linka 530341
tisk v PDF

530341 Jablonec n.Nisou - Frýdštejn - Turnov
Platí od 04.01.2021 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 9,12-13,16-17)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 2-3,6-7,10,20-21,24-25,28-29,41-56,111)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1,4-5,8,11,14-15,18-19,22-23,26-27,30,100-109)
Zastávky 141354379111345151747192123252729101103105107109111
                            
                       6+  6+ 
                  X X X XB6BB 6+6+B +B
   X XBXBXBXBXBXBXB XXBXBXBX313147476125BB2474
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. od4:36...5:366:357:007:368:3610:3612:36...13:3614:3615:0615:3616:3617:3618:5020:5022:275:507:4511:4514:4517:4520:45
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná |<...<<<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<<
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |4:39...5:396:387:027:398:3910:3912:39...13:3914:3915:0915:3916:3917:3918:5220:5222:285:527:4711:4714:4717:4720:47
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |4:41...5:416:40|7:418:4110:4112:41...13:4114:4115:1115:4116:4117:4118:5420:5422:305:547:4911:4914:4917:4920:49
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |4:42...5:426:41|7:428:4210:4212:42...13:4214:4215:1215:4216:4217:4218:5520:5522:315:567:5011:5014:5017:5020:50
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |4:44...5:446:437:067:448:4410:4412:44...13:4414:4415:1415:4416:4417:4418:5720:5722:335:587:5211:5214:5217:5220:52
7xMaršovice,,odb. |4:45...5:456:447:077:458:4510:4512:45...13:4514:4515:1515:4516:4517:4518:5820:5822:345:597:5311:5314:5317:5320:53
8xDalešice,,na kopci |4:47...5:476:46|7:478:4710:4712:47...13:4714:4715:1715:4716:4717:4719:0021:0022:356:007:5511:5514:5517:5520:55
9xDalešice |4:49...5:496:487:117:498:4910:4912:49...13:4914:4915:1915:4916:4917:4919:0221:0222:366:027:5711:5714:5717:5720:57
10xPulečný,Klíčnov |4:51...5:516:50|7:518:5110:5112:51...13:5114:5115:2115:5116:5117:5119:0421:0422:386:047:5911:5914:5917:5920:59
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:53...5:536:52|7:538:5310:5312:53...13:5314:5315:2315:5316:5317:5319:0621:0622:406:068:0112:0115:0118:0121:01
12xFrýdštejn,,na Barborce v4:56...5:566:557:177:568:5610:5612:56...13:5614:5615:2615:5616:5617:5619:0821:0822:426:088:0412:0415:0418:0421:04
  4:58XB5:586:577:197:588:5810:5812:58XB13:5814:5815:2815:5816:5817:5819:1021:1022:446:108:0612:0615:0618:0621:06
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od5:005:326:007:007:208:009:0011:0213:0013:3214:0215:0015:3016:0217:0018:0019:1021:1022:446:108:0812:0715:0718:0821:08
14xFrýdštejn,Voděrady |5:03<6:03<7:23<9:03<13:03<<15:03<<17:03<19:13<22:47<<12:1015:10<<
15xFrýdštejn,Roudný |5:04<6:04<7:24<9:04<13:04 <<15:04<<17:04<19:14<22:48<<12:1215:12<<
16xFrýdštejn,Kaškovice |5:05<6:05<7:26<9:05<13:05<<15:05<<17:05<19:15<22:49<<12:1315:13<<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:34<7:02<8:02<11:04<13:3414:04<15:3216:04<18:02<21:12<6:138:10<<18:1021:10
18xJenišovice,,Marjánka |<5:37<7:05<8:05<11:07<13:3714:07<15:3516:07<18:05<21:15<6:168:13<<18:1321:13
19xJenišovice |5:095:396:097:097:308:099:0911:0913:0913:3914:0915:0915:3716:0917:0818:0719:1721:1722:516:188:1512:1515:1518:1521:15
20xJenišovice,,Steblík |5:105:406:107:107:318:109:1011:1013:1013:4014:1015:1015:3816:1017:0918:0819:1821:1822:52|8:1612:1615:1618:1621:16
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |5:115:416:117:117:328:119:1111:1113:1113:4114:1115:1115:3916:1117:1018:0919:1921:1922:53|8:1712:1715:1718:1721:17
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |5:125:426:137:127:338:129:1211:1213:1213:4214:1215:1215:4016:1217:1118:1019:2021:2022:546:218:1812:1815:1818:1821:18
24xTurnov,Hrubý Rohozec |5:145:446:147:147:358:149:1411:1413:1413:4414:1415:1415:4216:1417:1318:1219:2221:2222:566:238:2012:2015:2018:2021:20
25xTurnov,,Šroubárny |5:155:456:157:157:368:159:1511:1513:1513:4514:1515:1515:4316:1517:1418:1319:2321:2322:576:258:2112:2115:2118:2121:21
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:185:486:187:187:398:189:1811:1813:1813:4814:1815:1815:4816:1817:1718:1619:2621:2622:596:278:2412:2415:2418:2421:24
27xTurnov,,u masny v5:215:516:217:217:428:219:2111:2113:2113:5114:2115:2115:5116:2117:2018:1919:2921:29<<<<<<<
28  Turnov,,aut.nádr. 5:245:546:247:247:468:249:2411:2413:2413:5414:2415:2415:5416:2417:2218:2119:3121:3123:026:308:3012:3015:3018:3021:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
m spoj 25 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 26 linky 530341 nejvýše 5 minut
m spoj 29 vyčká v zastávce Frýdštejn,náves příjezdu spoje 30 linky 530341 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 244265681012144416461848202224262830100102104106108
                            
