linka 530742
tisk v PDF

530742 Jablonec n.Nisou - Nová Ves n.Nisou - Smržovka - Tanvald - Desná - Harrachov
Platí od 16.05.2022 do 02.09.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 5,7-8,12,15)
BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368111 (spoj 20)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 1-4,6,9-11,13-14,16-19,22-114)
Zastávky 41135101710391051113107
               
               
       6+ 6+ 6+  6+
    XpXBXBB BXBXB B
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od...5:376:377:378:15...10:1510:1512:1512:22...14:15
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |...5:396:397:398:16XB10:1610:1712:1612:24Xp14:16
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |...5:466:467:468:208:4610:2010:2512:2012:3213:4614:20
4xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |...<<<<<<<<<<<
5xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |...5:476:477:478:218:4710:2110:2612:2112:3313:4714:21
6xJablonec n.Nisou,,Novoveská |...5:486:487:488:228:4810:2210:2712:2212:3413:4814:22
7xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |... 5:496:497:498:238:4910:2310:2812:2312:3513:4914:23
8xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |...5:506:507:508:258:5010:2510:2912:2512:3613:5014:25
9xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |...5:526:527:528:268:5210:2610:3112:2612:3813:5214:26
10  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |...x5:53x6:53x7:53x8:27x8:53x10:27x10:32x12:27x12:39x13:53x14:27
11  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |...x5:55x6:55x7:55x8:29x8:55x10:29x10:34x12:29x12:41x13:55x14:29
12xSmržovka,,prům.zóna |...5:56<7:568:308:5610:30<12:3012:4213:5614:30
13xSmržovka,,sáňkařská dráha |...5:57<7:578:318:5710:31<12:3112:4313:5714:31
14xSmržovka,,Bílý mlýn |...5:59<7:598:338:5910:33<12:3312:4513:5914:33
15xSmržovka,,pramen Nisy |...<6:56<<<<10:35<<<<
16xSmržovka,,Horní Ves |...<6:58<<<<10:38<<<<
17xSmržovka,,škola |...<6:59<<<<10:40<<<<
18xSmržovka,,Lidické nám. |...<7:01<<<<10:42<<<<
19xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<<<10:45<<<<
20xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<7:02<<<<10:47<<<<
21xSmržovka,,Střední Smržovka |...6:007:038:008:349:0010:3410:4812:3412:4614:00 14:34
22xSmržovka,,Zvonková |...6:017:048:018:359:0110:3510:4912:3512:4714:0114:35
23xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...6:037:068:038:379:0310:3710:5112:3712:4914:0314:37
24xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...6:047:078:048:389:0410:3810:5212:3812:5014:0414:38
25xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška v...6:057:088:058:399:0510:3910:5312:3912:5114:0514:39
  XB6:097:128:098:439:0910:4310:5712:4312:5514:0814:43
26  Tanvald,,centrum --------------------------------------
  od4:596:137:138:13...9:12...10:58...12:58......
  5:016:157:168:15...9:15...11:01...13:00......
27  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------
  od5:016:187:188:18...9:18...11:03...13:03......
28xTanvald,,ELP |5:026:197:198:19...9:19...11:04...13:04......
29xDesná,,centrum |5:046:227:228:22...9:22...11:07...13:07......
30xDesná,,Sklář |5:056:247:248:24...9:24...11:09...13:09......
31xDesná,,odb. |5:066:267:268:26...9:26...11:11...13:11......
32xKořenov,Příchovice,Motorest |5:116:327:328:32...9:32...11:17...13:17......
33xKořenov,,škola |<<7:33<...<...<...<......
34xKořenov,,Údolní bouda |5:136:347:348:34...9:34...11:19...13:19......
35  Kořenov,,odb. |5:15x6:36x7:36x8:36...x9:36...x11:21...x13:21......
36xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...6:387:388:38...9:38...11:23...13:23......
37xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...6:417:418:41...9:41...11:26...13:26......
38xHarrachov,,sklárna |...6:427:428:42...9:42...11:27...13:27......
39xHarrachov,,centrum v...6:437:438:43...9:43...11:28...13:28......
40  Harrachov,,aut.nádr. ...6:487:488:48...9:48...11:33...13:33......
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 9 navazuje v zastávce Smržovka,žel.st. vlak L12 do Josefův Důl
m spoj 9 vyčká v zastávce Smržovka,žel.st. příjezdu vlaku 26325 z Josefův Důl nejvýše 5 minut
p spoj 1 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
p spoj 13 Umožněno přímé odbavení ve směru Harrachov a Rokytnice n.Jiz. spojem 8 linky 900 (stejný vůz).
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.


Zastávky 15511710919315323351115537
                
            6+  
   Xp  6+    XBpB  
   B XBBXXB  3124 Xp
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od14:34...15:3416:1516:3417:34...X 20:1220:15...B
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |14:36...15:3616:1616:3617:36...4720:1420:16...47
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |14:46...15:4616:2016:4617:46...18:5020:2020:20...22:50
4xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<...<<<<...<<<...<
5xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |14:47...15:4716:2116:4717:47...18:5120:2120:21...22:51
6xJablonec n.Nisou,,Novoveská |14:48...15:4816:2216:4817:48...18:5220:2220:22...22:52
7xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |14:49...15:4916:2316:4917:49...18:5320:2320:23...22:53
8xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |14:50...15:5016:2516:5017:50...18:5420:2420:24...22:54
9xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |14:52...15:5216:2616:5217:52...18:5620:2620:26...22:56
10  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |x14:53...x15:53x16:27x16:53x17:53...x18:57x20:27x20:27...22:57
11  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |x14:55...x15:55x16:29x16:55x17:54...x18:5820:2920:29......
12xSmržovka,,prům.zóna |14:56...15:5616:3016:5617:55...<............
13xSmržovka,,sáňkařská dráha |14:57...15:5716:3116:5717:56...<............
14xSmržovka,,Bílý mlýn |14:59...15:5916:3316:5917:59...<............
15xSmržovka,,pramen Nisy |<...<<<......18:59............
16xSmržovka,,Horní Ves |<...<<<......19:01............
17xSmržovka,,škola |<...<<<......19:02............
18xSmržovka,,Lidické nám. |<...<<<......19:04............
19xSmržovka,,žel.st.  |<...<<<......<............
20xSmržovka,,žel.zast.Luční  |<...<<<......19:05............
21xSmržovka,,Střední Smržovka |15:00...16:0016:3417:00......19:06............
22xSmržovka,,Zvonková |15:01...16:0116:3517:01......19:07............
23xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |15:03...16:0316:3717:03......19:09............
24xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |15:04...16:0416:3817:04......19:10............
25xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška v15:05X 16:0516:3917:05...XB19:11......XB...
  15:083116:0816:4317:08...31 19:13......31...
26  Tanvald,,centrum --------------------------------------
  od15:0815:3216:08...17:08...18:3519:13......21:27...
  15:1315:3516:13...17:13...18:3719:18......21:29...
27  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------
  od...15:38............18:38.........21:30...
28xTanvald,,ELP |...15:39............18:39.........21:31...
29xDesná,,centrum |...15:42............18:42.........21:34...
30xDesná,,Sklář |...15:44............18:44.........21:36...
31xDesná,,odb. |...15:46............18:46.........21:38...
32xKořenov,Příchovice,Motorest |...15:52............18:51.........21:43...
33xKořenov,,škola |...<............<.........<...
34xKořenov,,Údolní bouda |...15:54............18:53.........21:45...
35  Kořenov,,odb. |...x15:56............x18:55.........x21:47...
36xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...15:58............18:57.........21:49...
37xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...16:01... .........19:00.........21:51...
38xHarrachov,,sklárna |...16:02............19:01.........21:52...
39xHarrachov,,centrum v...16:03............19:02.........21:53...
40  Harrachov,,aut.nádr. ...16:08............19:06.........21:56...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2021
31 nejede 31.12.2021
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
m spoj 53 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 25 linky 530741 z Jablonec n.Nisou nejvýše 10 minut
p spoj 15 umožněno přímé odbavení ve směru Vysoké n.Jiz. (linkou 953)
p spoj 37 umožněno přímé odbavení ve směru Zásada - Držkov (linkou 851)
p spoj 111 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.


Zastávky 324681010212104141061618108202224501143654
                       
                 X  XB  XB
       XB XB X  XB  31 31  31
40  Harrachov,,aut.nádr. od............8:30...10:30...12:10......14:10......16:15...19:53......21:58
39xHarrachov,,centrum |............8:32...10:32...12:12......14:12......16:17...19:55......22:00
38xHarrachov,,sklárna |............8:34...10:34...12:14......14:14......16:19...19:57......22:02
37xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |............8:35...10:35...12:15......14:15......16:20...19:58......22:03
36xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |............8:38...10:38...12:18......14:18......16:23...20:01......22:05
35  Kořenov,,odb. |............x8:40...x10:40...x12:20......x14:20......x16:25...x20:03......x22:07
34xKořenov,,Údolní bouda |............8:42...10:42...12:22......14:22......16:27...20:05......22:09
33xKořenov,,škola |............<...<...<......<......<...<......<
32xKořenov,Příchovice,Motorest |............8:44...10:44...12:24......14:24......16:29...20:07......22:11
31xDesná,,odb. |............8:49...10:49...12:29......14:29......16:34...20:12......22:16
30xDesná,,Sklář |............8:51...10:51...12:31......14:31......16:36...20:14......22:18
29xDesná,,centrum |............8:53...10:53...12:33......14:33......16:38...20:16......22:20
28xTanvald,,ELP v............8:55...10:55...12:35......14:35......16:40X 20:18......22:22
  ...XBXBXB8:57...10:57...12:38...XB14:38......16:424720:19......22:24
27  Tanvald,,Terminál u žel.st.  -----------------...---...---...------......------------------
  od...5:436:527:438:596+10:596+12:406+13:4514:406+Xp16:4317:5820:19......22:24
  ...5:466:557:469:01B11:01B12:42B13:4714:42B3116:4518:0020:21......22:27
26  Tanvald,,centrum --------------------------------------------------------------
  od...5:486:597:489:039:1311:0311:1312:4813:1313:4814:4815:1315:4816:4818:03............
25xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...5:50|7:509:059:1511:0511:1512:5013:1513:5014:5015:1515:5016:5018:05............
24xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...5:51|7:519:069:1611:0611:1612:5113:1613:5114:5115:1615:5116:5118:06............
23xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...5:53|7:539:089:1811:0811:1812:5313:1813:5314:5315:1815:5316:5318:08............
22xSmržovka,,Zvonková |...5:55|7:559:109:2011:1011:2012:5513:2013:5514:5515:2015:5516:5518:10............
21xSmržovka,,Střední Smržovka |...5:56|7:569:119:2111:1111:2112:5613:2113:5614:5615:2115:5616:5618:11............
20xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<<7:57<9:2211:1211:22<13:2213:57<15:2215:57<<............
19xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<<<<<<<<<<<<............
18xSmržovka,,Lidické nám. |...<<7:59<9:2411:1411:24<13:2413:59<15:2415:59<<............
17xSmržovka,,škola |...<<8:00<9:2511:1511:25<13:2514:00<15:2516:00<<............
16xSmržovka,,Horní Ves |...<<8:02<9:2711:1711:27<13:2714:02<15:2716:02<<............
15xSmržovka,,pramen Nisy | XB<<8:04<9:2911:1911:29<13:2914:04<15:2916:04<<............
14xSmržovka,,Bílý mlýn |4:575:577:06<9:12<<<12:57<<14:57<<16:5718:12...6+......
13xSmržovka,,sáňkařská dráha |4:595:597:08<9:14<<<12:59<<14:59<<16:5918:14...pBXB...
12xSmržovka,,prům.zóna |5:006:007:09<9:15<<<13:00<<15:00<<17:0018:15...2431...
11  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |x5:02x6:02x7:11x8:05x9:17x9:30x11:20x11:30x13:02x13:30x14:05x15:02x15:30x16:05x17:02x18:17...20:3020:32...
10  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |x5:04x6:04x7:13x8:07x9:19x9:32x11:22x11:32x13:04x13:32x14:07x15:04x15:32x16:07x17:04x18:19...x20:32x20:34...
9xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |5:056:057:158:089:209:3311:2311:3313:0513:3314:0815:0515:3316:0817:0518:20...20:3320:35...
8xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |5:076:077:178:109:229:3511:2511:3513:0713:3514:1015:0715:3516:1017:0718:22...20:3520:37...
7xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |5:086:087:188:119:239:3611:2611:3613:0813:3614:1115:0815:3616:1117:0818:23...20:3620:38...
6xJablonec n.Nisou,,Novoveská |5:096:097:198:129:249:3711:2711:3713:0913:3714:1215:0915:3716:1217:0918:24...20:3720:39...
5xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |5:116:117:218:149:269:3911:2911:3913:1113:3914:1415:1115:3916:1417:1118:26...20:3920:41...
4xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<<<<<<<<<<<<<...<<...
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:146:147:258:179:299:4211:3211:4213:1413:4214:1715:1415:4216:1717:1418:29...20:4220:44...
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v5:166:167:278:199:319:4411:3411:4413:1613:4414:1915:1615:44...17:16...............
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  5:196:197:308:229:349:4711:3711:4713:1913:4714:2215:1915:47...17:19...............
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2021
31 nejede 31.12.2021
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
m spoj 50 vyčká v zastávce Harrachov,Nový Svět,Na mýtě příjezdu spoje 31 linky 670942 z Jablonec n.Jiz. nejvýše 5 minut
p spoj 20 Umožněno přímé odbavení ve Praha,Černý Most spojem 43 linky 900 (stejný vůz).
p spoj 114 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.

(C) 2022 isybus