linka 530852
tisk v PDF

530852 Tanvald - Velké Hamry - Zbytky - Zásada - Držkov
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111
13791113151719 Zastávky 24566101214161820
                       
      XB       XB      XB 
XB   XB n XBX      n XB   XB n XB
47XBXBX40XB40n31    XB4750XpXBX40 40n
5:086:2310:3012:3013:3814:3515:3016:3018:301od  Tanvald,,Terminál u žel.st.  pr5:155:517:20B 11:2513:2514:25Xp16:2917:25
5:116:2510:3212:3213:4014:3715:3216:3218:32  od5:115:497:174011:2213:2214:22B16:2617:22
------------------ --------- 2--  Tanvald,,centrum --------------------------------
5:126:3110:3412:3413:4214:3915:3416:3418:34 od 5:115:497:177:3111:2213:2214:2215:3116:2617:22
<<10:36<13:45<<<<3|xVelké Hamry,,Lidový dům ^<<<7:28<<<<<<
<<10:38<13:47<<<< 4|xVelké Hamry,,nám. |<<<7:27<<<<<<
<<10:40<13:50<<<<5|xVelké Hamry,,škola |<<<7:24<<<<<<
5:146:33<12:37<14:4215:3716:3718:37 6|xSmržovka,,křiž. |5:095:477:14<11:1913:1914:1915:2916:2417:19
5:166:3510:4412:4013:5414:4515:4016:4018:407|xVelké Hamry,,Pirochova vila |5:065:447:117:2111:1613:1614:1615:2616:2117:16
<<<<13:57<<<< 8|xVelké Hamry,,rozc.Zbytky |<<<7:19<<<<<<
<<<<13:59<<<<9|xVelké Hamry,,pod Muchovem |<<<7:17<<<<<<
<<<<14:01<<<<10|xVelké Hamry,,u Nováků |<<<7:16<<<<<<
<<<<14:04<<<<11|xZásada,,Zbytky |<< <7:14<<<<<<
5:176:3710:4612:4214:0914:4715:4216:4218:4212|xVelké Hamry,,u Laurinů |5:045:427:097:0911:1413:1414:1415:2416:1917:14
5:186:3810:4712:4314:1114:4815:4316:4318:4313|xVelké Hamry,,sokolovna |5:025:407:077:0711:1213:1214:1215:2216:1717:12
5:206:4010:4812:44...14:4915:4416:4418:4414|xVelké Hamry,,u Richtrů |5:015:397:067:0611:1113:11...15:2116:1617:11
5:216:4110:5012:46...14:5115:4616:4618:4615|xZásada,,Šisovna |4:595:377:047:0411:0913:09...15:1916:1417:09
5:236:4310:5212:48...14:5315:4816:4818:4816|xZásada,,křiž. |4:565:347:017:0111:0613:06...15:1616:1117:06
5:24x6:4510:5412:50...14:5515:5016:5018:5017|  Zásada,,škola |4:555:337:007:0011:0513:05...15:1516:1017:05
<<.....................18v  Zásada,,host. |......<<..................
5:286:49.....................19  Držkov,,nám. od......6:566:56..................
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2021
40 nejede od 23.12. do 31.12.2021,4.2.2022, od 14.2. do 18.2.2022,14.4.2022, od 1.7. do 31.8.2022, od 26.10. do 27.10.2022
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
50 jede od 23.12. do 31.12.2021,4.2.2022, od 14.2. do 18.2.2022,14.4.2022, od 1.7. do 31.8.2022, od 26.10. do 27.10.2022
m na spoj 3 navazuje v zastávce Držkov,nám. spoj 7 linky 530851 do Železný Brod
m na spoj 7 navazuje v zastávce Zásada,škola spoj 11 linky 530851 do Železný Brod
m na spoj 9 navazuje v zastávce Zásada,škola spoj 13 linky 530851 do Železný Brod
m na spoj 13 navazuje v zastávce Zásada,škola spoj 17 linky 530851 do Železný Brod
m na spoj 15 navazuje v zastávce Zásada,škola spoj 19 linky 530851 do Železný Brod
m na spoj 17 navazuje v zastávce Zásada,škola spoj 21 linky 530851 do Železný Brod
m spoj 13 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 26 linky 530853 nejvýše 5 minut
m spoj 19 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 43 linky 530741 nejvýše 5 minut
m spoj 2 vyčká v zastávce Zásada,škola příjezdu spoje 2 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 6 vyčká v zastávce Držkov,nám. příjezdu spoje 6 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 10 vyčká v zastávce Zásada,škola příjezdu spoje 10 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 12 vyčká v zastávce Zásada,škola příjezdu spoje 12 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 16 vyčká v zastávce Zásada,škola příjezdu spoje 17 linky 530851,spoje 18 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 18 vyčká v zastávce Zásada,škola příjezdu spoje 20 linky 530851 nejvýše 5 minut
m spoj 56 vyčká v zastávce Držkov,nám. příjezdu spoje 6 linky 530851 nejvýše 5 minut
p umožněno přímé odbavení ve směru Tanvald,sídliště (linkou 746)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Kontakt na Centrální dispečink: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2021 isybus