linka 552663
tisk v PDF
<>
2

552663 Lovosice - Velemín,Milešov - Velemín,Dobkovičky - Žalany
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř.Louny, Hrnčířská 2391, Louny, tel.481368716
KmKmKmKmKmKmKmKmKmZastávky 101103141105107109111113115117119121123125127129131133
                              
            XB         XB       
            K         K      XB
0    0 0 1  Lovosice,,záv.1 od6:08XBXBXBXBXBXBXBXBXB14:25XBXBXBXBXBXB22:08
           6:11K52KKKKKKK14:28KKKKKK22:11
200002020 2  Lovosice,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
           od6:126:326:508:029:0210:0212:0212:2913:0214:0214:3215:0216:0216:3217:0218:3220:0222:12
20000202<3  Lovosice,,kostel |6:146:34<8:049:0410:0412:0412:3113:0414:0414:3415:0416:0416:3417:0418:3420:0422:14
<<<<<<<<< 4  Lovosice,,DELI |<<<<<<<<<<<<<<<<<<
31111313<5  Lovosice,,ÚNZ |6:166:36<8:069:0610:0612:0612:3313:0614:0614:3615:0616:0616:3617:0618:3620:0622:16
4<<<25<5< 6  Lovosice,,Průmyslová |6:17<<<<<<<<14:0714:37<<<<<<22:17
53333636<7  Vchynice,,rozc. |6:196:39<8:099:0910:0912:0912:3613:0914:0914:3915:0916:0916:3917:0918:3920:0922:19
5<333636< 8  Vchynice,,škola |6:20<<8:109:1010:1012:1012:3713:1014:1014:4015:1016:1016:4017:1018:4020:1022:20
6<444747<9  Vchynice |6:22<<8:129:1210:1212:1212:3913:1214:1214:4215:1216:1216:4217:1218:4220:1222:22
7<<5<858<10  Velemín,Bílinka,rozc.0.5 |6:24<<<9:14<<12:41<<14:44<<16:44<18:44<( 22:24
8<<6<969<11  Velemín,Režný Újezd |6:25<<<9:15<<12:42<<14:45<<16:45<18:45<( 22:25
9<<7<10710<12  Velemín,Boreč |6:27<<<9:17<<12:44<<14:47<<16:47<18:47<( 22:27
11<<9<12912<13  Třebenice,Sutom |6:31<<<9:21<<12:48<<14:51<<16:51<18:51<( 22:31
14<<12<151215<14  Velemín,Březno | 6:35<<<9:25<<12:52<<14:55<<16:55<18:55<( 22:35
<65<5<<<<15  Velemín,Bílinka |<6:42<8:15<10:1512:15<13:1514:15<15:1516:15<17:15<20:15<
<8<<<<<<<16  Velemín,Opárno |<6:46<<<<<<<<<<<<<<<<
15118138161316917  Velemín v6:376:506:598:179:2710:1712:1712:5413:1714:1714:5715:1716:1716:5717:1718:5720:1722:37
           6:396:527:018:199:2910:1912:1912:5613:1914:1914:5915:1916:1916:5917:1918:5920:1922:38
161291491714171018  Velemín,,škola --------------------------------------------------------
           od6:406:53...8:209:3010:2012:2012:5713:2014:2015:0015:2016:2017:0017:2019:0020:2022:38
<13<15<18<18 19  Velemín,Bílý Újezd |<6:55...<9:32<<12:59<<15:02<<17:02<<<( 22:39
<14<16<19<19 20  Velemín,Hrušovka,rozc. |<6:57...<9:34<<13:01<<15:04<<17:04<<<( 22:40
<14<16<19<19 21  Chotiměř,,školka |<6:58...<9:35<<13:02<<15:05<<17:05<<<( 22:41
<15<17<20<< 22  Chotiměř |<6:59...<9:36<<13:03<<15:06<<17:06<<<<
<16<18<21<< 23  Velemín,Dobkovičky |<7:01...<9:38<<13:05<<15:08<<17:08<<<<
17 10 10 1522 24  Velemín,,Milešovská |6:42......8:22...10:2212:22...13:2214:22...15:2216:22...17:2219:0220:22( 22:42
19 12 12 1724 25  Velemín,Milešov,Mlýnce rozc.0.5 |6:44......8:24...10:2412:24...13:2414:24...15:2416:24...17:2419:0420:24( 22:44
20 13 13 1825 26  Velemín,Milešov |6:46......8:26...10:2612:26...13:2614:26...15:2616:26...17:2619:0620:26( 22:46
         27  Bořislav v......................................................
         28  Žalany ......................................................
X jede v pracovních dnech
52 nejede od 30.6. do 2.9.2018, od 29.10. do 30.10.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 10.6. do 28.10.2018, nejvýše 6 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus