linka 530341
tisk v PDF

530341 Jablonec n.Nisou - Frýdštejn - Turnov
Platí od 21.03.2020 do 13.04.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 9,12-13,16-17)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 2-3,6-7,10,20-21,24-25,28-29,41-100,111)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1,4-5,8,11,14-15,18-19,22-23,26-27,30,101-109)
Zastávky 141354379111345151747192123252729101103105107109111
                            
                       6+  6+ 
       XB       XB  X X X XB6BB 6+6+B +B
   X XBXB40XBXBXBXB XXB40XBX313147476125BB2475
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. od4:36...5:366:357:00 7:368:3610:3612:36...13:3614:3615:0615:3616:3617:3618:5020:5022:275:507:4511:4514:4517:4520:45
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná |<...<<<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<<
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |4:39...5:396:387:027:398:3910:3912:39...13:3914:3915:0915:3916:3917:3918:5220:5222:285:527:4711:4714:4717:4720:47
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |4:41...5:416:40|7:418:4110:4112:41...13:4114:4115:1115:4116:4117:4118:5420:5422:305:547:4911:4914:4917:4920:49
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |4:42...5:426:41|7:428:4210:4212:42...13:4214:4215:1215:4216:4217:4218:5520:5522:315:567:5011:5014:5017:5020:50
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |4:44...5:446:437:067:448:4410:4412:44...13:4414:4415:1415:4416:4417:4418:5720:5722:335:587:5211:5214:5217:5220:52
7xMaršovice,,odb. |4:45...5:456:447:077:458:4510:4512:45...13:4514:4515:1515:4516:4517:4518:5820:5822:345:597:5311:5314:5317:5320:53
8xDalešice,,na kopci |4:47...5:476:46|7:478:4710:4712:47...13:4714:4715:1715:4716:4717:4719:0021:0022:356:007:5511:5514:5517:5520:55
9xDalešice |4:49...5:496:487:117:498:4910:4912:49...13:4914:4915:1915:4916:4917:4919:0221:0222:366:027:5711:5714:5717:5720:57
10xPulečný,Klíčnov |4:51...5:516:50|7:518:5110:5112:51...13:5114:5115:2115:5116:5117:5119:0421:0422:386:047:5911:5914:5917:5920:59
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:53...5:536:52|7:538:5310:5312:53...13:5314:5315:2315:5316:5317:5319:0621:0622:406:068:0112:0115:0118:0121:01
12xFrýdštejn,,na Barborce v4:56XB5:566:557:177:568:5610:5612:56XB13:5614:5615:2615:5616:5617:5619:0821:0822:426:088:0412:0415:0418:0421:04
  4:58405:586:577:197:588:5810:5812:584013:5814:5815:2815:5816:5817:5819:1021:1022:446:108:0612:0615:0618:0621:06
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od5:005:326:007:007:208:009:0011:0213:0013:3214:0215:0015:3016:0217:0018:0019:1021:1022:446:108:0812:0715:0718:0821:08
14xFrýdštejn,Voděrady |5:03<6:03<7:23<9:03<13:03<<15:03<<17:03<19:13<22:47<<12:1015:10<<
15xFrýdštejn,Roudný |5:04<6:04<7:24 <9:04<13:04<<15:04<<17:04<19:14<22:48<<12:1215:12<<
16xFrýdštejn,Kaškovice |5:05<6:05<7:26<9:05<13:05<<15:05<<17:05<19:15<22:49<<12:1315:13<<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:34<7:02<8:02<11:04<13:3414:04<15:3216:04<18:02<21:12<6:138:10<<18:1021:10
18xJenišovice,,Marjánka |<5:37<7:05<8:05<11:07<13:3714:07<15:3516:07<18:05<21:15<6:168:13<<18:1321:13
19xJenišovice |5:095:396:097:097:308:099:0911:0913:0913:3914:0915:0915:3716:0917:0818:0719:1721:1722:516:188:1512:1515:1518:1521:15
20xJenišovice,,Steblík |5:105:406:107:107:318:109:1011:1013:1013:4014:1015:1015:3816:1017:0918:0819:1821:1822:52|8:1612:1615:1618:1621:16
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |5:115:416:117:117:328:119:1111:1113:1113:4114:1115:1115:3916:1117:1018:0919:1921:1922:53|8:1712:1715:1718:1721:17
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |5:125:426:137:127:338:129:1211:1213:1213:4214:1215:1215:4016:1217:1118:1019:2021:2022:546:218:1812:1815:1818:1821:18
24xTurnov,Hrubý Rohozec |5:145:446:147:147:358:149:1411:1413:1413:4414:1415:1415:4216:1417:1318:1219:2221:2222:566:238:2012:2015:2018:2021:20
25xTurnov,,Šroubárny |5:155:456:157:157:368:159:1511:1513:1513:4514:1515:1515:4316:1517:1418:1319:2321:2322:576:258:2112:2115:2118:2121:21
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:185:486:187:187:398:189:1811:1813:1813:4814:1815:1815:4816:1817:1718:1619:2621:2622:596:278:2412:2415:2418:2421:24
27xTurnov,,u masny v5:215:516:217:217:428:219:2111:2113:2113:5114:2115:2115:5116:2117:2018:1919:2921:29<<<<<<<
28  Turnov,,aut.nádr. 5:245:546:247:247:468:249:2411:2413:2413:5414:2415:2415:5416:2417:2218:2119:3121:3123:026:308:3012:3015:3018:3021:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m spoj 25 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 26 linky 530341 nejvýše 5 minut
m spoj 29 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 30 linky 530341 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID-19. Vystupujte a nastupujte pouze ZADNÍMI DVEŘMI, neobsazujte sedadla okolo řidiče. Noste ochrannou roušku. Spoje zastavují na všech zastávkách.
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 244265681012144416461848202224262830100102104106108
                            
                       6+  6+6+
     XBXBXB    XB XB XB  X X XBX B 6+6+B B
   XBX404050XBXXBXB40XB40X40XXB3131474725BB2424
28  Turnov,,aut.nádr. od4:305:326:036:336:337:338:3310:3312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:3317:3318:4320:3822:256:309:3013:3016:3019:30
27xTurnov,,u masny |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |4:345:376:096:396:397:398:3910:3912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:3917:3918:4820:4322:296:359:3513:3516:3519:35
25xTurnov,,Šroubárny |4:365:396:116:416:417:418:4110:4112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:4117:4118:5020:4522:316:379:3713:3716:3719:37
24xTurnov,Hrubý Rohozec |4:375:406:126:426:427:428:4210:4212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:4217:4218:5120:4622:326:399:3913:3916:3919:39
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |4:395:426:146:446:447:448:4410:4412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:4417:4418:5320:4722:336:409:4013:4016:4019:40
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |4:405:436:156:456:457:458:4510:4512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:4517:4518:5420:4822:346:419:4113:4116:4119:41
20xJenišovice,,Steblík |4:415:446:166:466:467:468:4610:4612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:4617:4618:5520:4922:356:429:4213:4216:4219:42
19xJenišovice |4:435:466:186:486:487:488:4810:4812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:4817:4818:5720:5122:366:449:4413:4416:4419:44
18xJenišovice,,Marjánka |<5:48<6:50<7:508:50<12:50<13:50<14:5015:20<16:50<18:5920:5222:386:469:46<16:46<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:50<6:52<7:528:52<12:52<13:52<14:5215:22<16:52<19:0120:5422:406:489:48<16:48<
16xFrýdštejn,Kaškovice |4:45<6:20<6:50<<10:50<13:20<14:20<<15:50<17:50<<<<<13:46<19:46
15xFrýdštejn,Roudný |4:47<6:21<6:52<<10:52<13:22<14:21<<15:52<17:52<<<<<13:47<19:47
14xFrýdštejn,Voděrady v4:48<6:23<6:53<<10:53<13:23<14:23<<15:53<17:53<<<<<13:48<19:48
  4:515:526:276:546:577:548:5410:5712:5413:2713:5414:2714:5415:2515:5716:5417:5719:0420:5622:416:509:5013:5116:5019:51
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od4:525:536:286:586:587:588:5810:5812:58...13:58 14:2814:58...15:5816:5817:5819:0420:5622:426:519:5113:5116:5119:51
12xFrýdštejn,,na Barborce |4:545:556:307:007:008:009:0011:0013:00...14:0014:3015:00...16:0017:0018:0019:0620:5822:446:539:5313:5316:5319:53
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:565:576:327:027:028:029:0211:0213:02...14:0214:3215:02...16:0217:0218:0219:0821:0022:476:559:5513:5516:5519:55
10xPulečný,Klíčnov |4:585:596:347:047:048:049:0411:0413:04...14:0414:3415:04...16:0417:0418:0419:1021:0222:496:579:5713:5716:5719:57
9xDalešice |5:006:016:367:067:068:069:0611:0613:06...14:0614:3615:06...16:0617:0618:0619:1221:0422:516:599:5913:5916:5919:59
8xDalešice,,na kopci |5:016:026:377:077:078:079:0711:0713:07...14:0714:3715:07...16:0717:0718:0719:1321:0522:537:0010:0014:0017:0020:00
7xMaršovice,,odb. |5:036:046:397:097:098:099:0911:0913:09...14:0914:3915:09...16:0917:0918:0919:1521:0722:557:0210:0214:0217:0220:02
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:046:066:417:117:118:119:1111:1113:11...14:1114:4115:11...16:1117:1118:1119:1621:0822:567:0410:0414:0417:0420:04
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:056:076:427:127:128:129:1211:1213:12...14:1214:4215:12...16:1217:1218:1319:1721:0922:577:0510:0514:0517:0520:05
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:066:096:447:147:148:149:1411:1413:14...14:1414:4415:14...16:1417:1418:1419:1821:1022:597:0710:0714:0717:0720:07
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |5:086:116:467:167:168:169:1611:1613:16...14:1614:4615:16...16:1617:1618:1619:2021:1223:007:0910:0914:0917:0920:09
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná v<<<<<<<<<...<<<...<<<<<<( 7:11( 10:11( 14:11( 17:11( 20:11
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 5:126:166:507:217:208:219:2111:2113:21...14:2114:5015:21...16:2117:2118:2019:2421:1623:037:1310:1314:1317:1320:13
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID-19. Vystupujte a nastupujte pouze ZADNÍMI DVEŘMI, neobsazujte sedadla okolo řidiče. Noste ochrannou roušku. Spoje zastavují na všech zastávkách.
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus