linka 592457
tisk v PDF
<>
2

592457 Ústí n.L. - Řehlovice - Řehlovice,Dubice
Platí od 10.06.2018 do 08.12.2018.
Přepravu zajišťuje : BusLine a.s.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Ústí nad Labem, Jateční 426 Ústí nad Labem, tel.481368493
KmKmKmKmKmZastávky 101103105107109111113115117119201203205207
                      
        XBXB XBXBXB XBXBXB6+6+6+6+
        KK KKK KKKBKBKBKBK
00 001  Ústí n.L.,,hl.nádr. od5:006:14...9:2412:2414:14...17:4419:4422:299:2313:2317:2322:29
<< << 2  Ústí n.L.,,Malá Hradební v<<XB<<<XB<<<<<<<
       5:036:17539:2712:2714:17K17:4719:4722:329:2613:2617:2622:32
000003  Ústí n.L.,,Divadlo --------------------------------------------
       od5:036:186:339:2812:2814:1815:4817:4819:4822:339:2613:2617:2622:33
11111 4  Ústí n.L.,,západní nádr. |5:056:206:359:3012:3014:2015:5017:5019:5022:349:2813:2817:2822:34
222225  Ústí n.L.,,sklárna |5:076:226:379:3212:3214:2215:5217:5219:5222:359:3013:3017:3022:35
33333 6  Ústí n.L.,,Nové Předlice |5:096:246:399:3412:3414:2415:5417:5419:5422:369:3213:3217:3222:36
<3<337  Trmice,,Globus |<6:25<9:3512:3514:2515:5517:5519:5522:379:3313:3317:3322:37
<3<33 8  Trmice,,Bělský můstek |<6:26<9:3612:3614:2615:5617:5619:5622:389:3413:3417:3422:38
<3<339  Trmice,,Nová škola |<|<|||||||||||
<4<4410  Trmice,,Za Humny |<6:27<9:3712:3714:2715:5717:5719:5722:399:3513:3517:3522:39
<4<4411  Trmice,,stará škola |<6:28<9:3812:3814:2815:5817:5819:5822:409:3613:3617:3622:40
<5<5512  Trmice,,Václavské nám. |<6:29<9:3912:3914:2915:5917:5919:5922:419:3713:3717:3722:41
<5<5513  Koštov |<6:30<9:4012:4014:3016:0018:0020:0022:429:3813:3817:3822:42
<6<6614  Koštov,,obec |<6:31<9:4112:4114:3116:0118:0120:0122:439:3913:3917:3922:43
<7<7715  Koštov,,osada |<6:32<9:4212:4214:3216:0218:0220:0222:449:4013:4017:4022:44
<7<7716  Stadice,,osada |<6:33<9:4312:4314:3316:0318:0320:0322:459:4113:4117:4122:45
<9<9917  Stadice |<6:35<9:4512:4514:3516:0518:0520:0522:479:4313:4317:4322:47
<<1311<18  Hliňany |<<6:489:48<<<<<<<<<<
<<1412<19  Habří |<<6:509:50<<<<<<<<<<
<<1513<20  Hliňany |<<6:529:52<<<<<<<<<<
<1016141021  Řehlovice,,Lány dolní  |<6:376:539:5312:4714:3716:0718:0720:0722:499:4513:4517:4522:49
<1117151122  Řehlovice |<6:396:559:5512:4914:3916:0918:0920:0922:519:4713:4717:4722:51
<<19<1323  Řehlovice,Brozánky |<<6:58<12:5214:42<<<<<<<<
<11 151424  Řehlovice |<6:39...9:5512:5514:4516:0918:0920:0922:519:4713:4717:4722:51
1312 161525  Řehlovice,Stadice,Pelikánův mlýn |5:206:41...9:5712:5714:4716:1118:1120:1122:539:4913:4917:4922:53
1413 171626  Habrovany |5:226:43...9:5912:5914:4916:1318:1320:1322:559:5113:5117:5122:55
1615 191827  Řehlovice,Radejčín |5:246:45...10:0113:0114:5116:1518:1520:1522:579:5313:5317:5322:57
1716 201928  Dubice v5:266:47...10:0313:0314:5316:1718:1720:1722:599:5513:5517:5522:59
1817 212029  Dubice,Dubičky 5:286:49...10:0513:0514:5516:1918:1920:1923:009:5713:5717:5723:00
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
53 nejede od 30.6. do 2.9.2018, od 29.10. do 30.10.2018
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 10.6. do 28.10.2018, nejvýše 6 kol(a)
Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus