linka 535126
tisk v PDF

535126 Janov n.Nisou,samoobsluha - Velký Semerink - Hrabětice,kaplička
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
1357911151317 Zastávky 24681012141618
                      
  6+   6+        6+    6+ 
XBXBB XBXBXBB XBXB    XBXBB XBXBXBXBB XB
403172313131723131    403172313131317231
5:406:408:4013:1014:4015:1016:4016:4017:401od  Janov,samoobsluha pr6:177:179:1713:4715:0915:4717:1717:1718:17
<<8:42<<<16:42<< 2|  Bedřichov,úpravna vody |<<9:14<<<<17:14<
<<8:46<<<16:46<<3|  Hrabětice,mačkárna |<<9:11<<<<17:11<
5:416:41<13:1114:4115:11<16:4117:41 4|  Janov,pošta |6:157:15<13:4515:0715:4517:15<18:15
5:426:42<13:1214:4215:12<16:4217:425|  Janov,sokolovna |6:147:14<13:4415:0615:4417:14<18:14
5:446:44<13:1414:4415:14<16:4417:44 6|  Velký Semerink,rozcestí |6:137:13<13:4315:0515:4317:13<18:13
5:466:46<13:1614:4615:16<16:4617:467|  Velký Semerink,brusírna |6:117:11<13:4115:0315:4117:11<18:11
5:496:49<13:1914:4915:19<16:4917:49 8|  Velký Semerink,potraviny |6:097:09<13:3915:0115:3917:09<18:09
5:526:52<13:2214:5215:22<16:5217:529|  Velký Semerink,pod Vyhlídkou |6:067:06<13:3614:5815:3617:06<18:06
5:546:54<13:2414:5415:24<16:5417:5410v  Hrabětice,Arnika |6:047:04<13:3414:5615:3417:04<18:04
5:556:558:5013:2514:5515:2516:5016:5517:5511  Hrabětice,kaplička od6:037:039:0813:3314:5515:3317:0317:0818:03
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2019
40 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 29.10. do 30.10.2020
72 jede od 1.4. do 31.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus