linka 535101
tisk v PDF

535101 Bedřichov - Janov nad Nisou - Autobusové nádraží - Kokonín - Rychnov u Jablonce nad Nisou
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 1357911172123252729313335373941438345874749915153555759
                                 
                      6+ 6+  6+     
      B         XB      B  B   B   6+  
      25   XB XB B40   B B62  62 B62  B XB
1  Bedřichov,centrální parkoviště od.........4:41.........6:11...6:41...7:117:41.........8:41...9:4110:11...10:41...11:1111:41......12:41...13:11
2  Bedřichov,u obecního úřadu |.........4:43.........6:13...6:43...7:137:43.........8:43...9:4310:13...10:43...11:1311:43......12:43...13:13
3  Bedřichov,u bowlingu |.........4:45......B 6:15...6:45...7:157:45XB6+...8:45...9:4510:15B 10:45B 11:1511:45B ...12:45...13:15
4  Bedřichov,úpravna vody |.........4:47XB...256:17...6:47...7:177:4710BB8:47B9:4710:176110:476111:1711:4761B12:47XB13:17
5  Janov,samoobsluha |.........4:505:20...5:506:20...6:50...7:207:507:507:508:208:509:209:5010:2010:2010:5010:5011:2011:5011:5012:2012:5012:5013:20
6  Janov,pošta |.........4:515:21...5:516:21...6:51...7:217:517:517:518:218:519:219:5110:2110:2110:5110:5111:2111:5111:5112:2112:5112:5113:21
7  Janov,hotel Praha |.........4:525:22...5:526:22...6:52...7:22 7:527:527:528:228:529:229:5210:2210:2210:5210:5211:2211:5211:5212:2212:5212:5213:22
8  Janov,transformátor |.........4:535:23...5:536:23...6:53...7:237:537:537:538:238:539:239:5310:2310:2310:5310:5311:2311:5311:5312:2312:5312:5313:23
9  Janov,Modrý Dunaj |.........4:545:246+5:546:246+6:54...7:247:547:547:548:248:549:249:5410:2410:2410:5410:5411:2411:5411:5412:2412:5412:5413:24
10  Hraničná |B ......4:555:25B 5:556:25B 6:556+7:257:557:557:558:258:559:259:5510:2510:2510:5510:5511:2511:5511:5512:2512:5512:5513:25
11  Loučná |25...XB4:565:26255:566:26256:56B7:267:567:567:568:268:569:269:5610:2610:2610:5610:5611:2611:5611:5612:2612:5612:5613:26
12  Janovská,Silka |3:45...4:274:575:275:275:576:276:276:576:577:277:577:577:578:278:579:279:5710:2710:2710:5710:5711:2711:5711:5712:2712:5712:5713:27
13  Sídliště Janovská |3:46...4:294:595:295:295:596:296:296:596:597:297:597:597:598:298:599:299:5910:2910:2910:5910:5911:2911:5911:5912:2912:5912:5913:29
14  Ostrý Roh |3:47...4:315:015:315:316:016:31 6:317:017:017:318:018:018:018:319:019:3110:0110:3110:3111:0111:0111:3112:0112:0112:3113:0113:0113:31
15  Mšeno,U Jelena |3:48...4:325:025:325:326:026:326:327:027:027:328:028:028:028:329:029:3210:0210:3210:3211:0211:0211:3212:0212:0212:3213:0213:0213:32
16  Mšeno,škola |3:49...4:345:045:345:346:046:346:347:047:047:348:048:048:048:349:049:3410:0410:3410:3411:0411:0411:3412:0412:0412:3413:0413:0413:34
17  Mšeno,kaplička |3:50...4:365:065:365:366:066:366:367:067:067:368:068:068:068:369:069:3610:0610:3610:3611:0611:0611:3612:0612:0612:3613:0613:0613:36
18  Jablonex |3:51...4:385:085:385:386:086:386:387:087:087:388:088:088:088:389:089:3810:0810:3810:3811:0811:0811:3812:0812:0812:3813:0813:0813:38
19  Horní náměstí ||...||||||||||||||||||||||||||||
20  Obchodní akademie |3:52...4:395:095:395:396:096:396:397:097:097:398:098:098:098:399:099:3910:0910:3910:3911:0911:0911:3912:0912:0912:3913:0913:0913:39
21  Kamenná v<...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  3:55XB4:455:155:455:456:156:456:457:157:157:458:158:158:158:459:159:4510:1510:4510:4511:1511:1511:4512:1512:1512:4513:1513:1513:45
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------------
  od3:554:154:455:155:455:456:156:456:457:157:157:458:158:158:158:459:159:4510:1510:4510:4511:1511:1511:4512:1512:1512:4513:1513:1513:45
23  Kamenná |3:564:174:475:175:475:476:176:476:477:177:177:478:178:178:178:479:179:4710:1710:4710:4711:1711:1711:4712:1712:1712:4713:1713:1713:47
24  Pražská |3:574:184:485:185:485:486:186:486:487:187:187:488:188:188:188:489:189:4810:1810:4810:4811:1811:1811:4812:1812:1812:4813:1813:1813:48
25  U Balvanu,gymnázium |3:584:194:495:195:495:496:196:496:497:197:197:498:198:198:198:499:199:4910:1910:4910:4911:1911:1911:4912:1912:1912:4913:1913:1913:49
26  Turnovská |3:594:204:505:205:505:506:206:506:507:207:207:508:208:208:208:509:209:5010:2010:5010:5011:2011:2011:5012:2012:2012:5013:2013:2013:50
27  Revoluční |4:004:214:515:215:515:516:216:516:517:217:217:518:218:218:218:519:219:5110:2110:5110:5111:2111:2111:5112:2112:2112:5113:2113:2113:51
28  Pod pivovarem |4:014:224:525:225:525:526:226:526:527:227:227:528:228:228:228:529:229:5210:2210:5210:5211:2211:2211:5212:2212:2212:5213:2213:2213:52
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |4:024:244:545:245:545:546:246:546:547:247:247:548:248:248:248:549:249:5410:2410:5410:5411:2411:2411:5412:2412:2412:5413:2413:2413:54
30  Horní Kokonín |4:034:254:555:255:555:556:256:556:557:257:257:558:258:258:258:559:259:5510:2510:5510:5511:2511:2511:5512:2512:2512:5513:2513:2513:55
31  Kokonín,pošta |4:044:264:565:265:565:566:266:566:567:267:267:568:268:268:268:569:269:5610:2610:5610:5611:2611:2611:5612:2612:2612:5613:2613:2613:56
32  Kokonín,sokolovna |4:054:284:585:285:585:586:286:586:587:287:287:588:288:288:288:589:289:5810:2810:5810:5811:2811:2811:5812:2812:2812:5813:2813:2813:58
33  Kokonín,IMP |4:064:294:595:295:595:596:296:596:597:297:297:598:298:298:298:599:299:5910:2910:5910:5911:2911:29 11:5912:2912:2912:5913:2913:2913:59
34  Pulečný |4:084:335:035:336:036:036:337:037:037:337:338:038:338:338:339:039:3310:0310:3311:0311:0311:3311:3312:0312:3312:3313:0313:3313:3314:03
35  Rychnov,Lidový dům |4:094:355:055:356:056:056:357:057:057:357:358:058:358:358:359:059:3510:0510:3511:0511:0511:3511:3512:0512:3512:3513:0513:3513:3514:05
36  Rychnov,náměstí v4:104:365:065:366:066:066:367:067:067:367:368:068:368:368:369:069:3610:0610:3611:0611:0611:3611:3612:0612:3612:3613:0613:3613:3614:06
37  Rychnov,nádraží 4:114:375:075:376:076:076:377:077:077:377:378:078:378:378:379:079:3710:0710:3711:0711:0711:3711:3712:0712:3712:3713:0713:3713:3714:07
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 61636567691177195 73759977798198185899899919399597997101103105107109111113
                                 
          6+  6+                   
       XB  B   B         pB      B   B
      B40  62 B62 B  B   24      26  26
1  Bedřichov,centrální parkoviště od.........14:1114:41......15:11...15:4116:11...16:41......17:41.........18:41..................20:41......23:17
2  Bedřichov,u obecního úřadu |...... ...14:1314:43......15:13...15:4316:13...16:43......17:43.........18:43..................20:43......23:18
3  Bedřichov,u bowlingu |6+......14:1514:45XB...15:15B 15:4516:15B 16:45B ...17:45B B ...18:45...B B XB...B 20:45B B 23:19
4  Bedřichov,úpravna vody |BXB...14:1714:4710...15:176115:4716:176116:47247417:472671...18:47...267131...2620:47262623:21
5  Janov,samoobsluha |13:2013:50...14:2014:5014:50...15:2015:2015:5016:2016:2016:5017:2017:2017:5018:2018:20...18:50...19:2019:2019:50...20:2020:5021:2022:2023:24
6  Janov,pošta |13:2113:51...14:2114:5114:51...15:2115:2115:5116:2116:2116:5117:2117:2117:5118:2118:21...18:51...19:2119:2119:51...20:2120:5121:2122:2123:25
7  Janov,hotel Praha |13:2213:52...14:2214:5214:52...15:2215:2215:5216:2216:2216:5217:2217:2217:5218:2218:22...18:52...19:2219:2219:52...20:2220:5221:2222:2223:26
8  Janov,transformátor |13:2313:53...14:2314:5314:53...15:2315:2315:5316:2316:2316:5317:2317:2317:5318:2318:23...18:53...19:2319:2319:53...20:2320:5321:2322:2323:27
9  Janov,Modrý Dunaj |13:2413:54...14:2414:5414:54...15:2415:2415:5416:2416:2416:5417:2417:2417:5418:2418:24...18:54...19:2419:2419:546+20:2420:5421:2422:2423:28
10  Hraničná |13:2513:556+14:2514:5514:556+15:2515:2515:5516:2516:2516:5517:2517:2517:5518:2518:25...18:55...19:2519:2519:55B 20:2520:5521:2522:2523:29
11  Loučná |13:2613:56B14:2614:5614:56B15:2615:2615:5616:2616:2616:5617:2617:2617:5618:2618:26...18:56...19:2619:2619:562420:2620:5621:2622:2623:30
12  Janovská,Silka |13:2713:5713:5714:2714:5714:5714:5715:2715:2715:5716:2716:2716:5717:2717:2717:5718:2718:27B 18:57...19:2719:2719:5719:5720:2720:5721:2722:2723:31
13  Sídliště Janovská |13:2913:5913:5914:2914:5914:5914:5915:2915:2915:5916:2916:2916:5917:2917:2917:5918:2918:297418:59...19:2919:2919:5919:5920:2920:5921:2922:2923:33
14  Ostrý Roh |13:3114:0114:0114:3115:0115:0115:0115:3115:3116:0116:3116:3117:0117:3117:3118:0118:3118:3118:3119:01...19:3119:3120:0120:0120:3121:0121:3122:3123:35
15  Mšeno,U Jelena |13:3214:0214:0214:3215:0215:0215:0215:3215:3216:0216:3216:3217:0217:3217:3218:0218:3218:3218:3219:02...19:3219:3220:0220:0220:3221:0221:3222:3223:36
16  Mšeno,škola |13:3414:0414:0414:3415:0415:0415:0415:3415:3416:0416:3416:3417:0417:3417:3418:0418:3418:3418:3419:04...19:3419:3420:0420:0420:3421:0421:3422:3423:38
17  Mšeno,kaplička |13:3614:0614:0614:3615:0615:0615:0615:3615:3616:0616:3616:3617:0617:3617:3618:0618:3618:3618:3619:06...19:3619:3620:0620:0620:3621:0621:3622:3623:40
18  Jablonex |13:3814:0814:0814:3815:0815:0815:0815:3815:3816:0816:3816:3817:0817:3817:3818:0818:3818:3818:3819:08...19:3819:3820:0820:0820:3821:0821:3822:3823:41
19  Horní náměstí |||||||||||||||||||||...|||||||||
20  Obchodní akademie |13:3914:0914:0914:3915:0915:0915:0915:3915:3916:0916:3916:3917:0917:3917:3918:0918:3918:3918:3919:09...19:3919:3920:0920:0920:3921:0921:3922:3923:42
21  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<<<<<
  13:4514:1514:1514:4515:1515:1515:1515:4515:4516:1516:4516:4517:1517:4517:4518:1518:4518:4518:4519:15...19:4519:4520:15 20:1520:4521:1521:4522:4523:45
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------------
  od13:4514:1514:1514:4515:1515:1515:1515:4515:4516:1516:4516:4517:1517:4517:4518:1518:4518:4518:4519:15B 19:4519:4520:1520:1520:4521:1521:4522:4523:45
23  Kamenná |13:4714:1714:1714:4715:1715:1715:1715:4715:4716:1716:4716:4717:1717:4717:4718:1718:4718:4718:4719:177419:4719:4720:1720:1720:4721:1721:4722:4623:46
24  Pražská |13:4814:1814:1814:4815:1815:1815:1815:4815:4816:1816:4816:4817:1817:4817:4818:1818:4818:4818:4819:1819:3519:4819:4820:1820:1820:4821:1821:4822:4723:47
25  U Balvanu,gymnázium |13:4914:1914:1914:4915:1915:1915:1915:4915:4916:1916:4916:4917:1917:49...18:1918:49...18:4919:1919:3619:49...20:1920:1920:4921:1921:4922:4823:48
26  Turnovská |13:5014:2014:2014:5015:2015:2015:2015:5015:5016:2016:5016:5017:2017:50...18:2018:50...18:5019:20<19:50...20:2020:2020:5021:2021:5022:4923:49
27  Revoluční |13:5114:2114:2114:5115:2115:2115:2115:5115:5116:2116:5116:5117:2117:51...18:2118:51...18:5119:21<19:51...20:2120:2120:5121:2121:5122:5023:50
28  Pod pivovarem |13:5214:2214:2214:5215:2215:2215:2215:5215:5216:2216:5216:5217:2217:52...18:2218:52...18:5219:22<19:52...20:2220:2220:5221:2221:5222:5123:51
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |13:5414:2414:2414:5415:2415:2415:2415:5415:5416:2416:5416:5417:2417:54...18:2418:54...18:5419:24<19:54...20:2420:2420:5421:2421:5422:5323:52
30  Horní Kokonín |13:5514:2514:2514:5515:2515:2515:2515:5515:5516:2516:5516:5517:2517:55...18:2518:55...18:5519:25<19:55...20:2520:2520:5521:2521:5522:5423:53
31  Kokonín,pošta |13:5614:2614:2614:5615:2615:2615:2615:5615:5616:2616:5616:5617:2617:56...18:2618:56...18:5619:26<19:56...20:2620:2620:5621:2621:5622:5523:54
32  Kokonín,sokolovna |13:5814:2814:2814:5815:2815:2815:2815:5815:5816:2816:5816:5817:2817:58...18:2818:58...18:5819:28<19:58...20:2820:2820:5821:2821:5822:5723:56
33  Kokonín,IMP |13:5914:2914:2914:5915:2915:2915:2915:5915:5916:2916:5916:5917:2917:59...18:2918:59...18:5919:29<19:59...20:2920:2920:5921:2921:5922:5823:57
34  Pulečný |14:0314:3314:3315:0315:3315:3315:3316:0316:0316:3317:0317:0317:3318:03...18:3319:03...19:0319:33<20:03...20:3320:3321:0321:3322:0323:020:00
35  Rychnov,Lidový dům |14:0514:3514:3515:0515:3515:3515:3516:0516:0516:3517:0517:0517:3518:05...18:3519:05...19:0519:35<20:05...20:3520:3521:0521:3522:0523:040:01
36  Rychnov,náměstí v14:0614:3614:3615:0615:3615:3615:3616:0616:0616:3617:0617:0617:3618:06...18:3619:06...19:0619:3619:4220:06...20:3620:3621:0621:3622:0623:050:02
37  Rychnov,nádraží 14:0714:3714:3715:0715:3715:3715:3716:0716:0716:3717:0717:0717:3718:07...18:3719:07...19:0719:3719:4520:07...20:3720:3721:0721:3722:0723:060:03
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
24 nejede 24.12.2019
26 nejede 24.12.2019,31.12.2019
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
71 jede jen 31.12.2019
74 jede jen 24.12.2019
p spoj na Bedřichově čeká max. do 18:44 na spoj linky č. 18 jedoucí z Liberce s příjezdem v 18:38
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 2120468101214161820222426283032743478363882404244464850525412256
                                    
    6+    6+    6+     6+ 6+  6+          
   XppB   XpB  B XBXBB     B B B B  B B  6+  6+ 6+ 6+XB
   B25  XBB25XB25401025BBBB61626162B6162BBXBXBBXBBXBB40
37  Rychnov,nádraží od0:030:03......4:214:514:515:215:516:216:216:216:517:217:518:218:518:519:219:219:5110:2110:2110:5111:2111:2111:5111:5112:2112:2112:5112:5113:21
36  Rychnov,náměstí |0:040:04......4:234:534:535:235:536:236:236:236:537:237:538:238:538:539:239:239:5310:2310:2310:5311:2311:2311:5311:5312:2312:2312:5312:5313:23
35  Rychnov,Lidový dům |0:050:05......4:244:544:545:245:546:246:246:246:547:247:548:248:548:549:249:249:5410:2410:2410:5411:2411:2411:5411:5412:2412:2412:5412:5413:24
34  Pulečný |0:060:06......4:264:564:565:265:566:266:266:266:567:267:568:268:568:569:269:269:5610:2610:2610:5611:2611:2611:5611:5612:2612:2612:5612:5613:26
33  Kokonín,IMP |0:090:09......4:294:594:595:295:596:296:296:296:597:297:598:298:598:599:299:299:5910:2910:2910:5911:2911:2911:5911:5912:2912:2912:5912:5913:29
32  Kokonín,sokolovna |0:110:11......4:315:015:015:316:016:316:316:317:017:318:018:319:019:019:319:3110:0110:3110:3111:0111:3111:3112:0112:0112:3112:3113:0113:0113:31
31  Kokonín,pošta |0:120:12......4:335:035:035:336:036:336:336:337:037:338:038:339:039:039:339:3310:0310:3310:3311:0311:3311:3312:0312:0312:3312:3313:0313:0313:33
30  Horní Kokonín |0:130:13......4:345:045:045:346:046:346:346:347:047:348:048:349:049:049:349:3410:0410:3410:3411:0411:3411:3412:0412:0412:3412:3413:0413:0413:34
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |0:140:14......4:365:065:065:366:066:366:366:367:067:368:068:369:069:069:369:3610:0610:3610:3611:0611:3611:3612:0612:0612:3612:3613:0613:0613:36
28  Pod pivovarem |0:150:15......4:375:075:075:376:076:376:376:377:077:378:078:379:079:079:379:3710:0710:3710:3711:0711:3711:3712:0712:0712:3712:3713:0713:0713:37
27  Revoluční |0:160:16......4:385:085:085:386:086:386:386:387:087:388:088:389:089:089:389:3810:0810:3810:3811:0811:3811:3812:0812:0812:3812:3813:0813:0813:38
26  Turnovská |<<B ...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |0:170:1725XB4:405:105:105:406:106:406:406:407:107:408:108:409:109:109:409:4010:1010:4010:4011:1011:4011:4012:1012:1012:4012:4013:1013:1013:40
24  Pražská |0:180:183:414:114:415:115:115:416:116:416:416:417:117:418:118:419:119:119:419:4110:1110:4110:4111:1111:4111:4112:1112:1112:41 12:4113:1113:1113:41
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  0:200:203:454:154:455:155:155:456:156:456:456:457:157:458:158:459:159:159:459:4510:1510:4510:4511:1511:4511:4512:1512:1512:4512:4513:1513:1513:45
22  Autobusové nádraží -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  od0:200:203:454:154:455:155:155:456:156:456:456:457:157:458:158:459:159:159:459:4510:1510:4510:4511:1511:4511:4512:1512:1512:4512:4513:1513:1513:45
21  Kamenná |0:210:213:474:174:475:175:175:476:176:476:476:477:177:478:178:479:179:179:479:4710:1710:4710:4711:1711:4711:4712:1712:1712:4712:4713:1713:1713:47
20  Obchodní akademie |0:220:223:484:184:485:185:185:486:186:486:486:487:187:488:188:489:189:189:489:4810:1810:4810:4811:1811:4811:4812:1812:1812:4812:4813:1813:1813:48
19  Horní náměstí |0:230:233:494:194:495:195:195:496:196:496:496:497:197:498:198:499:199:199:499:4910:1910:49 10:4911:1911:4911:4912:1912:1912:4912:4913:1913:1913:49
18  Jablonex |0:240:243:514:214:515:215:215:516:216:516:516:517:217:518:218:519:219:219:519:5110:2110:5110:5111:2111:5111:5112:2112:2112:5112:5113:2113:2113:51
17  Mšeno,kaplička |0:250:253:524:224:525:225:225:526:226:526:526:527:227:528:228:529:229:229:529:5210:2210:5210:5211:2211:5211:5212:2212:2212:5212:5213:2213:2213:52
16  Mšeno,škola |0:260:263:544:244:545:245:245:546:246:546:546:547:247:548:248:549:249:249:549:5410:2410:5410:5411:2411:5411:5412:2412:2412:5412:5413:2413:2413:54
15  Mšeno,U Jelena |0:270:273:564:264:565:265:265:566:266:566:566:567:267:568:268:569:269:269:569:5610:2610:5610:5611:2611:5611:5612:2612:2612:5612:5613:2613:2613:56
14  Ostrý Roh |0:280:283:574:274:575:275:275:576:276:576:576:577:277:578:278:579:279:279:579:5710:2710:5710:5711:2711:5711:5712:2712:2712:5712:5713:2713:2713:57
13  Sídliště Janovská |...0:293:584:284:585:285:285:586:286:586:586:587:287:588:288:589:289:289:589:5810:2810:5810:5811:2811:5811:5812:2812:2812:5812:5813:2813:2813:58
12   Janovská,Silka |...0:303:594:294:595:295:295:596:296:596:596:597:297:598:298:599:299:299:599:5910:2910:5910:5911:2911:5911:5912:2912:2912:5912:5913:2913:2913:59
11  Loučná |...0:314:014:315:015:315:316:016:317:017:017:017:318:018:319:019:319:3110:0110:0110:3111:0111:0111:3112:0112:0112:3112:3113:01...13:3113:3114:01
10  Hraničná |...0:324:024:325:025:325:326:026:327:027:027:027:328:028:329:029:329:3210:0210:0210:3211:0211:0211:3212:0212:0212:3212:3213:02...13:3213:3214:02
9  Janov,Modrý Dunaj |...0:334:034:335:035:335:336:036:337:037:037:037:338:038:339:039:339:3310:0310:0310:3311:0311:0311:3312:0312:0312:3312:3313:03...13:3313:3314:03
8  Janov,transformátor |...0:354:044:345:045:345:346:046:347:047:047:047:348:048:349:049:349:3410:0410:0410:3411:0411:0411:3412:0412:0412:3412:3413:04...13:3413:3414:04
7  Janov,hotel Praha |...0:364:054:355:055:355:356:056:357:057:057:057:358:058:359:059:359:3510:0510:0510:3511:0511:0511:3512:0512:0512:3512:3513:05...13:3513:3514:05
6  Janov,pošta |...0:374:064:365:065:365:366:066:367:067:067:067:368:068:369:069:36 9:3610:0610:0610:3611:0611:0611:3612:0612:0612:3612:3613:06...13:3613:3614:06
5  Janov,samoobsluha |...0:384:074:375:075:375:376:076:377:077:077:077:378:078:379:079:379:3710:0710:0710:3711:0711:0711:3712:0712:0712:3712:3713:07...13:3713:3714:07
4  Bedřichov,úpravna vody |......4:10......5:40...6:106:407:10.........8:10...9:10...9:40...10:1010:40...11:10...12:10...12:40.........13:4013:4014:10
3  Bedřichov,u bowlingu |......4:12......5:42...6:126:427:12.........8:12...9:12...9:42...10:1210:42...11:12...12:12...12:42.........13:4213:4214:12
2  Bedřichov,u obecního úřadu v......4:14......5:44...6:146:447:14.........8:14...9:14...9:44...10:1410:44...11:14...12:14...12:44.........13:4413:4414:14
1  Bedřichov,centrální parkoviště ......4:16......5:46...6:166:467:16.........8:16...9:16...9:46...10:1610:46...11:16...12:16...12:46.........13:4613:4614:16
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
p spoje 2,120 spoj v Rychnově čeká max. do 0:15 na rychlík R 1260 jedoucí od Turnova s příjezdem ve 23:39
p spoj 10 Ve stanici Pražská bezplatný přestup na spoj směr Jeronýmova
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 58118608862649266687072972769768098084869869099096996100994102104106110112114116
                                   
      6+  6+          6+        6+     
   6+XBB B  B B    B B B B B B XBB  B B B B B B B B XBB pBB B
   B106162B6162BBB24742474247431247126712674267126243126262626
37  Rychnov,nádraží od13:2113:2113:5113:5114:2114:5114:5115:2115:5116:2116:5116:5117:2117:2117:5117:5118:2118:2118:2118:5118:5119:2119:2119:5119:5120:2320:5320:5321:2121:5522:2523:18
36  Rychnov,náměstí |13:2313:2313:5313:5314:2314:5314:5315:2315:5316:2316:5316:5317:2317:2317:5317:5318:2318:2318:2318:5318:5319:2319:2319:5319:5320:2420:5420:5421:2321:5722:2623:19
35  Rychnov,Lidový dům |13:2413:2413:5413:5414:2414:5414:5415:2415:5416:2416:5416:5417:2417:2417:5417:5418:2418:2418:2418:5418:5419:2419:2419:5419:5420:2520:5520:5521:2421:5822:2723:20
34  Pulečný |13:2613:2613:5613:5614:2614:5614:5615:2615:5616:2616:5616:5617:2617:2617:5617:5618:2618:2618:2618:5618:5619:2619:2619:5619:5620:2620:5620:5621:2622:0022:2823:21
33  Kokonín,IMP |13:2913:2913:5913:5914:2914:5914:5915:2915:5916:2916:5916:5917:2917:2917:5917:5918:2918:2918:2918:5918:5919:2919:2919:5919:5920:2920:5920:5921:2922:0322:3123:24
32  Kokonín,sokolovna |13:3113:3114:0114:0114:3115:0115:0115:3116:0116:3117:0117:0117:3117:3118:0118:0118:3118:3118:3119:0119:0119:3119:3120:0120:0120:3121:0121:0121:3122:0522:3323:26
31  Kokonín,pošta |13:3313:3314:0314:0314:3315:0315:0315:3316:0316:3317:0317:0317:3317:3318:0318:0318:3318:3318:3319:0319:0319:3319:3320:0320:0320:3321:0321:0321:3322:0722:3523:28
30  Horní Kokonín |13:3413:3414:0414:0414:3415:0415:0415:3416:0416:3417:0417:0417:3417:3418:0418:0418:3418:3418:3419:0419:0419:3419:3420:0420:0420:3421:0421:0421:3422:0822:3623:29
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |13:3613:3614:0614:0614:3615:0615:0615:3616:0616:3617:0617:0617:3617:3618:0618:0618:3618:3618:3619:0619:0619:3619:3620:0620:0620:3621:0621:0621:3622:1022:3723:30
28  Pod pivovarem |13:3713:3714:0714:0714:3715:0715:0715:3716:0716:3717:0717:0717:3717:3718:0718:0718:3718:3718:3719:0719:0719:3719:3720:0720:0720:3721:0721:0721:3722:1122:3823:31
27  Revoluční |13:3813:3814:0814:0814:3815:0815:0815:3816:0816:3817:0817:0817:3817:3818:0818:0818:3818:3818:3819:0819:0819:3819:3820:0820:0820:3821:0821:0821:3822:1222:3923:32
26  Turnovská |<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |13:4013:4014:1014:1014:4015:1015:1015:4016:1016:4017:1017:1017:4017:4018:1018:1018:4018:4018:4019:1019:1019:4019:4020:1020:1020:4021:1021:1021:4022:1422:4123:33
24  Pražská |13:4113:4114:1114:1114:4115:1115:1115:4116:1116:4117:1117:1117:4117:4118:1118:1118:4118:4118:4119:1119:1119:4119:4120:1120:1120:4121:1121:1121:4122:1522:4223:34
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<...<...<...<<<<<<<
  13:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:4516:1516:4517:1517:1517:4517:4518:1518:1518:4518:4518:4519:15...19:45...20:15...20:4521:1521:1521:4522:1922:4523:36
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------------------
  od13:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:4516:1516:4517:1517:1517:4517:4518:1518:1518:4518:4518:4519:15...19:45...20:15...20:4521:1521:2021:4522:1922:4523:36
21  Kamenná |13:4713:4714:1714:1714:4715:1715:1715:4716:1716:4717:1717:1717:4717:4718:1718:1718:4718:4718:4719:17...19:47...20:17...20:4721:1721:2221:4722:2122:4623:37
20  Obchodní akademie |13:4813:4814:1814:1814:4815:1815:1815:4816:1816:4817:1817:1817:4817:4818:1818:1818:4818:4818:4819:18...19:48...20:18...20:4821:1821:2321:4822:2222:4723:38
19  Horní náměstí |13:4913:4914:1914:1914:4915:1915:1915:4916:1916:4917:1917:1917:4917:4918:1918:1918:4918:4918:4919:19...19:49...20:19...20:4921:1921:2421:4922:2322:4823:39
18  Jablonex |13:5113:5114:2114:2114:5115:2115:2115:5116:2116:5117:2117:2117:5117:5118:2118:2118:5118:5118:5119:21...19:51...20:21...20:5121:2121:2621:5122:2522:5023:40
17  Mšeno,kaplička |13:5213:5214:2214:2214:5215:2215:2215:5216:2216:5217:2217:2217:5217:5218:2218:2218:5218:5218:5219:22...19:52...20:22...20:5221:2221:2721:5222:2622:5123:41
16  Mšeno,škola |13:5413:5414:2414:2414:5415:2415:2415:5416:2416:5417:2417:2417:5417:5418:2418:2418:5418:5418:5419:24...19:54...20:24...20:5421:2421:2921:5422:2822:5323:42
15  Mšeno,U Jelena |13:5613:5614:2614:2614:5615:2615:2615:5616:2616:5617:2617:2617:5617:5618:2618:2618:5618:5618:5619:26...19:56...20:26...20:5621:2621:3121:5622:30 22:5423:43
14  Ostrý Roh |13:5713:5714:2714:2714:5715:2715:2715:5716:2716:5717:2717:2717:5717:5718:2718:2718:5718:5718:5719:27...19:57...20:27...20:5721:2721:3221:5722:3122:5523:44
13  Sídliště Janovská |13:5813:5814:2814:2814:5815:2815:2815:5816:2816:5817:28...17:58...18:28...18:5818:5818:5819:28...19:58...20:28...20:5821:2821:33......22:56...
12  Janovská,Silka |13:5913:5914:2914:2914:5915:2915:2915:5916:2916:5917:29...17:59...18:29...18:5918:5918:5919:29...19:59...20:29...20:5921:2921:34......22:57...
11  Loučná |...14:0114:3114:3115:0115:3115:3116:0116:3117:0117:31...18:01...18:31...19:01......19:31...20:01...20:31......21:3121:36......22:59...
10  Hraničná |...14:0214:3214:3215:0215:3215:3216:0216:3217:0217:32...18:02...18:32...19:02......19:32...20:02...20:32......21:3221:37......23:00...
9  Janov,Modrý Dunaj |...14:0314:3314:3315:0315:3315:3316:0316:3317:0317:33...18:03...18:33...19:03......19:33...20:03...20:33......21:3321:38......23:01...
8  Janov,transformátor |...14:0414:3414:3415:0415:3415:3416:0416:3417:0417:34...18:04...18:34...19:04......19:34...20:04...20:34......21:3421:39......23:02...
7  Janov,hotel Praha |...14:0514:3514:3515:0515:3515:3516:0516:3517:0517:35...18:05...18:35...19:05......19:35...20:05...20:35......21:3521:40......23:03...
6  Janov,pošta |...14:0614:3614:3615:0615:3615:3616:0616:3617:0617:36...18:06...18:36...19:06......19:36...20:06...20:36......21:3621:41......23:04...
5  Janov,samoobsluha |...14:0714:3714:3715:0715:3715:3716:0716:3717:0717:37...18:07...18:37...19:07......19:37...20:07...20:37......21:3721:42......23:05...
4  Bedřichov,úpravna vody |.........14:4015:10...15:4016:10...17:10......18:10........................20:10........................23:08...
3  Bedřichov,u bowlingu |.........14:4215:12...15:4216:12...17:12......18:12........................20:12........................23:10...
2  Bedřichov,u obecního úřadu v.........14:4415:14...15:4416:14...17:14......18:14........................20:14........................23:12...
1  Bedřichov,centrální parkoviště .........14:4615:16...15:4616:16...17:16......18:16........................20:16........................23:13...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
24 nejede 24.12.2019
26 nejede 24.12.2019,31.12.2019
31 nejede 31.12.2019
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
71 jede jen 31.12.2019
74 jede jen 24.12.2019
p v pracovní dny ze zastávky Ostrý Roh pokračuje jako linka č.112 do zast. Kunratice,Mšenská
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus