linka 530843
tisk v PDF

530843 Jablonec n.Nisou - Dol.Černá Studnice - Pěnčín - Bratříkov - Železný Brod
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1-2,14)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3-13,15-58)
12135791315KmKmKmKm Zastávky 24685812141618
                         
                   X      
                   40     
........................   01od  Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna pr.........7:44...............
........................   2 2|xJablonec n.Nisou,,nem. |.........7:38...............
.....................XB   43vxJablonec n.Nisou,,lázně |.........7:35X ............
XBXBXXXBXXB31      odXBXBXB7:3250XXBXXB
------------------------0005 4--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------
5:256:206:5010:4512:1514:1515:1517:15     od 5:125:556:367:307:3010:4913:4415:4416:44
5:286:236:5310:4812:1814:1815:1817:1811055|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^5:105:526:327:257:2510:4513:4015:4016:40
5:30|6:5510:5012:2014:2015:2017:202216 6|xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:085:506:307:237:2310:4313:3815:3816:38
5:31|6:5710:5112:2114:2115:2117:2133277|xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:055:486:287:217:2110:4113:3615:3616:36
5:336:276:5910:5312:2314:2315:2317:234438 8vxJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:045:476:277:207:2010:4013:3515:3516:35
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28      od5:015:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
--- ---------------------6<5109--xPěnčín,Dolní Černá Studnice -----------------------------
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28     od 5:005:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
5:40<7:0611:0012:3014:3015:3017:307<71210|xPěnčín,Krásná,škola ^4:585:426:227:157:1510:3513:3015:3016:30
5:41<7:0811:0112:3114:3115:3117:318<71211|xPěnčín,Krásná,host. |4:565:406:207:137:1310:3413:2915:2916:29
5:43|7:1111:0312:3314:3315:3317:339881312|xPěnčín,Jistebsko |4:545:386:187:117:1110:3213:2715:2716:27
5:44|7:1211:0412:3414:3415:3417:3410981413|xPěnčín,,Dřevěnka |4:525:376:177:097:0910:3113:2615:2616:26
5:456:357:1411:0512:3514:3515:3517:3510991514|xPěnčín |4:515:366:167:077:0710:3013:2515:2516:25
5:476:377:1611:0712:3714:3715:3717:371211101615|xPěnčín,Bratříkov |4:485:336:137:037:0310:2813:2315:2316:23
5:49|7:1811:0912:3914:3915:3917:391312111716|xPěnčín,Bratříkov,Červený dům  |4:46|6:117:017:0110:2613:2115:2116:21
5:50|7:1911:1012:4014:4015:4017:401413121817|xŽelezný Brod,Jirkov,Haratina |4:455:306:107:007:0010:2513:2015:2016:20
5:53|7:2211:1312:4314:4315:4317:431716152118|xŽelezný Brod,,Olšiny |4:42|6:076:576:5710:2213:1715:1716:17
5:566:477:2511:1512:4514:4515:4517:451817162219v  Železný Brod,,sokolovna |4:405:256:056:556:5510:2013:1515:1516:15
5:596:507:2811:1812:4814:4815:4817:481817172320  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  od4:355:206:006:506:5010:1513:1015:1016:10
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
50 jede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019
m spoj 9 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 14 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 13 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 18 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 2 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 2 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 4 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 1 linky 670862 nejvýše 5 minut
m spoj 8 vyčká v zastávce Jablonec n.Nisou,aut.nádr. příjezdu spoje 6 linky 530150 nejvýše 5 minut
m spoj 14 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku 1269 nejvýše 10 minut
m spoj 16 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku 1271 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2018 isybus