linka 552627
tisk v PDF

552627 Litoměřice - Liběšice,Dolní Nezly
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Litoměřice, Českolipská 12 Litoměřice, tel.481368492, fax 481368299
101151105153155157159KmKmKm Zastávky 102104106152154156
                    
 XB XBXBXBXB          XBXBXB
XB52XB52525252       XBXBXB525252
6:207:1010:5812:2013:2813:4814:380001od  Litoměřice,,aut.nádr. pr5:077:0711:4513:1614:2515:28
6:22<11:0012:22<13:5014:4000< 2|  Litoměřice,,u stadionu |5:057:0511:43<14:23<
6:24<11:0212:24<( 13:5214:4211<3|  Litoměřice,,Na mýtě |5:037:0311:41<14:21<
6:26<11:0412:26<( 13:5414:4433< 4|  Trnovany |5:017:0111:39<14:19 <
6:28<<12:28<...<5<<5|  Ploskovice,,rozc.1.5 |<<11:37<14:17<
6:29<<12:29<...<6<< 6|  Býčkovice,,rozc. |<<11:36<14:16<
6:30<<12:30<...<8<<7|  Liběšice,Dolní Řepčice |<<11:35<14:15<
<7:12<<13:30...<<<1 8|  Litoměřice,,žel.st.nákl.nádr. |<<<13:14<15:26
<7:14<<13:32...<<<29|  Litoměřice,,Na vinici |<<<13:12<15:24
<7:16<<13:34...<<<410|  Křešice,Třeboutice |<<<13:10<15:22
<7:18<<13:36...<<<511|  Křešice |<<<13:08<15:20
<7:20<<13:38...<<<612|  Křešice,Zahořany |<<<13:06<15:18
<7:23<<13:41...<<<813|  Býčkovice,Velký Újezd |<<<13:03<15:15
<7:24<<13:42...<<<914|  Býčkovice,,rozc. |<<<13:02<15:14
<7:26<<13:44...<<<1015|  Býčkovice |<<< 13:00<15:12
<7:2811:06<13:46...14:46<61116|  Ploskovice |4:586:58<12:58<15:10
<...11:08<13:48...14:48<71217|  Ploskovice,Těchobuzice |4:566:56<12:56<15:08
<...11:09<13:49...14:49<81318|  Ploskovice,Starý Mlýnec,rozc. |4:556:55<12:55<15:07
<...11:12<13:52...14:52<91419|  Ploskovice,Vinné |4:526:52<12:52<15:04
<...11:15<13:55...14:55<111620|  Třebušín |4:496:49<12:49<15:01
<...( 11:17<( 13:57...( 14:57<131821|  Třebušín,Řepčice |4:476:47<12:47<...
<...11:19<13:59......<152022|  Třebušín |...6:45<12:45<...
<...11:23<14:03......<182323|  Třebušín,Dolní Týnec |...6:41<12:41<...
<...11:26<14:06......<202524|  Třebušín,Kotelice |...6:38<12:38<...
<...11:30<14:10......<222725v  Liběšice,Soběnice,Horní Nezly |...6:35<12:35<...
6:32...11:3212:3214:12......10222726  Liběšice,Dolní Nezly od...6:3311:3312:3314:13...
X jede v pracovních dnech
52 nejede od 30.6. do 2.9.2018, od 29.10. do 30.10.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Výstup nahlašte řidiči na spoji.Pro nástup je nutné zavolat min.30 min.před odjezdem spoje na tel.číslo 481368777,nebo 727805273,e-mail:autobusy_na_zavolani_duk@busline.cz
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus