linka 530742
tisk v PDF

530742 Jablonec n.Nisou - Nová Ves n.Nisou - Smržovka - Tanvald - Desná - Harrachov
Platí od 01.09.2019 do 30.11.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 5,8,15,31,34)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-4,6-7,9-14,16-22,32-33,35-102)
Zastávky 4113579111315511719313353351015537
                      
           Xp       6+  
    XpXBXB XXBXB XBXXBXB XBp  
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  od...5:376:377:37...10:1512:2213:3414:34...15:3416:3417:3418:34...20:1220:12......
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |...5:396:397:39XB10:1712:2413:3614:36...15:3616:3617:3618:36...20:1420:14...Xp
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |...5:466:467:468:4610:2512:3213:4614:46...15:4616:4617:4618:46...20:2020:20...22:50
4xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |...5:476:477:47 8:4710:2612:3313:4714:47...15:4716:4717:4718:47...20:2120:21...22:51
5xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |...<<<<<<<<...<<<<...<<...<
6xJablonec n.Nisou,,Novoveská |...5:486:487:488:4810:2712:3413:4814:48...15:4816:4817:4818:48...20:2220:22...22:52
7xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |...5:496:497:498:4910:2812:3513:4914:49...15:4916:4917:4918:49...20:2320:23...22:53
8xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |...5:516:507:518:5010:2912:3613:5014:50...15:5016:5017:5018:50...20:2420:24...22:54
9xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |...5:526:527:528:5210:3112:3813:5214:52...15:5216:5217:5218:52...20:2620:26...22:56
10  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |...x5:53x6:53x7:53x8:53x10:32x12:39x13:53x14:53...x15:53x16:53x17:53x18:53...x20:27x20:27...22:57
11  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |...x5:55x6:55x7:55x8:55x10:34x12:41x13:55x14:55...x15:55x16:5517:55x18:54...20:2920:29......
12xSmržovka,,prům.zóna |...5:56<7:568:56<12:4213:5614:56...15:5616:56...18:55...............
13xSmržovka,,sáňkařská dráha |...5:57<7:578:57<12:4313:5714:57...15:5716:57...18:56...............
14xSmržovka,,Bílý mlýn |...5:59<7:598:59<12:4513:5914:59...15:5916:59...18:59...............
15xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<<<<<<<<...<<.....................
16xSmržovka,,pramen Nisy |...<6:56<<10:35<<<...<<.....................
17xSmržovka,,Horní Ves |...<6:58<<10:38<<<...<<.....................
18xSmržovka,,škola |...<6:59<<10:40<<<...<<.....................
19xSmržovka,,Lidické nám. |...<7:01<<10:42<<<...<<.....................
20xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<10:45<<<...<<.....................
21xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<7:02<<10:47<<<...<<.....................
22xSmržovka,Střední Smržovka |...6:007:038:009:0010:4812:4614:0015:00...16:0017:00.....................
23xSmržovka,,Zvonková |...6:017:048:019:0110:4912:4714:0115:01...16:0117:01.....................
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...6:037:068:039:0310:5112:4914:0315:03...16:0317:03.....................
25xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...6:047:078:049:0410:5212:5014:0415:04...16:0417:04.....................
26xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška v...6:057:088:059:0510:5312:5114:0515:05...16:0517:05.....................
  X6:097:128:099:0910:5712:5514:0915:08X16:0817:08......X......X...
27  Tanvald,,centrum -----------------------------------------------------------
  od4:596:137:138:139:1210:5812:5814:1315:0815:3216:0817:08......18:35......21:27...
  5:016:157:168:159:1511:0113:0014:1515:1315:3516:1317:13......18:37......21:29...
28  Tanvald,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------------------------
  od5:016:187:188:189:1811:0313:0314:18...15:38............18:38......21:30...
29xTanvald,,ELP |5:026:197:198:199:1911:0413:0414:19...15:39............18:39......21:31...
30xDesná,,centrum |5:046:227:228:229:2211:0713:0714:22...15:42............18:42......21:34...
31xDesná,,Sklář |5:056:247:248:249:2411:0913:0914:24 ...15:44............18:44......21:36...
32xDesná,,odb. |5:066:267:268:269:2611:1113:1114:26...15:46............18:46......21:38...
33xKořenov,Příchovice,Motorest |5:116:327:328:329:3211:1713:1714:32...15:52............18:51......21:43...
34xKořenov,,škola |<<7:33<<<<14:33...<............<......<...
35xKořenov,,Údolní bouda |5:136:347:348:349:3411:1913:1914:34...15:54............18:53......21:45...
36  Kořenov,,odb. |5:15x6:36x7:36x8:36x9:36x11:21x13:21x14:36...x15:56............x18:55......x21:47...
37xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...6:387:388:389:3811:2313:2314:38...15:58............18:57......21:49...
38xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...6:417:418:419:4111:2613:2614:41...16:01............19:00......21:51...
39xHarrachov,,sklárna |...6:427:428:429:4211:2713:2714:42...16:02............19:01......21:52...
40xHarrachov,,centrum v...6:437:438:439:4311:2813:2814:43...16:03............19:02......21:53...
41  Harrachov,,aut.nádr. ...6:487:488:489:4811:3313:3314:48...16:08............19:06......21:56...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m na spoj 9 navazuje v zastávce Smržovka,žel.st. vlak L12 do Josefův Důl
m spoj 9 vyčká v zastávce Smržovka,žel.st. příjezdu vlaku 26325 nejvýše 5 minut
m spoj 53 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 25 linky 530741 nejvýše 10 minut
p spoje 1,101 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
p spoj 15 umožněno přímé odbavení ve směru Vysoké n.Jiz. (linkou 953)
p spoj 37 od 16.9. umožněno přímé odbavení ve směru Zásada - Držkov (linkou 851)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.


Zastávky 324681012141618202234503610254
                   
       XBXBXXBXBXX X  X
41  Harrachov,,aut.nádr. od............8:3010:3012:1013:1014:1015:1016:15...19:53......21:58
40xHarrachov,,centrum |............8:3210:3212:1213:1214:1215:1216:17...19:55......22:00
39xHarrachov,,sklárna |............8:3410:3412:1413:1414:1415:1416:19...19:57......22:02
38xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |............8:3510:3512:1513:1514:1515:1516:20...19:58......22:03
37xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |............8:3810:3812:1813:1814:1815:1816:23...20:01......22:05
36  Kořenov,,odb. |............x8:40x10:40x12:20x13:20x14:20x15:20x16:25...x20:03......x22:07
35xKořenov,,Údolní bouda |............8:4210:4212:2213:2214:2215:2216:27...20:05......22:09
34xKořenov,,škola |............<<<<<<<...<......<
33xKořenov,Příchovice,Motorest |............8:4410:4412:2413:2414:2415:2416:29...20:07......22:11
32xDesná,,odb. |............8:4910:4912:2913:2914:2915:2916:34...20:12......22:16
31xDesná,,Sklář |............8:5110:5112:3113:3114:3115:3116:36...20:14......22:18
30xDesná,,centrum |............8:5310:5312:3313:3314:3315:3316:38...20:16......22:20
29xTanvald,,ELP v............8:5510:5512:3513:3514:3515:3516:40...20:18......22:22
  ...XXBXB8:5710:5712:3813:3814:3815:3816:42...20:19......22:24
28  Tanvald,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------
  od...5:436:527:438:5910:5912:4013:4014:4015:4016:43...20:19......22:24
   ...5:466:557:469:0111:0112:4213:4214:4215:4216:45...20:21......22:27
27  Tanvald,,centrum --------------------------------------------------
  od...5:486:597:489:0311:0312:4813:4814:4815:4816:48...............
26xSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |...5:50|7:509:0511:0512:5013:5014:5015:5016:50...............
25xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |...5:51|7:519:0611:0612:5113:5114:5115:5116:51...............
24xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |...5:53|7:539:0811:0812:5313:5314:5315:5316:53...............
23xSmržovka,,Zvonková |...5:55|7:559:1011:1012:5513:5514:5515:5516:55...............
22xSmržovka,Střední Smržovka |...5:56|7:569:1111:1112:5613:5614:5615:5616:56...............
21xSmržovka,,žel.zast.Luční  |...<<7:57<11:12<13:57<15:57<...............
20xSmržovka,,žel.st.  |...<<<<<<<<<<...............
19xSmržovka,,Lidické nám. |...<<7:59<11:14<13:59<15:59<...............
18xSmržovka,,škola |...<<8:00<11:15<14:00<16:00<...............
17xSmržovka,,Horní Ves |...<<8:02<11:17<14:02<16:02<...............
16xSmržovka,,pramen Nisy |...<<8:04<11:19<14:04<16:04<...............
15xSmržovka,,žel.zast.Luční  |XB<<<<<<<<<<...............
14xSmržovka,,Bílý mlýn |4:575:577:06<9:12<12:57<14:57<16:57...............
13xSmržovka,,sáňkařská dráha |4:595:597:08<9:14<12:59<14:59<16:59.........6+...
12xSmržovka,,prům.zóna |5:006:007:09<9:15<13:00<15:00<17:00XB...XBp...
11  Nová Ves n.Nisou,,u Nisy |x5:02x6:02x7:11x8:05x9:17x11:20x13:02x14:05x15:02x16:05x17:0218:02...20:3220:32...
10  Nová Ves n.Nisou,,ObÚ |x5:04x6:04x7:13x8:07x9:19x11:22x13:04x14:07x15:04x16:07x17:04x18:04...x20:34x20:34...
9xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |5:056:057:158:089:2011:2313:0514:0815:0516:0817:0518:05...20:3520:35...
8xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves |5:076:077:178:109:2211:2513:0714:1015:0716:1017:0718:07...20:3720:37...
7xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |5:086:087:188:119:2311:2613:0814:1115:0816:1117:0818:08...20:3820:38...
6xJablonec n.Nisou,,Novoveská |5:096:097:198:129:2411:2713:0914:1215:0916:1217:0918:09...20:3920:39...
5xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |5:116:117:218:149:2611:2913:1114:1415:1116:1417:1118:11...20:4120:41...
4xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |<<<<<<<<<<<<...<<...
3  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:146:147:258:179:2911:3213:1414:1715:1416:1717:1418:14...20:4420:44...
2xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v5:166:167:278:199:3111:3413:1614:1915:1616:1917:1618:16............
1  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  5:196:197:308:229:3411:3713:1914:2215:1916:2217:1918:19............
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m spoj 50 vyčká v zastávce Harrachov,Nový Svět,Na mýtě příjezdu spoje 31 linky 670942 nejvýše 5 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus