linka 530341
tisk v PDF

530341 Jablonec n.Nisou - Frýdštejn - Turnov
Platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 9,12-13,16-17)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422 (spoje 2-3,6-7,10,20-21,24-25,28-29,41-56,111)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 1,4-5,8,11,14-15,18-19,22-23,26-27,30,100-109)
Zastávky 141354379111345151747192123252729101103105107109111
                            
                       6+  6+ 
       XB       XB  X X X XB6BB 6+6+B +B
   X XBXB43XBXBXBXB XXB43XBX313147476125BB2474
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. od4:36...5:366:357:007:368:3610:3612:36...13:3614:3615:0615:3616:3617:3618:5020:5022:275:507:4511:4514:4517:4520:45
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná |<...<<<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<<
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |4:39...5:396:387:027:398:3910:3912:39...13:3914:3915:0915:3916:3917:3918:5220:5222:285:527:4711:4714:4717:4720:47
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |4:41...5:416:40|7:418:4110:4112:41...13:4114:4115:1115:4116:4117:4118:5420:5422:305:547:4911:4914:4917:4920:49
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |4:42...5:426:41|7:428:4210:4212:42...13:4214:4215:1215:4216:4217:4218:5520:5522:315:567:5011:5014:5017:5020:50
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |4:44...5:446:437:067:448:4410:4412:44...13:4414:4415:1415:4416:4417:4418:5720:5722:335:587:5211:5214:5217:5220:52
7xMaršovice,,odb. |4:45...5:456:447:077:458:4510:4512:45...13:4514:4515:1515:4516:4517:4518:5820:5822:345:597:5311:5314:5317:5320:53
8xDalešice,,na kopci |4:47...5:476:46|7:478:4710:4712:47...13:4714:4715:1715:4716:4717:4719:0021:0022:356:007:5511:5514:5517:5520:55
9xDalešice |4:49...5:496:487:117:498:4910:4912:49...13:4914:4915:1915:4916:4917:4919:0221:0222:366:027:5711:5714:5717:5720:57
10xPulečný,Klíčnov |4:51...5:516:50|7:518:5110:5112:51...13:5114:5115:2115:5116:5117:5119:0421:0422:386:047:5911:5914:5917:5920:59
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:53...5:536:52|7:538:5310:5312:53...13:5314:5315:2315:5316:5317:5319:0621:0622:406:068:0112:0115:0118:0121:01
12xFrýdštejn,,na Barborce v4:56XB5:566:557:177:568:5610:5612:56XB13:5614:5615:2615:5616:5617:5619:0821:0822:426:088:0412:0415:0418:0421:04
  4:58435:586:577:197:588:5810:5812:584313:5814:5815:2815:5816:5817:5819:1021:1022:446:108:0612:0615:0618:0621:06
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od5:005:326:007:007:208:009:0011:0213:0013:3214:0215:0015:3016:0217:0018:0019:1021:1022:446:108:0812:0715:0718:0821:08
14xFrýdštejn,Voděrady |5:03<6:03<7:23<9:03<13:03<<15:03<<17:03<19:13<22:47<<12:1015:10<<
15xFrýdštejn,Roudný |5:04<6:04<7:24<9:04<13:04<<15:04<<17:04<19:14<22:48<<12:1215:12<<
16xFrýdštejn,Kaškovice |5:05<6:05<7:26<9:05<13:05<<15:05<<17:05<19:15<22:49<<12:1315:13<<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:34<7:02<8:02<11:04<13:3414:04<15:3216:04<18:02<21:12<6:138:10<<18:1021:10
18xJenišovice,,Marjánka |<5:37<7:05<8:05<11:07<13:3714:07<15:3516:07<18:05<21:15<6:168:13<<18:1321:13
19xJenišovice |5:095:396:097:097:308:099:0911:0913:0913:3914:0915:0915:3716:0917:0818:0719:1721:1722:516:188:1512:1515:1518:1521:15
20xJenišovice,,Steblík |5:105:406:107:107:318:109:1011:1013:1013:4014:1015:1015:3816:1017:0918:0819:1821:1822:52|8:1612:1615:1618:1621:16
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |5:115:416:117:117:328:119:1111:1113:1113:4114:1115:1115:3916:1117:1018:0919:1921:1922:53|8:1712:1715:1718:1721:17
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |5:125:426:137:127:338:129:1211:1213:1213:4214:1215:1215:4016:1217:11 18:1019:2021:2022:546:218:1812:1815:1818:1821:18
24xTurnov,Hrubý Rohozec |5:145:446:147:147:358:149:1411:1413:1413:4414:1415:1415:4216:1417:1318:1219:2221:2222:566:238:2012:2015:2018:2021:20
25xTurnov,,Šroubárny |5:155:456:157:157:368:159:1511:1513:1513:4514:1515:1515:4316:1517:1418:1319:2321:2322:576:258:2112:2115:2118:2121:21
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:185:486:187:187:398:189:1811:1813:1813:4814:1815:1815:4816:1817:1718:1619:2621:2622:596:278:2412:2415:2418:2421:24
27xTurnov,,u masny v5:215:516:217:217:428:219:2111:2113:2113:5114:2115:2115:5116:2117:2018:1919:2921:29<<<<<<<
28  Turnov,,aut.nádr. 5:245:546:247:247:468:249:2411:2413:2413:5414:2415:2415:5416:2417:2218:2119:3121:3123:026:308:3012:3015:3018:3021:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
m spoj 25 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 26 linky 530341 nejvýše 5 minut
m spoj 29 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 30 linky 530341 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 244265681012144416461848202224262830100102104106108
                            
                       6+  6+6+
     XBXBXB    XB XB XB  X X XBX B 6+6+B B
   XBX434353XBXXBXB43XB43X43XXB3131474725BB2424
28  Turnov,,aut.nádr. od4:305:326:036:336:337:338:3310:3312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:3317:3318:4320:3822:256:309:3013:3016:3019:30
27xTurnov,,u masny |<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |4:345:376:096:396:397:398:3910:3912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:3917:3918:4820:4322:296:359:3513:3516:3519:35
25xTurnov,,Šroubárny |4:365:396:116:416:417:418:4110:4112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:4117:4118:5020:4522:316:379:3713:3716:3719:37
24xTurnov,Hrubý Rohozec |4:375:406:126:426:427:428:4210:4212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:4217:4218:5120:4622:326:399:3913:3916:3919:39
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |4:395:426:146:446:447:448:4410:4412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:4417:4418:5320:4722:336:409:4013:4016:4019:40
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |4:405:436:156:456:457:458:4510:4512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:4517:4518:5420:4822:346:419:4113:4116:4119:41
20xJenišovice,,Steblík |4:415:446:166:466:467:468:4610:4612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:4617:4618:5520:4922:356:429:4213:4216:4219:42
19xJenišovice |4:435:466:186:486:487:488:4810:4812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:4817:4818:5720:51 22:366:449:4413:4416:4419:44
18xJenišovice,,Marjánka |<5:48<6:50<7:508:50<12:50<13:50<14:5015:20<16:50<18:5920:5222:386:469:46<16:46<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:50<6:52<7:528:52<12:52<13:52<14:5215:22<16:52<19:0120:5422:406:489:48<16:48<
16xFrýdštejn,Kaškovice |4:45<6:20<6:50<<10:50<13:20<14:20<<15:50<17:50<<<<<13:46<19:46
15xFrýdštejn,Roudný |4:47<6:21<6:52<<10:52<13:22<14:21<<15:52<17:52<<<<<13:47<19:47
14xFrýdštejn,Voděrady v4:48<6:23<6:53<<10:53<13:23<14:23<<15:53<17:53<<<<<13:48<19:48
  4:515:526:276:546:577:548:5410:5712:5413:2713:5414:2714:5415:2515:5716:5417:5719:0420:5622:416:509:5013:5116:5019:51
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od4:525:536:286:586:587:588:5810:5812:58...13:5814:2814:58...15:5816:5817:5819:0420:5622:426:519:5113:5116:5119:51
12xFrýdštejn,,na Barborce |4:545:556:307:007:008:009:0011:0013:00...14:0014:3015:00...16:0017:0018:0019:0620:5822:446:539:5313:5316:5319:53
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:565:576:327:027:028:029:0211:0213:02...14:0214:3215:02...16:0217:0218:0219:0821:0022:476:559:5513:5516:5519:55
10xPulečný,Klíčnov |4:585:596:347:047:048:049:0411:0413:04...14:0414:3415:04...16:0417:0418:0419:1021:0222:496:579:5713:5716:5719:57
9xDalešice |5:006:016:367:067:068:069:0611:0613:06...14:0614:3615:06...16:0617:0618:0619:1221:0422:516:599:5913:5916:5919:59
8xDalešice,,na kopci |5:016:026:377:077:078:079:0711:0713:07...14:0714:3715:07...16:0717:0718:0719:1321:0522:537:0010:0014:0017:0020:00
7xMaršovice,,odb. |5:036:046:397:097:098:099:0911:0913:09...14:0914:3915:09...16:0917:0918:0919:1521:0722:557:0210:0214:0217:0220:02
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:046:066:417:117:118:119:1111:1113:11...14:1114:4115:11...16:1117:1118:1119:1621:0822:567:0410:0414:0417:0420:04
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:056:076:427:127:128:129:1211:1213:12...14:1214:4215:12...16:1217:1218:1319:1721:0922:577:0510:0514:0517:0520:05
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:066:096:447:147:148:149:1411:1413:14...14:1414:4415:14...16:1417:1418:1419:1821:1022:597:0710:0714:0717:0720:07
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |5:086:116:467:167:168:169:1611:1613:16...14:1614:4615:16...16:1617:1618:1619:2021:1223:007:0910:0914:0917:0920:09
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná v<<<<<<<<<...<<<...<<<<<<( 7:11( 10:11( 14:11( 17:11( 20:11
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 5:126:166:507:217:208:219:2111:2113:21...14:2114:5015:21...16:2117:2118:2019:2421:1623:037:1310:1314:1317:1320:13
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
53 jede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus