linka 530750
tisk v PDF

530750 Tanvald - Smržovka - Jablonec n.Nisou - Mladá Boleslav
Platí od 16.05.2022 do 02.09.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111
135105 Zastávky 246106
            
X X X +     X X X +
47474777    47474777
4:1512:1520:1520:151od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr7:3715:3723:3023:30
4:2012:2020:2020:20 2|  Tanvald,,centrum |7:3415:3423:2723:27
4:2312:2320:2320:233|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |7:3015:3023:2323:23
4:2612:2620:2620:26 4|xSmržovka,,Střední Smržovka |7:2715:2723:2023:20
4:2912:2920:2920:295|  Smržovka,,nám.TGM |7:2515:2523:1823:18
4:3212:3220:3220:32 6|xLučany n.Nisou,,Blaník |7:2215:2223:1523:15
4:3612:3620:3620:367|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |7:1915:1923:1223:12
4:3712:3720:3720:37 8|xJablonec n.Nisou,,Spojovací |7:1815:1823:1123:11
4:3912:3920:3920:399|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |7:1715:1723:1023:10
4:4012:4020:4020:4010|xJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |7:1615:1623:0923:09
<<<<11vxJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<
4:4312:4320:4320:43  od7:1515:1523:0823:08
------------12--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. --------------
4:4612:4620:4620:46 od 7:1015:1023:0723:07
4:4812:4820:4820:4813|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^7:0515:05( 23:04( 23:04
4:5412:5420:5420:5414|xRychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. |6:5914:59( 22:58( 22:58
<<<<15|  Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. |<<<<
( 5:22( 13:22( 21:22( 21:2216|  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |6:3314:3322:3322:33
( 5:25( 13:25( 21:25( 21:2517v  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |6:2814:2822:2822:28
5:2913:2921:2921:2918  Mladá Boleslav,,aut.st. od6:2514:2522:2522:25
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
77 nejede od 24.12.2021 do 1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022,5.7.2022,28.10.2022
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.

(C) 2022 isybus