                       6+  6+6+
       XB           X X XBX B 6+6+B B
   XBXXBXB55XBXXBXBXBXBXBXXBXXB3131474725BB2424
28  Turnov,,aut.nádr. od4:305:326:036:336:337:338:3310:3312:3313:0313:3314:0314:3315:0315:3316:3317:3318:4320:3822:256:309:3013:3016:3019:30
27xTurnov,,u masny |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |4:345:376:096:396:397:398:3910:3912:3913:0913:3914:0914:3915:0915:3916:3917:3918:4820:4322:296:359:3513:3516:3519:35
25xTurnov,,Šroubárny |4:365:396:116:416:417:418:4110:4112:4113:1113:4114:1114:4115:1115:4116:4117:4118:5020:4522:316:379:3713:3716:3719:37
24xTurnov,Hrubý Rohozec |4:375:406:126:426:427:428:4210:4212:4213:1213:4214:1214:4215:1215:4216:4217:4218:5120:4622:326:399:3913:3916:3919:39
23xTurnov,,Vesecko hl.sil. |4:395:426:146:446:447:448:4410:4412:4413:1413:4414:1414:4415:1415:4416:4417:4418:5320:4722:336:409:4013:4016:4019:40
22  Turnov,,Vesecko |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
21xTurnov,Malý Rohozec,pivovar |4:405:436:156:456:457:458:4510:4512:4513:1513:4514:1514:4515:1515:4516:4517:4518:5420:4822:346:419:4113:4116:4119:41
20xJenišovice,,Steblík |4:415:446:166:466:467:468:4610:4612:4613:1613:4614:1614:4615:1615:4616:4617:4618:5520:4922:356:429:4213:4216:4219:42
19xJenišovice |4:435:466:186:486:487:488:4810:4812:4813:1813:4814:1814:4815:1815:4816:4817:4818:5720:5122:366:449:4413:4416:4419:44
18xJenišovice,,Marjánka |<5:48<6:50<7:508:50<12:50<13:50<14:5015:20<16:50<18:5920:5222:386:469:46<16:46<
17xFrýdštejn,Sestroňovice,odb. |<5:50<6:52<7:528:52<12:52<13:52<14:5215:22<16:52<19:0120:5422:406:489:48<16:48<
16xFrýdštejn,Kaškovice |4:45<6:20<6:50<<10:50<13:20<14:20<<15:50<17:50<<<<<13:46<19:46
15xFrýdštejn,Roudný |4:47<6:21<6:52<<10:52<13:22<14:21<<15:52<17:52<<<<<13:47<19:47
14xFrýdštejn,Voděrady v4:48<6:23<6:53<<10:53<13:23<14:23<<15:53<17:53<<<<<13:48<19:48
  4:515:526:276:546:577:548:5410:5712:5413:2713:5414:2714:5415:2515:5716:5417:5719:0420:5622:416:509:5013:5116:5019:51
13  Frýdštejn,,náves -----------------------------------------------------------------------------
  od4:525:536:286:586:587:588:5810:5812:58...13:5814:2814:58...15:5816:5817:5819:0420:5622:426:519:5113:5116:5119:51
12xFrýdštejn,,na Barborce |4:545:556:307:007:00 8:009:0011:0013:00...14:0014:3015:00...16:0017:0018:0019:0620:5822:446:539:5313:5316:5319:53
11xPulečný,Kopanina,rozhledna |4:565:576:327:027:028:029:0211:0213:02...14:0214:3215:02...16:0217:0218:0219:0821:0022:476:559:5513:5516:5519:55
10xPulečný,Klíčnov |4:585:596:347:047:048:049:0411:0413:04...14:0414:3415:04...16:0417:0418:0419:1021:0222:496:579:5713:5716:5719:57
9xDalešice |5:006:016:367:067:068:069:0611:0613:06...14:0614:3615:06...16:0617:0618:0619:1221:0422:516:599:5913:5916:5919:59
8xDalešice,,na kopci |5:016:026:377:077:078:079:0711:0713:07...14:0714:3715:07...16:0717:0718:0719:1321:0522:537:0010:0014:0017:0020:00
7xMaršovice,,odb. |5:036:046:397:097:098:099:0911:0913:09...14:0914:3915:09...16:0917:0918:0919:1521:0722:557:0210:0214:0217:0220:02
6xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:046:066:417:117:118:119:1111:1113:11...14:1114:4115:11...16:1117:1118:1119:1621:0822:567:0410:0414:0417:0420:04
5xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:056:076:427:127:128:129:1211:1213:12...14:1214:4215:12...16:1217:1218:1319:1721:0922:577:0510:0514:0517:0520:05
4xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:066:096:447:147:148:149:1411:1413:14...14:1414:4415:14...16:1417:1418:1419:1821:1022:597:0710:0714:0717:0720:07
3xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |5:086:116:467:167:168:169:1611:1613:16...14:1614:4615:16...16:1617:1618:1619:2021:1223:007:0910:0914:0917:0920:09
2xJablonec n.Nisou,,Kamenná v<<<<<<<<<...<<<...<<<<<<( 7:11( 10:11( 14:11( 17:11( 20:11
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 5:126:166:507:217:208:219:2111:2113:21...14:2114:5015:21...16:2117:2118:2019:2421:1623:037:1310:1314:1317:1320:13
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2020
25 nejede 25.12.2020,1.1.2021
31 nejede 31.12.2020
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
55 jede od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus