linka 535133
tisk v PDF

535133 Horní Proseč - Rýnovice - Mšeno,Arbesova - Mírové náměstí - Liberecká - Lázně - Žižkův vrch
Platí od 01.09.2020 do 31.10.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 1
    
   XB
   40
1  Horní Proseč od7:10
2  V Pastvinách |7:11
3  Zlatá ulička |7:12
4  U překladiště |7:13
5  U Tenisu |7:16
6  Široká |7:17
7  Jízdárna |7:18
8  Rýnovice,Nová osada |7:20
9  Pomněnková |7:23
10  Ostrý Roh |7:24
11  Mšeno,U Jelena |7:25
12  Obchodní centrum |7:27
13  Arbesova,základní škola |7:28
14  Arbesova,mateřská škola |7:29
15  Arbesova,základní škola |7:30
16  Mšeno,škola |7:33
17  Mšeno,kaplička |7:34
18  Jablonex |7:35
19  ul.28.října |7:37
20  Obchodní akademie |7:38
21  Autobusové nádraží |7:41
22  Pražská |7:43
23  U Balvanu,gymnázium v7:44
24  Žižkův vrch 7:47
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 29.10. do 30.10.2020, od 23.12.2020 do 3.1.2021,29.1.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2020 isybus