linka 535101
tisk v PDF

535101 Bedřichov - Janov nad Nisou - Autobusové nádraží - Kokonín - Rychnov u Jablonce nad Nisou A ZPĚT
Platí od 11.05.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 2011357911172123252729313335373941438345874749915153
                               
                       6+ 6+  6+  
       B         XB      B  B   B   
       25   XB XB B40   B B62 62 B62  
1  Bedřichov,centrální parkoviště od............4:41.........6:11...6:41...7:117:41.........8:41...9:4110:11...10:41...11:1111:41......
2  Bedřichov,u obecního úřadu |............4:43.........6:13...6:43...7:137:43.........8:43...9:4310:13...10:43...11:1311:43......
3  Bedřichov,u bowlingu |............4:45......B 6:15...6:45...7:157:45XB6+...8:45...9:4510:15B 10:45B 11:1511:45B ...
4  Bedřichov,úpravna vody |............4:47XB...256:17...6:47...7:177:4710BB8:47B9:4710:176110:476111:1711:4761B
5  Janov,samoobsluha |............4:505:20...5:506:20...6:50...7:207:507:507:508:208:509:209:5010:2010:2010:5010:5011:2011:5011:5012:20
6  Janov,pošta |............4:515:21...5:516:21...6:51...7:217:517:517:518:218:519:219:5110:2110:2110:5110:5111:2111:5111:5112:21
7  Janov,hotel Praha |............4:525:22...5:526:22...6:52...7:227:527:527:528:228:529:229:5210:2210:2210:5210:5211:2211:5211:5212:22
8  Janov,transformátor |............4:535:23...5:536:23...6:53...7:237:537:537:538:238:539:239:5310:2310:2310:5310:5311:2311:5311:5312:23
9  Janov,Modrý Dunaj |............4:545:246+5:546:246+6:54...7:247:547:547:548:248:549:249:5410:2410:2410:5410:5411:2411:5411:5412:24
10  Hraničná |B B ......4:555:25B 5:556:25B 6:556+7:257:557:557:558:258:559:259:5510:2510:2510:5510:5511:2511:5511:5512:25
11  Loučná |2021...XB4:565:26255:566:26256:56B7:267:567:567:568:268:569:269:5610:2610:2610:5610:5611:2611:5611:5612:26
12  Janovská,Silka |3:293:45...4:274:575:275:275:576:276:276:576:577:277:577:577:578:278:579:279:5710:2710:2710:5710:5711:2711:5711:5712:27
13  Sídliště Janovská |3:303:46...4:294:595:295:295:596:296:296:596:597:297:597:597:598:298:599:299:5910:2910:2910:5910:5911:2911:5911:5912:29
14  Ostrý Roh |3:313:47...4:315:015:315:316:016:316:317:017:017:318:018:018:018:319:019:3110:0110:3110:3111:0111:0111:3112:0112:0112:31
15  Mšeno,U Jelena |3:323:48...4:325:025:325:326:026:326:327:027:027:328:028:028:028:329:029:3210:0210:3210:3211:0211:0211:3212:0212:0212:32
16  Mšeno,škola |3:333:49...4:345:045:345:346:046:346:347:047:047:348:048:048:048:349:049:3410:0410:3410:3411:0411:0411:3412:0412:0412:34
17  Mšeno,kaplička |3:343:50...4:365:065:365:366:066:366:367:067:067:368:068:068:068:369:069:3610:0610:3610:3611:0611:0611:3612:0612:0612:36
18  Jablonex |3:353:51...4:385:085:385:386:086:386:387:087:087:388:088:088:088:389:089:3810:0810:3810:3811:0811:0811:3812:0812:0812:38
19  Horní náměstí |||...|||||||||||||||||||||||||
20  Obchodní akademie |3:363:52...4:395:095:395:396:096:396:397:097:097:398:098:098:098:399:099:3910:0910:3910:3911:0911:0911:3912:0912:0912:39
21  Kamenná v<<...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  3:393:55XB4:455:155:455:456:156:456:457:157:157:458:158:158:158:459:159:4510:1510:4510:4511:1511:1511:4512:1512:1512:45
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------
  od3:393:554:154:455:155:455:456:156:456:457:157:157:458:158:158:158:459:159:4510:1510:4510:4511:1511:1511:4512:1512:1512:45
23  Kamenná |3:403:564:174:475:175:475:476:176:476:477:177:177:478:178:178:178:479:179:4710:1710:4710:4711:1711:1711:4712:1712:1712:47
24  Pražská |3:413:574:184:485:185:485:486:186:486:487:187:187:488:188:188:188:489:189:4810:1810:4810:4811:1811:1811:4812:1812:1812:48
25  U Balvanu,gymnázium |3:423:584:194:495:195:495:496:196:496:497:197:197:498:198:198:198:499:199:4910:1910:4910:4911:1911:1911:4912:1912:1912:49
26  Turnovská |3:433:594:204:505:205:505:506:206:506:507:207:207:508:208:208:208:509:209:5010:2010:5010:5011:2011:2011:5012:2012:2012:50
27  Revoluční |3:444:004:214:515:215:515:516:216:516:517:217:217:518:218:218:218:519:219:5110:2110:5110:5111:2111:2111:5112:2112:2112:51
28  Pod pivovarem |3:454:014:224:525:225:525:526:226:526:527:227:227:528:228:228:228:529:229:5210:2210:5210:5211:2211:2211:5212:2212:2212:52
29  Vrkoslavice,Dělnický dům  |3:464:024:244:545:245:545:546:246:546:547:247:247:548:248:248:248:549:249:5410:2410:5410:5411:2411:2411:5412:2412:2412:54
30  Horní Kokonín |3:474:034:254:555:255:555:556:256:556:557:257:257:558:258:258:258:559:259:5510:2510:5510:5511:2511:2511:5512:2512:2512:55
31  Kokonín,pošta |3:484:044:264:565:265:565:566:266:566:567:267:267:568:268:268:268:569:269:5610:2610:5610:5611:2611:2611:5612:2612:2612:56
32  Kokonín,sokolovna |3:494:054:284:585:285:585:586:286:586:587:287:287:588:288:288:288:589:289:5810:2810:5810:5811:2811:2811:5812:2812:2812:58
33  Kokonín,IMP |3:504:064:294:595:295:595:596:296:596:597:297:297:598:298:298:298:599:299:5910:2910:5910:5911:2911:2911:5912:2912:2912:59
34  Pulečný |3:524:084:335:035:336:036:036:337:037:037:337:338:038:338:338:339:039:3310:0310:3311:0311:0311:3311:3312:0312:3312:3313:03
35  Rychnov,Lidový dům |3:534:094:355:055:356:056:056:357:057:057:357:358:058:358:358:359:059:3510:0510:3511:0511:0511:3511:3512:0512:3512:3513:05
36  Rychnov,náměstí v3:544:104:365:065:366:066:066:367:06 7:067:367:368:068:368:368:369:069:3610:0610:3611:0611:0611:3611:3612:0612:3612:3613:06
37  Rychnov,nádraží 3:554:114:375:075:376:076:076:377:077:077:377:378:078:378:378:379:079:3710:0710:3711:0711:0711:3711:3712:0712:3712:3713:07
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
20 jede od 11.5. do 26.5.2020
21 nejede 25.12.2019,1.1.2020, od 11.5. do 26.5.2020
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 5557596163656769117719573759977798185899397101103105107109111113
                               
             6+  6+              
   6+      XB  B   B      pB    B   B
   B XB   B40  62 B62 B B 24    26  26
1  Bedřichov,centrální parkoviště od12:41...13:11.........14:1114:41......15:11...15:4116:11...16:41...17:41...18:41............20:41......23:17
2  Bedřichov,u obecního úřadu |12:43...13:13.........14:1314:43......15:13...15:4316:13...16:43...17:43...18:43............20:43......23:18
3  Bedřichov,u bowlingu |12:45...13:156+......14:1514:45XB...15:15B 15:4516:15B 16:45B 17:45B 18:45B XB...B 20:45B B 23:19
4  Bedřichov,úpravna vody |12:47XB13:17BXB...14:1714:4710...15:176115:4716:176116:472417:472618:472631...2620:47262623:21
5  Janov,samoobsluha |12:5012:5013:2013:2013:50...14:2014:5014:50...15:2015:2015:5016:2016:2016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:50...20:2020:5021:2022:2023:24
6  Janov,pošta |12:5112:5113:2113:2113:51...14:2114:5114:51...15:2115:2115:5116:2116:2116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:51...20:2120:5121:2122:2123:25
7  Janov,hotel Praha |12:5212:5213:2213:2213:52...14:2214:5214:52...15:2215:2215:5216:2216:2216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:52...20:2220:5221:2222:2223:26
8  Janov,transformátor |12:5312:5313:2313:2313:53...14:2314:5314:53...15:2315:2315:5316:2316:2316:5317:2317:5318:2318:5319:2319:53...20:2320:5321:2322:2323:27
9  Janov,Modrý Dunaj |12:5412:5413:2413:2413:54...14:2414:5414:54...15:2415:2415:5416:2416:2416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:546+20:2420:5421:2422:2423:28
10  Hraničná |12:5512:5513:2513:2513:556+14:2514:5514:556+15:2515:2515:5516:2516:2516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:55B 20:2520:5521:2522:2523:29
11  Loučná |12:5612:5613:2613:2613:56B14:2614:5614:56B15:2615:2615:5616:2616:2616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:562420:2620:5621:2622:2623:30
12  Janovská,Silka |12:5712:57 13:2713:2713:5713:5714:2714:5714:5714:5715:2715:2715:5716:2716:2716:5717:2717:5718:2718:5719:2719:5719:5720:2720:5721:2722:2723:31
13  Sídliště Janovská |12:5912:5913:2913:2913:5913:5914:2914:5914:5914:5915:2915:2915:5916:2916:2916:5917:2917:5918:2918:5919:2919:5919:5920:2920:5921:2922:2923:33
14  Ostrý Roh |13:0113:0113:3113:3114:0114:0114:3115:0115:0115:0115:3115:3116:0116:3116:3117:0117:3118:0118:3119:0119:3120:0120:0120:3121:0121:3122:3123:35
15  Mšeno,U Jelena |13:0213:0213:3213:3214:0214:0214:3215:0215:0215:0215:3215:3216:0216:3216:3217:0217:3218:0218:3219:0219:3220:0220:0220:3221:0221:3222:3223:36
16  Mšeno,škola |13:0413:0413:3413:3414:0414:0414:3415:0415:0415:0415:3415:3416:0416:3416:3417:0417:3418:0418:3419:0419:3420:0420:0420:3421:0421:3422:3423:38
17  Mšeno,kaplička |13:0613:0613:3613:3614:0614:0614:3615:0615:0615:0615:3615:3616:0616:3616:3617:0617:3618:0618:3619:0619:3620:0620:0620:3621:0621:3622:3623:40
18  Jablonex |13:0813:0813:3813:3814:0814:0814:3815:0815:0815:0815:3815:3816:0816:3816:3817:0817:3818:0818:3819:0819:3820:0820:0820:3821:0821:3822:3823:41
19  Horní náměstí |||||||||||||||||||||||||||||
20  Obchodní akademie |13:0913:0913:3913:3914:0914:0914:3915:0915:0915:0915:3915:3916:0916:3916:3917:0917:3918:0918:3919:0919:3920:0920:0920:3921:0921:3922:3923:42
21  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  13:1513:1513:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:1515:4515:4516:1516:4516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:4520:1520:1520:4521:1521:4522:4523:45
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------
  od13:1513:1513:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:1515:4515:4516:1516:4516:4517:1517:4518:1518:4519:1519:4520:1520:1520:4521:1521:4522:4523:45
23  Kamenná |13:1713:1713:4713:4714:1714:1714:4715:1715:1715:1715:4715:4716:1716:4716:4717:1717:4718:1718:4719:1719:4720:1720:1720:4721:1721:4722:4623:46
24  Pražská |13:1813:1813:4813:4814:1814:1814:4815:1815:1815:1815:4815:4816:1816:4816:4817:1817:4818:1818:4819:1819:4820:1820:1820:4821:1821:4822:4723:47
25  U Balvanu,gymnázium |13:1913:1913:4913:4914:1914:1914:4915:1915:1915:1915:4915:4916:1916:4916:4917:1917:4918:1918:4919:1919:4920:1920:1920:4921:1921:4922:4823:48
26  Turnovská |13:2013:2013:5013:5014:2014:2014:5015:2015:2015:2015:5015:5016:2016:5016:5017:2017:5018:2018:5019:2019:5020:2020:2020:5021:2021:5022:4923:49
27  Revoluční |13:2113:2113:5113:5114:2114:2114:5115:2115:2115:2115:5115:5116:2116:5116:5117:2117:5118:2118:5119:2119:5120:2120:2120:5121:2121:5122:5023:50
28  Pod pivovarem |13:2213:2213:5213:5214:2214:2214:5215:2215:2215:2215:5215:5216:2216:5216:5217:2217:5218:2218:5219:2219:5220:2220:2220:5221:2221:5222:5123:51
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |13:2413:2413:5413:5414:2414:2414:5415:2415:2415:2415:5415:5416:2416:5416:5417:2417:5418:2418:5419:2419:5420:2420:2420:5421:2421:5422:5323:52
30  Horní Kokonín |13:2513:2513:5513:5514:2514:2514:5515:2515:2515:2515:5515:5516:2516:5516:5517:2517:5518:2518:5519:2519:5520:2520:2520:5521:2521:5522:5423:53
31  Kokonín,pošta |13:2613:2613:5613:5614:2614:2614:5615:2615:2615:2615:5615:5616:2616:5616:5617:2617:5618:2618:5619:2619:5620:2620:2620:5621:2621:5622:5523:54
32  Kokonín,sokolovna |13:2813:2813:5813:5814:2814:2814:5815:2815:2815:2815:5815:5816:2816:5816:5817:2817:5818:2818:5819:2819:5820:2820:28 20:5821:2821:5822:5723:56
33  Kokonín,IMP |13:2913:2913:5913:5914:2914:2914:5915:2915:2915:2915:5915:5916:2916:5916:5917:2917:5918:2918:5919:2919:5920:2920:2920:5921:2921:5922:5823:57
34  Pulečný |13:3313:3314:0314:0314:3314:3315:0315:3315:3315:3316:0316:0316:3317:0317:0317:3318:0318:3319:0319:3320:0320:3320:3321:0321:3322:0323:020:00
35  Rychnov,Lidový dům |13:3513:3514:0514:0514:3514:3515:0515:3515:3515:3516:0516:0516:3517:0517:0517:3518:0518:3519:0519:3520:0520:3520:3521:0521:3522:0523:040:01
36  Rychnov,náměstí v13:3613:3614:0614:0614:3614:3615:0615:3615:3615:3616:0616:0616:3617:0617:0617:3618:0618:3619:0619:3620:0620:3620:3621:0621:3622:0623:050:02
37  Rychnov,nádraží 13:3713:3714:0714:0714:3714:3715:0715:3715:3715:3716:0716:0716:3717:0717:0717:3718:0718:3719:0719:3720:0720:3720:3721:0721:3722:0723:060:03
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
24 nejede 24.12.2019
26 nejede 24.12.2019,31.12.2019
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
p spoj na Bedřichově čeká max. do 18:44 na spoj linky č. 18 jedoucí z Liberce s příjezdem v 18:38
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 2120468101214161820222426283032743478363882404244464850
                                
    6+    6+    6+     6+ 6+  6+      
   XppB   XpB  B XBXBB     B B B B  B B  6+  6+ 
   B25  XBB25XB25401025BBBB61626162B6162BBXBXBBXB
37  Rychnov,nádraží od0:030:03......4:214:514:515:215:516:216:216:216:517:217:518:218:518:519:219:219:5110:2110:2110:5111:2111:2111:5111:5112:21
36  Rychnov,náměstí |0:040:04......4:234:534:535:235:536:236:236:236:537:237:538:238:538:539:239:239:5310:2310:2310:5311:2311:2311:5311:5312:23
35  Rychnov,Lidový dům |0:050:05......4:244:544:545:245:546:246:246:246:547:247:548:248:548:549:249:249:5410:2410:2410:5411:2411:2411:5411:5412:24
34  Pulečný |0:060:06......4:264:564:565:265:566:266:266:266:567:267:568:268:568:569:269:269:5610:2610:2610:5611:2611:2611:5611:5612:26
33  Kokonín,IMP |0:090:09......4:294:594:595:295:596:296:296:296:597:297:598:298:598:599:299:299:5910:2910:2910:5911:2911:2911:5911:5912:29
32  Kokonín,sokolovna |0:110:11......4:315:015:015:316:016:316:316:317:017:318:018:319:019:019:319:3110:0110:3110:3111:0111:3111:3112:0112:0112:31
31  Kokonín,pošta |0:120:12......4:335:035:035:336:036:336:336:337:037:338:038:339:039:039:339:3310:0310:3310:3311:0311:3311:3312:0312:0312:33
30  Horní Kokonín |0:130:13......4:34 5:045:045:346:046:346:346:347:047:348:048:349:049:049:349:3410:0410:3410:3411:0411:3411:3412:0412:0412:34
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |0:140:14......4:365:065:065:366:066:366:366:367:067:368:068:369:069:069:369:3610:0610:3610:3611:0611:3611:3612:0612:0612:36
28  Pod pivovarem |0:150:15......4:375:075:075:376:076:376:376:377:077:378:078:379:079:079:379:3710:0710:3710:3711:0711:3711:3712:0712:0712:37
27  Revoluční |0:160:16......4:385:085:085:386:086:386:386:387:087:388:088:389:089:089:389:3810:0810:3810:3811:0811:3811:3812:0812:0812:38
26  Turnovská |<<B ...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |0:170:1725XB4:405:105:105:406:106:406:406:407:107:408:108:409:109:109:409:4010:1010:4010:4011:1011:4011:4012:1012:1012:40
24  Pražská |0:180:183:414:114:415:115:115:416:116:416:416:417:117:418:118:419:119:119:419:4110:1110:4110:4111:1111:4111:4112:1112:1112:41
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  0:200:203:454:154:455:155:155:456:156:456:456:457:157:458:158:459:159:159:459:4510:1510:4510:4511:1511:4511:4512:1512:1512:45
22  Autobusové nádraží -----------------------------------------------------------------------------------------
  od0:200:203:454:154:455:155:155:456:156:456:456:457:157:458:158:459:159:159:459:4510:1510:4510:4511:1511:4511:4512:1512:1512:45
