linka 530746
tisk v PDF

530746 Tanvald - Tanvald,sídliště - Desná
Platí od 25.05.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 103,107)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 1-5,9-101,105,109)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoj 7)
Zastávky 1357911131517192123252729
                  
                  
   X X   XB      XB XB 
   3131XBXB45XBXBXBXBXBXB40XB40XB
1  Tanvald,,centrum od4:555:105:586:387:187:388:088:589:5810:5811:5812:3813:0813:3814:13
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |<<6:016:417:217:418:119:0110:0111:0112:0112:4113:1113:4114:16
3xTanvald,,hotel Koruna |4:575:126:026:437:237:438:139:0310:0311:0312:0312:4313:1313:4314:18
4xTanvald,,nem. |4:585:136:036:447:247:448:149:0410:0411:0412:0412:4413:1413:4414:19
5xTanvald,,radnice | 5:005:156:056:467:267:468:169:0610:0611:0612:0612:4613:1613:4614:21
6xTanvald,,u Sportovní haly |5:015:166:066:477:277:478:179:0710:0711:0712:0712:4713:1713:4714:22
7xTanvald,,sídliště |5:035:186:086:497:297:498:199:0910:0911:0912:0912:4913:1913:4914:24
8xTanvald,,Pod Špičákem |5:055:206:106:517:317:518:219:1110:1111:1112:1112:5113:2113:5114:26
9xTanvald,,hotel Koruna |5:065:216:116:527:327:528:229:1210:1211:1212:1212:5213:2213:5214:27
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 5:08( 5:23( 6:13( 6:54( 7:35( 7:55( 8:25( 9:15( 10:15( 11:15( 12:15( 12:55( 13:25( 13:55( 14:30
11  Tanvald,,centrum |5:105:266:156:567:407:588:289:1810:1811:1812:1812:5813:2813:5814:33
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |...5:29......7:42..............................
13xTanvald,,ELP |...5:30......7:43..............................
14xDesná,,centrum |...5:32......7:45..............................
15xDesná,,Sklář v...5:34......7:47..............................
16  Desná,,odb. ...5:37......7:50..............................
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
45 nejede od 1.7. do 31.8.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 31333739414345474953101103105107109
                  
                 6+
   XB  XBXBX X X XBXB6+   B
   40XBXB31313131313147B6+6+6+24
1  Tanvald,,centrum od14:3815:1315:3816:1816:5817:3818:3819:3520:2822:338:5010:5012:5014:5016:50
2  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |14:4115:1615:4116:2117:0117:4118:4119:3720:3022:358:5410:5412:5414:5416:54
3xTanvald,,hotel Koruna |14:4315:1815:4316:2317:0317:4318:4319:3920:3222:378:5610:5612:5614:5616:56
4xTanvald,,nem. |14:4415:1915:4416:2417:0417:4418:4419:4020:3322:388:5710:5712:5714:5716:57
5xTanvald,,radnice |14:4615:2115:4616:2617:0617:4618:4619:4120:3422:398:5910:5912:5914:5916:59
6xTanvald,,u Sportovní haly |14:4715:2215:4716:2717:0717:4718:4719:4220:3522:409:0011:0013:0015:0017:00
7xTanvald,,sídliště |14:4915:2415:4916:2917:0917:4918:4919:4420:3722:429:0211:0213:0215:0217:02
8xTanvald,,Pod Špičákem |14:5115:2615:5116:3117:1117:5118:5119:4620:3922:449:0411:0413:0415:0417:04
9xTanvald,,hotel Koruna |14:5215:2715:5216:3217:1217:5218:5219:4720:4022:459:0511:0513:0515:0517:05
10  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |( 14:55( 15:30( 15:55( 16:35( 17:15( 17:55( 18:55( 19:50( 20:43( 22:479:0811:0813:0815:0817:08
11  Tanvald,,centrum |14:5815:3315:5816:3817:1817:5818:5819:5320:4622:509:1011:1013:1015:1017:10
12  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |.............................................
13xTanvald,,ELP |.............................................
14xDesná,,centrum |.............................................
15xDesná,,Sklář v.............................................
16  Desná,,odb. .............................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
m spoj 47 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 8 linky 670780,spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus