linka 530141
tisk v PDF

530141 Liberec - Rýnovice - Mšeno - Jablonec n.Nisou
Platí od 04.01.2021 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701
Zastávky 3913103172125107311113511539
                
    XB           
1  Liberec,,Prům.zóna JIH od...5:40.................................
2xLiberec,,U Slunného potoka |...|...6+...........................
3xLiberec,,Kavkazská |...|...B .........6+...6+...6+...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |XB|...25......XBBXBB...BXB
5  Liberec,,aut.nádr. |5:05<...6:45X ...8:259:1510:5511:15...13:1513:25
6xLiberec,,Babylon |||XB6:4743XB|9:17|11:17XB13:17|
7  Liberec,,Fügnerova |5:156:056:356:557:157:358:359:2511:0511:2512:3513:2513:35
8xLiberec,,poliklinika |5:176:086:386:577:187:388:389:2711:0811:2712:3813:2713:38
9xLiberec,,Textilana |5:186:106:406:587:207:408:409:2811:1011:2812:4013:2813:40
10xLiberec,,U Lomu |5:196:116:416:597:217:418:419:2911:1111:2912:4113:2913:41
11xLiberec,,Východní |5:226:146:447:027:247:448:449:3211:1411:3212:4413:3213:44
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |5:236:156:457:037:257:458:459:3311:1511:3312:4513:3313:45
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<<<<<<<<<<<<<
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<<<<<<<<<<<<<
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |5:276:196:497:077:297:498:499:3711:1911:3712:4913:3713:49
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |5:286:206:507:087:307:508:509:3811:2011:3812:5013:3813:50
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |5:296:216:517:097:317:518:519:3911:2111:3912:5113:3913:51
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |5:306:226:527:107:327:528:529:4011:2211:4012:5213:4013:52
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |5:316:236:537:117:337:538:539:4111:2311:4112:5313:4113:53
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |5:326:246:547:127:347:548:549:4211:2411:4212:5413:4213:54
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x5:33x6:25x6:55x7:13x7:35x7:55x8:55x9:43x11:25x11:43x12:55x13:43x13:55
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |< <<<7:36<<<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<<<|<<<<<<<<
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<<<7:37<<<<<<<<
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |5:356:276:577:15<7:578:579:4511:2711:4512:5713:4513:57
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |5:376:286:587:16<7:588:589:4611:2811:4612:5813:4613:58
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x5:38x6:29x6:59x7:17<x7:59x8:59x9:47x11:29x11:47x12:59x13:47x13:59
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |<<<<<<<9:48<11:48<13:48<
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<<<<<<<9:51<11:51<13:51<
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |5:396:307:007:18<8:009:00...11:30...13:00...14:00
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |5:416:327:027:19<8:029:02...11:32...13:02...14:02
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<<<<...<...<...<
33xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |5:426:337:037:21<8:039:03...11:33...13:03...14:03
34  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:446:377:077:257:428:079:07...11:37...13:07...14:07
35xJablonec n.Nisou,,Pražská |.......................................
36xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v.......................................
37  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  .......................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
43 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 455153119576112365691271297375
                
                
1  Liberec,,Prům.zóna JIH od.......................................
2xLiberec,,U Slunného potoka |..................6+......6+.........
3xLiberec,,Kavkazská |.........6+......B ......B 6+XB...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |.........BXBXB24XBXB24 2731...
5  Liberec,,aut.nádr. |XB...XB15:1515:5016:5017:1517:5519:0019:1520:1521:07XB
6xLiberec,,Babylon |43XB4315:17||17:1717:5719:0219:1720:1721:0931
7  Liberec,,Fügnerova |14:2015:0515:2015:2516:0517:0517:2518:0519:1019:2520:2521:1522:40
8xLiberec,,poliklinika |14:2315:0815:2315:2716:0817:0817:2718:0819:1219:2720:2721:1722:42
9xLiberec,,Textilana |14:2515:1015:2515:2816:1017:1017:2818:1019:1419:2820:2821:1922:43
10xLiberec,,U Lomu |14:2615:1115:2615:2916:1117:1117:2918:1119:1519:2920:2921:2022:44
11xLiberec,,Východní |14:2915:1415:2915:3216:1417:1417:3218:1419:1819:3220:3221:2322:47
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |14:3015:1515:3015:3316:1517:1517:3318:1519:1919:3320:3321:2422:48
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<15:17<<<<<18:17<<<<<
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<( 15:18<<<<<( 18:18<<<<<
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |14:3415:1915:3415:3716:1917:1917:3718:1919:2319:3720:3721:2822:51
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |14:3515:2015:3515:3816:2017:2017:3818:2019:2419:3820:3821:2922:52
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |14:3615:2115:3615:3916:2117:2117:3918:2119:2519:3920:3921:3022:53
18 xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |14:3715:2215:3715:4016:2217:2217:4018:2219:2619:4020:4021:3122:54
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |14:3815:2315:3815:4116:2317:2317:4118:2319:2719:4120:4121:3222:55
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |14:3915:2415:3915:4216:2417:2417:4218:2419:2819:4220:4221:3322:56
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x14:40x15:25x15:40x15:43x16:25x17:25x17:43x18:25x19:29x19:43x20:43x21:34x22:57
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<<15:41<<<<18:26<<20:44<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<|<<<<|<<|<<
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<15:42<<<<18:27<<20:45<<
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |14:4215:27<15:4516:2717:2717:45<19:3119:45<21:3622:59
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |14:4315:28<15:4616:2817:2817:46<19:3219:46<21:3723:00
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |14:44x15:29<x15:47x16:29x17:29x17:47<x19:33x19:47<x21:38x23:01
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |...<<15:48<<17:48<<19:48<21:40<
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |...<<15:51<<17:51<<x19:49<x21:41<
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |...15:30<...16:3017:30...<19:3419:50<21:4223:02
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |...15:32<...16:3217:32... <19:3619:51<21:4423:04
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |...<<...<<...<<<<<<
33xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |...15:33<...16:3317:33...<19:3719:53<21:4523:05
34  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |...15:4015:46...16:3717:37...18:3419:4019:5720:4921:4823:08
35xJablonec n.Nisou,,Pražská |.......................................
36xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v.......................................
37  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  .......................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
27 nejede od 24.12. do 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (po-ne vždy 4:00 až 24:00)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 24121001820102261043010838112
                
                
37  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od.........6+...........................
36xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |.........B X ...6+...6+............
35xJablonec n.Nisou,,Pražská |XBXBXB2543XB27XBBXB...XB...
34  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |4:184:455:505:566:396:447:027:207:538:20...11:50...
33xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |4:194:465:525:57<6:46<7:227:548:22...11:52...
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<<<<<<<...<...
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |4:214:485:545:58<6:48<7:247:558:246+11:546+
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |4:234:505:566:00<6:50<7:267:578:26B11:56B
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<x4:51<<<<<<x7:59<9:59<11:59
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |<4:52<<<<<<8:00<10:00<12:00
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x4:25x4:53x5:58x6:02<x6:52<x7:28x8:02x8:28x10:02x11:58x12:02
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |4:264:545:596:03<6:53<7:298:038:2910:0311:5912:03
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady  |||||<|<||||||
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<<<|<|<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<<<6:41<7:04<<<<<<
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |4:284:566:016:056:436:557:057:318:058:3110:0512:0112:05
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x4:30x4:58x6:03x6:06x6:45x6:57x7:06x7:33x8:06x8:33x10:06x12:03x12:06
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |4:315:006:056:076:476:597:077:358:078:3510:0712:0512:07
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |4:325:016:066:086:487:007:087:368:088:3610:0812:0612:08
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |4:335:036:076:096:497:017:097:378:098:3710:0912:0712:09
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |4:345:056:086:106:517:037:107:388:108:3810:1012:0812:10
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |4:355:066:096:116:527:047:117:398:118:3910:1112:0912:11
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |4:365:076:106:126:537:057:127:408:128:4010:1212:1012:12
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |<<<<6:54<<<<<<<<
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |<<<<6:55<<<<<<<<
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |4:395:106:136:156:587:087:157:438:158:4310:1512:13 12:15
11xLiberec,,Východní |4:415:126:156:177:007:107:177:458:178:4510:1712:1512:17
10xLiberec,,U Lomu |4:445:156:186:207:037:137:207:488:208:4810:2012:1812:20
9xLiberec,,Textilana |4:455:166:196:217:047:147:217:498:218:4910:2112:1912:21
8xLiberec,,poliklinika |4:475:186:216:237:067:167:237:518:238:5110:2312:2112:23
7  Liberec,,Fügnerova |( 4:505:226:25( 6:277:107:20( 7:27( 7:55( 8:27( 8:55( 10:2712:25( 12:27
6xLiberec,,Babylon |( 4:525:24...( 6:30......( 7:30( 7:58( 8:30( 8:58( 10:30...( 12:30
5  Liberec,,aut.nádr. |4:55<...6:33......7:338:018:339:0110:33...12:33
4xLiberec,,Garáže ČSAD |...( 5:29.................................
3xLiberec,,Kavkazská |...( 5:31.................................
2xLiberec,,U Slunného potoka v...( 5:33.................................
1  Liberec,,Prům.zóna JIH ...5:35.................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
27 nejede od 24.12. do 25.12.2020,1.1.2021
43 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.


Zastávky 40444611650865612060641247074
                
                
37  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od.......................................
36xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |......XB........................XBXB
35xJablonec n.Nisou,,Pražská |XBXB43...XB...XB...XBXB...3131
34  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |12:2013:2013:40...14:20...15:50...16:5017:50...20:2022:04
33xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |12:2213:22<...14:22...15:52...16:5217:52...20:2222:05
32xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<...<...<6+<<6+<<
31xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |12:2413:24<6+14:24...15:54B 16:5417:54B 20:2422:07
30xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |12:2613:26<B14:26...15:562416:5617:562420:2622:09
29  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr.  |<<<13:59<XB<15:59<<17:59<<
28xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. |<<<14:00<43<16:00<<18:00<<
27  Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |x12:28x13:28<x14:02x14:2814:46x15:58x16:02x16:58x17:58x18:02x20:28x22:11
26xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |12:2913:29<14:0314:2914:4715:5916:0316:5917:5918:0320:2922:12
25xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |||<||||||||||
24xJablonec n.Nisou,,Obchodní akademie |<<|<<<<<<<<<<
23xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<<13:42<<<<<<<<<<
22xJablonec n.Nisou,,Jablonex |12:3113:3113:4414:0514:3114:4916:0116:0517:0118:0118:0520:3122:13
21  Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |x12:33x13:33x13:46x14:06x14:33x14:51x16:03x16:06x17:03x18:03x18:06x20:32x22:14
20xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |12:3513:3513:4814:0714:3514:5316:0516:0717:0518:0518:0720:3322:15
19xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |12:3613:3613:4914:0814:36|16:0616:0817:0618:0618:0820:3422:16
18xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |12:3713:3713:5014:0914:37|16:0716:0917:0718:0718:0920:3522:17
17xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |12:3813:3813:5214:1014:3814:5516:0816:1017:0818:0818:1020:3622:18
16xJablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. |12:3913:3913:5414:1114:3914:5616:0916:1117:0918:0918:1120:3722:19
15xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |12:4013:4013:5514:1214:40|16:1016:1217:1018:1018:1220:3822:20
14xJablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna |) 12:41<<<) 14:41<<<<<<<<
13xLiberec,Kunratice,Nad Lukášovem |12:42<<<14:42<<<<<<<<
12xLiberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště |12:4313:4313:5814:1514:43|16:1316:1517:1318:1318:1520:4122:23
11xLiberec,,Východní |12:4513:4514:0014:1714:4515:0216:1516:1717:1518:1518:1720:4322:24
10xLiberec,,U Lomu |12:4813:4814:0314:2014:48|16:1816:2017:1818:1818:2020:46( 22:26
9xLiberec,,Textilana |12:4913:4914:0414:2114:49|16:1916:2117:1918:1918:2120:47( 22:27
8xLiberec,,poliklinika |12:5113:5114:0614:2314:51<16:2116:2317:2118:2118:2320:49( 22:29
7  Liberec,,Fügnerova |( 12:57( 13:5514:10( 14:2714:5715:10( 16:25( 16:27( 17:25( 18:25( 18:27( 20:5222:32
6xLiberec,,Babylon |( 13:00( 13:58...( 14:30......( 16:28( 16:30( 17:28( 18:28( 18:30( 20:55...
5  Liberec,,aut.nádr. |13:0314:01...14:33......16:3116:3317:3118:3118:3320:58...
4xLiberec,,Garáže ČSAD |.......................................
3xLiberec,,Kavkazská |.......................................
2xLiberec,,U Slunného potoka v.......................................
1  Liberec,,Prům.zóna JIH .......................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (po-ne vždy 4:00 až 24:00)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
RADIOBUS: Nástup do spojů Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup hlašte řidiči.

(C) 2021 isybus