920:296:296:298:298:29|9:2910:2911:2912:2912:2913:2914:2915:2916:2916:2917:2918:2918:2920:29
     6:306:308:308:309:009:3010:3010:3011:3012:3013:3013:30 14:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:009:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
15151511  Hřensko,,nábř. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:306:308:308:309:009:3010:3010:3011:3012:3013:3013:3014:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:009:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
16161612  Hřensko,,střed |6:326:328:328:329:029:3210:3210:3211:3212:3213:3213:3214:3215:3215:3216:3217:3218:3218:3219:3220:326:326:328:328:329:029:3210:3211:3212:3212:3213:3214:3215:3216:3216:3217:3218:3218:3220:32
16161613  Hřensko,,k soutěskám |6:346:348:348:349:049:3410:3410:3411:3412:3413:3413:3414:3415:3415:3416:3417:3418:3418:3419:3420:346:346:348:348:349:049:3410:3411:3412:3412:3413:3414:3415:3416:3416:3417:3418:3418:3420:34
17171714  Hřensko,,úpravna vody |6:366:368:368:369:069:3610:3610:3611:3612:3613:3613:3614:3615:3615:3616:3617:3618:3618:3619:3620:366:366:368:368:369:069:3610:3611:3612:3612:3613:3614:3615:3616:3616:3617:3618:3618:3620:36
18181815  Hřensko,,Pravčická brána |6:386:388:388:389:089:3810:3810:3811:3812:3813:3813:3814:3815:3815:3816:3817:3818:3818:3819:3820:386:386:388:388:389:089:3810:3811:3812:3812:3813:3814:3815:3816:3816:3817:3818:3818:3820:38
22<<16  Hřensko,Mezní Louka |6:446:448:44<<9:4410:44<11:44<13:4413:44<15:4415:44<17:4418:44<19:44<6:446:44<<<9:44<11:4412:44<13:44<15:44<<17:4418:44<20:44
23<<17  Hřensko,Mezná v6:496:498:49<<9:4910:49<11:49<13:4913:49<15:4915:49<17:4918:49<19:49<6:496:49<<<9:49<11:4912:49<13:49<15:49<<17:4918:49<20:49
     ...6:54...8:449:149:54...10:4411:5412:44...13:5414:44...15:5416:4417:54...18:4419:5420:44...6:548:448:449:149:5410:4411:54...12:4413:5414:4415:5416:4416:4417:54...18:4420:54
25222218  Hřensko,Mezní Louka,před hotelem  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od...6:54...8:499:199:59...10:4911:5912:49...13:5914:49...15:5916:4917:59...18:4919:5420:44...6:548:448:499:199:5910:4911:59...12:4913:5914:4915:5916:4416:4917:59...18:4920:54
27242419  Jetřichovice,Vysoká Lípa,Divoká soutěska |...6:57...8:529:2210:02...10:5212:0212:52...14:0214:52...16:0216:5218:02...18:5219:5720:47...6:578:478:529:2210:0210:5212:02...12:5214:0214:5216:0216:4716:5218:02...18:5220:57
29262620  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rest. |...7:00...8:559:2510:05...10:5512:0512:55...14:0514:55...16:0516:5518:05...18:5520:0020:50...7:008:508:559:2510:0510:5512:05...12:5514:0514:5516:0516:5016:5518:05...18:5521:00
30272721  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rozc. |...7:01...8:569:2610:06...10:5612:0612:56...14:0614:56...16:0616:5618:06...18:5620:0120:51...7:01...8:569:2610:0610:5612:06...12:5614:0614:5616:06...16:5618:06...18:5621:01
30272722  Jetřichovice,Vysoká Lípa,hotel Lípa |...7:02...8:579:2710:07...10:57 12:0712:57...14:0714:57...16:0716:5718:07...18:5720:0220:52...7:02...8:579:2710:0710:5712:07...12:5714:0714:5716:07...16:5718:07...18:5721:02
31282823  Jetřichovice,,Starý mlýn |...7:06...9:019:3110:11...11:0112:1113:01...14:1115:01...16:1117:0118:11...19:0120:0620:56...7:06...9:019:3110:1111:0112:11...13:0114:1115:0116:11...17:0118:11...19:0121:06
33303024  Jetřichovice,,ObÚ v...7:08...9:039:3310:13...11:0312:1313:03...14:1315:03...16:1317:0318:13...19:0320:0820:58...7:08...9:039:3310:1311:0312:13...13:0314:1315:0316:13...17:0318:13...19:0321:08
     ...7:09...9:049:3410:14...11:0412:1413:04...14:1415:04...16:1417:0418:14...19:0420:0920:59...7:09...9:049:3410:1411:0412:14...13:0414:1415:0416:14...17:0418:14...19:0421:09
33303025  Jetřichovice,,host. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      od...7:09...9:049:39......11:0412:1413:04...14:1415:04...16:1417:04......19:04...20:59...7:09...9:049:39...11:0412:14...13:0414:1415:0416:14...17:04......19:0421:09
36333326  Jetřichovice,Rynartice,Pod zámečkem |...7:13...9:089:43......11:0812:1813:08...14:1815:08...16:1817:08......19:08...21:03...7:13...9:089:43...11:0812:18...13:0814:1815:0816:18...17:08......19:0821:13
36333327  Jetřichovice,Rynartice |...7:14...9:099:44......11:0912:1913:09...14:1915:09...16:1917:09......19:09...21:04...7:14...9:099:44...11:0912:19...13:0914:1915:0916:19...17:09......19:0921:14
38353528  Chřibská,,Na Potocích |...7:17...9:129:47......11:1212:2213:12...14:2215:12...16:2217:12......19:12...21:07...7:17...9:129:47...11:1212:22...13:1214:2215:1216:22...17:12......19:1221:17
39363629  Chřibská,Dolní Chřibská,rozc. |...7:19...9:149:49......11:1412:2413:14...14:2415:14...16:2417:14......19:14...21:09...7:19...9:149:49...11:1412:24...13:1414:2415:1416:24...17:14......19:1421:19
40373730  Chřibská,Dolní Chřibská v...7:21...9:169:51......11:1612:2613:16...14:2615:16...16:2617:16......19:16...21:11...7:21...9:169:51...11:1612:26...13:1614:2615:1616:26...17:16......19:1621:21
     ...7:23...9:189:53......11:1812:2813:18...14:2815:18...16:2817:18......19:18...21:13...7:23...9:189:53...11:1812:28...13:1814:2815:1816:28...17:18......19:1821:23
41383831  Chřibská,,nám. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:189:55......11:18...13:18......15:18......17:18......19:18...............9:189:55...11:18......13:18...15:18......17:18......19:18...
 404032  Rybniště,Nová Chřibská |.........9:219:58......11:21...13:21......15:21......17:21......19:21...............9:219:58...11:21......13:21...15:21......17:21......19:21...
 414133  Rybniště,,odb.Doubice v.........9:2310:00......11:23...13:23......15:23......17:23......19:23...............9:2310:00...11:23......13:23...15:23......17:23......19:23...
     .........9:25<......11:25...13:25......15:25......17:25......19:25...............9:25<...11:25......13:25...15:25......17:25......19:25...
 42<34  Rybniště,,žel.st. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:26<......11:26...13:26......15:26......17:26......19:26...............9:26<...11:26......13:26...15:26......17:26......19:26...
 474535  Doubice |.........9:3210:06......11:32...13:32......15:32......17:32......19:32...............9:3210:06...11:32......13:32...15:32......17:32......19:32...
  484636  Doubice,,ObÚ |.........9:3410:08......11:34...13:34......15:34......17:34......19:34...............9:3410:08...11:34......13:34...15:34......17:34......19:34...
 494737  Doubice,,u háj. v.........9:3610:10......11:36...13:36......15:36......17:36......19:36...............9:3610:10...11:36......13:36...15:36......17:36......19:36...
     .........9:3910:13......11:39...13:39......15:39......17:39......19:39...............9:3910:13...11:39......13:39...15:39......17:39......19:39...
 504838  Krásná Lípa,Kyjov,ovčín --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:3910:15......11:39...13:39......15:39......17:39......19:39...............9:3910:15...11:39......13:39...15:39......17:39......19:39...
 514939  Krásná Lípa,Kyjov,host. |.........9:4110:17......11:41...13:41......15:41......17:41......19:41...............9:4110:17...11:41......13:41...15:41......17:41......19:41...
 525040  Krásná Lípa,Kyjov,rozc. |.........9:4210:18......11:42...13:42......15:42......17:42......19:42...............9:4210:18...11:42......13:42...15:42......17:42......19:42...
 525041  Krásná Lípa,Kyjov |.........9:4310:19......11:43...13:43......15:43......17:43......19:43...............9:4310:19...11:43......13:43...15:43......17:43......19:43...
 535142  Krásná Lípa,Krásný Buk v.........9:4510:21......11:45...13:45......15:45......17:45......19:45...............9:4510:21...11:45......13:45...15:45......17:45......19:45...
 555343  Krásná Lípa,,nám. .........9:4810:24......11:48...13:48......15:48......17:48......19:48...............9:4810:24...11:48......13:48...15:48......17:48......19:48...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
41 jede od 30.6. do 2.9.2018
51 nejede od 30.6. do 2.9.2018
61 jede od 10.6. do 28.10.2018
64 jede od 29.10. do 8.12.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 10.6. do 28.10.2018, nejvýše 20 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus