linka 530740
tisk v PDF

530740 Tanvald - Smržovka - Lučany n.Nisou - Jablonec n.Nisou - Liberec,Prům.zóna JIH
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368502, 481368701
111133155105KmKmKm Zastávky 122144106166
                     
 X  X  X +         X  X +  X
 47 47 4777        47 4777 47
...4:20...12:20...20:2220:22 0 1od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr...7:35...15:3522:28...23:18
...4:25...12:25...20:2620:26 2  2|  Tanvald,,centrum |...7:32...15:3222:26...23:15
...4:27...12:27...20:2820:28 3 3|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...7:30...15:3022:24...23:13
...4:28...12:28...20:2920:29 3  4|xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...7:29...15:2922:23...23:12
...4:29...12:29...20:3020:30 4 5|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...7:28...15:2822:22...23:11
...<...<...<< 4  6|xSmržovka,Dolní Smržovka,most |...7:27...<<...<
...<...<...<< 5 7|xTanvald,,u kláštera |...7:26...<<...<
...<...<...<< 5  8|xTanvald,,Údolí Kamenice |...7:25...<<...<
...4:31...12:31...20:3220:32 7 9|xSmržovka,,Zvonková |...7:21...15:2622:20...23:08
...4:32...12:32...20:3320:33 8 10|xSmržovka,Střední Smržovka |...7:20...15:2522:19...23:07
...4:34...12:34...20:3420:34 9 11|xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...7:18...15:2322:17...23:05
...4:36...12:36...20:3620:36 10 12|  Smržovka,,nám.TGM |...7:17...15:2122:15...23:03
...4:38...12:38...20:3820:38 11 13|xLučany n.Nisou,,Krojčenk |...7:15...15:1822:14...23:01
...4:40...12:40...20:4020:40 12 14|xLučany n.Nisou,,Blaník |...7:13...15:1622:12...22:59
...4:41...12:41...20:4120:41 12 15|xLučany n.Nisou,,Fatra |...7:11...15:1422:11...22:57
...4:43...12:43...20:4320:43 14 16|xLučany n.Nisou,Jindřichov,odb. |...7:09...15:1122:10...22:54
...4:45...12:45...20:4520:45 15 17|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |...7:08...15:1022:09...22:53
...4:46...12:46...20:4620:46 15 18|xJablonec n.Nisou,,Spojovací |...7:06...15:0822:08...22:51
X 4:48X 12:48X 20:4820:48 16 19|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |X 7:04X 15:0622:07X 22:50
474:494712:494720:4920:49 16 20|xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |477:024715:0422:064722:49
5:05<13:05<21:05<<0<021|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |6:40<14:40<<22:40<
<4:53<12:53<20:5320:53<17<22|xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<6:59<15:0122:05<22:47
<4:56<12:56<20:5620:56<18<23|xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<6:57<14:5922:04<22:46
<4:57<12:57<20:5720:57<18<24|xJablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |< 6:56<14:5822:03<22:45
<4:59<12:59<20:5920:59<18<25|xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |<6:55<14:5722:02<22:44
<5:00<13:00<21:0021:00<19<26|xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |<6:54<14:5622:01<22:43
<5:02<13:02<21:0221:02<19<27|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |<6:53<14:5522:00<22:42
<5:04<13:04<21:0421:04<20<28|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského |<6:51<14:5321:59<22:41
<5:05<13:05<21:0521:05<21<29|xJablonec n.Nisou,,Na Roli |<6:50<14:5221:58<22:40
<5:06<13:06<21:0621:06<21<30|xJablonec n.Nisou,,nem. |<6:48<14:5021:57<22:39
<5:08<13:08<21:0821:08<21<31|xJablonec n.Nisou,,Petra Bezruče |<6:46<14:4821:56<22:38
5:095:1113:0913:1121:0921:1121:11122132|xJablonec n.Nisou,,Liberecká |( 6:346:44( 14:3414:4621:55( 22:3422:36
5:155:1713:1513:1721:1521:1721:17526533|xJablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta |6:296:3914:2914:4121:5122:2922:31
5:215:2313:2113:2321:2121:2321:23829834|xLiberec,Vratislavice n.Nisou,kostel |6:246:3414:2414:3621:4722:2422:26
<< <<<<<<<<35|xLiberec,Vratislavice n.Nisou,lékárna |<<<<<<<
<<<<<<<<<<36|xLiberec,Rochlice  |<<<<<<<
( 5:29( 5:31( 13:29( 13:31( 21:29( 21:31( 21:3112331237|xLiberec,,Garáže ČSAD |6:176:2714:1714:2721:4222:1722:21
( 5:31( 5:33( 13:31( 13:33( 21:31( 21:33( 21:3313341338|xLiberec,,Kavkazská ||||||||
<<<<<<<<<<39|xLiberec,,Banskobystrická |<<<<<<<
<<<<<<<<341340|xLiberec,,Průmyslová |6:156:2514:1514:2521:4022:1522:19
( 5:33( 5:34( 13:33( 13:34( 21:33( 21:34( 21:3414341341vxLiberec,,U Slunného potoka |6:136:2314:1314:2321:3922:1322:18
5:365:3813:3613:3821:3621:3821:3815351442  Liberec,,Prům.zóna JIH od6:106:2014:1014:2021:3822:1022:15
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
77 nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 19.4. do 21.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019,27.10.2019
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2018 isybus