linka 592451
tisk v PDF
<>
2

592451 Petrovice,Krásný Les - Ústí n.L. - Velké Březno - Homole u P.,Suletice
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Ústí nad Labem, Jateční 426 Ústí nad Labem, tel.481368493
KmKmKmZastávky 101103105109111113115117119121123125127129131201203205207209211215217219
                              
      XB XB    XB  XB       6+ 6+ 6+ 
      K K    K  K       BK BK BK 
  01  Petrovice,Krásný Les,konečná od4:35...6:48............13:58......16:58.....................11:08...15:08...19:08...
  1 2  Petrovice,Krásný Les |4:37...6:50...XBXBXB14:00XBXB17:00XB...............6+11:106+15:106+19:10...
  33  Petrovice,Krásný Les,rozc.Nakléřov |4:39XB6:52XBKKK14:02KK17:02KXB.........6+BK11:12BK15:12BK19:12...
 0< 4  Telnice,,Zadní Telnice |<K<K9:1411:1413:04<15:0416:04<18:04KXB......BK9:14<13:14<17:14<...
0165  Telnice,,rozc.Krásný Les |4:455:456:588:189:1811:1813:0814:0815:0816:0817:0818:0819:1820:38......7:189:1811:1813:1815:1817:1819:18...
127 6  Telnice,,háj. |4:465:466:598:199:1911:1913:0914:0915:0916:0917:0918:0919:1920:39XB6+7:199:1911:1913:1915:1917:1919:196+
1277  Telnice,,Lesní zámeček |4:485:487:018:219:2111:2113:1114:1115:1116:1117:1118:1119:2120:41KBK7:219:2111:2113:2115:2117:2119:21BK
238 8  Telnice,,žel.st. |4:505:507:038:239:2311:2313:1314:1315:1316:1317:1318:1319:2320:4323:175:137:239:2311:2313:2315:2317:2319:2323:17
3499  Telnice,Varvažov |4:515:517:048:249:2411:2413:14 14:1415:1416:1417:1418:1419:2420:4423:185:147:249:2411:2413:2415:2417:2419:2423:18
451010  Telnice,Varvažov,čtyřdomí |4:525:527:058:259:2511:2513:1514:1515:1516:1517:1518:1519:2520:4523:195:157:259:2511:2513:2515:2517:2519:2523:19
451011  Telnice,Varvažov,pomníky |4:545:547:078:279:2711:2713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:2720:4723:205:177:279:2711:2713:2715:2717:2719:2723:20
561112  Chlumec,Žandov,rozc. v4:565:567:098:299:2911:2913:1914:1915:1916:1917:1918:1919:2920:4923:215:197:299:2911:2913:2915:2917:2919:2923:21
     4:585:587:118:319:3111:3113:2114:2115:2116:2117:2118:2119:3120:5123:235:217:319:3111:3113:3115:3117:3119:3123:23
671213  Chlumec --------------------------------------------------------------------------
     od5:026:027:128:329:3211:3213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:3220:5223:235:227:329:3211:3213:3215:3217:3219:3223:23
781314  Chlumec,,žel.přejezd |5:046:047:148:349:3411:3413:2414:2415:24 16:2417:2418:2419:3420:5423:255:247:349:3411:3413:3415:3417:3419:3423:25
891415  Ústí n.L.,Úžín |5:066:067:168:369:3611:3613:2614:2615:2616:2617:2618:2619:3620:5623:275:267:369:3611:3613:3615:3617:3619:3623:27
9101516  Ústí n.L.,,Palivový kombinát |5:076:077:178:379:3711:3713:2714:2715:2716:2717:2718:2719:3720:5723:285:277:379:3711:3713:3715:3717:3719:3723:28
9101517  Ústí n.L.,,Podhoří |||||||||||||||||||||||||
9101518  Ústí n.L.,Všebořice,obchodní centrum |5:086:087:188:389:3811:3813:2814:2815:2816:2817:2818:2819:3820:5823:295:287:389:3811:3813:3815:3817:3819:3823:29
9101519  Ústí n.L.,,Lipová |5:106:107:208:409:4011:4013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:4021:0023:315:307:409:4011:4013:4015:4017:4019:4023:31
10111620  Ústí n.L.,,Všebořická |5:116:117:218:419:4111:4113:3114:3115:3116:3117:3118:3119:4121:0123:325:317:419:4111:4113:4115:4117:4119:4123:32
11121721  Ústí n.L.,,Bukov |5:126:127:228:429:4211:4213:3214:3215:3216:3217:3218:3219:4221:0223:335:327:429:4211:4213:4215:4217:4219:4223:33
12131822  Ústí n.L.,Bukov,městský stadion |5:136:137:238:439:4311:4313:3314:3315:3316:3317:3318:3319:4321:0323:345:337:439:4311:4313:4315:4317:4319:4323:34
13141923  Ústí n.L.,,Beethovenova |5:156:157:258:459:4511:4513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:4521:0423:355:357:459:4511:4513:4515:4517:4519:4523:35
14152024  Ústí n.L.,,poliklinika |5:176:177:278:479:4711:4713:3714:3715:3716:3717:3718:3719:4721:0623:375:377:479:4711:4713:4715:4717:4719:4723:37
14152025  Ústí n.L.,,Hraničář v5:196:197:298:499:4911:4913:3914:3915:3916:3917:3918:3919:4921:0823:395:397:499:4911:4913:4915:4917:4919:4923:39
     5:206:207:308:509:5011:5013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:5021:0923:405:407:509:5011:5013:5015:5017:5019:5023:40
15162126  Ústí n.L.,,Divadlo --------------------------------------------------------------------------
     od5:206:207:308:509:5211:5213:4214:4215:4216:4217:4218:4219:5021:0923:405:427:529:5211:5213:5215:5217:5219:5223:40
<<<27  Ústí n.L.,,Mírové nám. |<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
16172228  Ústí n.L.,,Malá Hradební |5:216:217:318:519:5311:5313:4314:4315:4316:4317:4318:4319:5121:1023:415:437:539:5311:5313:5315:5317:5319:5323:41
16172229  Ústí n.L.,,hl.nádr. |5:236:237:338:539:5511:5513:4514:4515:4516:4517:4518:4519:5321:1123:425:457:559:5511:5513:5515:5517:5519:5523:42
17182330  Ústí n.L.,,Krajský soud |5:256:257:358:559:5711:5713:4714:4715:4716:4717:4718:4719:5521:1223:435:477:579:5711:5713:5715:5717:5719:5723:43
18192431  Ústí n.L.,,loděnice |...6:27......9:5911:5913:4914:4915:4916:4917:4918:49......23:455:497:599:5911:5913:5915:5917:5919:5923:45
19202532  Ústí n.L.,,Olšinky |...6:29......10:0112:0113:5114:5115:5116:5117:5118:51......23:475:518:0110:0112:0114:0116:0118:0120:0123:47
20212633  Svádov,,osada |...6:30......10:0212:0213:5214:5215:5216:5217:5218:52......23:485:528:0210:0212:0214:0216:0218:0220:0223:48
20212634  Svádov,,žel.st. |...6:31......10:0312:0313:5314:5315:5316:5317:5318:53......23:495:538:0310:0312:0314:0316:0318:0320:0323:49
22232835  Valtířov,,žel.st. |...6:34......10:0612:0613:5614:5615:5616:5617:5618:56......23:515:568:0610:0612:0614:0616:0618:0620:0623:51
23242936  Valtířov,,osada v...6:35......10:0712:0713:5714:5715:5716:5717:5718:57......23:525:578:0710:0712:0714:0716:0718:0720:0723:52
     ...6:37......10:0912:0913:5914:5915:5916:5917:5918:59......23:545:598:0910:0912:0914:0916:0918:0920:0923:54
24253037  Velké Březno --------------------------------------------------------------------------
     od...6:37......10:1012:1014:0015:0016:0017:0018:0019:00......23:546:008:1010:1012:1014:1016:1018:1020:1023:54
25263138  Velké Březno,,škola |...6:38......10:1112:1114:0115:0116:0117:0118:0119:01......23:556:018:1110:1112:1114:1116:1118:1120:1123:55
26273239  Velké Březno,Vítov |...6:39......10:1312:1314:0315:0316:0317:03( 18:0319:03......23:566:028:1310:1312:1314:1316:1318:1320:1323:56
28293440  Byňov |...6:41......10:1612:1614:0615:0616:0617:06( 18:0619:06......23:586:068:1610:1612:1614:1616:1618:1620:1623:58
29303541  Byňov,,odb.Proboštov |...6:42......10:1812:1814:0815:0816:0817:08( 18:0819:08......23:596:088:1810:1812:1814:1816:1818:1820:1823:59
29303542  Lhota p.Pannou,,samota |...6:43......10:1912:1914:0915:0916:0917:09( 18:0919:09......0:006:098:1910:1912:1914:1916:1918:1920:190:00
30313643  Lhota p.Pannou,,rozc. |...6:44......10:2012:2014:1015:1016:1017:10( 18:1019:10......0:016:108:2010:2012:2014:2016:2018:2020:200:01
30313644  Lhota p.Pannou |...6:45......10:2112:2114:1115:1116:1117:11( 18:1119:11......0:026:118:2110:2112:2114:2116:2118:2120:210:02
31323745  Homole u Panny |...6:46......10:2312:2314:1315:1316:1317:13( 18:1319:13......0:036:138:2310:2312:2314:2316:2318:2320:230:03
<333846  Haslice |...<.........12:2514:1515:15...17:15...19:15...............10:25...14:25...18:25......
<343947  Homole u Panny,,rozc.Doubravice |...<.........12:2714:1715:17...17:17...19:17...............10:27...14:27...18:27......
<354048  Bláhov |...<.........12:2814:1815:18...17:18...19:18...............10:28...14:28...18:28......
32364149  Nová Ves u Pláně v...6:48.........12:3014:2015:20...17:20...19:20...............10:30...14:30...18:30......
34384350  Suletice ...6:50.........12:3314:2315:23...17:23...19:23...............10:32...14:33...18:33......
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 10.6. do 28.10.2018, nejvýše 6 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus