linka 530741
tisk v PDF

530741 Jablonec n.Nisou - Lučany n.Nisou - Smržovka - Tanvald - Desná - Harrachov
Platí od 01.09.2019 do 30.11.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoj 8)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-7,9-32)
Zastávky 137911131517212325272931
                 
          Xp   XpX X
   XBXXXBXBXXBBXBXBX313147
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. od4:004:486:029:3111:2912:5814:0014:0816:0517:0218:0218:5119:2922:04
2xJablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna |<<<<<<<14:18<<<<<<
3xJablonec n.Nisou,,Na Roli |<<<<<<<14:21<<<<<<
4xJablonec n.Nisou,,nem. |<<<<<<<14:22<<<<<<
5xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |<4:506:05<<13:0114:0314:2516:0817:0518:05<<22:07
6xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |<4:526:07<<13:0414:0614:2716:1117:0718:07<<22:09
7xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |<4:536:08<<13:0614:0814:2916:1317:0818:08<<22:11
8xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |<4:546:10<<13:0814:1014:3016:1517:1018:10<<22:13
9xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |4:01<<9:3211:30<<<<<<18:5219:30<
10xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<<<<<<<<<<<
11xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |4:02<<9:3311:31<<<<<<18:5319:31<
12xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky  |4:034:556:129:3511:3313:1014:1214:3216:1717:1218:1218:5519:3322:14
13xLučany n.Nisou,Jindřichov,odb. |4:044:566:139:3611:3413:1114:1314:3316:1817:1318:1318:5619:3422:15
14xLučany n.Nisou,,Fatra |4:064:586:159:3811:3613:1314:1514:3516:2017:1518:1518:5819:3622:16
15xLučany n.Nisou,,Blaník |4:075:006:179:4011:3813:1514:1714:3716:2217:1718:1719:0019:3822:18
16xLučany n.Nisou,,Krojčenk |4:095:026:199:4211:4013:1714:1914:3916:2417:1918:1919:0219:4022:20
17  Smržovka,,nám.TGM |4:115:046:229:4511:4313:2014:2214:4216:2717:2118:2119:0419:4322:22
18xSmržovka,,žel.st.  |<<<<11:45<<<<<<<19:45<
19xSmržovka,,žel.zast.Luční  |4:125:056:249:4711:4713:2214:2414:4416:2917:2318:2319:0519:4722:23
20xSmržovka,Střední Smržovka |4:145:076:269:4911:4913:2414:2614:4616:3117:2518:2519:0619:4922:24
21xSmržovka,,Zvonková |4:155:086:279:5011:5013:2514:2714:4716:3217:2618:2619:0719:5022:25
22xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |4:175:106:299:5211:5213:2714:2914:4916:3417:2818:2819:0919:5222:27
23xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |4:185:116:309:5311:5313:2814:3014:5016:3517:2918:2919:1019:5322:28
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška v4:195:126:319:5411:5413:2914:3114:5116:3617:3018:3019:1119:5422:29
  4:215:156:359:5711:5713:3214:3414:5416:3917:3318:3319:1319:5722:31
25  Tanvald,,centrum --------------------------------------------
  od...5:176:389:5711:5913:3514:37...16:3917:3318:3819:1319:5722:32
  ...5:196:4010:0012:0113:3714:39...16:4317:3718:4119:1520:0022:34
26  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od...5:216:41...12:0313:4014:40..................22:34
27xTanvald,,ELP |...5:226:42...12:0413:4114:41..................22:35
28xDesná,,centrum |...5:256:45...12:0713:4414:44..................22:37
29xDesná,,Sklář |...5:276:47...12:0913:4614:46..................22:39
30  Desná,,odb. |...x5:296:49...x12:1113:4814:48..................22:41
31xKořenov,Příchovice,Motorest |...5:35......12:17...........................
32xKořenov,,škola |...<......<...........................
33xKořenov,,Údolní bouda |...5:37......12:19...........................
34xKořenov,,odb. |...5:39......12:21...........................
35xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...5:41......12:23...........................
36xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...5:44......12:26...........................
37xHarrachov,,sklárna |...5:45......12:27...........................
38xHarrachov,,centrum v...5:46......12:28...........................
39  Harrachov,,aut.nádr. ...5:51......12:33...........................
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m spoj 1 vyčká v zastávce Jablonec n.Nisou,aut.nádr. příjezdu spoje 1 linky 535101 nejvýše 5 minut
m spoj 11 vyčká v zastávce Smržovka,žel.st. příjezdu vlaku 26327 nejvýše 5 minut
m spoj 27 vyčká v zastávce Lučany n.Nisou,Blaník příjezdu spoje 60 linky 535104 nejvýše 5 minut
m spoj 29 vyčká v zastávce Smržovka,žel.st. příjezdu vlaku 26351 nejvýše 5 minut
p spoj 17 umožněno přímé odbavení ve směru Kořenov (linkou 747)
p spoj 27 Umožněno přímé odbavení ve směru Zlatá Olešnice (linkou 953). Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).


Zastávky 2681012141820222426283032
                 
      X        Xp 
39  Harrachov,,aut.nádr. od.........6:05........................18:25...
38xHarrachov,,centrum |.........6:07........................18:27...
37xHarrachov,,sklárna |.........6:10........................18:29...
36xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |.........6:11........................18:30...
35xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |.........6:14........................18:33...
34xKořenov,,odb. |.........6:16........................18:35...
33xKořenov,,Údolní bouda |.........6:18........................18:37X
32xKořenov,,škola |.........<........................<47
31xKořenov,Příchovice,Motorest |X......6:21.........X............18:3921:00
30  Desná,,odb. |4:44......x6:27.........14:04............x18:44x21:04
29xDesná,,Sklář |4:46......6:29.........14:10............18:4621:06
28xDesná,,centrum |4:48......6:32.........14:13............18:4821:08
27xTanvald,,ELP v4:50......6:34.........14:15......XBXp18:5021:10
  4:51XBXB6:36...XBXB14:17XBX313118:5121:12
26  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------...---------------------------
  od4:535:136:086:40---9:5013:1314:1715:1316:1317:1318:0018:5521:13
  4:555:166:116:43X9:5313:1614:2015:1516:1517:1518:0318:5821:16
25  Tanvald,,centrum --------------------------------------------
  od4:585:186:136:487:139:5513:1814:2215:1816:1817:1918:0519:0021:18
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |5:005:206:156:507:159:5713:2014:2415:2016:2017:2118:0719:0221:20
23xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |5:015:216:166:517:169:5813:2114:2515:2116:2117:2218:0819:0321:21
22xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |5:035:236:186:537:1810:0013:2314:2715:2316:2317:2318:0919:0421:22
21xSmržovka,,Zvonková |5:055:256:206:557:2010:0213:2514:2915:2516:2517:2518:1119:0621:24
20xSmržovka,Střední Smržovka |5:065:266:216:567:2110:0313:2614:3015:2616:2617:2618:1219:0721:25
19xSmržovka,,žel.zast.Luční  |5:085:286:236:587:2310:0513:2814:3215:2816:2817:2818:1319:0821:27
18xSmržovka,,žel.st.  |<<<<<10:07<<<<<<<<
17  Smržovka,,nám.TGM |5:115:316:267:017:2610:0913:3114:3515:3116:3117:3118:1519:1021:29
16xLučany n.Nisou,,Krojčenk |5:135:336:287:037:2810:1113:3314:3715:3316:3317:3318:1719:1221:31
15xLučany n.Nisou,,Blaník |5:155:356:307:067:3110:1313:3514:3915:3516:3517:3518:1919:1421:33
14xLučany n.Nisou,,Fatra |5:165:366:317:077:3210:1413:3614:4015:3616:3617:3618:2019:1521:34
13xLučany n.Nisou,Jindřichov,odb. |5:185:386:337:097:3410:1613:3814:4215:3816:3817:3818:2219:1721:36
12xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky  |5:195:396:347:107:3510:1713:3914:4315:3916:3917:3918:2319:1821:37
11xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |<<<<<10:19<14:4515:4116:41<18:2519:20<
10xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<<10:20<14:4615:4216:42<18:2619:21<
9xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |<<<<<<<<<<<<<<
8xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |5:205:406:357:117:36<13:40<<<17:40<<21:38
7xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |5:215:416:367:127:37<13:41<<<17:41<<21:39
6xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |5:225:426:377:137:38<13:42<<<17:42<<21:40
5xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |5:255:456:407:167:41<13:45<<<17:44<<21:42
4xJablonec n.Nisou,,nem. |5:27<6:427:187:43<<<<<<<<<
3xJablonec n.Nisou,,Na Roli |5:28<6:437:197:44<<<<<<<<<
2xJablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna v5:31<6:467:227:47<<<<<<<<<
1  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 5:405:516:557:347:5910:2313:5114:5015:4616:4617:4918:2919:2421:46
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m na spoj 14 navazuje v zastávce Smržovka,žel.st. vlak 26320 do Josefův Důl
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2019 isybus