linka 535101
tisk v PDF

535101 Bedřichov - Janov nad Nisou - Autobusové nádraží - Kokonín - Rychnov u Jablonce nad Nisou
Platí od 01.11.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 135791117212325272931333537394143454749515355
                            
               XB           6+
      B   XB XB B40   B B  B  B
1  Bedřichov,centrální parkoviště od.........4:41.........6:11...6:41...7:117:41.........8:41...9:41......11:11......12:41
2  Bedřichov,u obecního úřadu |.........4:43.........6:13...6:43...7:137:43.........8:43...9:43......11:13......12:43
3  Bedřichov,u bowlingu |.........4:45.........6:15...6:45...7:157:45XB6+...8:45...9:45......11:15......12:45
4  Bedřichov,úpravna vody |.........4:47XB...B6:17...6:47...7:177:4750BB8:47B9:47BB11:17BB12:47
5  Janov,samoobsluha |.........4:505:20...5:506:20...6:50...7:207:507:507:508:208:509:209:5010:2010:5011:2011:5012:2012:50
6  Janov,pošta |.........4:515:21...5:516:21...6:51...7:217:517:517:518:218:519:219:5110:2110:5111:2111:5112:2112:51
7  Janov,hotel Praha |.........4:525:22...5:526:22...6:52...7:227:527:527:528:228:529:229:5210:2210:5211:2211:5212:2212:52
8  Janov,transformátor |.........4:535:23...5:536:23...6:53...7:237:537:537:538:238:539:239:5310:2310:5311:2311:5312:2312:53
9  Janov,Modrý Dunaj |.........4:545:24...5:546:24...6:54...7:247:547:547:548:248:549:249:5410:2410:5411:2411:5412:2412:54
10  Hraničná |.........4:555:256+5:556:256+6:556+7:257:557:557:558:258:559:259:5510:2510:5511:2511:5512:2512:55
11  Loučná |B...XB4:565:26B5:566:26B6:56B7:267:567:567:568:268:569:269:5610:2610:5611:2611:5612:2612:56
12  Janovská,Silka |3:45...4:274:575:275:275:576:276:276:576:577:277:577:577:578:278:579:279:5710:2710:5711:2711:5712:2712:57
13  Sídliště Janovská |3:46...4:294:595:295:295:596:296:296:596:597:297:597:597:598:298:599:299:5910:2910:5911:2911:5912:2912:59
14  Ostrý Roh |3:47...4:315:015:315:316:016:316:317:017:017:318:018:018:018:319:019:3110:0110:3111:0111:3112:0112:3113:01
15  Mšeno,U Jelena |3:48...4:325:025:325:326:026:326:327:027:027:328:028:028:028:329:029:3210:0210:3211:0211:3212:0212:3213:02
16  Mšeno,škola |3:49...4:345:045:345:346:046:346:347:047:047:348:048:048:048:349:049:3410:0410:3411:0411:3412:0412:3413:04
17  Mšeno,kaplička |3:50...4:365:065:365:366:066:366:367:067:067:368:068:068:068:369:069:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:06
18  Jablonex |3:51...4:385:085:385:386:086:386:387:087:087:388:088:088:088:389:089:3810:0810:3811:0811:3812:0812:3813:08
19  Horní náměstí  ||...|||||||||||||||||||||||
20  Obchodní akademie |3:52...4:395:095:395:396:096:396:397:097:097:398:098:098:098:399:099:3910:0910:3911:0911:3912:0912:3913:09
21  Kamenná v<...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  3:55XB4:445:145:445:446:146:446:447:147:147:448:148:148:148:449:149:4410:1410:4411:1411:4412:1412:4413:14
22  Autobusové nádraží -----------------------------------------------------------------------------
  od3:554:154:455:155:455:456:156:456:457:157:157:458:158:158:158:459:159:4510:1510:4511:1511:4512:1512:4513:15
23  Kamenná |3:564:174:475:175:475:476:176:476:477:177:177:478:178:178:178:479:179:4710:1710:4711:1711:4712:1712:4713:17
24  Pražská |3:574:184:485:185:485:486:186:486:487:187:187:488:188:188:188:489:189:4810:1810:4811:1811:4812:1812:4813:18
25  U Balvanu,gymnázium |3:584:194:495:195:495:496:196:496:497:197:197:498:198:198:198:499:19 9:4910:1910:4911:1911:4912:1912:4913:19
26  Turnovská |3:594:204:505:205:505:506:206:506:507:207:207:508:208:208:208:509:209:5010:2010:5011:2011:5012:2012:5013:20
27  Revoluční |4:004:214:515:215:515:516:216:516:517:217:217:518:218:218:218:519:219:5110:2110:5111:2111:5112:2112:5113:21
28  Pod pivovarem |4:014:224:525:225:525:526:226:526:527:227:227:528:228:228:228:529:229:5210:2210:5211:2211:5212:2212:5213:22
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |4:024:244:545:245:545:546:246:546:547:247:247:548:248:248:248:549:249:5410:2410:5411:2411:5412:2412:5413:24
30  Horní Kokonín |4:034:254:555:255:555:556:256:556:557:257:257:558:258:258:258:559:259:5510:2510:5511:2511:5512:2512:5513:25
31  Kokonín,pošta |4:044:264:565:265:565:566:266:566:567:267:267:568:268:268:268:569:269:5610:2610:5611:2611:5612:2612:5613:26
32  Kokonín,sokolovna |4:054:284:585:285:585:586:286:586:587:287:287:588:288:288:288:589:289:5810:2810:5811:2811:5812:2812:5813:28
33  Kokonín,IMP |4:064:294:595:295:595:596:296:596:597:297:297:598:298:298:298:599:299:5910:2910:5911:2911:5912:2912:5913:29
34  Pulečný |4:084:335:035:336:036:036:337:037:037:337:338:038:338:338:339:039:3310:0310:3311:0311:3312:0312:3313:0313:33
35  Rychnov,Lidový dům |4:094:355:055:356:056:056:357:057:057:357:358:058:358:358:359:059:3510:0510:3511:0511:3512:0512:3513:0513:35
36  Rychnov,náměstí v4:104:365:065:366:066:066:367:067:067:367:368:068:368:368:369:069:3610:0610:3611:0611:3612:0612:3613:0613:36
37  Rychnov,nádraží 4:114:375:075:376:076:076:377:077:077:377:378:078:378:378:379:079:3710:0710:3711:0711:3712:0712:3713:0713:37
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 2.11. do 12.12.2020
50 jede od 2.11. do 12.12.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 5759616365676911771737577798185899397101103105107109111113
                            
         XB                  
    XB   B40   B B B pB    B  B
1  Bedřichov,centrální parkoviště od...13:11.........14:1114:41.........15:41...16:41...17:41...18:41............20:41......23:17
2  Bedřichov,u obecního úřadu |...13:13.........14:1314:43.........15:43...16:43...17:43...18:43............20:43......23:18
3  Bedřichov,u bowlingu |...13:156+......14:1514:45XB......15:45...16:45...17:45...18:45............20:45......23:19
4  Bedřichov,úpravna vody |XB13:17BXB...14:1714:4750...B15:47B16:47B17:47B18:47BXB...B20:47BB23:21
5  Janov,samoobsluha |12:5013:2013:2013:50...14:2014:5014:50...15:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:50...20:2020:5021:2022:2023:24
6  Janov,pošta |12:51 13:2113:2113:51...14:2114:5114:51...15:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51...20:2120:5121:2122:2123:25
7  Janov,hotel Praha |12:5213:2213:2213:52...14:2214:5214:52...15:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:52...20:2220:5221:2222:2223:26
8  Janov,transformátor |12:5313:2313:2313:53...14:2314:5314:53...15:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53...20:2320:5321:2322:2323:27
9  Janov,Modrý Dunaj |12:5413:2413:2413:54...14:2414:5414:54...15:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:54...20:2420:5421:2422:2423:28
10  Hraničná |12:5513:2513:2513:556+14:2514:5514:556+15:2515:5516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:556+20:2520:5521:2522:2523:29
11  Loučná |12:5613:2613:2613:56B14:2614:5614:56B15:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:56B20:2620:5621:2622:2623:30
12  Janovská,Silka |12:5713:2713:2713:5713:5714:2714:5714:5714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:2719:5719:5720:2720:5721:2722:2723:31
13  Sídliště Janovská |12:5913:2913:2913:5913:5914:2914:5914:5914:5915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:5919:2919:5919:5920:2920:5921:2922:2923:33
14  Ostrý Roh |13:0113:3113:3114:0114:0114:3115:0115:0115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:0119:3120:0120:0120:3121:0121:3122:3123:35
15  Mšeno,U Jelena |13:0213:3213:3214:0214:0214:3215:0215:0215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:0220:0220:3221:0221:3222:3223:36
16  Mšeno,škola |13:0413:3413:3414:0414:0414:3415:0415:0415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:3420:0420:0420:3421:0421:3422:3423:38
17  Mšeno,kaplička |13:0613:3613:3614:0614:0614:3615:0615:0615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:3620:0620:0620:3621:0621:3622:3623:40
18  Jablonex |13:0813:3813:3814:0814:0814:3815:0815:0815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:3820:0820:0820:3821:0821:3822:3823:41
19  Horní náměstí ||||||||||||||||||||||||||
20  Obchodní akademie |13:0913:3913:3914:0914:0914:3915:0915:0915:0915:3916:0916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:3920:0920:0920:3921:0921:3922:3923:42
21  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  13:1413:4413:4414:1414:1414:4415:1415:1415:1415:4416:1416:44 17:1417:4418:1418:4419:1419:4420:1420:1420:4421:1421:4422:4423:44
22  Autobusové nádraží -----------------------------------------------------------------------------
  od13:1513:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:4520:1520:1520:4521:1521:4522:4523:45
23  Kamenná |13:1713:4713:4714:1714:1714:4715:1715:1715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:4720:1720:1720:4721:1721:4722:4623:46
24  Pražská |13:1813:4813:4814:1814:1814:4815:1815:1815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:4820:1820:1820:4821:1821:4822:4723:47
25  U Balvanu,gymnázium |13:1913:4913:4914:1914:1914:4915:1915:1915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4919:1919:4920:1920:1920:4921:1921:4922:4823:48
26  Turnovská |13:2013:5013:5014:2014:2014:5015:2015:2015:2015:5016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:5020:2020:2020:5021:2021:5022:4923:49
27  Revoluční |13:2113:5113:5114:2114:2114:5115:2115:2115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:5120:2120:2120:5121:2121:5122:5023:50
28  Pod pivovarem |13:2213:5213:5214:2214:2214:5215:2215:2215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:5220:2220:2220:5221:2221:5222:5123:51
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |13:2413:5413:5414:2414:2414:5415:2415:2415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:5420:2420:2420:5421:2421:5422:5323:52
30  Horní Kokonín |13:2513:5513:5514:2514:2514:5515:2515:2515:2515:5516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:5520:2520:2520:5521:2521:5522:5423:53
31  Kokonín,pošta |13:2613:5613:5614:2614:2614:5615:2615:2615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:5620:2620:2620:5621:2621:5622:5523:54
32  Kokonín,sokolovna |13:2813:5813:5814:2814:2814:5815:2815:2815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5819:2819:5820:2820:2820:5821:2821:5822:5723:56
33  Kokonín,IMP |13:2913:5913:5914:2914:2914:5915:2915:2915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:5919:2919:5920:2920:2920:5921:2921:5922:5823:57
34  Pulečný |13:3314:0314:0314:3314:3315:0315:3315:3315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:0320:3320:3321:0321:3322:0323:020:00
35  Rychnov,Lidový dům |13:3514:0514:0514:3514:3515:0515:3515:3515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:0519:3520:0520:3520:3521:0521:3522:0523:040:01
36  Rychnov,náměstí v13:3614:0614:0614:3614:3615:0615:3615:3615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:3620:0620:3620:3621:0621:3622:0623:050:02
37  Rychnov,nádraží  13:3714:0714:0714:3714:3715:0715:3715:3715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:0719:3720:0720:3720:3721:0721:3722:0723:060:03
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 2.11. do 12.12.2020
50 jede od 2.11. do 12.12.2020
p spoj na Bedřichově čeká max. do 18:44 na spoj linky č. 18 jedoucí z Liberce s příjezdem v 18:38
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 212046810121416182022242628303234363840424446485052
                              
   Xp6+   Xp6+  XBXB6+         6+  6+ 6+
   BpB  XBBBXBB4050BBBBBBBBB BBXBXBBXBB
37  Rychnov,nádraží od0:030:03......4:214:514:515:215:516:216:216:216:517:217:518:218:519:219:5110:2110:5111:2111:2111:5111:5112:2112:21
36  Rychnov,náměstí |0:040:04......4:234:534:535:235:536:236:236:236:537:237:538:238:539:239:5310:2310:5311:2311:2311:5311:5312:2312:23
35  Rychnov,Lidový dům |0:050:05......4:244:544:545:245:546:246:246:246:547:247:548:248:549:249:5410:2410:5411:2411:2411:5411:5412:2412:24
34  Pulečný |0:060:06......4:264:564:565:265:566:266:266:266:567:267:568:268:569:269:5610:2610:5611:2611:2611:5611:5612:2612:26
33  Kokonín,IMP |0:090:09......4:294:594:595:295:596:296:296:296:597:297:598:298:599:299:5910:2910:5911:2911:2911:5911:5912:2912:29
32  Kokonín,sokolovna |0:110:11......4:315:015:015:316:016:316:316:317:017:318:018:319:019:3110:0110:3111:0111:3111:3112:0112:0112:3112:31
31  Kokonín,pošta |0:120:12......4:335:035:035:336:036:336:336:337:037:338:038:339:039:3310:0310:3311:0311:3311:3312:0312:0312:3312:33
30  Horní Kokonín |0:130:13......4:345:045:04 5:346:046:346:346:347:047:348:048:349:049:3410:0410:3411:0411:3411:3412:0412:0412:3412:34
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |0:140:14......4:365:065:065:366:066:366:366:367:067:368:068:369:069:3610:0610:3611:0611:3611:3612:0612:0612:3612:36
28  Pod pivovarem |0:150:15......4:375:075:075:376:076:376:376:377:077:378:078:379:079:3710:0710:3711:0711:3711:3712:0712:0712:3712:37
27  Revoluční |0:160:16......4:385:085:085:386:086:386:386:387:087:388:088:389:089:3810:0810:3811:0811:3811:3812:0812:0812:3812:38
26  Turnovská |<<......<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |0:170:17BXB4:405:105:105:406:106:406:406:407:107:408:108:409:109:4010:1010:4011:1011:4011:4012:1012:1012:4012:40
24  Pražská |0:180:183:414:114:415:115:115:416:116:416:416:417:117:418:118:419:119:4110:1110:4111:1111:4111:4112:1112:1112:4112:41
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
   0:200:203:444:144:445:145:145:446:146:446:446:447:147:448:148:449:149:4410:1410:4411:1411:4411:4412:1412:1412:4412:44
22  Autobusové nádraží -----------------------------------------------------------------------------------
  od0:200:203:454:154:455:155:155:456:156:456:456:457:157:458:158:459:159:4510:1510:4511:1511:4511:4512:1512:1512:4512:45
21  Kamenná |0:210:213:474:174:475:175:175:476:176:476:476:477:177:478:178:479:179:4710:1710:4711:1711:4711:4712:1712:1712:4712:47
20  Obchodní akademie |0:220:223:484:184:485:185:185:486:186:486:486:487:187:488:188:489:189:4810:1810:4811:1811:4811:4812:1812:1812:4812:48
19  Horní náměstí |0:230:233:494:194:495:195:195:496:196:496:496:497:197:498:198:499:199:4910:1910:4911:1911:4911:4912:1912:1912:4912:49
18  Jablonex |0:240:243:514:214:515:215:215:516:216:516:516:517:217:518:218:519:219:5110:2110:5111:2111:5111:5112:2112:2112:5112:51
17  Mšeno,kaplička |0:250:253:524:224:525:225:225:526:226:526:526:527:227:528:228:529:229:5210:2210:5211:2211:5211:5212:2212:2212:5212:52
16  Mšeno,škola |0:26 0:263:544:244:545:245:245:546:246:546:546:547:247:548:248:549:249:5410:2410:5411:2411:5411:5412:2412:2412:5412:54
15  Mšeno,U Jelena |0:270:273:564:264:565:265:265:566:266:566:566:567:267:568:268:569:269:5610:2610:5611:2611:5611:5612:2612:2612:5612:56
14  Ostrý Roh |0:280:283:574:274:575:275:275:576:276:576:576:577:277:578:278:579:279:5710:2710:5711:2711:5711:5712:2712:2712:5712:57
13  Sídliště Janovská |...0:293:584:284:585:285:285:586:286:586:586:587:287:588:288:589:289:5810:2810:5811:2811:5811:5812:2812:2812:5812:58
12  Janovská,Silka |...0:303:594:294:595:295:295:596:296:596:596:597:297:598:298:599:299:5910:2910:5911:2911:5911:5912:2912:2912:5912:59
11  Loučná |...0:314:014:315:015:315:316:016:317:017:017:017:318:018:319:019:3110:0110:3111:0111:3112:0112:0112:3112:3113:01...
10  Hraničná |...0:324:024:325:025:325:326:026:327:027:027:027:328:028:329:029:3210:0210:3211:0211:3212:0212:0212:3212:3213:02...
9  Janov,Modrý Dunaj |...0:334:034:335:035:335:336:036:337:037:037:037:338:038:339:039:3310:0310:3311:0311:3312:0312:0312:3312:3313:03...
8  Janov,transformátor |...0:354:044:345:045:345:346:046:347:047:047:047:348:048:349:049:3410:0410:3411:0411:3412:0412:0412:3412:3413:04...
7  Janov,hotel Praha |...0:364:054:355:055:355:356:056:357:057:057:057:358:058:359:059:3510:0510:3511:0511:3512:0512:0512:3512:3513:05...
6  Janov,pošta |...0:374:064:365:065:365:366:066:367:067:067:067:368:068:369:069:3610:0610:3611:0611:3612:0612:0612:3612:3613:06...
5  Janov,samoobsluha |...0:384:074:375:075:375:376:076:377:077:077:077:378:078:379:079:3710:0710:3711:0711:3712:0712:0712:3712:3713:07...
4  Bedřichov,úpravna vody |......4:10......5:40...6:106:407:10.........8:10...9:10......10:40......12:10...12:40.........
3  Bedřichov,u bowlingu |......4:12......5:42...6:126:427:12.........8:12...9:12......10:42......12:12...12:42.........
2  Bedřichov,u obecního úřadu v......4:14......5:44...6:146:447:14.........8:14...9:14......10:44......12:14...12:44.........
1  Bedřichov,centrální parkoviště ......4:16......5:46...6:166:467:16.........8:16...9:16......10:46......12:16...12:46.........
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 2.11. do 12.12.2020
50 jede od 2.11. do 12.12.2020
p spoje 2,120 spoj v Rychnově čeká max. do 0:15 na rychlík R 1260 jedoucí od Turnova s příjezdem ve 23:39
p spoj 10 Ve stanici Pražská bezplatný přestup na spoj směr Jeronýmova
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 54122565811860626466687072768084869096100102104106110112114116
                             
    6+XB6+XB          6+    6+     
   XBB40B50BBBBBBBBBXBBBBBBBXBBpBBB
37  Rychnov,nádraží od12:5112:5113:2113:2113:2113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:2118:5119:2119:5120:2320:5320:5321:2121:5522:2523:18
36  Rychnov,náměstí |12:5312:5313:2313:2313:2313:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:2318:5319:2319:5320:2420:5420:5421:2321:5722:2623:19
35  Rychnov,Lidový dům |12:5412:5413:2413:2413:2413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:2418:5419:2419:5420:2520:5520:5521:2421:5822:2723:20
34  Pulečný |12:5612:5613:2613:2613:2613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:2618:5619:2619:5620:2620:5620:5621:2622:0022:2823:21
33  Kokonín,IMP |12:5912:5913:2913:2913:2913:5914:2914:5915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:2918:5919:2919:5920:2920:5920:5921:2922:0322:3123:24
32  Kokonín,sokolovna |13:0113:0113:3113:3113:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:0121:3122:0522:3323:26
31  Kokonín,pošta |13:0313:0313:3313:3313:3314:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:0321:3322:0722:3523:28
30  Horní Kokonín |13:0413:0413:3413:3413:3414:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3418:3419:0419:3420:0420:3421:0421:0421:3422:0822:3623:29
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |13:0613:0613:3613:3613:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3618:3619:0619:3620:0620:3621:0621:0621:3622:1022:3723:30
28  Pod pivovarem |13:0713:0713:3713:3713:3714:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:0721:3722:1122:3823:31
27  Revoluční |13:0813:0813:3813:3813:3814:0814:3815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:0821:3822:1222:3923:32
26  Turnovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |13:1013:1013:4013:4013:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:1021:4022:1422:4123:33
24  Pražská |13:1113:1113:4113:4113:4114:1114:4115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:1121:4122:1522:4223:34
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  13:1413:1413:4413:4413:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:4418:1418:4418:4419:1419:4420:1420:4421:1421:1421:4422:1922:4423:36
22   Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------
  od13:1513:1513:4513:4513:4514:1514:4515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:2021:4522:1922:4523:36
21  Kamenná |13:1713:1713:4713:4713:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4718:4719:1719:4720:1720:4721:1721:2221:4722:2122:4623:37
20  Obchodní akademie |13:1813:1813:4813:4813:4814:1814:4815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4818:4819:1819:4820:1820:4821:1821:2321:4822:2222:4723:38
19  Horní náměstí |13:1913:1913:4913:4913:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4918:4919:1919:4920:1920:4921:1921:2421:4922:2322:4823:39
18  Jablonex |13:2113:2113:5113:5113:5114:2114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5118:5119:2119:5120:2120:5121:2121:2621:5122:2522:5023:40
17  Mšeno,kaplička |13:2213:2213:5213:5213:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5218:5219:2219:5220:2220:5221:2221:2721:5222:2622:5123:41
16  Mšeno,škola |13:2413:2413:5413:5413:5414:2414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5418:5419:2419:5420:2420:5421:2421:2921:5422:2822:5323:42
15  Mšeno,U Jelena |13:2613:26 13:5613:5613:5614:2614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:3121:5622:3022:5423:43
14  Ostrý Roh |13:2713:2713:5713:5713:5714:2714:5715:2715:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5718:5719:2719:5720:2720:5721:2721:3221:5722:3122:5523:44
13  Sídliště Janovská |13:2813:2813:5813:5813:5814:2814:5815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5818:5819:2819:5820:2820:5821:2821:33......22:56...
12  Janovská,Silka |13:2913:2913:5913:5913:5914:2914:5915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:5918:5919:2919:5920:2920:5921:2921:34......22:57...
11  Loučná |13:3113:3114:01...14:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:01...19:3120:0120:31...21:3121:36......22:59...
10  Hraničná |13:3213:3214:02...14:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:02...19:3220:0220:32...21:3221:37......23:00...
9  Janov,Modrý Dunaj |13:3313:3314:03...14:0314:3315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:03...19:3320:0320:33...21:3321:38......23:01...
8  Janov,transformátor |13:3413:3414:04...14:0414:3415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:04...19:3420:0420:34...21:3421:39......23:02...
7  Janov,hotel Praha |13:3513:3514:05...14:0514:3515:0515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:05...19:3520:0520:35...21:3521:40......23:03...
6  Janov,pošta |13:3613:3614:06...14:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:06...19:3620:0620:36...21:3621:41......23:04...
5  Janov,samoobsluha |13:3713:3714:07...14:0714:3715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:07...19:3720:0720:37...21:3721:42......23:05...
4  Bedřichov,úpravna vody |13:4013:4014:10.........15:10...16:10...17:10...18:10............20:10..................23:08...
3  Bedřichov,u bowlingu |13:4213:4214:12.........15:12...16:12...17:12...18:12............20:12..................23:10...
2  Bedřichov,u obecního úřadu v13:4413:4414:14.........15:14...16:14...17:14...18:14............20:14..................23:12...
1  Bedřichov,centrální parkoviště 13:4613:4614:16.........15:16...16:16...17:16...18:16............20:16..................23:13...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 2.11. do 12.12.2020
50 jede od 2.11. do 12.12.2020
p v pracovní dny ze zastávky Ostrý Roh pokračuje jako linka č.112 do zast. Kunratice,Mšenská
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2020 isybus