linka 530742
tisk v PDF

530742 Jablonec n.Nisou - Nová Ves n.Nisou - Smržovka - Tanvald - Desná - Harrachov
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 5,7-8,12,15)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-4,6,9-11,13-14,16-102)
Zastávky 4113579111315511719315323351015537
                      
                   6+  
           Xp      X p   
    XpXBXB XXBXB XBXXB  3124 Xp
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od...5:376:377:37...10:1512:2213:3414:34...15:3416:3417:34...X 20:1220:12...B
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |...5:396:397:39XB10:1712:2413:3614:36...15:3616:3617:36...4720:1420:14...47
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |...5:466:467:468:4610:2512:3213:4614:46...15:4616:4617:46...18:5020:2020:20...22:50
4xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |...5:476:477:478:4710:2612:3313:4714:47...15:4716:4717:47...18:5120:2120:21...22:51
5xJablonec n.Nisou,,Novoveská |...5:486:487:488:4810:2712:3413:4814:48...15:4816:4817:48...18:5220:2220:22...22:52
6xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |...5:496:497:498:4910:2812:3513:4914:49...15:4916:4917:49...18:5320:2320:23...22:53
7xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |...5:516:507:518:5010:2912:3613:5014:50...15:5016:5017:50...18:5420:2420:24...22:54
8xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |...5:526:527:528:5210:3112:3813:5214:52...15:5216:5217:52...18:5620:2620:26...22:56
9  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |...x5:53x6:53x7:53x8:53x10:32x12:39x13:53x14:53...x15:53x16:53x17:53...x18:57x20:27x20:27...22:57
10  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |...x5:55x6:55x7:55x8:55x10:34x12:41x13:55x14:55...x15:55x16:55x17:54...x18:5820:2920:29......
11xSmržovka,,prům.zóna |...5:56<7:568:56<12:4213:5614:56...15:5616:5617:55...<............
12xSmržovka,,sáňkařská dráha |...5:57<7:578:57<12:4313:5714:57...15:5716:5717:56...<............
13xSmržovka,,Bílý mlýn |...5:59<7:598:59<12:4513:59 14:59...15:5916:5917:59...<............
14xSmržovka,,pramen Nisy |...<6:56<<10:35<<<...<<......18:59............
15xSmržovka,,Horní Ves |...<6:58<<10:38<<<...<<......19:01............
16xSmržovka,,škola |...<6:59<<10:40<<<...<<......19:02............
17xSmržovka,,Lidické nám. |...<7:01<<10:42<<<...<<......19:04............
18xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<10:45<<<...<<......<............
19xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<7:02<<10:47<<<...<<......19:05............
20xSmržovka,,Střední Smržovka |...6:007:038:009:0010:4812:4614:0015:00...16:0017:00......19:06............
21xSmržovka,,Zvonková |...6:017:048:019:0110:4912:4714:0115:01...16:0117:01......19:07............
22xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...6:037:068:039:0310:5112:4914:0315:03...16:0317:03......19:09............
23xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...6:047:078:049:0410:5212:5014:0415:04...16:0417:04......19:10............
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška v...6:057:088:059:0510:5312:5114:0515:05X 16:0517:05...XB19:11......XB...
  XB6:097:128:099:0910:5712:5514:0915:083116:0817:08...3119:13......31...
25  Tanvald,,centrum -----------------------------------------------------------
  od4:596:137:138:139:1210:5812:5814:1315:0815:3216:0817:08...18:3519:13......21:27...
  5:016:157:168:159:1511:0113:0014:1515:1315:3516:1317:13...18:3719:18......21:29...
26  Tanvald,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------------------------
  od5:016:187:188:189:1811:0313:0314:18...15:38.........18:38.........21:30...
27xTanvald,,ELP |5:026:197:198:199:1911:0413:0414:19...15:39.........18:39.........21:31...
28xDesná,,centrum |5:046:227:228:229:2211:0713:0714:22...15:42.........18:42.........21:34...
29xDesná,,Sklář |5:056:247:248:249:2411:0913:0914:24...15:44.........18:44.........21:36...
30xDesná,,odb. |5:066:267:268:269:2611:1113:1114:26...15:46.........18:46.........21:38...
31xKořenov,Příchovice,Motorest |5:116:327:328:329:3211:1713:1714:32...15:52.........18:51.........21:43...
32xKořenov,,škola |<<7:33<<<<14:33...<.........<.........<...
33xKořenov,,Údolní bouda |5:136:347:348:349:3411:1913:1914:34...15:54.........18:53.........21:45...
34  Kořenov,,odb. |5:15x6:36x7:36x8:36x9:36x11:21x13:21x14:36...x15:56.........x18:55.........x21:47...
35xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...6:387:388:389:3811:2313:2314:38...15:58.........18:57.........21:49...
36xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...6:417:418:419:4111:2613:2614:41...16:01.........19:00.........21:51...
37xHarrachov,,sklárna |...6:427:428:429:4211:2713:2714:42...16:02.........19:01.........21:52...
38xHarrachov,,centrum v...6:437:438:439:4311:2813:2814:43...16:03.........19:02.........21:53...
39  Harrachov,,aut.nádr. ...6:487:488:489:4811:3313:3314:48...16:08.........19:06.........21:56...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
31 nejede 31.12.2019
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
m na spoj 9 navazuje v zastávce Smržovka,žel.st. vlak L12 do Josefův Důl
m spoj 9 vyčká v zastávce Smržovka,žel.st. příjezdu vlaku 26325 nejvýše 5 minut
m spoj 53 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 25 linky 530741 nejvýše 10 minut
p spoje 1,101 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
p spoj 15 umožněno přímé odbavení ve směru Vysoké n.Jiz. (linkou 953)
p spoj 37 umožněno přímé odbavení ve směru Zásada - Držkov (linkou 851)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.


Zastávky 324681012141618202224503610254
                   
             X  XB  XB
       XBXBXXBXBX31 31  31
39  Harrachov,,aut.nádr. od............8:3010:3012:1013:1014:1015:1016:15...19:53......21:58
38xHarrachov,,centrum |............8:3210:3212:1213:1214:1215:1216:17...19:55......22:00
37xHarrachov,,sklárna |............8:3410:3412:1413:1414:1415:1416:19...19:57... ...22:02
36xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |............8:3510:3512:1513:1514:1515:1516:20...19:58......22:03
35xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |............8:3810:3812:1813:1814:1815:1816:23...20:01......22:05
34  Kořenov,,odb. |............x8:40x10:40x12:20x13:20x14:20x15:20x16:25...x20:03......x22:07
33xKořenov,,Údolní bouda |............8:4210:4212:2213:2214:2215:2216:27...20:05......22:09
32xKořenov,,škola |............<<<<<<<...<......<
31xKořenov,Příchovice,Motorest |............8:4410:4412:2413:2414:2415:2416:29...20:07......22:11
30xDesná,,odb. |............8:4910:4912:2913:2914:2915:2916:34...20:12......22:16
29xDesná,,Sklář |............8:5110:5112:3113:3114:3115:3116:36...20:14......22:18
28xDesná,,centrum |............8:5310:5312:3313:3314:3315:3316:38...20:16......22:20
27xTanvald,,ELP v............8:5510:5512:3513:3514:3515:3516:40X 20:18......22:22
  ...XBXBXB8:5710:5712:3813:3814:3815:3816:424720:19......22:24
26  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------
   od...5:436:527:438:5910:5912:4013:4014:4015:4016:4317:5820:19......22:24
  ...5:466:557:469:0111:0112:4213:4214:4215:4216:4518:0020:21......22:27
25  Tanvald,,centrum --------------------------------------------------
  od...5:486:597:489:0311:0312:4813:4814:4815:4816:4818:03............
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...5:50|7:509:0511:0512:5013:5014:5015:5016:5018:05............
23xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...5:51|7:519:0611:0612:5113:5114:5115:5116:5118:06............
22xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...5:53|7:539:0811:0812:5313:5314:5315:5316:5318:08............
21xSmržovka,,Zvonková |...5:55|7:559:1011:1012:5513:5514:5515:5516:5518:10............
20xSmržovka,,Střední Smržovka |...5:56|7:569:1111:1112:5613:5614:5615:5616:5618:11............
19xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<<7:57<11:12<13:57<15:57<<............
18xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<<<<<<<<............
17xSmržovka,,Lidické nám. |...<<7:59<11:14<13:59<15:59<<............
16xSmržovka,,škola |...<<8:00<11:15<14:00<16:00<<............
15xSmržovka,,Horní Ves |...<<8:02<11:17<14:02<16:02<<............
14xSmržovka,,pramen Nisy |XB<<8:04<11:19<14:04<16:04<<............
13xSmržovka,,Bílý mlýn |4:575:577:06<9:12<12:57<14:57<16:5718:12......6+...
12xSmržovka,,sáňkařská dráha |4:595:597:08<9:14<12:59<14:59<16:5918:14...X p ...
11xSmržovka,,prům.zóna |5:006:007:09<9:15<13:00<15:00<17:0018:15...3124...
10  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |x5:02x6:02x7:11x8:05x9:17x11:20x13:02x14:05x15:02x16:05x17:02x18:17...20:3220:32...
9  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |x5:04x6:04x7:13x8:07x9:19x11:22x13:04x14:07x15:04x16:07x17:04x18:19...x20:34x20:34...
8xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |5:056:057:158:089:2011:2313:0514:0815:0516:0817:0518:20...20:3520:35...
7xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |5:076:077:178:109:2211:2513:0714:1015:0716:1017:0718:22...20:3720:37...
6xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |5:086:087:188:119:2311:2613:0814:1115:0816:1117:0818:23...20:3820:38...
5xJablonec n.Nisou,,Novoveská |5:096:097:198:12 9:2411:2713:0914:1215:0916:1217:0918:24...20:3920:39...
4xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |5:116:117:218:149:2611:2913:1114:1415:1116:1417:1118:26...20:4120:41...
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:146:147:258:179:2911:3213:1414:1715:1416:1717:1418:29...20:4420:44...
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v5:166:167:278:199:3111:3413:1614:1915:1616:1917:16...............
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  5:196:197:308:229:3411:3713:1914:2215:1916:2217:19...............
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
31 nejede 31.12.2019
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
m spoj 50 vyčká v zastávce Harrachov,Nový Svět,Na mýtě příjezdu spoje 31 linky 670942 nejvýše 5 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus