linka 530843
tisk v PDF

530843 Jablonec n.Nisou - Dol.Černá Studnice - Pěnčín - Bratříkov - Železný Brod
Platí od 07.06.2021 do 31.10.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1-2,14-15)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 3-13,16-58)
12135791315 Zastávky 24685812141618
                     
               XB     
               40     
........................1od  Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna pr.........7:44...............
........................ 2|xJablonec n.Nisou,,nem. |.........7:40...............
........................3vxJablonec n.Nisou,,lázně |.........7:37XB............
XBXBXBXBXBXXBXB  odXBXBXB7:3550XXBXXB
------------------------ 4--  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------
5:256:206:5010:4512:1514:1515:1517:15 od 5:125:556:367:307:3010:4913:4415:4416:44
5:286:236:5310:4812:1814:1815:1817:185|xJablonec n.Nisou,,u gymnázia ^5:105:526:327:257:2510:4513:4015:4016:40
5:30|6:5510:5012:2014:2015:2017:20 6|xJablonec n.Nisou,,Revoluční |5:085:506:307:237:2310:4313:3815:3816:38
5:31|6:5710:5112:2114:2115:2117:217|xJablonec n.Nisou,Vrkoslavice |5:055:486:287:217:2110:4113:3615:3616:36
5:336:276:5910:5312:2314:2315:2317:23 8vxJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |5:045:476:277:207:2010:4013:3515:3516:35
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28  od5:015:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
------------------------9--xPěnčín,Dolní Černá Studnice -----------------------------
5:38<7:0410:5812:2814:2815:2817:28 od 5:005:446:247:177:1710:3713:3215:3216:32
5:40<7:0611:0012:3014:3015:3017:3010|xPěnčín,Krásná,škola ^4:585:426:227:157:1510:3513:3015:3016:30
5:41<7:0811:0112:3114:3115:3117:3111|xPěnčín,Krásná,host. |4:565:406:207:137:1310:3413:2915:2916:29
5:436:337:1111:0312:3314:3315:3317:3312|xPěnčín,Jistebsko |4:545:386:187:117:1110:3213:2715:2716:27
5:446:347:1211:0412:3414:3415:3417:3413|xPěnčín,,Dřevěnka |4:525:376:177:097:0910:3113:2615:2616:26
5:456:357:1411:0512:3514:3515:3517:3514|xPěnčín |4:515:366:167:077:0710:3013:2515:2516:25
5:476:377:1611:0712:3714:3715:3717:3715|xPěnčín,Bratříkov |4:485:336:137:037:0310:2813:2315:2316:23
5:49|7:1811:0912:3914:3915:3917:3916|xPěnčín,Bratříkov,Červený dům |4:46|6:117:017:0110:2613:2115:2116:21
5:50|7:1911:1012:4014:4015:4017:4017|xŽelezný Brod,Jirkov,Haratina |4:455:306:107:007:0010:2513:2015:2016:20
5:53|7:2211:1312:4314:4315:4317:4318|xŽelezný Brod,,Olšiny |4:42|6:076:576:5710:2213:1715:1716:17
5:566:477:2511:1512:4514:4515:4517:4519v  Železný Brod,,sokolovna |4:405:256:056:556:5510:2013:1515:1516:15
5:596:507:2811:1812:4814:4815:4817:4820  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  od4:355:206:006:506:5010:1513:1015:1016:10
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 12.6.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
50 jede od 21.12.2020 do 12.6.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
m spoj 9 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 14 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 13 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 18 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 2 vyčká v zastávce Pěnčín,Dolní Černá Studnice příjezdu spoje 2 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 4 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 1 linky 670862 nejvýše 5 minut
m spoj 8 vyčká v zastávce Jablonec n.Nisou,aut.nádr. příjezdu spoje 6 linky 530150,spoje 6 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 14 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku R14 nejvýše 10 minut
m spoj 16 vyčká v zastávce Železný Brod,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku R14 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2021 isybus