linka 512436
tisk v PDF
<>
2

512436 Děčín - Dobrná - Huntířov - Srbská Kamenice - Jetřichovice,Vysoká Lípa
Platí od 04.07.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Děčín, Uhelná 1 Děčín, tel.481368717
KmKmKmKmKmKmZastávky 101103105107109141113115117119121201401403405407203205
                           
                    6+6+6+6+6+6+ 
                    B B BKB B B 6+
          XBXBXBXBXBXB   XB646161616164B
000 001  Děčín,,aut.nádr. od...5:456:458:2510:3513:4014:40.........18:408:068:0610:0114:0116:0116:0618:01
        XB5:476:478:2710:3713:4214:42XBXB...18:428:088:0810:0314:0316:0316:0818:03
111011 2  Děčín,,hl.nádr. --------------------------------------------------------
        od5:195:496:498:2910:3913:4414:4415:5416:44...18:448:108:1010:0514:0516:0516:1018:05
1110113  Děčín,,Tyršova |5:225:526:528:3210:4213:4714:4715:5716:47...18:478:138:1310:0814:0816:0816:1318:08
222122 4  Děčín,,Myslbekova |5:245:546:548:3410:4413:4914:4915:5916:49...18:498:158:1510:1014:1016:1016:1518:10
3332<<5  Děčín,,Nářadí |5:265:566:568:3610:4613:5114:5116:0116:51...18:51<<<14:12<<18:12
<<<<<< 6  Děčín,,Narex |<<<<<<<<<...<<<<<<<<
<<<<337  Děčín,,škola |<<<<<<<<<...<8:188:1810:13<16:1316:18<
5554<< 8  Děčín,Březiny,Libverda |5:295:596:598:3910:4913:5414:5416:0416:54...18:54<<<14:15<<18:15
6665<<9  Děčín,Březiny,škola v5:316:017:018:4110:5113:5614:5616:0616:56...18:56<<<14:17<<18:17
        5:346:047:048:4410:5413:5914:5916:0916:59...18:59<<<14:20<<18:20
8887<<10  Dobrná,,kovárna --------------------------------------------------------
        od5:346:047:048:4410:5413:5914:5916:0916:59...18:59<<<14:20<<18:20
9998<<11  Dobrná,,škola |5:366:067:068:4610:5614:0115:0116:1117:01...19:01<<<14:22<<18:22
1010109<<12  Dobrná,,hor.ves |5:376:077:078:4710:5714:0215:0216:1217:02...19:02<<<14:23<<18:23
1010109<<13  Dobrná,,rozc.Brložec |5:386:087:088:4810:5814:0315:0316:1317:03...19:03<<<14:24<<18:24
11<<10<<14  Dobrná,Brložec  |<<7:10<<<<16:15<...<<<<<<<<
13111112<<15  Huntířov,,kostel v5:406:107:128:5011:0014:0515:0516:1717:05...19:05<<<14:26<<18:26
        5:426:127:158:5211:0214:0715:0716:1917:07...19:07<<10:1814:2816:18<18:28
14121213<916  Huntířov --------------------------------------------------------
        od5:426:12...8:5211:0214:0715:0716:1917:07...19:07<<10:1814:2816:18<18:28
 141415<1117  Huntířov,,dol.ves |5:446:14...8:5411:0414:0915:0916:2117:09...19:09<<10:2014:3016:20<18:30
 151516<1218  Huntířov,Stará Oleška,škola |5:476:17...8:5711:0714:1215:1216:2417:12...19:12<<10:2314:3316:23<18:33
 151516<1219  Huntířov,Stará Oleška,koupaliště |5:486:18...8:5811:0814:1315:1316:2517:13...19:13<<10:2414:3416:24<18:34
 171718<1420  Huntířov,Nová Oleška,škola |5:516:21...9:0111:1114:1615:1616:2817:16...19:16< <10:2714:3716:27<18:37
 181819<1521  Huntířov,Nová Oleška,rybník |5:526:22...9:0211:1214:1715:1716:2917:17...19:17<<10:2814:3816:28<18:38
 181819121522  Huntířov,Nová Oleška,rozc. v5:536:23...9:0311:1314:1815:1816:3017:18...19:188:298:2910:2914:3916:2916:2918:39
        5:556:25...9:0511:1514:2015:2016:3217:20XB19:208:318:3110:3114:4116:3116:3118:41
 202021141723  Srbská Kamenice,,křiž. --------------------------------------------------------
        od5:56......9:0611:1614:2115:2116:3317:2118:2619:218:318:3110:3114:4216:3116:3118:41
 212122151824  Srbská Kamenice,,pošta |5:58......9:0811:1814:2315:2316:3517:2318:2819:238:338:3310:3314:4316:3316:3318:43
 222223161925  Srbská Kamenice,,Ferd.sout. |6:00......9:1011:2014:2515:2516:3717:2518:3019:258:358:3510:3514:4516:3516:3518:45
 242425182126  Jetřichovice,Všemily,rozc. |6:03......9:1311:2314:2815:2816:4017:2818:3319:288:388:3810:3814:4816:3816:3818:48
 242425182127  Jetřichovice,Všemily |6:04......9:1411:2414:2915:2916:4117:2918:3419:298:398:3910:3914:4916:3916:3918:49
 242425182128  Jetřichovice,Všemily,konírna |6:05......9:1511:2514:3015:3016:4217:3018:3519:308:408:4010:4014:5016:4016:4018:50
 262627202329  Jetřichovice,,koup. |6:08......9:1811:2814:3315:3316:4517:3318:3819:338:438:4310:4314:5316:4316:4318:53
 272728212430  Jetřichovice,,host. |6:10......9:2011:3014:3515:3516:4717:3518:4019:358:458:4510:4514:5516:4516:4518:55
 <30 < 31  Jetřichovice,Rynartice,Pod zámečkem |6:14......<11:34<<...<......<............<...
 <30 < 32  Jetřichovice,Rynartice |6:15......<11:35<<...<......<............<...
 <30 < 33  Jetřichovice,Rynartice,Pod zámečkem |6:16......<11:36<<...<......<............<...
 <33 < 34  Jetřichovice,,host. |6:20......<11:40<<...<......<............<...
 2733 21 35  Jetřichovice,,ObÚ |6:21......9:2111:4114:3615:36...17:36......8:46............16:46...
 2834 22 36  Jetřichovice,,Starý mlýn |6:23......9:2311:4314:3815:38...17:38......8:48............16:48...
 3137 25 37  Jetřichovice,Vysoká Lípa,hotel Lípa |6:27......9:2711:4714:4215:42...17:42......8:52............16:52...
 3137 25 38  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rozc. v6:28......9:2811:4814:4315:43...17:43......8:53............16:53...
 3238 26 39  Jetřichovice,Vysoká Lípa,rest. 6:29......9:2911:4914:4415:44...17:44......8:54............16:54...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede od 10.6. do 28.10.2018
64 jede od 29.10. do 8.12.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Výstup nahlašte řidiči na spoji.Pro nástup je nutné zavolat min.30 min.před odjezdem spoje na tel.číslo 481368777,nebo 727805273,e-mail:autobusy_na_zavolani_duk@busline.cz
Kspoj přepravuje jízdní kola od 10.6. do 28.10.2018, nejvýše 20 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus