linka 530750
tisk v PDF

530750 Tanvald - Smržovka - Jablonec n.Nisou - Mladá Boleslav
Platí od 19.03.2020 do 12.04.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701
135105 Zastávky 246106
            
X X X +     X X X +
40404078    40404078
4:1512:1520:1520:151od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr7:3715:3723:3023:30
4:2012:2020:2020:20 2|  Tanvald,,centrum |7:3415:3423:2723:27
4:2312:2320:2320:233|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |7:3015:3023:2323:23
4:2612:2620:2620:26 4|xSmržovka,,Střední Smržovka |7:2715:2723:2023:20
4:2912:2920:2920:295|  Smržovka,,nám.TGM |7:2515:2523:1823:18
4:3212:3220:3220:32 6|xLučany n.Nisou,,Blaník |7:2215:2223:1523:15
4:3612:3620:3620:367|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |7:1915:1923:1223:12
4:3712:3720:3720:37 8|xJablonec n.Nisou,,Spojovací |7:1815:1823:1123:11
4:3912:3920:3920:399|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |7:1715:1723:1023:10
4:4012:4020:4020:4010|xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<
<<<<11vxJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |7:1615:1623:0923:09
4:4312:4320:4320:43  od7:1515:1523:0823:08
------------12--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. --------------
4:4612:4620:4620:46 od 7:1015:1023:0723:07
4:4812:4820:4820:4813|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^7:0515:05( 23:04( 23:04
4:5412:5420:5420:5414|xRychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. |6:5914:59( 22:58( 22:58
<<<<15|  Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. |<<<<
5:1913:1921:1921:1916|  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |6:3314:3322:3322:33
5:2213:2221:2221:2217v  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |6:2814:2822:2822:28
5:2513:2521:2521:2518  Mladá Boleslav,,Aut.st. od6:2514:2522:2522:25
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
78 nejede od 22.12.2019 do 1.1.2020, od 15.3. do 12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 5.7. do 30.8.2020,27.9.2020,28.10.2020
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID-19. Vystupujte a nastupujte pouze ZADNÍMI DVEŘMI, neobsazujte sedadla okolo řidiče. Noste ochrannou roušku. Spoje zastavují na všech zastávkách.
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.

(C) 2020 isybus