linka 562726
tisk v PDF

562726 Postoloprty - Lišany - Postoloprty
Platí od 10.12.2017 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Žatec, Obránců míru 315 Žatec, tel.481368494
101103105Km Zastávky 102
         
 XB       
XB54XB     XB
12:0514:0516:0501od  Postoloprty pr7:41
12:0714:0716:070 2|  Postoloprty,,nákup.stř. |7:39
12:0814:0816:0813|  Postoloprty,,žel.st. |7:38
12:0914:0916:091 4|  Postoloprty,,sídliště |7:37
12:1314:1316:1345|  Postoloprty,Levonice |7:33
12:1614:1616:166 6|  Lišany,,záv. |7:30
12:1814:1816:1877|  Lišany |7:28
12:1914:1916:197 8|  Lišany,,ObÚ |7:26
12:2214:2216:2299|  Postoloprty,Hradiště |7:22
12:2414:2416:241010|  Postoloprty,Strkovice |7:20
12:2714:2716:271211|  Postoloprty,Mradice,mlýn |7:17
12:2814:2816:281212|  Postoloprty,Mradice |7:16
12:3114:3116:311413|  Postoloprty,Skupice |7:13
12:3414:3416:341614|  Postoloprty,Malnice |7:10
...14:3716:371815|  Postoloprty,Březno,rozc. |...
...14:3916:391916v  Postoloprty,Březno |...
...14:4116:412017  Postoloprty od...
X jede v pracovních dnech
54 nejede od 23.12.2017 do 2.1.2018,2.2.2018, od 5.2. do 11.2.2018, od 29.3. do 30.3.2018, od 30.6. do 2.9.2018, od 29.10. do 30.10.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2017 isybus