linka 530141
tisk v PDF

530141 Liberec - Rýnovice - Mšeno - Jablonec n.Nisou
Platí od 13.06.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111
Zastávky 3913103172125107311113511539
                
    XB           
1  Liberec,,Prům.zóna JIH od...5:40.................................
2xLiberec,,U Slunného potoka |...|...6+...........................
3xLiberec,,Kavkazská |...|...B .........6+...6+...6+...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |XB|...25......XBBXBB...BXB
5  Liberec,,aut.nádr. |5:05<...6:45X ...8:259:1510:5511:15...13:1513:25
6xLiberec,,Babylon |||XB6:4743XB|9:17|11:17XB13:17|
7  Liberec,,Fügnerova |5:156:056:356:557:157:358:359:2511:0511:2512:3513:2513:35
8xLiberec,,poliklinika |5:176:086:386:577:187:388:389:2711:0811:2712:3813:2713:38
9xLiberec,,Textilana |5:186:106:406:587:207:408:409:2811:1011:2812:4013:2813:40
10xLiberec,,U Lomu |5:196:116:416:597:217:418:419:2911:1111:2912:4113:2913:41
11xLiberec,,Východní |5:226:146:447:027:247:448:449:3211:1411:3212:4413:3213:44
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |5:236:156:457:037:257:458:459:3311:1511:3312:4513:3313:45
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<<<<<<<<<<<<<
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<<<<<<<<<<<<<
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |5:276:196:497:077:297:498:499:3711:1911:3712:4913:3713:49
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |5:286:206:507:087:307:508:509:3811:2011:3812:5013:3813:50
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |5:296:216:517:097:317:518:519:3911:2111:3912:5113:3913:51
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |5:306:226:527:107:327:528:529:4011:2211:4012:5213:4013:52
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |5:316:236:537:117:337:538:539:4111:2311:4112:5313:4113:53
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |5:326:246:547:127:347:548:549:4211:2411:4212:5413:4213:54
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x5:33x6:25x6:55x7:13x7:35x7:55x8:55x9:43x11:25x11:43x12:55x13:43x13:55
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |< <<<7:36<<<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<<<|<<<<<<<<
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<<<7:37<<<<<<<<
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |5:356:276:577:15<7:578:579:4511:2711:4512:5713:4513:57
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |5:376:286:587:16<7:588:589:4611:2811:4612:5813:4613:58
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x5:38x6:29x6:59x7:17<x7:59x8:59x9:47x11:29x11:47x12:59x13:47x13:59
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |<<<<<<<9:48<11:48<13:48<
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<<<<<<<9:51<11:51<13:51<
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |5:396:307:007:18<8:009:00...11:30...13:00...14:00
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |5:416:327:027:19<8:029:02...11:32...13:02...14:02
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |5:426:337:037:21<8:039:03...11:33...13:03...14:03
33  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:446:377:077:257:428:079:07...11:37...13:07...14:07
34xJablonec n.Nisou,,Pražská |.......................................
35xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v.......................................
36  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  .......................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 455153119576112365691271297375
                
                
1  Liberec,,Prům.zóna JIH od.......................................
2xLiberec,,U Slunného potoka |..................6+......6+.........
3xLiberec,,Kavkazská |.........6+......B ......B 6+XB...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |.........BXBXB24XBXB242731...
5  Liberec,,aut.nádr. |XB...XB15:1515:5016:5017:1517:5519:0019:15 20:1521:07XB
6xLiberec,,Babylon |43XB4315:17||17:1717:5719:0219:1720:1721:0931
7  Liberec,,Fügnerova |14:2015:0515:2015:2516:0517:0517:2518:0519:1019:2520:2521:1522:40
8xLiberec,,poliklinika |14:2315:0815:2315:2716:0817:0817:2718:0819:1219:2720:2721:1722:42
9xLiberec,,Textilana |14:2515:1015:2515:2816:1017:1017:2818:1019:1419:2820:2821:1922:43
10xLiberec,,U Lomu |14:2615:1115:2615:2916:1117:1117:2918:1119:1519:2920:2921:2022:44
11xLiberec,,Východní |14:2915:1415:2915:3216:1417:1417:3218:1419:1819:3220:3221:2322:47
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |14:3015:1515:3015:3316:1517:1517:3318:1519:1919:3320:3321:2422:48
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<15:17<<<<<18:17<<<<<
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<( 15:18<<<<<( 18:18<<<<<
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |14:3415:1915:3415:3716:1917:1917:3718:1919:2319:3720:3721:2822:51
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |14:3515:2015:3515:3816:2017:2017:3818:2019:2419:3820:3821:2922:52
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |14:3615:2115:3615:3916:2117:2117:3918:2119:2519:3920:3921:3022:53
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |14:3715:2215:3715:4016:2217:2217:4018:2219:2619:4020:4021:3122:54
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena | 14:3815:2315:3815:4116:2317:2317:4118:2319:2719:4120:4121:3222:55
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |14:3915:2415:3915:4216:2417:2417:4218:2419:2819:4220:4221:3322:56
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x14:40x15:25x15:40x15:43x16:25x17:25x17:43x18:25x19:29x19:43x20:43x21:34x22:57
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<<15:41<<<<18:26<<20:44<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<|<<<<|<<|<<
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<15:42<<<<18:27<<20:45<<
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |14:4215:27<15:4516:2717:2717:45<19:3119:45<21:3622:59
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |14:4315:28<15:4616:2817:2817:46<19:3219:46<21:3723:00
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |14:44x15:29<x15:47x16:29x17:29x17:47<x19:33x19:47<x21:38x23:01
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |...<<15:48<<17:48<<19:48<21:40<
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |...<<15:51<<17:51<<x19:49<x21:41<
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |...15:30<...16:3017:30...<19:3419:50<21:4223:02
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |...15:32<...16:3217:32...<19:3619:51<21:4423:04
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |...15:33<...16:3317:33...<19:3719:53< 21:4523:05
33  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |...15:4015:46...16:3717:37...18:3419:4019:5720:4921:4823:08
34xJablonec n.Nisou,,Pražská |.......................................
35xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v.......................................
36  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  .......................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
27 nejede od 24.12. do 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (po-ne vždy 4:00 až 24:00)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 2412100182090102261043010838112
                 
                 
36  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od.........6+............... ...............
35xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |.........B X XBXB6+...6+............
34xJablonec n.Nisou,,Pražská |XBXBXB2543435327XBBXB...XB...
33  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |4:184:455:505:566:396:446:447:027:207:538:20...11:50...
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |4:194:465:525:57<6:466:46<7:227:548:22...11:52...
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |4:214:485:545:58<6:486:48<7:247:558:246+11:546+
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |4:234:505:566:00<6:506:50<7:267:578:26B11:56B
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<x4:51<<<<<<<x7:59<9:59<11:59
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |<4:52<<<<<<<8:00<10:00<12:00
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x4:25x4:53x5:58x6:02<x6:52x6:52<x7:28x8:02x8:28x10:02x11:58x12:02
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |4:264:545:596:03<6:536:53<7:298:038:2910:0311:5912:03
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |||||<||<||||||
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<<<|<<|<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<<<6:41<<7:04<<<<<<
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |4:284:566:016:056:436:556:557:057:318:058:3110:0512:0112:05
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x4:30x4:58x6:03x6:06x6:45x6:57x6:57x7:06x7:33x8:06x8:33x10:06x12:03x12:06
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |4:315:006:056:076:476:596:597:077:358:078:3510:0712:0512:07
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |4:325:016:066:086:487:007:007:087:368:088:3610:0812:0612:08
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |4:335:036:076:096:497:017:017:097:378:098:3710:0912:0712:09
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |4:345:056:086:106:517:037:037:107:388:108:3810:1012:0812:10
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |4:355:066:096:116:527:047:047:117:398:118:3910:1112:0912:11
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |4:365:076:106:126:537:057:057:127:408:128:4010:1212:1012:12
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<<<<6:54<) 7:06<<<<<<<
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<<<<6:55<7:07<<<<<<<
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |4:395:106:136:156:587:087:087:157:438:158:4310:1512:1312:15
11xLiberec,,Východní |4:415:126:156:177:007:107:107:177:458:178:4510:1712:1512:17
10xLiberec,,U Lomu |4:44 5:156:186:207:037:137:137:207:488:208:4810:2012:1812:20
9xLiberec,,Textilana |4:455:166:196:217:047:147:147:217:498:218:4910:2112:1912:21
8xLiberec,,poliklinika |4:475:186:216:237:067:167:167:237:518:238:5110:2312:2112:23
7  Liberec,,Fügnerova |( 4:505:226:25( 6:277:107:207:22( 7:27( 7:55( 8:27( 8:55( 10:2712:25( 12:27
6xLiberec,,Babylon |( 4:525:24...( 6:30.........( 7:30( 7:58( 8:30( 8:58( 10:30...( 12:30
5  Liberec,,aut.nádr. |4:55<...6:33.........7:338:018:339:0110:33...12:33
4xLiberec,,Garáže ČSAD |...( 5:29....................................
3xLiberec,,Kavkazská |...( 5:31....................................
2xLiberec,,U Slunného potoka v...( 5:33....................................
1  Liberec,,Prům.zóna JIH ...5:35....................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
27 nejede od 24.12. do 25.12.2020,1.1.2021
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
53 jede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (po-ne vždy 4:00 až 24:00)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 40444611650865612060641247074
                