21  Kamenná |0:210:213:474:174:475:175:175:476:176:476:476:477:177:478:178:479:179:179:479:4710:1710:4710:4711:1711:4711:4712:1712:1712:47
20  Obchodní akademie |0:220:223:484:184:485:185:185:486:186:486:486:487:187:488:188:489:189:189:489:4810:1810:4810:4811:1811:4811:4812:1812:1812:48
19  Horní náměstí |0:230:233:494:194:495:195:195:496:196:496:496:497:197:498:198:499:199:199:499:4910:1910:4910:4911:1911:4911:4912:1912:1912:49
18  Jablonex |0:240:243:514:214:515:215:215:516:216:516:516:517:217:518:218:519:219:219:519:5110:2110:5110:5111:2111:5111:5112:2112:2112:51
17  Mšeno,kaplička |0:250:253:524:224:52 5:225:225:526:226:526:526:527:227:528:228:529:229:229:529:5210:2210:5210:5211:2211:5211:5212:2212:2212:52
16  Mšeno,škola |0:260:263:544:244:545:245:245:546:246:546:546:547:247:548:248:549:249:249:549:5410:2410:5410:5411:2411:5411:5412:2412:2412:54
15  Mšeno,U Jelena |0:270:273:564:264:565:265:265:566:266:566:566:567:267:568:268:569:269:269:569:5610:2610:5610:5611:2611:5611:5612:2612:2612:56
14  Ostrý Roh |0:280:283:574:274:575:275:275:576:276:576:576:577:277:578:278:579:279:279:579:5710:2710:5710:5711:2711:5711:5712:2712:2712:57
13  Sídliště Janovská |...0:293:584:284:585:285:285:586:286:586:586:587:287:588:288:589:289:289:589:5810:2810:5810:5811:2811:5811:5812:2812:2812:58
12  Janovská,Silka |...0:303:594:294:595:295:295:596:296:596:596:597:297:598:298:599:299:299:599:5910:2910:5910:5911:2911:5911:5912:2912:2912:59
11  Loučná |...0:314:014:315:015:315:316:016:317:017:017:017:318:018:319:019:319:3110:0110:0110:3111:0111:0111:3112:0112:0112:3112:3113:01
10  Hraničná |...0:324:024:325:025:325:326:026:327:027:027:027:328:028:329:029:329:3210:0210:0210:3211:0211:0211:3212:0212:0212:3212:3213:02
9  Janov,Modrý Dunaj |...0:334:034:335:035:335:336:036:337:037:037:037:338:038:339:039:339:3310:0310:0310:3311:0311:0311:3312:0312:0312:3312:3313:03
8  Janov,transformátor |...0:354:044:345:045:345:346:046:347:047:047:047:348:048:349:049:349:3410:0410:0410:3411:0411:0411:3412:0412:0412:3412:3413:04
7  Janov,hotel Praha |...0:364:054:355:055:355:356:056:357:057:057:057:358:058:359:059:359:3510:0510:0510:3511:0511:0511:3512:0512:0512:3512:3513:05
6  Janov,pošta |...0:374:064:365:065:365:366:066:367:067:067:067:368:068:369:069:369:3610:0610:0610:3611:0611:0611:3612:0612:0612:3612:3613:06
5  Janov,samoobsluha |...0:384:074:375:075:375:376:076:377:077:077:077:378:078:379:079:379:3710:0710:0710:3711:0711:0711:3712:0712:0712:3712:3713:07
4  Bedřichov,úpravna vody |......4:10......5:40...6:106:407:10.........8:10...9:10...9:40...10:1010:40...11:10...12:10...12:40......
3  Bedřichov,u bowlingu |......4:12......5:42...6:126:427:12.........8:12...9:12...9:42...10:1210:42...11:12...12:12...12:42......
2  Bedřichov,u obecního úřadu v......4:14......5:44...6:146:447:14.........8:14...9:14...9:44...10:1410:44...11:14...12:14...12:44......
1  Bedřichov,centrální parkoviště ......4:16......5:46...6:166:467:16.........8:16...9:16...9:46...10:1610:46...11:16...12:16...12:46......
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
p spoje 2,120 spoj v Rychnově čeká max. do 0:15 na rychlík R 1260 jedoucí od Turnova s příjezdem ve 23:39
p spoj 10 Ve stanici Pražská bezplatný přestup na spoj směr Jeronýmova
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 52545658118608862649266687072768084869096100102104106110112114116
                               
         6+  6+       6+    6+     
   6+ XB6+XBB B  B B    B B B XBB B B B B B XBB pBB B
   BB40B106162B6162BBB242424312426262626243126262626
37  Rychnov,nádraží od12:2112:5113:2113:2113:2113:5113:5114:2114:5114:5115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:2118:5119:2119:5120:2320:5320:5321:2121:5522:2523:18
36  Rychnov,náměstí |12:2312:5313:2313:2313:2313:5313:5314:2314:5314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:5318:2318:2318:5319:2319:5320:2420:5420:5421:2321:5722:2623:19
35  Rychnov,Lidový dům |12:2412:5413:2413:2413:2413:5413:5414:2414:5414:5415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:2418:5419:2419:5420:2520:5520:55 21:2421:5822:2723:20
34  Pulečný |12:2612:5613:2613:2613:2613:5613:5614:2614:5614:5615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:2618:5619:2619:5620:2620:5620:5621:2622:0022:2823:21
33  Kokonín,IMP |12:2912:5913:2913:2913:2913:5913:5914:2914:5914:5915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:2918:5919:2919:5920:2920:5920:5921:2922:0322:3123:24
32  Kokonín,sokolovna |12:3113:0113:3113:3113:3114:0114:0114:3115:0115:0115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3118:3119:0119:3120:0120:3121:0121:0121:3122:0522:3323:26
31  Kokonín,pošta |12:3313:0313:3313:3313:3314:0314:0314:3315:0315:0315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3318:3319:0319:3320:0320:3321:0321:0321:3322:0722:3523:28
30  Horní Kokonín |12:3413:0413:3413:3413:3414:0414:0414:3415:0415:0415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3418:3419:0419:3420:0420:3421:0421:0421:3422:0822:3623:29
29  Vrkoslavice,Dělnický dům |12:3613:0613:3613:3613:3614:0614:0614:3615:0615:0615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3618:3619:0619:3620:0620:3621:0621:0621:3622:1022:3723:30
28  Pod pivovarem |12:3713:0713:3713:3713:3714:0714:0714:3715:0715:0715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3718:3719:0719:3720:0720:3721:0721:0721:3722:1122:3823:31
27  Revoluční |12:3813:0813:3813:3813:38 14:0814:0814:3815:0815:0815:3816:0816:3817:0817:3818:0818:3818:3819:0819:3820:0820:3821:0821:0821:3822:1222:3923:32
26  Turnovská |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
25  U Balvanu,gymnázium |12:4013:1013:4013:4013:4014:1014:1014:4015:1015:1015:4016:1016:4017:1017:4018:1018:4018:4019:1019:4020:1020:4021:1021:1021:4022:1422:4123:33
24  Pražská |12:4113:1113:4113:4113:4114:1114:1114:4115:1115:1115:4116:1116:4117:1117:4118:1118:4118:4119:1119:4120:1120:4121:1121:1121:4122:1522:4223:34
23  Kamenná v<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  12:4513:1513:4513:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:1521:4522:1922:4523:36
22  Autobusové nádraží --------------------------------------------------------------------------------------
  od12:4513:1513:4513:4513:4514:1514:1514:4515:1515:1515:4516:1516:4517:1517:4518:1518:4518:4519:1519:4520:1520:4521:1521:2021:4522:1922:4523:36
21  Kamenná |12:4713:1713:4713:4713:4714:1714:1714:4715:1715:1715:4716:1716:4717:1717:4718:1718:4718:4719:1719:4720:1720:4721:1721:2221:4722:2122:4623:37
20  Obchodní akademie |12:4813:1813:4813:4813:4814:1814:1814:4815:1815:1815:4816:1816:4817:1817:4818:1818:4818:4819:1819:4820:1820:4821:1821:2321:4822:2222:4723:38
19  Horní náměstí |12:4913:1913:4913:4913:4914:1914:1914:4915:1915:1915:4916:1916:4917:1917:4918:1918:4918:4919:1919:4920:1920:4921:1921:2421:4922:2322:4823:39
18  Jablonex |12:5113:2113:5113:5113:5114:2114:2114:5115:2115:2115:5116:2116:5117:2117:5118:2118:5118:5119:2119:5120:2120:5121:2121:2621:5122:2522:5023:40
17  Mšeno,kaplička |12:5213:2213:5213:5213:5214:2214:2214:5215:2215:2215:5216:2216:5217:2217:5218:2218:5218:5219:2219:5220:2220:5221:2221:2721:5222:2622:5123:41
16  Mšeno,škola |12:5413:2413:5413:5413:5414:2414:2414:5415:2415:2415:5416:2416:5417:2417:5418:2418:5418:5419:2419:5420:2420:5421:2421:2921:5422:2822:5323:42
15  Mšeno,U Jelena |12:5613:2613:5613:5613:5614:2614:2614:5615:2615:2615:5616:2616:5617:2617:5618:2618:5618:5619:2619:5620:2620:5621:2621:3121:5622:3022:5423:43
14  Ostrý Roh |12:5713:2713:5713:5713:5714:2714:2714:5715:2715:27 15:5716:2716:5717:2717:5718:2718:5718:5719:2719:5720:2720:5721:2721:3221:5722:3122:5523:44
13  Sídliště Janovská |12:5813:2813:5813:5813:5814:2814:2814:5815:2815:2815:5816:2816:5817:2817:5818:2818:5818:5819:2819:5820:2820:5821:2821:33......22:56...
12  Janovská,Silka |12:5913:2913:5913:5913:5914:2914:2914:5915:2915:2915:5916:2916:5917:2917:5918:2918:5918:5919:2919:5920:2920:5921:2921:34......22:57...
11  Loučná |...13:3114:01...14:0114:3114:3115:0115:3115:3116:0116:3117:0117:3118:0118:3119:01...19:3120:0120:31...21:3121:36......22:59...
10  Hraničná |...13:3214:02...14:0214:3214:3215:0215:3215:3216:0216:3217:0217:3218:0218:3219:02...19:3220:0220:32...21:3221:37......23:00...
9  Janov,Modrý Dunaj |...13:3314:03...14:0314:3314:3315:0315:3315:3316:0316:3317:0317:3318:0318:3319:03...19:3320:0320:33...21:3321:38......23:01...
8  Janov,transformátor |...13:3414:04...14:0414:3414:3415:0415:3415:3416:0416:3417:0417:3418:0418:3419:04...19:3420:0420:34...21:3421:39......23:02...
7  Janov,hotel Praha |...13:3514:05...14:0514:3514:3515:0515:3515:3516:0516:3517:0517:3518:0518:3519:05...19:3520:0520:35...21:3521:40......23:03...
6  Janov,pošta |...13:3614:06...14:0614:3614:3615:0615:3615:3616:0616:3617:0617:3618:0618:3619:06...19:3620:0620:36...21:3621:41......23:04...
5  Janov,samoobsluha |...13:3714:07...14:0714:3714:3715:0715:3715:3716:0716:3717:0717:3718:0718:3719:07...19:3720:0720:37...21:3721:42......23:05...
4  Bedřichov,úpravna vody |...13:4014:10.........14:4015:10...15:4016:10...17:10...18:10............20:10..................23:08...
3  Bedřichov,u bowlingu |...13:4214:12.........14:4215:12...15:4216:12...17:12...18:12............20:12..................23:10...
2  Bedřichov,u obecního úřadu v...13:4414:14.........14:4415:14...15:4416:14...17:14...18:14............20:14..................23:12...
1  Bedřichov,centrální parkoviště ...13:4614:16.........14:4615:16...15:4616:16...17:16...18:16............20:16..................23:13...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
24 nejede 24.12.2019
26 nejede 24.12.2019,31.12.2019
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
61 nejede od 25.12. do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1. do 5.1.2020, od 11.1. do 12.1.2020, od 18.1. do 19.1.2020, od 25.1. do 26.1.2020, od 1.2. do 2.2.2020, od 8.2. do 9.2.2020, od 15.2. do 16.2.2020, od 22.2. do 23.2.2020, od 29.2. do 1.3.2020, od 7.3. do 8.3.2020, od 14.3. do 15.3.2020
62 jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
p v pracovní dny ze zastávky Ostrý Roh pokračuje jako linka č.112 do zast. Kunratice,Mšenská
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2020 isybus