linka 530750
tisk v PDF

530750 Tanvald - Smržovka - Jablonec n.Nisou - Mladá Boleslav
Platí od 04.05.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701
135105 Zastávky 246106
            
   +        +
XXX77    XXX77
4:0012:0020:0020:001od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr7:4715:4723:4023:40
4:0512:0520:0520:05 2|  Tanvald,,centrum |7:4415:4423:3723:37
4:0812:0820:0820:083|xSmržovka,Dolní Smržovka,u Ráje |7:4015:4023:3323:33
4:1112:1120:1120:11 4|xSmržovka,,Střední Smržovka |7:3715:3723:3023:30
4:1412:1420:1420:145|  Smržovka,,nám.TGM |7:3515:3523:2823:28
4:1712:1720:1720:17 6|xLučany n.Nisou,,Blaník |7:3215:3223:2523:25
4:2112:2120:2120:217|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |7:2915:2923:2223:22
4:2212:2220:2220:22 8|xJablonec n.Nisou,,Spojovací |7:2815:2823:2123:21
4:2412:2420:2420:249|xJablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové |7:2715:2723:2023:20
4:2512:2520:2520:2510|xJablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř |<<<<
<<<<11vxJablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května |7:2615:2623:1923:19
4:2812:2820:2820:28  od7:2515:2523:1823:18
------------12--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. --------------
4:3112:3120:3120:31 od 7:2015:2023:1723:17
4:3312:3320:3320:3313|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^7:1515:15( 23:14( 23:14
4:3812:3820:3820:3814|xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |( 7:08( 15:08( 23:08( 23:08
<<<<15|xRychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. |<<<<
<<<<16|  Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. |<<<<
5:1913:1921:1921:1917|  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |6:3314:3322:3322:33
5:2213:2221:2221:2218v  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |6:2814:2822:2822:28
5:2513:2521:2521:2519  Mladá Boleslav,,Aut.st. od6:2514:2522:2522:25
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
77 nejede od 22.12. do 29.12.2019, od 10.4. do 12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,5.7.2020,27.9.2020
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Výlukový jízdní řád z důvodu uzavírky MUK Rádelský mlýn.
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iidol.cz.

(C) 2020 isybus