linka 535190
tisk v PDF

535190 NOČNÍ OKRUŽNÍ LINKA - Autobusové nádraží - Kokonín - Liberecká - Rýnovice - Mšeno - Pražská
Platí od 01.06.2020 do 30.06.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine MHD Jablonecko s.r.o., provozovna MHD Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368503, 481368701
Zastávky 1
    
   67
   pB
   10
1  Autobusové nádraží od1:26
2  Kamenná |1:27
3  Pražská |1:28
4  U Balvanu,gymnázium |1:29
5  Turnovská |1:30
6  Revoluční |1:31
7  Pod pivovarem |1:32
8  Vrkoslavice,Dělnický dům |1:33
9  Horní Kokonín |1:34
10  Kokonín,pošta |1:35
11  Krkonošská |1:37
12  Malé Vrkoslavice,has.zbroj. |1:39
13  Malé Vrkoslavice |1:40
14  Masná |1:41
15  Skřivánčí |1:42
16  Ještědská |1:43
17  Vodní |1:44
18  Liberecká |1:46
19  ul.28.října |1:47
20  Obchodní akademie |1:48
21  Autobusové nádraží |1:50
22  Kamenná |1:51
23  Mírové nám. (kino Radnice) |1:52
24  Divadlo |1:53
25  Petra Bezruče |1:54
26  Nemocnice |1:55
27  Na Roli |1:56
28  Rýnovice,Nová osada |1:57
29  Rýnovice,Belgická |1:58
30  Rýnovice,samoobsluha |1:59
31  Ostrý Roh |2:00
32  Mšeno,U Jelena |2:01
33  Mšeno,škola  |2:02
34  Mšeno,kaplička |2:03
35  U Přehrady |2:04
36  Plavecký bazén |2:05
37  Mánesova |2:06
38  Sídliště Šumava |2:07
39  Jablonecké Paseky |2:09
40  Spojovací |2:10
41  Pod sídlištěm |2:11
42  nám.B.Němcové |2:12
43  Novoveská |2:13
44  Jarní |2:14
45  Podhorská Vikýř |2:15
46  Podhorská |2:16
47  Autobusové nádraží v2:17
48  Pražská 2:18
6 jede v sobotu
7 jede v neděli
10 nejede od 18.3. do 30.6.2020
p v zast. Liberecká: navazuje na tramvaj č.11 z Liberce (Fugnerova odj. 1:20); možnost přestupu na tramvaj č.11 směr Liberec (zast. Liberecká odj. 1:51)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem

(C) 2020 isybus