linka 562738
tisk v PDF

562738 Žatec - Lišany - Postoloprty
Platí od 20.08.2018 do 24.09.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s, stř. Žatec, Obránců míru 315 Žatec, tel.481368494
101103105KmKmKmKm Zastávky 102104106
              
 XB           XB
XB54XB        XBXB54
9:3013:2515:3000001od  Žatec,,aut.nádr. pr5:017:3915:29
9:3113:2615:3111<1 2|  Žatec,,u plynárny |5:00<15:28
9:3213:2715:3211<13|  Žatec,,žel.st. |4:59<15:27
<<<<<1< 4|  Žatec,,sokolovna |<7:37<
<<<<<3<5|  Žatec,,Havlíčkovo nám. |<7:34<
9:3613:3115:364464 6|  Žatec,,Lounská |4:557:3015:23
9:3813:3315:3855757|  Staňkovice |4:537:2815:21
9:4113:3615:417797 8|  Staňkovice,Tvršice |4:507:2315:18
9:4313:3815:43881089|  Staňkovice,Tvršice,rozc.Rybňany |...7:1915:16
9:4613:4115:469911910|  Staňkovice,Selibice |...7:1615:13
<<<<<<<11|  Postoloprty,Dolejší Hůrky |...<<
9:5913:5415:591919211912|  Lišany |...7:0315:00
10:0113:5616:012020222013|  Lišany,,záv. |...7:0114:58
10:04<16:0422<24<14|  Postoloprty,Levonice |...6:58<
10:0814:0016:082523272315|  Postoloprty,,sídliště |...6:5414:54
10:0914:0116:092523272316|  Postoloprty,,žel.st. |...6:5314:53
10:1014:0216:102523282417v  Postoloprty,,nákup.stř. |...6:5214:52
10:1214:0416:122523282418  Postoloprty od...6:5014:50
X jede v pracovních dnech
54 nejede od 20.8. do 2.9.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus