linka 535190
tisk v PDF

535190 NOČNÍ OKRUŽNÍ LINKA - Autobusové nádraží - Kokonín - Liberecká - Rýnovice - Mšeno - Pražská
Platí od 01.05.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 1
    
   67
   pB
1  Autobusové nádraží od1:26
2  Kamenná |1:27
3  Pražská |1:28
4  U Balvanu,gymnázium |1:29
5  Turnovská |1:30
6  Revoluční |1:31
7  Pod pivovarem |1:32
8  Vrkoslavice,Dělnický dům |1:33
9  Horní Kokonín |1:34
10  Kokonín,pošta |1:35
11  Krkonošská |1:37
12  Malé Vrkoslavice,has.zbroj. |1:39
13  Malé Vrkoslavice |1:40
14  Masná |1:41
15  Skřivánčí |1:42
16  Ještědská |1:43
17  Vodní |1:44
18  Liberecká |1:46
19  Lázně |1:48
20  Autobusové nádraží |1:50
21  Kamenná |1:51
22  Mírové nám. (kino Radnice) |1:52
23  Divadlo |1:53
24  Petra Bezruče |1:54
25  Nemocnice |1:55
26  Na Roli |1:56
27  Rýnovice,Nová osada |1:57
28  Rýnovice,Belgická |1:58
29  Rýnovice,samoobsluha |1:59
30  Ostrý Roh |2:00
31  Mšeno,U Jelena |2:01
32  Mšeno,škola |2:02
33  Mšeno,kaplička |2:03
34  U Přehrady |2:04
35  Plavecký bazén |2:05
36  Mánesova |2:06
37  Sídliště Šumava |2:07
38  Jablonecké Paseky |2:09
39  Spojovací |2:10
40  Pod sídlištěm |2:11
41  nám.B.Němcové |2:12
42  Novoveská |2:13
43  Jarní |2:14
44  Podhorská Vikýř |2:15
45  Podhorská |2:16
46  Autobusové nádraží v2:17
47  Pražská 2:18
6 jede v sobotu
7 jede v neděli
p v zast. Liberecká: navazuje na tramvaj č.11 z Liberce (Fugnerova odj. 1:20); možnost přestupu na tramvaj č.11 směr Liberec (zast. Liberecká odj. 1:51)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2019 isybus