linka 530746
tisk v PDF

530746 Tanvald - Tanvald,sídliště - Desná
Platí od 12.06.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 1-5,9-111)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoj 7)
Zastávky 135791113101151710319212310525
                   
                   
   X X   XB  6+  6+  XB6+ 
   3131XBXB40XBXBBXBXBBXBXB40BXB
1  Tanvald,,centrum od4:555:105:586:387:187:388:088:508:589:5810:5010:5811:5812:3812:5013:08
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |<<6:016:417:217:418:118:549:0110:0110:5411:0112:0112:4112:5413:11
3xTanvald,,hotel Koruna |4:575:126:026:437:237:438:138:569:0310:0310:5611:0312:0312:4312:5613:13
4xTanvald,,nem. |4:585:136:036:447:247:448:148:579:0410:0410:5711:0412:0412:4412:5713:14
5xTanvald,,radnice |5:005:156:056:467:267:468:168:599:0610:0610:5911:0612:0612:4612:5913:16
6xTanvald,,u Sportovní haly |5:015:166:066:477:277:478:179:009:0710:0711:0011:0712:0712:4713:0013:17
7xTanvald,,sídliště |5:035:186:086:497:297:498:199:029:0910:0911:0211:0912:0912:4913:0213:19
8xTanvald,,Pod Špičákem |5:055:206:106:517:317:518:219:049:1110:1111:0411:1112:1112:5113:0413:21
9xTanvald,,hotel Koruna |5:065:216:116:527:327:528:229:059:1210:1211:0511:1212:1212:5213:0513:22
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 5:08( 5:23( 6:13( 6:54( 7:35( 7:55( 8:259:08( 9:15( 10:1511:08( 11:15( 12:15( 12:5513:08( 13:25
11  Tanvald,,centrum |5:105:266:156:567:407:588:289:109:1810:1811:1011:1812:1812:5813:1013:28
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |...5:29......7:42.................................
13xTanvald,,ELP |...5:30......7:43.................................
14xDesná,,centrum |...5:32......7:45.................................
15xDesná,,Sklář v...5:34......7:47.................................
16  Desná,,odb. ...5:37......7:50............... ..................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2021
40 nejede od 23.12. do 31.12.2021,4.2.2022, od 14.2. do 18.2.2022,14.4.2022, od 1.7. do 31.8.2022, od 26.10. do 27.10.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 272931107333739109414311145474953
                  
          6+  6+    
   XB XB6+   B  X B X X XBXB
   40XB40BXBXBXB24XB312431313147
1  Tanvald,,centrum od13:3814:1314:3814:5015:1315:3816:1816:5016:5817:3818:3018:3819:3820:2822:32
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |13:4114:1614:4114:5415:1615:4116:2116:5417:0117:4118:3418:4119:4020:3022:34
3xTanvald,,hotel Koruna |13:4314:1814:4314:5615:1815:4316:2316:5617:0317:4318:3618:4319:42 20:3222:36
4xTanvald,,nem. |13:4414:1914:4414:5715:1915:4416:2416:5717:0417:4418:3718:4419:4320:3322:37
5xTanvald,,radnice |13:4614:2114:4614:5915:2115:4616:2616:5917:0617:4618:3918:4619:4420:3422:38
6xTanvald,,u Sportovní haly |13:4714:2214:4715:0015:2215:4716:2717:0017:0717:4718:4018:4719:4520:3522:39
7xTanvald,,sídliště |13:4914:2414:4915:0215:2415:4916:2917:0217:0917:4918:4218:4919:4720:3722:41
8xTanvald,,Pod Špičákem |13:5114:2614:5115:0415:2615:5116:3117:0417:1117:5118:4418:5119:4920:3922:43
9xTanvald,,hotel Koruna |13:5214:2714:5215:0515:2715:5216:3217:0517:1217:5218:4518:5219:5020:4022:44
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 13:55( 14:30( 14:5515:08( 15:30( 15:55( 16:3517:08( 17:15( 17:5518:48( 18:55( 19:53( 20:4322:46
11  Tanvald,,centrum |13:5814:3314:5815:1015:3315:5816:3817:1017:1817:5818:5018:5819:5620:46...
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |.............................................
13xTanvald,,ELP |.............................................
14xDesná,,centrum |.............................................
15xDesná,,Sklář v.............................................
16  Desná,,odb.  .............................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2021
31 nejede 31.12.2021
40 nejede od 23.12. do 31.12.2021,4.2.2022, od 14.2. do 18.2.2022,14.4.2022, od 1.7. do 31.8.2022, od 26.10. do 27.10.2022
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2022 isybus