                
36  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od.......................................
35xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |......XB........................XBXB
34xJablonec n.Nisou,,Pražská |XBXB43...XB...XB...XBXB...3131
33  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |12:2013:2013:40...14:20...15:50...16:5017:50...20:2022:04
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |12:2213:22<...14:22...15:526+16:5217:526+20:2222:05
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |12:2413:24<6+14:24...15:54B 16:5417:54B 20:2422:07
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |12:2613:26<B14:26...15:562416:5617:562420:2622:09
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<<<13:59<XB<15:59<<17:59<<
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |< <<14:00<43<16:00<<18:00<<
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x12:28x13:28<x14:02x14:2814:46x15:58x16:02x16:58x17:58x18:02x20:28x22:11
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |12:2913:29<14:0314:2914:4715:5916:0316:5917:5918:0320:2922:12
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |||<||||||||||
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<|<<<<<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<13:42<<<<<<<<<<
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |12:3113:3113:4414:0514:3114:4916:0116:0517:0118:0118:0520:3122:13
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x12:33x13:33x13:46x14:06x14:33x14:51x16:03x16:06x17:03x18:03x18:06x20:32x22:14
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |12:3513:3513:4814:0714:3514:5316:0516:0717:0518:0518:0720:3322:15
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |12:3613:3613:4914:0814:36|16:0616:0817:0618:0618:0820:3422:16
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |12:3713:3713:5014:0914:37|16:0716:0917:0718:0718:0920:3522:17
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |12:3813:3813:5214:1014:3814:5516:0816:1017:0818:0818:1020:3622:18
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |12:3913:3913:5414:1114:3914:5616:0916:1117:0918:0918:1120:3722:19
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |12:4013:4013:5514:1214:40|16:1016:1217:10 18:1018:1220:3822:20
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |) 12:41<<<) 14:41<<<<<<<<
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |12:42<<<14:42<<<<<<<<
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |12:4313:4313:5814:1514:43|16:1316:1517:1318:1318:1520:4122:23
11xLiberec,,Východní |12:4513:4514:0014:1714:4515:0216:1516:1717:1518:1518:1720:4322:24
10xLiberec,,U Lomu |12:4813:4814:0314:2014:48|16:1816:2017:1818:1818:2020:46( 22:26
9xLiberec,,Textilana |12:4913:4914:0414:2114:49|16:1916:2117:1918:1918:2120:47( 22:27
8xLiberec,,poliklinika |12:5113:5114:0614:2314:51<16:2116:2317:2118:2118:2320:49( 22:29
7  Liberec,,Fügnerova |( 12:57( 13:5514:10( 14:2714:5715:10( 16:25( 16:27( 17:25( 18:25( 18:27( 20:5222:32
6xLiberec,,Babylon |( 13:00( 13:58...( 14:30......( 16:28( 16:30( 17:28( 18:28( 18:30( 20:55...
5  Liberec,,aut.nádr. |13:0314:01...14:33......16:3116:3317:3118:3118:3320:58...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |.......................................
3xLiberec,,Kavkazská |.......................................
2xLiberec,,U Slunného potoka v.......................................
1  Liberec,,Prům.zóna JIH ............... ........................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (po-ne vždy 4:00 až 24:00)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.

(C) 2021 isybus