linka 535133
tisk v PDF

535133 Horní Proseč - Rýnovice - Mšeno,Arbesova - Mírové náměstí - Liberecká - Lázně - Žižkův vrch
Platí od 02.09.2019 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 1
    
   XB
   40
1  Horní Proseč od7:10
2  V Pastvinách |7:11
3  Zlatá ulička |7:12
4  U překladiště |7:13
5  U Tenisu |7:16
6  Široká |7:17
7  Jízdárna |7:18
8  Rýnovice,Nová osada |7:20
9  Rýnovice,Belgická |7:21
10  Rýnovice,Raymond |7:22
11  Rýnovice,samoobsluha |7:23
12  Ostrý Roh |7:24
13  Mšeno,U Jelena |7:25
14  Obchodní centrum |7:27
15  Arbesova,základní škola |7:28
16  Arbesova,mateřská škola |7:29
17  Arbesova,základní škola |7:30
18  Mšeno,škola |7:33
19  Mšeno,kaplička |7:34
20  Jablonex |7:35
21  Obchodní akademie |7:36
22  Mírové nám. (kino Radnice) |7:37
23  Divadlo |7:38
24  Liberecká |7:40
25  Lázně |7:42
26  Pražská |7:43
27  U Balvanu,gymnázium v7:44
28  Žižkův vrch 7:47
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 29.10. do 30.10.2019, od 23.12.2019 do 3.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.3.2020,9.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus