linka 530743
tisk v PDF

530743 Jablonec n.Nisou - Nová Ves n. Nisou - Tanvald - Desná - Harrachov - Rokytnice n.Jiz.
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111
101121113 Zastávky 10010292112124114
             
        6+    
        B     
  6+    6+24 6+ 6+
6+p B 1od  Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží  prB ( 7:18...B ...p
p1724 2|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |27( 7:1611241224
6:009:3018:003|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |5:557:1416:1017:4918:3019:31
6:03<18:03 4|xJablonec n.Nisou,,Horní nám. |5:51<<17:45<<
6:05<18:055|xJablonec n.Nisou,,U Přehrady |5:49<<17:43<<
6:06<18:06 6|xJablonec n.Nisou,,Bižuterie |5:48<<17:42<<
6:08<18:087|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP |5:47<<17:41<<
6:10<18:10 8|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |5:45<<17:39<<
6:119:3318:119|xJablonec n.Nisou,,Novoveská |5:447:1216:0017:3818:2519:29
6:129:3418:1210|xJablonec n.Nisou,,host.U lípy |5:427:1015:5917:3618:2419:27
6:149:3518:1411|xJablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves  |5:407:0815:5817:3418:2319:25
6:169:3718:1612|xNová Ves n.Nisou,,dol.ves |5:387:0615:5617:3218:2119:23
6:189:3818:1813|xNová Ves n.Nisou,,ObÚ |5:377:0515:5517:3118:2019:22
6:199:3918:1914|xNová Ves n.Nisou,,u Nisy |5:357:0315:5317:2918:1819:20
6:209:4018:2015|xSmržovka,,prům.zóna |5:337:0115:5217:2718:1719:19
6:219:4118:2116|xSmržovka,,sáňkařská dráha |5:327:0015:5117:2618:1619:18
6:229:4218:2217|xSmržovka,,Bílý mlýn |5:306:5815:4917:2418:1419:16
6:239:4318:2318|xSmržovka,,Střední Smržovka |5:296:5715:4817:2318:1319:15
6:249:4418:2419|xSmržovka,,Zvonková |5:276:5515:4717:2118:1219:13
6:269:4618:2620|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |5:256:5315:4517:1918:1019:11
6:279:4718:2721|xSmržovka,Dolní Smržovka,TENEO |5:246:5215:4417:1818:0919:10
6:289:4818:2822vxSmržovka,Dolní Smržovka,u Maška |5:236:5115:4317:1718:0819:09
6:309:5018:29  od5:226:5015:4217:1518:0719:08
---------23--  Tanvald,,centrum --------------------
6:31 9:51... od 5:206:4815:42...18:0719:07
6:349:54...24|  Tanvald,,Terminál u žel.st.  ^5:176:4615:40...18:0519:05
6:359:55...25|xTanvald,,ELP |5:16...15:38...18:0319:02
6:379:57...26|xDesná,,centrum |5:14...15:37...18:0219:00
6:399:59...27|xDesná,,Sklář |5:12...15:36...18:0118:58
6:4110:01...28|xDesná,,odb. |5:10...15:35...18:0018:56
6:4610:06...29|xKořenov,Příchovice,Motorest |......15:30...17:5518:51
6:4810:08...30|xKořenov,,Údolní bouda |......15:28...17:5318:49
6:5010:10...31|xKořenov,,odb. |......15:27...17:5218:47
6:52<...32|xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |......<...17:5018:45
6:54<...33|xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |......<...17:4818:42
6:55<...34|xHarrachov,,sklárna |......<...17:4718:40
6:56<...35|xHarrachov,,centrum |......<...17:4618:38
6:58<...36|  Harrachov,,aut.nádr. |......<...17:4518:36
...<...37|xHarrachov,,centrum |......<.........
...<...38|xHarrachov,,sklárna |......<.........
...<...39|xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |......<.........
...<...40|xHarrachov,Nový Svět,pila |......<.........
...10:11...41|xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |......15:26.........
...10:17...42|xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |......15:20.........
...10:19...43|xRokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky |......15:18.........
...10:21...44|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......15:17.........
...10:23...45|xRokytnice n.Jiz.,,pila |......15:15.........
...10:25...46|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |......15:13.........
...10:26...47|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |......15:12.........
...10:27...48vxRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |......15:11.........
...10:30...49  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od......15:10.........
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
11 jede jen 31.12.2021
12 jede jen 24.12.2021
17 jede jen 25.12.2021,1.1.2022
24 nejede 24.12.2021
27 nejede od 24.12. do 25.12.2021,1.1.2022
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity).
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2021 isybus