linka 512434
tisk v PDF
<>
2

512434 Děčín - Hřensko,Mezná - Jetřichovice - Chřibská - Krásná Lípa
Platí od 11.06.2017 do 09.12.2017.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Děčín, Uhelná 1 Děčín, tel.481368717
KmKmKmZastávky 101301103303305307105309311313107315317109319321323111325327329201401203403405407409411205413415417419207421423209425427
                                              
          XB                 6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+
      XBXBXBXBK XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBB B B B BKB B B B B B B B B B B B B B
      51415141414151414141514141514141415141414164616461616161616461616161646161646161
0001  Děčín,aut.nádr. od6:076:078:078:078:329:0710:0710:0711:0712:0713:0713:0714:0715:0715:0716:0717:0718:0718:0719:0720:076:076:078:078:078:329:0710:0711:0712:0712:0713:0714:0715:0716:0716:0717:0718:0718:0720:07
     6:096:098:098:098:349:0910:0910:0911:0912:0913:0913:0914:0915:0915:0916:0917:0918:0918:0919:0920:096:096:098:098:098:349:0910:0911:0912:0912:0913:0914:0915:0916:0916:0917:0918:0918:0920:09
111 2  Děčín,hl.nádr. -------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:116:118:118:118:419:1110:1110:1111:1112:1113:1113:1114:1115:1115:1116:1117:1118:1118:1119:1120:116:116:118:118:118:419:1110:1111:1112:1112:1113:1114:1115:1116:1116:1117:1118:1118:1120:11
2223  Děčín,Masarykovo nám. |6:156:158:158:158:459:1510:1510:1511:1512:1513:1513:1514:1515:1515:1516:1517:1518:1518:1519:1520:156:156:158:158:158:459:1510:1511:1512:1512:1513:1514:1515:1516:1516:1517:1518:1518:1520:15
222 4  Děčín,28.října |6:176:178:178:178:479:1710:1710:1711:1712:1713:1713:1714:1715:1715:1716:1717:1718:1718:1719:1720:176:176:178:178:178:479:1710:1711:1712:1712:1713:1714:1715:1716:1716:1717:1718:1718:1720:17
5555  Děčín,Loubí,překladiště |6:196:198:198:19|9:1910:1910:1911:1912:1913:1913:1914:1915:1915:1916:1917:1918:1918:1919:1920:196:196:198:198:19|9:1910:1911:1912:1912:1913:1914:1915:1916:1916:1917:1918:1918:1920:19
555 6  Děčín,Loubí,I |6:206:208:208:20|9:2010:2010:2011:2012:2013:2013:2014:2015:2015:2016:2017:2018:2018:2019:2020:206:206:208:208:20|9:2010:2011:2012:2012:2013:2014:2015:2016:2016:2017:2018:2018:2020:20
6667  Děčín,Loubí,II |6:216:218:218:21|9:2110:2110:2111:2112:2113:2113:2114:2115:2115:2116:2117:2118:2118:2119:2120:216:216:218:218:21|9:2110:2111:2112:2112:2113:2114:2115:2116:2116:2117:2118:2118:2120:21
888 8  Děčín,Podskalí |6:236:238:238:23|9:2310:2310:2311:2312:2313:2313:2314:2315:2315:2316:2317:2318:2318:2319:2320:236:236:238:238:23|9:2310:2311:2312:2312:2313:2314:2315:2316:2316:2317:2318:2318:2320:23
1313139  Děčín,Dolní Žleb,hranice |6:286:288:288:28|9:2810:2810:2811:2812:2813:2813:2814:2815:2815:2816:2817:2818:2818:2819:2820:286:286:288:288:28|9:2810:2811:2812:2812:2813:2814:2815:2816:2816:2817:2818:2818:2820:28
14141410  Hřensko,Na výsluní v6:296:298:298:29|9:2910:2910:2911:2912:2913:2913:2914:2915:2915:2916:2917:2918:2918:2919:2920:296:296:298:298:29|9:2910:2911:2912:2912:2913:2914:2915:2916:2916:2917:2918:2918:2920:29
     6:306:308:308:309:049:3010:3010:3011:3012:3013:3013:3014:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:049:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
15151511  Hřensko,nábř. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od6:306:308:308:309:049:3010:3010:3011:3012:3013:3013:3014:3015:3015:3016:3017:3018:3018:3019:3020:306:306:308:308:309:049:3010:3011:3012:3012:3013:3014:3015:3016:3016:3017:3018:3018:3020:30
16161612  Hřensko,střed |6:326:328:328:329:069:3210:3210:3211:3212:3213:3213:3214:3215:3215:3216:3217:3218:3218:3219:3220:326:326:328:328:329:069:3210:3211:3212:3212:3213:3214:3215:3216:3216:3217:3218:3218:3220:32
16161613  Hřensko,k soutěskám |6:346:348:348:349:089:3410:3410:3411:3412:3413:3413:3414:3415:3415:3416:3417:3418:3418:3419:3420:346:346:348:348:349:089:3410:3411:3412:3412:3413:3414:3415:3416:3416:3417:3418:3418:3420:34
17171714  Hřensko,úpravna vody |6:366:368:368:36|9:3610:3610:3611:3612:3613:3613:3614:3615:3615:3616:3617:3618:3618:3619:3620:366:366:368:368:36|9:3610:3611:3612:3612:3613:3614:3615:3616:3616:3617:3618:3618:3620:36
18181815  Hřensko,Pravčická brána |6:386:388:388:389:139:3810:3810:3811:3812:3813:3813:3814:3815:3815:3816:3817:3818:3818:3819:3820:386:386:388:388:389:139:3810:3811:3812:3812:3813:3814:3815:3816:3816:3817:3818:3818:3820:38
22<<16  Hřensko,Mezní Louka |6:446:448:44<<9:4410:44<11:44<13:4413:44<15:4415:44<17:4418:44<19:44<6:446:44<<<9:44<11:4412:44<13:44<15:44<<17:4418:44<20:44
23<<17  Hřensko,Mezná v6:496:498:49<<9:4910:49<11:49<13:4913:49<15:4915:49<17:4918:49<19:49<6:496:49<<<9:49<11:4912:49<13:49<15:49<<17:4918:49<20:49
     ...6:54...8:449:199:54...10:4411:5412:44...13:5414:44...15:5416:4417:54...18:4419:5420:44...6:548:448:449:199:5410:4411:54...12:4413:5414:4415:5416:4416:4417:54...18:4420:54
25222218  Hřensko,Mezní Louka,před hotelem  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od...6:54...8:499:249:59...10:4911:5912:49...13:5914:49...15:5916:4917:59...18:4919:5420:44...6:548:448:499:249:5910:4911:59...12:4913:5914:4915:5916:4416:4917:59...18:4920:54
27242419  Jetřichovice,Vysoká Lípa,Divoká soutěska |...6:57...8:529:2710:02...10:5212:0212:52...14:0214:52...16:0216:5218:02...18:5219:5720:47...6:578:478:529:2710:0210:5212:02...12:5214:0214:5216:0216:4716:5218:02...18:5220:57
29262620  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rest. |...7:00...8:559:3010:05...10:5512:0512:55...14:0514:55...16:0516:5518:05...18:5520:0020:50...7:008:508:559:3010:0510:5512:05...12:5514:0514:5516:0516:5016:5518:05...18:5521:00
30272721  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rozc. |...7:02...8:579:3210:07...10:5712:0712:57...14:0714:57...16:0716:5718:07...18:5720:0220:52...7:02...8:579:3210:0710:5712:07...12:5714:0714:5716:07...16:5718:07...18:5721:02
30272722  Jetřichovice,Vysoká Lípa,hotel Lípa |...7:03...8:589:3410:08...10:58 12:0812:58...14:0814:58...16:0816:5818:08...18:5820:0320:53...7:03...8:589:3410:0810:5812:08...12:5814:0814:5816:08...16:5818:08...18:5821:03
31282823  Jetřichovice,Starý mlýn |...7:06...9:019:3710:11...11:0112:1113:01...14:1115:01...16:1117:0118:11...19:0120:0620:56...7:06...9:019:3710:1111:0112:11...13:0114:1115:0116:11...17:0118:11...19:0121:06
33303024  Jetřichovice,ObÚ v...7:09...9:049:4010:14...11:0412:1413:04...14:1415:04...16:1417:0418:14...19:0420:0920:59...7:09...9:049:4010:1411:0412:14...13:0414:1415:0416:14...17:0418:14...19:0421:09
     ...7:10...9:059:4510:15...11:0512:1513:05...14:1515:05...16:1517:0518:15...19:0520:1021:00...7:10...9:059:4510:1511:0512:15...13:0514:1515:0516:15...17:0518:15...19:0521:10
33303025  Jetřichovice,host. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      od...7:10...9:059:48......11:0512:1513:05...14:1515:05...16:1517:05......19:05...21:00...7:10...9:059:48...11:0512:15...13:0514:1515:0516:15...17:05......19:0521:10
36333326  Jetřichovice,Rynartice,Pod zámečkem |...7:14...9:09|......11:0912:1913:09...14:1915:09...16:1917:09......19:09...21:04...7:14...9:09|...11:0912:19...13:0914:1915:0916:19...17:09......19:0921:14
36333327  Jetřichovice,Rynartice |...7:15...9:109:53......11:1012:2013:10...14:2015:10...16:2017:10......19:10...21:05...7:15...9:109:53...11:1012:20...13:1014:2015:1016:20...17:10......19:1021:15
38353528  Chřibská,Na Potocích |...7:18...9:139:56......11:1312:2313:13...14:2315:13...16:2317:13......19:13...21:08...7:18...9:139:56...11:1312:23...13:1314:2315:1316:23...17:13......19:1321:18
39363629  Chřibská,Dolní Chřibská,rozc. |...7:20...9:15|......11:1512:2513:15...14:2515:15...16:2517:15......19:15...21:10...7:20...9:15|...11:1512:25...13:1514:2515:1516:25...17:15......19:1521:20
40373730  Chřibská,Dolní Chřibská |...7:22...9:17|......11:1712:2713:17...14:2715:17...16:2717:17......19:17...21:12...7:22...9:17|...11:1712:27...13:1714:2715:1716:27...17:17......19:1721:22
41383831  Chřibská,nám. |...7:24...9:1910:02......11:1912:2913:19...14:2915:19...16:2917:19......19:19...21:14...7:24...9:1910:02...11:1912:29...13:1914:2915:1916:29...17:19......19:1921:24
 404032  Rybniště,Nová Chřibská |.........9:22|......11:22...13:22......15:22......17:22......19:22...............9:22|...11:22......13:22...15:22......17:22......19:22...
 414133  Rybniště,odb.Doubice v.........9:24|......11:24...13:24......15:24......17:24......19:24...............9:24|...11:24......13:24...15:24......17:24......19:24...
     .........9:26<......11:26...13:26......15:26......17:26......19:26...............9:26<...11:26......13:26...15:26......17:26......19:26...
 42<34  Rybniště,žel.st. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:27<......11:27...13:27......15:27......17:27......19:27...............9:27<...11:27......13:27...15:27......17:27......19:27...
 474535  Doubice v.........9:33|......11:33...13:33......15:33......17:33......19:33...............9:33|...11:33......13:33...15:33......17:33......19:33...
     .........9:3510:17......11:35...13:35......15:35......17:35......19:35...............9:3510:17...11:35......13:35...15:35......17:35......19:35...
 484636  Doubice,ObÚ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     od.........9:3510:19......11:35...13:35......15:35......17:35......19:35...............9:3510:19...11:35......13:35...15:35......17:35......19:35...
 494737  Doubice,u háj. |.........9:37|......11:37...13:37......15:37......17:37......19:37...............9:37|...11:37......13:37...15:37......17:37......19:37...
 504838  Krásná Lípa,Kyjov,ovčín |.........9:39|......11:39...13:39......15:39......17:39......19:39...............9:39|...11:39......13:39...15:39......17:39......19:39...
 514939  Krásná Lípa,Kyjov,host. |.........9:4110:24......11:41...13:41......15:41......17:41......19:41...............9:4110:24...11:41......13:41...15:41......17:41......19:41...
 525040  Krásná Lípa,Kyjov,rozc. |.........9:43|......11:43...13:43......15:43......17:43......19:43...............9:43|...11:43......13:43...15:43......17:43......19:43...
 525041  Krásná Lípa,Kyjov |.........9:44|......11:44...13:44......15:44......17:44......19:44...............9:44|...11:44......13:44...15:44......17:44......19:44...
 535142  Krásná Lípa,Krásný Buk v.........9:46|......11:46...13:46......15:46......17:46......19:46...............9:46|...11:46......13:46...15:46......17:46......19:46...
 555343  Krásná Lípa,nám. .........9:4910:32......11:49...13:49......15:49......17:49......19:49...............9:4910:32...11:49......13:49...15:49......17:49......19:49...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
41 jede od 1.7. do 3.9.2017
51 nejede od 1.7. do 3.9.2017
61 jede od 11.6. do 29.10.2017
64 jede od 30.10. do 9.12.2017
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 11.6. do 29.10.2017, nejvýše 20 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2017 isybus