linka 557540
tisk v PDF

557540 Městská autobusová doprava Litoměřice LINKA D
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : TD BUS a.s., stř.Litoměřice, Českolipská 12 Litoměřice, tel.481368492, fax 481368299
Zastávky 135791113151719212325272931333537394143101103
                           
                          6+
                      XBXBXB6BB
   XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB3131316524
1  Litoměřice,,aut.nádr. od4:054:455:155:456:106:407:308:159:4511:0012:4013:2514:0014:5015:2015:4016:3016:4517:4518:4519:1520:15 8:1516:00
2  Litoměřice,,u stadionu |<<<5:47<6:427:32<<<<<14:02<15:22<16:32<<<<<<<
3  Litoměřice,,výstaviště |<<<5:49<6:447:34<<<<<14:04<15:24<16:34<<<<<<<
4  Litoměřice,,Timo |<<<5:51<6:467:36<<<<<14:06<15:26<16:36<<<<<<<
5  Litoměřice,,výstaviště |<<<5:53<6:487:38<<<<<14:08<15:28<16:38<<<<<<<
6  Litoměřice,,u stadionu |<<<5:55<6:507:40<<<<<14:10<15:30<16:40<<<<<<<
7  Litoměřice,,6.ZŠ |<<<5:57<6:527:42<<<<<14:12<15:32<16:42<<<<<<<
8  Litoměřice,,Daliborova |4:074:475:17<6:12<<8:179:4711:0212:4213:27<14:52<15:42<16:4717:4718:4719:1720:178:1716:02
9  Litoměřice,,katastrální úřad |4:084:485:185:586:136:537:438:189:4811:0312:4313:2814:1314:5315:3315:4316:4316:4817:4818:4819:1820:188:1816:03
10  Litoměřice,,nem.hl.vstup |4:094:495:195:596:146:547:448:199:4911:0412:4413:2914:1414:5415:3415:4416:4416:4917:4918:4919:1920:198:1916:04
11  Litoměřice,,Dalimilova |4:114:515:216:016:166:567:468:219:5111:0612:4613:3114:1614:5615:3615:4616:4616:5117:5118:5119:2120:218:2116:06
12  Litoměřice,,Nezvalova |4:134:535:236:036:186:587:488:239:5311:0812:4813:3314:1814:5815:3815:4816:4816:5317:5318:5319:2320:238:2316:08
13  Litoměřice,Pokratice,Březinova cesta |4:154:555:256:056:207:007:508:259:5511:1012:5013:3514:2015:0015:4015:5016:5016:5517:5518:5519:2520:258:2516:10
14  Litoměřice,Pokratice,kaplička |4:174:575:276:076:227:027:528:279:5711:1212:5213:3714:2215:0215:4215:5216:5216:5717:5718:5719:2720:278:2716:12
15  Litoměřice,Pokratice,Léčebný dům |<<<<<<<<10:0111:16<<<<<<<<<<<<<<
16  Litoměřice,,Pokratická |4:194:595:296:096:247:047:548:2910:0411:1912:5413:3914:2415:0415:4415:5416:5416:5917:5918:5919:2920:298:2916:14
17  Litoměřice,,Plešivecká přejezd |4:205:005:306:106:257:05<<10:05<<<14:2515:05<<<<18:0019:0019:3020:30<<
18  Litoměřice,,Štursova |<<<<<<7:568:31<11:2112:5613:41<<15:4615:5616:5617:01<<<<8:3116:16
19  Litoměřice,,28.října |<<<<<<7:598:34<11:2412:5913:44<<15:4915:5916:5917:04<<<<8:3416:19
20  Litoměřice,,Plešivecká |4:215:015:316:116:267:068:018:3610:0611:2613:0113:4614:2615:0615:5116:0117:0117:0618:0119:0119:3120:318:3616:21
21  Litoměřice,,předměstí |4:235:035:336:136:287:088:038:3810:0811:2813:0313:4814:2815:0815:5316:0317:0317:0818:0319:0319:3320:338:3816:23
22  Litoměřice,,Kamýcká |4:255:055:356:156:307:108:058:4010:1011:3013:0513:5014:3015:1015:5516:0517:0517:1018:0519:0519:3520:358:4016:25
23  Litoměřice,,Stránského |4:275:075:376:176:327:128:078:4210:1211:3213:0713:5214:3215:1215:5716:0717:0717:1218:0719:0719:3720:378:4216:27
24  Litoměřice,,Michalovická |4:295:095:396:196:347:148:098:4410:1411:3413:0913:5414:3415:1415:5916:0917:0917:1418:0919:0919:3920:398:4416:29
25  Litoměřice,,Vojtěšské nám. |4:315:115:416:216:367:168:118:4610:1611:3613:1113:5614:3615:1616:0116:1117:1117:1618:1119:1119:4120:418:4616:31
26  Litoměřice,,u pošty v4:335:135:436:236:387:188:138:4810:1811:3813:1313:5814:3815:1816:0316:1317:1317:1818:1319:1319:4320:438:4816:33
27  Litoměřice,,aut.nádr. 4:355:155:456:256:407:208:158:5010:2011:4013:1514:0014:4015:2016:0516:1517:1517:2018:1519:1519:4520:458:5016:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2018
31 nejede 31.12.2018
65 nejede 6.7.2019,28.9.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Jízdné je na lince od 01.05.2018 pro všechny cestující zdarma !!! Cestující jsou však povinni nastupovat předními dveřmi a odebírat si od řidiče jízdenky s nulovou hodnotou
Na lince platí tarif vyhlášený městem Litoměřice a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s.. Informace o přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince, nebo na www.busline.cz

(C) 2018 isybus