linka 530746
tisk v PDF

530746 Tanvald - Tanvald,sídliště - Desná
Platí od 11.01.2021 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 103,107)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-5,9-101,105,109)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoj 7)
Zastávky 1357911131517192123252729
                  
       XB      XB XB 
   XXXBXB41XBXBXBXBXBXB40XB40XB
1  Tanvald,,centrum od4:555:105:586:387:187:388:088:589:5810:5811:5812:3813:0813:3814:13
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |<<6:016:417:217:418:119:0110:0111:0112:0112:4113:1113:4114:16
3xTanvald,,hotel Koruna |4:575:126:026:437:237:438:139:0310:0311:0312:0312:4313:1313:4314:18
4xTanvald,,nem. |4:585:136:036:447:247:448:149:0410:0411:0412:0412:4413:1413:4414:19
5xTanvald,,radnice |5:005:156:056:467:267:468:169:0610:0611:0612:0612:4613:1613:4614:21
6xTanvald,,u Sportovní haly |5:015:166:066:477:277:478:179:0710:0711:0712:0712:4713:1713:4714:22
7xTanvald,,sídliště |5:035:186:086:497:297:498:199:0910:0911:0912:0912:4913:1913:4914:24
8xTanvald,,Pod Špičákem |5:055:206:106:517:317:518:219:1110:1111:1112:1112:5113:2113:5114:26
9xTanvald,,hotel Koruna |5:065:216:116:527:327:528:229:1210:1211:1212:1212:5213:2213:5214:27
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 5:08( 5:23( 6:13( 6:54( 7:35( 7:55( 8:25( 9:15( 10:15( 11:15( 12:15( 12:55( 13:25( 13:55( 14:30
11  Tanvald,,centrum |5:105:266:156:567:407:588:289:1810:1811:1812:1812:5813:2813:5814:33
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |...5:29......7:42..............................
13xTanvald,,ELP |...5:30......7:43..............................
14xDesná,,centrum |...5:32......7:45..............................
15xDesná,,Sklář v...5:34......7:47..............................
16  Desná,,odb. ...5:37......7:50..............................
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
41 nejede od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 31333739414345474953101103105107109
                  
   XB         6+   6+
   41XBXBXBXBXXXXBXBB6+6+6+B
1  Tanvald,,centrum od14:3815:1315:3816:1816:5817:3818:3819:3520:2822:338:5010:5012:5014:5016:50
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |14:4115:1615:4116:2117:0117:4118:4119:3720:3022:358:5410:5412:5414:5416:54
3xTanvald,,hotel Koruna |14:4315:1815:4316:2317:0317:4318:4319:3920:3222:378:5610:5612:5614:5616:56
4xTanvald,,nem. |14:4415:1915:4416:2417:0417:4418:4419:4020:3322:388:5710:5712:5714:5716:57
5xTanvald,,radnice |14:4615:2115:4616:2617:0617:4618:4619:4120:3422:398:5910:5912:5914:5916:59
6xTanvald,,u Sportovní haly |14:4715:2215:4716:2717:0717:4718:4719:4220:3522:409:0011:0013:0015:0017:00
7xTanvald,,sídliště |14:4915:2415:49 16:2917:0917:4918:4919:4420:3722:429:0211:0213:0215:0217:02
8xTanvald,,Pod Špičákem |14:5115:2615:5116:3117:1117:5118:5119:4620:3922:449:0411:0413:0415:0417:04
9xTanvald,,hotel Koruna |14:5215:2715:5216:3217:1217:5218:5219:4720:4022:459:0511:0513:0515:0517:05
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 14:55( 15:30( 15:55( 16:35( 17:15( 17:55( 18:55( 19:50( 20:43( 22:479:0811:0813:0815:0817:08
11  Tanvald,,centrum |14:5815:3315:5816:3817:1817:5818:5819:5320:4622:509:1011:1013:1015:1017:10
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |.............................................
13xTanvald,,ELP |.............................................
14xDesná,,centrum |.............................................
15xDesná,,Sklář v.............................................
16  Desná,,odb. .............................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
41 nejede od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
m spoj 47 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 8 linky 670780,spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus