linka 530843
tisk v PDF

530843 Jablonec n.Nisou - Dol.Černá Studnice - Pěnčín - Bratříkov - Železný Brod
Platí od 16.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1-2,14)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3-13,15-58)
12135791315 Zastávky 24685812141618
                     
               XB     
               40     
........................1od  Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna pr.........7:44...............
........................ 2|xJablonec n.Nisou,,nem. |.........7:38...............
.....................XB3vxJablonec n.Nisou,,Divadlo |.........( 7:35XB............
XBXBXXBXBXXB31  odXBXBXB7:3250XXBXXB
------------------------ 4--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------
5:256:206:5010:4512:1514:1515:1517:15 od 5:125:556:367:307:3010:4913:4415:4416:44
5:286:236:5310:4812:1814:1815:1817:185|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^5:105:526:327:257:2510:4513:4015:4016:40
5:30|6:5510:5012:2014:2015:2017:20 6|xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:085:506:307:237:2310:4313:3815:3816:38
5:31|6:5710:5112:2114:2115:2117:217|xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:055:486:287:217:2110:4113:3615:3616:36
5:336:276:5910:5312:2314:2315:2317:23 8vxJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:045:476:277:207:2010:4013:3515:3516:35
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28  od5:015:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
------------------------9--xPěnčín,Dolní Černá Studnice -----------------------------
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28 od 5:005:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
5:40<7:0611:0012:3014:3015:3017:3010|xPěnčín,Krásná,škola ^4:585:426:227:157:1510:3513:3015:3016:30
5:41<7:0811:0112:3114:3115:3117:3111|xPěnčín,Krásná,host. |4:565:406:207:137:1310:3413:2915:2916:29
5:43|7:1111:0312:3314:3315:3317:3312|xPěnčín,Jistebsko |4:545:386:187:117:1110:3213:2715:2716:27
5:44|7:1211:0412:3414:3415:3417:3413|xPěnčín,,Dřevěnka |4:525:376:177:097:0910:3113:2615:2616:26
5:456:357:1411:0512:3514:3515:3517:3514|xPěnčín |4:515:366:167:077:0710:3013:2515:2516:25
5:476:377:1611:0712:3714:3715:3717:3715|xPěnčín,Bratříkov |4:485:336:137:037:0310:2813:2315:2316:23
5:49|7:1811:0912:3914:3915:3917:3916|xPěnčín,Bratříkov,Červený dům |4:46|6:117:017:0110:2613:2115:2116:21
5:50|7:1911:1012:4014:4015:4017:4017|xŽelezný Brod,Jirkov,Haratina |4:455:306:107:007:0010:2513:2015:2016:20
5:53|7:2211:1312:4314:4315:4317:4318|xŽelezný Brod,,Olšiny |4:42|6:076:576:5710:2213:1715:1716:17
5:566:477:2511:1512:4514:4515:4517:4519v  Železný Brod,,sokolovna |4:405:256:056:556:5510:2013:1515:1516:15
5:596:507:2811:1812:4814:4815:4817:4820  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  od4:355:206:006:506:5010:1513:1015:1016:10
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
50 jede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019
m spoj 9 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 14 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 13 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 18 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 2 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 2 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 4 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 1 linky 670862 nejvýše 5 minut
m spoj 8 vyčká v zastávce Jablonec n.Nisou,aut.nádr. příjezdu spoje 6 linky 530150 nejvýše 5 minut
m spoj 14 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku 1269 nejvýše 10 minut
m spoj 16 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku 1271 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2019 isybus