linka 530746
tisk v PDF

530746 Tanvald - Tanvald,sídliště - Desná
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 103,107)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-5,9-101,105,109)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoj 7)
Zastávky 1357911131517192123252729
                  
       X       XB XB 
   XXXXB40XXBXBXBXBXB40XB40XB
1  Tanvald,,centrum od4:555:105:586:387:187:388:088:589:5810:5811:5812:3813:0813:3814:13
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |<<6:016:417:217:418:119:0110:0111:0112:0112:4113:1113:4114:16
3xTanvald,,hotel Koruna |4:575:126:026:437:237:438:139:0310:0311:0312:0312:4313:1313:4314:18
4xTanvald,,nem. |4:585:136:036:447:247:448:149:0410:0411:0412:0412:4413:1413:4414:19
5xTanvald,,radnice |5:005:156:056:467:267:468:169:0610:0611:0612:0612:4613:1613:4614:21
6xTanvald,,u Sportovní haly |5:015:166:066:477:277:478:179:0710:0711:0712:0712:4713:1713:4714:22
7xTanvald,,sídliště |5:035:186:086:497:297:498:199:0910:0911:0912:0912:4913:1913:4914:24
8xTanvald,,Pod Špičákem |5:055:206:106:517:317:518:219:1110:1111:1112:1112:5113:2113:5114:26
9xTanvald,,hotel Koruna |5:065:216:116:527:327:528:229:1210:1211:1212:1212:5213:2213:5214:27
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 5:08( 5:23( 6:13( 6:54( 7:35( 7:55( 8:25( 9:15( 10:15( 11:15( 12:15( 12:55( 13:25( 13:55( 14:30
11  Tanvald,,centrum |5:105:266:156:567:407:588:289:1810:1811:1812:1812:5813:2813:5814:33
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |...5:29......7:42..............................
13xTanvald,,ELP |...5:30......7:43..............................
14xDesná,,centrum |...5:32......7:45..............................
15xDesná,,Sklář v...5:34......7:47..............................
16  Desná,,odb. ...5:37......7:50..............................
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 31333739414345474953101103105107109
                  
   XB  XBXBX X X X X     6+
   40XBXB313131313131476+6+6+6+24
1  Tanvald,,centrum od14:3815:1315:3816:1816:5817:3818:3819:3520:2822:338:5010:5012:5014:5016:50
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |14:4115:1615:4116:2117:0117:4118:4119:3720:3022:358:5410:5412:5414:5416:54
3xTanvald,,hotel Koruna |14:4315:1815:4316:2317:0317:4318:4319:3920:3222:378:5610:5612:5614:5616:56
4xTanvald,,nem. |14:4415:1915:4416:2417:0417:4418:4419:4020:3322:388:5710:5712:5714:5716:57
5xTanvald,,radnice |14:4615:2115:4616:2617:0617:4618:4619:4120:3422:398:5910:5912:5914:5916:59
6xTanvald,,u Sportovní haly |14:4715:2215:4716:2717:0717:4718:4719:4220:3522:409:0011:0013:0015:0017:00
7xTanvald,,sídliště | 14:4915:2415:4916:2917:0917:4918:4919:4420:3722:429:0211:0213:0215:0217:02
8xTanvald,,Pod Špičákem |14:5115:2615:5116:3117:1117:5118:5119:4620:3922:449:0411:0413:0415:0417:04
9xTanvald,,hotel Koruna |14:5215:2715:5216:3217:1217:5218:5219:4720:4022:459:0511:0513:0515:0517:05
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 14:55( 15:30( 15:55( 16:35( 17:15( 17:55( 18:55( 19:50( 20:43( 22:479:0811:0813:0815:0817:08
11  Tanvald,,centrum |14:5815:3315:5816:3817:1817:5818:5819:5320:4622:509:1011:1013:1015:1017:10
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |.............................................
13xTanvald,,ELP |.............................................
14xDesná,,centrum |.............................................
15xDesná,,Sklář v.............................................
16  Desná,,odb. .............................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2018
31 nejede 31.12.2018
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m spoj 47 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 8 linky 670780,spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus