linka 535131
tisk v PDF

535131 Hlavní nádraží - Novoveská - Nádraží Jablonecké Paseky - Mšeno,Arbesova - Pražská
Platí od 02.09.2019 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 5
    
    
1  Hlavní nádraží od...
2  U Balvanu,gymnázium |...
3  Pražská |XB
4  Kamenná |40
5  Autobusové nádraží |7:24
6  ZŠ 5.května |7:26
7  Jarní |7:27
8  Novoveská |7:28
9  nám.B.Němcové |7:29
10  Pod sídlištěm |7:30
11  Spojovací |7:31
12  Jablonecké Paseky |7:33
13  Jabl.Paseky,žel.zast. |7:34
14  Pasecké náměstí |7:35
15  Jeronýmova |7:36
16  Březová |7:37
17  Bižuterie |7:38
18  U Přehrady |7:39
19  Jablonex |7:40
20  Mšeno,kaplička |7:41
21  Obchodní centrum |7:43
22  Arbesova,základní škola |7:45
23  Arbesova,mateřská škola |7:46
24  Arbesova,základní škola |7:47
25  Mšeno,škola |7:49
26  Mšeno,kaplička |7:50
27  Jablonex |7:52
28  Obchodní akademie |7:53
29  Mírové nám. (kino Radnice) |7:54
30  Divadlo |7:55
31  Liberecká |7:56
32  Lázně v7:57
33  Pražská 7:59
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 29.10. do 30.10.2019, od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus