linka 530740
tisk v PDF

530740 Tanvald - Smržovka - Lučany n.Nisou - Jablonec n.Nisou - Liberec,Prům.zóna JIH
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701
111133155105 Zastávky 122144106166
                  
 X  X  X +      X  X +  X
 47 47 4777     47 4777 47
...4:20...12:20...20:2220:221od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr...7:35...15:3522:32...23:18
...4:25...12:25...20:2620:26 2|  Tanvald,,centrum |...7:32...15:3222:28...23:15
...4:27...12:27...20:2820:283|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...7:30...15:3022:26...23:13
...4:28...12:28...20:2920:29 4|xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...7:29...15:2922:25...23:12
...4:29...12:29...20:3020:305|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...7:28...15:2822:24...23:11
...<...<...<< 6|xSmržovka,Dolní Smržovka,most |...7:27...<<...<
...<...<...<<7|xTanvald,,u kláštera |...7:26...<<...<
...<...<...<< 8|xTanvald,,Údolí Kamenice |...7:25...<<...<
...4:31...12:31...20:3220:329|xSmržovka,,Zvonková |...7:21...15:2622:22...23:08
...4:32...12:32...20:3320:3310|xSmržovka,,Střední Smržovka |...7:20...15:2522:21...23:07
...4:34...12:34...20:3420:3411|xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...7:18...15:2322:19...23:05
...4:36...12:36...20:3620:3612|  Smržovka,,nám.TGM |...7:17...15:2122:17...23:03
...4:38...12:38...20:3820:3813|xLučany n.Nisou,,Krojčenk |...7:15...15:1822:16...23:01
...4:40...12:40...20:4020:4014|xLučany n.Nisou,,Blaník |...7:13...15:1622:14...22:59
...4:41...12:41...20:4120:4115|xLučany n.Nisou,,Fatra |...7:11...15:1422:13...22:57
...4:43...12:43...20:4320:4316|xLučany n.Nisou,Jindřichov,odb. |...7:09...15:1122:12...22:54
...4:45...12:45...20:4520:4517|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |...7:08...15:1022:11...22:53
...4:46...12:46...20:4620:4618|xJablonec n.Nisou,,Spojovací  |...7:06...15:0822:10...22:51
X 4:48X 12:48X 20:4820:4819|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |X 7:04X 15:0622:09X 22:50
474:494712:494720:4920:4920|xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |477:024715:0422:084722:49
5:05<13:05<21:05<<21|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |6:40<14:40<<22:40<
<4:53<12:53<20:5320:5322|xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<6:59<15:0122:07<22:47
<4:56<12:56<20:5620:5623|xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<6:57<14:5922:06<22:46
<4:57<12:57<20:5720:5724|xJablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |<6:56<14:5822:05<22:45
<4:59<12:59<20:5920:5925|xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |<6:55<14:5722:04<22:44
<5:00<13:00<21:0021:0026|xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |<6:54<14:5622:03<22:43
<5:02<13:02<21:0221:0227|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |<6:53<14:5522:02<22:42
<5:04<13:04<21:0421:0428|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského |<6:51<14:5322:01<22:41
<5:05<13:05<21:0521:0529|xJablonec n.Nisou,,Na Roli |<6:50<14:5222:00<22:40
<5:06<13:06<21:0621:0630|xJablonec n.Nisou,,nem. |<6:48<14:5021:59<22:39
<5:08<13:08<21:0821:0831|xJablonec n.Nisou,,Petra Bezruče |<6:46<14:4821:58<22:38
5:095:1113:0913:1121:0921:1121:1132|xJablonec n.Nisou,,Liberecká |( 6:346:44( 14:3414:4621:57( 22:3422:36
5:155:1713:1513:1721:1521:1721:1733|xJablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta |6:296:3914:2914:4121:5322:2922:31
5:215:2313:2113:2321:2121:2321:2334|xLiberec,Vratislavice n.Nisou,kostel |6:246:3414:2414:3621:4922:2422:26
( 5:29( 5:31( 13:29( 13:31( 21:29( 21:31( 21:3135|xLiberec,,Garáže ČSAD |6:176:2714:1714:2721:4422:1722:21
( 5:31( 5:33( 13:31( 13:33( 21:31( 21:33( 21:3336|xLiberec,,Kavkazská ||||||||
<<<<<<<37|xLiberec,,Průmyslová |6:156:2514:1514:2521:4222:1522:19
( 5:33( 5:34( 13:33( 13:34( 21:33( 21:34( 21:3438vxLiberec,,U Slunného potoka |6:136:2314:1314:2321:4122:1322:18
5:365:3813:3613:3821:3621:3821:3839  Liberec,,Prům.zóna JIH od6:106:2014:1014:2021:4022:1022:15
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
77 nejede od 22.12. do 29.12.2019, od 10.4. do 12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,5.7.2020,27.9.2020
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus