linka 535104
tisk v PDF

535104 Lukášov,Koruna - Rýnovice - Autobusové nádraží - Jablonecké Paseky - Lučany - Maxov,kostel
Platí od 23.09.2019 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 135710191031110513107151710919211112311325115272911731331193537121
                                 
                                 
                6+  6+   6+  6+  6+  6+
      XB XB XB XB XBXBB XBB  XBB XBB  XBB XBB
1  Lukášov,Koruna od.........4:59...5:29...5:59...6:29...6:597:297:31...8:298:31......9:299:31...10:2910:31...11:2911:31...12:2912:31
2  Lukášov,Cihelná |.........5:00...5:306+6:00...6:30...7:007:307:32...8:308:32......9:309:32...10:3010:32...11:3011:32...12:3012:32
3  Rýnovice,křiž. |.........5:01...5:31B 6:01...6:316+7:017:317:33...8:318:33......9:319:33...10:3110:33...11:3111:33...12:3112:33
4  Rýnovice,samoobsluha |.........<...<25<...<B<<<XB<<XB...<<XB<<XB<<XB<<
5  Rýnovice,prům.zóna |.........<...<5:35<...<6:35<<<8:01<<9:01...<<10:01<<11:01<<12:01<<
6  Rýnovice,u výtopny |.........<...<<<...<<<<<<<<<...<<<<<<<<<<<
7  Rýnovice,Belgická |.........5:02...5:325:366:02...6:326:367:027:327:348:028:328:349:02...9:329:3410:0210:3210:3411:02 11:3211:3412:0212:3212:34
8  Rýnovice,Nová osada |.........5:03...5:335:376:03...6:336:377:037:337:358:038:338:359:03...9:339:3510:0310:3310:3511:0311:3311:3512:0312:3312:35
9  Na Roli |.........5:04...5:345:386:04...6:346:387:047:347:368:048:348:369:04...9:349:3610:0410:3410:3611:0411:3411:3612:0412:3412:36
10  Nemocnice |.........5:05...5:355:396:05...6:356:397:057:357:378:058:358:379:05...9:359:3710:0510:3510:3711:0511:3511:3712:0512:3512:37
11  Petra Bezruče |.........5:06...5:365:406:06...6:366:407:067:367:388:068:368:389:06...9:369:3810:0610:3610:3811:0611:3611:3812:0612:3612:38
12  Liberecká |.........5:08...5:385:416:08...6:386:417:087:387:398:088:388:399:08...9:389:3910:0810:3810:3911:0811:3811:3912:0812:3812:39
13  Budovatelů |.........<6+<<<...<<<<<<<<<...<<<<<<<<<<<
14  Lázně |.........5:10B 5:405:426:106+6:406:427:107:407:418:108:408:419:106+9:409:4110:1010:4010:4111:1011:4011:4112:1012:4012:41
15  Kamenná |XBXBXB5:11255:425:436:11B6:416:437:117:417:428:118:418:429:11pB9:419:4210:1110:4110:4211:1111:4111:4212:1112:4112:42
16  Autobusové nádraží |4:154:255:045:155:155:455:456:156:156:456:457:157:457:458:158:458:459:159:159:459:4510:1510:4510:4511:1511:4511:4512:1512:4512:45
17  Mlýnská |4:174:275:065:175:165:475:476:176:166:476:477:177:477:478:178:478:479:179:179:479:4710:1710:4710:4711:1711:4711:4712:1712:4712:47
18  Kino Oko |4:184:285:075:185:175:485:486:186:176:486:487:187:487:488:188:488:489:189:189:489:4810:1810:4810:4811:1811:4811:4812:1812:4812:48
19  Mánesova |4:204:305:095:205:185:505:506:206:186:506:507:207:507:508:208:508:509:209:209:509:5010:2010:5010:5011:2011:5011:5012:2012:5012:50
20  Sídliště Šumava |4:224:325:115:225:195:525:526:226:196:526:527:227:527:528:228:528:529:229:229:529:5210:2210:5210:5211:2211:5211:5212:2212:5212:52
21  Březová |4:234:335:135:245:205:545:546:246:206:546:547:247:547:548:248:548:549:249:249:549:5410:2410:5410:5411:2411:5411:5412:2412:5412:54
22  Jablonecké Paseky,ELP |<<<<5:21<<<6:21<<<<<<8:55<<<9:55<<<<<11:55<<<<
23  Jablonecké Paseky |4:244:345:155:26...5:565:566:26...6:566:567:267:567:568:26...8:569:269:26...9:5610:2610:5610:5611:26...11:5612:2612:5612:56
24  Jindřichov,odbočka |4:254:355:165:27...5:575:576:27...6:576:577:277:577:578:27...8:579:279:27...9:5710:2710:5710:5711:27...11:5712:2712:5712:57
25  Lučany,Fatra v4:264:375:185:29...5:595:596:29...6:596:597:297:597:598:29...8:599:299:29...9:5910:2910:5910:5911:29...11:5912:2912:5912:59
  4:274:385:195:30...6:006:006:30...7:007:007:308:008:008:30...9:009:309:30...10:0010:3011:0011:0011:30...12:0012:3013:0013:00
26  Lučany,Blaník --------------------------------------------------------------------------------------------
  od4:274:385:195:30...6:006:006:30...7:007:007:308:008:008:30...9:009:309:30...10:0010:3011:0011:0011:30...12:0012:3013:0013:00
27  Lučany,škola |4:284:395:205:31...6:016:016:31...7:017:017:318:018:018:31...9:019:319:31...10:0110:3111:0111:0111:31...12:0112:3113:0113:01
28  Horní Lučany |...4:41.........6:036:03......7:03...7:33...............9:339:33.........11:0311:03............13:0313:03
29  Horní Lučany,pension |...4:43.........6:056:05......7:05...7:35...............9:359:35.........11:0511:05............13:0513:05
30  Maxov,křižovatka |...4:45.........6:076:07......7:07...7:37...............9:379:37.........11:0711:07............13:0713:07
31  Maxov,Karlov v...4:47.........6:096:09......7:09...7:39...............9:399:39.........11:0911:09............13:0913:09
32  Maxov,kostel ...4:48.........6:106:10......7:10...7:40...............9:409:40.........11:1011:10............13:1013:10
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
p spoj je pokračováním linky č.114 z H.Proseče
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 3941123434512547491275153129555713159611336365671356913771731397514177
                                 
              6+  6+  6+   6+ 6+  6+ 6+ 
     6+  6+  6+  B   B  XBB  XBXBB  B  XBB  B XB
    XBB XBBXBXBBXBXB24 XB24 3124 727324 24 3124 2431
1  Lukášov,Koruna od...13:2913:31...14:2914:3114:5915:2915:3115:5916:2916:31...17:2917:31...18:2918:31...19:29 19:2919:31...20:31...20:5921:31...22:3422:31
2  Lukášov,Cihelná |...13:3013:32...14:3014:3215:0015:3015:3216:0016:3016:32...17:3017:32...18:3018:32...19:3019:3019:32...20:32...21:0021:32...22:3522:32
3  Rýnovice,křiž. |...13:3113:33...14:3114:3315:0115:3115:3316:0116:3116:33...17:3117:33...18:3118:33XB19:3119:3119:33XB20:33...21:0121:33XB22:3622:33
4  Rýnovice,samoobsluha |XB<<XB<<<<<<<<XB<<XB<<31<<<31<...<<31<<
5  Rýnovice,prům.zóna |13:01<<14:01<<<<<<<<17:01<<18:01<<19:01<<<20:01<...<<22:08<<
6  Rýnovice,u výtopny |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<
7  Rýnovice,Belgická |13:0213:3213:3414:0214:3214:3415:0215:3215:3416:0216:3216:3417:0217:3217:3418:0218:3218:3419:0219:3219:3219:3420:0220:34...21:0221:3422:0922:3722:34
8  Rýnovice,Nová osada |13:0313:3313:3514:0314:3314:3515:0315:3315:3516:0316:3316:3517:0317:3317:3518:0318:3318:3519:0319:3319:3319:3520:0320:35... 21:0321:3522:1022:3822:35
9  Na Roli |13:0413:3413:3614:0414:3414:3615:0415:3415:3616:0416:3416:3617:0417:3417:3618:0418:3418:3619:0419:3419:3419:3620:0420:36...21:0421:3622:1122:3922:36
10  Nemocnice |13:0513:3513:3714:0514:3514:3715:0515:3515:3716:0516:3516:3717:0517:3517:3718:0518:3518:3719:0519:3519:3519:3720:0520:37...21:0521:3722:1222:4022:37
11  Petra Bezruče |13:0613:3613:3814:0614:3614:3815:0615:3615:3816:0616:3616:3817:0617:3617:3818:0618:3618:3819:0619:3619:3619:3820:0620:38...21:0621:3822:1322:4122:38
12  Liberecká |13:0813:3813:3914:0814:3814:3915:0815:3815:3916:0816:3816:3917:0817:3817:3918:0818:3818:3919:0819:3819:3819:3920:0820:39...21:0821:3922:1422:4222:39
13  Budovatelů |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<
14  Lázně |13:1013:4013:4114:1014:4014:4115:1015:4015:4116:1016:4016:4117:1017:4017:4118:1018:4018:4119:1019:4019:4019:4120:1020:41XB21:1021:4122:1622:4322:41
15  Kamenná |13:1113:4113:4214:1114:4114:4215:1115:4115:4216:1116:4116:4217:1117:4117:4218:1118:4118:4219:1119:4119:41 19:4220:1120:423121:1121:4222:1722:4422:42
16  Autobusové nádraží |13:1513:4513:4514:1514:4514:4515:1515:4515:4516:1516:4516:4517:1517:4517:4518:1518:4518:4519:1519:4519:4519:4520:1520:4520:4521:1521:4522:1922:4522:45
17  Mlýnská |13:1713:4713:4714:1714:4714:4715:1715:4715:4716:1716:4716:4717:1717:4717:4718:1718:4718:4719:1719:4719:4719:4720:1720:4720:4721:1721:47...22:4622:47
18  Kino Oko |13:1813:4813:4814:1814:4814:4815:1815:4815:4816:1816:4816:4817:1817:4817:4818:1818:4818:4819:1819:4819:4819:4820:1820:4820:4821:1821:48...22:4722:48
19  Mánesova |13:2013:5013:5014:2014:5014:5015:2015:5015:5016:2016:5016:5017:2017:5017:5018:2018:5018:5019:2019:5019:5019:5020:2020:5020:5021:2021:50...22:4922:50
20  Sídliště Šumava |13:2213:5213:5214:2214:5214:5215:2215:5215:5216:2216:5216:5217:2217:5217:5218:2218:5218:5219:2219:5219:5219:5220:2220:5220:5221:2221:52...22:5122:52
21  Březová |13:2413:5413:5414:2414:5414:5415:2415:5415:5416:2416:5416:5417:2417:5417:5418:2418:5418:5419:2419:5419:5419:5420:2420:5420:5421:2421:54...22:5322:54
22  Jablonecké Paseky,ELP |<<<<<<<<<<<<<<<<<<19:25<<<20:25<20:55<<...<<
23  Jablonecké Paseky |13:2613:5613:5614:2614:5614:5615:2615:5615:5616:2616:5616:5617:2617:5617:5618:2618:5618:56...19:5619:5619:56...20:56...21:2621:56...22:5522:56
24  Jindřichov,odbočka |13:2713:5713:5714:2714:5714:5715:2715:5715:5716:2716:5716:5717:2717:5717:5718:2718:5718:57...19:5719:5719:57...20:57...21:2721:57...22:5622:57
25  Lučany,Fatra v13:2913:5913:5914:2914:5914:5915:2915:5915:5916:2916:5916:5917:2917:5917:5918:2918:5918:59...19:5919:5919:59...20:59...21:2921:59...22:5822:59
  13:3014:0014:0014:3015:0015:0015:3016:0016:0016:3017:0017:0017:3018:0018:0018:3019:0019:00...20:0020:0020:00...21:00...21:3022:00...22:5923:00
26  Lučany,Blaník --------------------------------------------------------------------------------------------
  od13:3014:0014:0014:3015:0015:0015:3016:0016:0016:3017:0017:0017:3018:0018:0018:3019:0019:00...20:0020:0020:00...21:00...21:3022:00...22:5923:00
27  Lučany,škola |13:3114:0114:0114:3115:0115:0115:3116:0116:0116:3117:0117:0117:3118:0118:0118:3119:0119:01...20:0120:0120:01...21:01...21:3122:01...23:0023:01
28  Horní Lučany |.........14:33...15:0315:33......16:33......17:33...18:0318:33...19:03...20:03..............................
29  Horní Lučany,pension |.........14:35...15:0515:35......16:35......17:35...18:0518:35...19:05...20:05..............................
30  Maxov,křižovatka |.........14:37...15:0715:37......16:37......17:37...18:0718:37...19:07...20:07..............................
31  Maxov,Karlov v.........14:39...15:0915:39......16:39......17:39...18:0918:39...19:09...20:09..............................
32  Maxov,kostel .........14:40...15:1015:40......16:40......17:40...18:1018:40...19:10...20:10..............................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
31 nejede 31.12.2019
72 jede od 2.9. do 31.10.2019, od 1.4. do 31.8.2020
73 jede od 1.11.2019 do 31.3.2020, nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 27641026810410121061410816182011022241122628114303211634361183840
                                 
                                 
            6+        6+     6+     
     XB    XB BXB XB    XBB   XB B   XB 
32  Maxov,kostel od......4:49............6:19...6:497:19...7:49............9:499:49.........11:19...11:49.........13:19...
31  Maxov,Karlov |......4:50............6:20...6:507:20...7:50............9:509:50.........11:20...11:50.........13:20...
30  Maxov,křižovatka |......4:52............6:22...6:527:22...7:52............9:529:52.........11:22...11:52.........13:22...
29  Horní Lučany,pension |......4:54............6:24...6:547:246+7:54......6+...9:549:54......6+11:24...11:54......6+13:24...
28  Horní Lučany |XB...4:56...XBXB...6:26XB6:567:26B7:56XBXBB...9:569:56...XBB11:26XB11:56...XBB13:26XB
27  Lučany,škola v4:29...4:57...5:265:56...6:276:566:577:277:567:578:268:568:56...9:579:57...10:5610:5611:2711:5611:57...12:5612:5613:2713:56
  4:30...4:59...5:295:59...6:296:596:597:297:597:598:298:598:59...9:599:59...10:5910:5911:2911:5911:59...12:5912:5913:2913:59
26  Lučany,Blaník --------------------------------------------------------------------------------------------
  od4:30...4:59...5:295:59...6:296:596:597:297:597:598:298:598:59...9:599:59...10:5910:5911:2911:5911:59...12:5912:5913:2913:59
25  Lučany,Fatra |4:31 ...5:016+5:306:00...6:307:007:007:308:008:008:309:009:00...10:0010:00...11:0011:0011:3012:0012:00...13:0013:0013:3014:00
24  Jindřichov,odbočka |4:33...5:03B 5:326:026+6:327:027:027:328:028:028:329:029:02...10:0210:02...11:0211:0211:3212:0212:02...13:0213:0213:3214:02
23  Jablonecké Paseky |4:35...5:05255:346:04B6:347:047:047:348:048:048:349:049:04XB10:0410:04XB11:0411:0411:3412:0412:04XB13:0413:0413:3414:04
22  Jablonecké Paseky,ELP |4:36...5:065:215:356:056:216:357:057:057:358:058:058:359:059:059:3510:0510:0510:3511:0511:0511:3512:0512:0512:3513:0513:0513:3514:05
21  Březová |<...<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
20  Sídliště Šumava |4:37...5:075:225:366:066:226:367:067:067:368:068:068:369:069:069:3610:0610:0610:3611:0611:0611:3612:0612:0612:3613:0613:0613:3614:06
19  Mánesova |4:39...5:095:235:386:086:236:387:087:087:388:088:088:389:089:089:3810:0810:0810:3811:0811:0811:3812:0812:0812:3813:0813:0813:3814:08
18  Kino Oko |4:41...5:115:245:406:106:246:407:107:107:408:108:108:409:109:109:4010:1010:1010:4011:1011:1011:4012:1012:1012:4013:1013:1013:4014:10
17  Mlýnská |4:42XB5:125:255:416:116:256:417:117:117:418:118:118:419:119:119:4110:1110:1110:4111:1111:1111:4112:1112:1112:4113:1113:1113:4114:11
16  Autobusové nádraží |4:455:075:155:265:456:156:266:457:157:157:458:158:158:459:159:159:4510:1510:1510:4511:1511:1511:4512:1512:1512:4513:1513:1513:4514:15
15  Kamenná |4:475:095:175:275:476:176:276:477:177:177:478:178:178:479:179:179:4710:1710:1710:4711:1711:1711:4712:1712:1712:4713:1713:1713:4714:17
14  Lázně |4:485:105:185:285:486:186:286:487:187:187:488:188:188:489:189:189:4810:1810:1810:4811:1811:1811:4812:1812:1812:4813:1813:1813:4814:18
13  Budovatelů |4:495:115:195:295:496:196:296:497:197:197:498:198:198:499:199:199:4910:1910:1910:4911:1911:1911:4912:1912:1912:4913:1913:1913:4914:19
12  Liberecká |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11  Petra Bezruče |4:505:125:20 5:305:506:206:306:507:207:207:508:208:208:509:209:209:5010:2010:2010:5011:2011:2011:5012:2012:2012:5013:2013:2013:5014:20
10  Nemocnice |4:515:135:215:315:516:216:316:517:217:217:518:218:218:519:219:219:5110:2110:2110:5111:2111:2111:5112:2112:2112:5113:2113:2113:5114:21
9  Na Roli |4:525:145:225:325:526:226:326:527:227:227:528:228:228:529:229:229:5210:2210:2210:5211:2211:2211:5212:2212:2212:5213:2213:2213:5214:22
8  Rýnovice,Nová osada |4:535:155:235:335:536:236:336:537:237:237:538:238:238:539:239:239:5310:2310:2310:5311:2311:2311:5312:2312:2312:5313:2313:2313:5314:23
7  Rýnovice,Belgická |4:54<5:24<5:546:24<6:547:247:24<8:248:24<9:249:24<10:2410:24<11:2411:24<12:2412:24<13:2413:24<14:24
6  Rýnovice,u výtopny |<5:17<5:34<<6:34<<<7:55<<8:55<<9:55<<10:55<<11:55<<12:55<<13:55<
5  Rýnovice,prům.zóna |<5:18<5:35<<6:35<<<7:56<<8:56<<9:56<<10:56<<11:56<<12:56<<13:56<
4  Rýnovice,samoobsluha |<... <...<<...<<<...<<...<<...<<...<<...<<...<<...<
3  Rýnovice,křiž. |4:55...5:25...5:556:25...6:557:257:25...8:258:25...9:259:25...10:2510:25...11:2511:25...12:2512:25...13:2513:25...14:25
2  Lukášov,Cihelná v4:56...5:26...5:566:26...6:567:267:26...8:268:26...9:269:26...10:2610:26...11:2611:26...12:2612:26...13:2613:26...14:26
1  Lukášov,Koruna 4:57...5:27...5:576:27...6:577:277:27...8:278:27...9:279:27...10:2710:27...11:2711:27...12:2712:27...13:2713:27...14:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
25 nejede 25.12.2019,1.1.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem


Zastávky 120421224446481245012652541285658601307862132661346468136707213874140
                                
                  6+  6+          
   6+     6+       XBB   B   XB       
   B  XB XBB  XB  XB 3124  24  72       
32  Maxov,kostel od13:49......14:49...15:4915:49......16:49......17:49...18:4918:49......19:49......20:19.....................
31  Maxov,Karlov |13:50......14:50...15:5015:50......16:50......17:50...18:5018:50......19:50......20:20.....................
30  Maxov,křižovatka |13:52......14:52...15:5215:52...6+16:52...6+17:52...18:5218:52......19:52...6+20:22...6+......6+...6+
29  Horní Lučany,pension |13:54...6+14:54 ...15:5415:54...B 16:54...B 17:54...18:5418:54...XB19:54XBB 20:24...B ...XBB XBB
28  Horní Lučany |13:56XBB14:56XB15:5615:56XB2416:56XB2417:56XB18:5618:56...3119:56732420:26...24...31243124
27  Lučany,škola v13:5714:2614:5614:5715:2615:5715:5716:2616:5616:5717:2617:5617:5718:2618:5718:57...19:2619:5720:2620:2620:27...21:01...21:4122:0323:0123:02
  13:5914:2914:5914:5915:2915:5915:5916:2916:5916:5917:2917:5917:5918:2918:5818:59...19:2919:5920:2920:2920:29...21:02...21:4422:0623:0323:03
26  Lučany,Blaník -----------------------------------------------------------------------------------------
  od13:5914:2914:5914:5915:2915:5915:5916:2916:5916:5917:2917:5917:5918:2918:5918:59...19:2919:5920:2920:2920:29...21:02...21:4422:0623:0323:03
25  Lučany,Fatra |14:0014:3015:0015:0015:3016:0016:0016:3017:0017:0017:3018:0018:0018:3019:0019:00...19:3020:0020:3020:3020:30...21:03...21:4522:0723:0423:04
24  Jindřichov,odbočka |14:0214:3215:0215:0215:3216:0216:0216:3217:0217:0217:32 18:0218:0218:3219:0219:02...19:3220:0220:3220:3220:32XB21:05...21:4722:0923:0623:06
23  Jablonecké Paseky |14:0414:3415:0415:0415:3416:0416:0416:3417:0417:0417:3418:0418:0418:3419:0419:04...19:3420:0420:3420:3420:343121:07...21:4922:1123:0823:08
22  Jablonecké Paseky,ELP |14:0514:3515:0515:0515:3516:0516:0516:3517:0517:0517:3518:0518:0518:3519:0519:05...19:3520:0520:3520:3520:3521:0521:08...21:5022:1223:0923:09
21  Březová |<<<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<<<...<<<<
20  Sídliště Šumava |14:0614:3615:0615:0615:3616:0616:0616:3617:0617:0617:3618:0618:0618:3619:0619:06...19:3620:0620:3620:3620:3621:0621:09...21:5122:1323:1023:10
19  Mánesova |14:0814:3815:0815:0815:3816:0816:0816:3817:0817:0817:3818:0818:0818:3819:0819:08...19:3820:0820:3820:3820:3821:0821:11...21:5322:1523:1123:11
18  Kino Oko |14:1014:4015:1015:1015:4016:1016:1016:4017:1017:1017:4018:1018:1018:4019:1019:10XB19:4020:1020:4020:4020:4021:1021:12XB21:5522:1623:1223:12
17  Mlýnská |14:1114:4115:1115:1115:4116:1116:1116:4117:1117:1117:4118:1118:1118:4119:1119:113119:4120:1120:4120:4120:4121:1121:133121:5622:1723:1323:13
16  Autobusové nádraží |14:1514:4515:1515:1515:4516:1516:1516:4517:1517:1517:4518:1518:1518:4519:1519:1519:1519:4520:1520:4520:4520:4521:1521:1521:4522:0022:1923:1523:15
15  Kamenná |14:1714:4715:1715:1715:4716:1716:1716:4717:1717:1717:4718:1718:1718:47...19:1719:1719:4720:1720:47...20:47...21:1621:4722:0222:20......
14  Lázně |14:1814:4815:1815:1815:4816:1816:1816:4817:1817:1817:4818:1818:1818:48...19:1819:1819:4820:1820:48...20:48...21:1721:4822:0322:21......
13  Budovatelů |14:1914:4915:1915:1915:4916:1916:1916:4917:1917:1917:4918:1918:1918:49...19:1919:1919:4920:1920:49...20:49...21:1821:4922:0422:22......
12  Liberecká |<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<...<...<<<<......
11  Petra Bezruče |14:2014:5015:2015:2015:5016:2016:2016:5017:2017:2017:5018:2018:2018:50...19:2019:2019:5020:2020:50...20:50...21:1921:5022:0522:23......
10  Nemocnice |14:2114:5115:2115:2115:5116:2116:2116:5117:2117:2117:5118:2118:2118:51...19:2119:2119:5120:2120:51...20:51...21:2021:51 22:0622:24......
9  Na Roli |14:2214:5215:2215:2215:5216:2216:2216:5217:2217:2217:5218:2218:2218:52...19:2219:2219:5220:2220:52...20:52...21:2121:5222:0722:25......
8  Rýnovice,Nová osada |14:2314:5315:2315:2315:5316:2316:2316:5317:2317:2317:5318:2318:2318:53...19:2319:2319:5320:2320:53...20:53...21:2221:5322:0822:26......
7  Rýnovice,Belgická |14:2414:5415:2415:2415:5416:2416:24<17:2417:24<18:2418:24<...19:2419:24<20:2420:54...20:54...21:23<22:0922:27......
6  Rýnovice,u výtopny |<<<<<<<16:55<<17:55<<18:55...<<19:55<<...<...<21:55<<......
5  Rýnovice,prům.zóna |<<<<<<<16:56<<17:56<<18:56...<<19:56<<...<...<21:56<<......
4  Rýnovice,samoobsluha |<<<<<<<...<<...<<......<<...<<...<...<...<<......
3  Rýnovice,křiž. |14:2514:5515:2515:2515:5516:2516:25...17:2517:25...18:2518:25......19:2519:25...20:2520:55...20:55...21:24...22:1022:28......
2  Lukášov,Cihelná v14:2614:5615:2615:2615:5616:2616:26...17:2617:26...18:2618:26......19:2619:26...20:2620:56...20:56...21:25...22:1122:29......
1  Lukášov,Koruna 14:2714:5715:2715:2715:5716:2716:27...17:2717:27...18:2718:27......19:2719:27...20:2720:57...20:57...21:26...22:1222:30......
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2019
31 nejede 31.12.2019
72 jede od 2.9. do 31.10.2019, od 1.4. do 31.8.2020
73 jede od 1.11.2019 do 31.3.2020, nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus