linka 530740
tisk v PDF

530740 Tanvald - Smržovka - Lučany n.Nisou - Jablonec n.Nisou - Liberec,Prům.zóna JIH
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111
111133151155105 Zastávky 122144106116166
                    
 X  X   X +      X  X +   X
 47 47  4777     47 4777  47
...4:20...12:20......20:2220:221od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr...7:35...15:3522:32......23:18
...4:25...12:25......20:2620:26 2|  Tanvald,,centrum |...7:32...15:3222:28......23:15
...4:27...12:27......20:2820:283|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...7:30...15:3022:26......23:13
...4:28...12:28......20:2920:29 4|xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...7:29...15:2922:25......23:12
...4:29...12:29......20:3020:305|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...7:28...15:2822:24......23:11
...<...<......<< 6|xSmržovka,Dolní Smržovka,most |...7:27...<<......<
...<...<......<<7|xTanvald,,u kláštera |...7:26...<<......<
...<...<......<< 8|xTanvald,,Údolí Kamenice |...7:25...<<......<
...4:31...12:31......20:3220:329|xSmržovka,,Zvonková |...7:21...15:2622:22......23:08
...4:32...12:32......20:3320:3310|xSmržovka,,Střední Smržovka |...7:20...15:2522:21......23:07
...4:34...12:34......20:3420:3411|xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...7:18...15:2322:19......23:05
...4:36...12:36......20:3620:3612|  Smržovka,,nám.TGM |...7:17...15:2122:17......23:03
...4:38...12:38......20:3820:3813|xLučany n.Nisou,,Krojčenk |...7:15...15:1822:16......23:01
...4:40...12:40......20:4020:4014|xLučany n.Nisou,,Blaník |...7:13...15:1622:14......22:59
...4:41...12:41......20:4120:4115|xLučany n.Nisou,,Fatra |...7:11...15:1422:13......22:57
...4:43...12:43......20:4320:4316|xLučany n.Nisou,Jindřichov,odb. |...7:09...15:1122:12......22:54
...4:45...12:45......20:4520:4517|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |...7:08...15:1022:11......22:53
...4:46...12:46......20:4620:4618|xJablonec n.Nisou,,Spojovací |...7:06...15:0822:10......22:51
X 4:48XB12:48X + 20:4820:4819|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |X 7:04XB15:0622:09+ X 22:50
474:494712:49477720:4920:4920|xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |477:024715:0422:08774722:49
5:05<13:05<21:0521:05<<21|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |6:40<14:40<<22:0022:40<
<4:53<12:53<<20:5320:5322|xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<6:59<15:0122:07<<22:47
<4:56<12:56<<20:5620:5623|xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<6:57<14:5922:06<<22:46
<4:57<12:57<<20:5720:5724|xJablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička |<6:56<14:5822:05<<22:45
<4:59<12:59<<20:5920:5925|xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |<6:55<14:5722:04<<22:44
<5:00<13:00<<21:0021:0026|xJablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena |<6:54<14:5622:03<<22:43
<5:02<13:02<<21:0221:0227|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |<6:53<14:5522:02<<22:42
<5:04<13:04<<21:0421:0428|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského |<6:51<14:5322:01<<22:41
<5:05<13:05<<21:0521:0529|xJablonec n.Nisou,,Na Roli |<6:50<14:5222:00<<22:40
<5:06<13:06<<21:0621:0630|xJablonec n.Nisou,,nem. |<6:48<14:5021:59<<22:39
<5:08<13:08<<21:0821:0831|xJablonec n.Nisou,,Petra Bezruče |<6:46<14:4821:58<<22:38
5:095:1113:0913:1121:0921:0921:1121:1132|xJablonec n.Nisou,,Liberecká |( 6:346:44( 14:3414:4621:57( 21:57( 22:3422:36
5:155:1713:1513:1721:1521:1521:1721:1733|xJablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta |6:296:3914:2914:4121:5321:5322:2922:31
5:215:2313:2113:2321:2121:2121:2321:2334|xLiberec,Vratislavice n.Nisou,kostel |6:246:3414:2414:3621:4921:4922:2422:26
( 5:29( 5:31( 13:29( 13:31( 21:29( 21:29( 21:31( 21:3135|xLiberec,,Garáže ČSAD |6:176:2714:1714:2721:4421:4422:1722:21
( 5:31( 5:33( 13:31( 13:33( 21:31( 21:31( 21:33( 21:3336|xLiberec,,Kavkazská |||||||||
<<<<<<<<37|xLiberec,,Průmyslová |6:156:2514:1514:2521:4221:4222:1522:19
( 5:33( 5:34( 13:33( 13:34( 21:33( 21:33( 21:34( 21:3438vxLiberec,,U Slunného potoka |6:136:2314:1314:2321:4121:4122:1322:18
5:365:3813:3613:3821:3621:3621:3821:3839  Liberec,,Prům.zóna JIH od6:106:2014:1014:2021:4021:4022:1022:15
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
77 nejede od 24.12.2021 do 1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022,5.7.2022,28.10.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus