linka 611101
tisk v PDF

611101 Hradec Králové - Dolní Přím - Nechanice - Nový Bydžov
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
ZastávkyMhd 1351015179103111055313151071719
                    
       6+   6+ 6+   6+  
     XBXBB  XBXBB XBB  XBXBB XBXB
     314230 3131303130 3131303142
1  Hradec Králové,,Terminál HD MHDod...5:256:156:20...6:358:058:2010:0510:20...11:0512:0512:2013:0513:45
2( Hradec Králové,,Hlavní nádraží MHD|...<<<...<<<<<...<<<<<
3  Hradec Králové,,Veterinární škola MHD|...5:286:186:23...6:398:098:2310:0910:23...11:0912:0912:2313:0913:49
4  Stěžery,,na růžku MHD|...5:336:236:27...6:458:158:2710:1510:27...11:1512:1512:2713:15|
5  Stěžery MHD|...( 5:34( 6:24( 6:28...( 6:46( 8:16( 8:28( 10:16( 10:28...( 11:16( 12:16( 12:28( 13:16|
6  Stěžery,,kostel MHD|...5:356:256:29...6:478:178:2910:1710:29...11:1712:1712:2913:17|
7  Stěžery,Stěžírky MHD|...5:376:276:31...6:498:198:3110:1910:31...11:1912:1912:3113:19|
8  Dolní Přím,Horní Přím,odb.  |...5:396:296:33...6:518:218:3310:2110:33...11:2112:2112:3313:21|
9  Dolní Přím,Horní Přím  |...<<<...<<<<<...<<<<<
10  Dolní Přím,Nový Přím,odb.  |...<<<...<<<<<...<<<<<
11  Dolní Přím,,odb.Probluz  |...5:416:316:35...6:538:238:3510:2310:35...11:2312:2312:3513:23|
12  Dolní Přím,,pošta  |...5:426:326:36...6:548:248:3610:2410:36...11:2412:2412:3613:24|
13  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice  |...5:446:346:38...6:568:268:3810:2610:38...11:2612:2612:3813:26|
14  Nechanice,Lubno,prodejna  |...5:466:366:40...6:588:288:4010:2810:40...11:2812:2812:4013:28|
15  Nechanice,Lubno,kašna  |...5:476:376:41...6:598:298:4110:2910:41...11:2912:2912:4113:29|
16  Nechanice,,Palackého  vXB5:496:396:43...7:018:318:4310:3110:43...11:3112:3112:4313:31|
   315:506:406:45...7:028:328:4510:3210:45...11:3212:3212:4513:3214:06
17  Nechanice,,nám.  --------------------------------------------------
   od4:505:50...6:46...7:058:338:4610:3310:46...11:3312:3312:4613:3314:06
18  Nechanice,Staré Nechanice,ZD  |4:525:52...6:48...7:078:358:4810:3510:481311:3512:3512:4813:35|
19  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna  |4:535:53...6:49XB7:088:368:4910:3610:495B11:3612:3612:4913:36|
20  Kobylice  |4:565:56...6:52427:138:398:5210:3910:521511:3912:3912:5213:39|
21  Měník,Libeň  |<<...<7:01<<<<<11:14<<<<<
22  Prasek,,odb.Zdechovice  |4:595:59...6:55<7:168:428:5510:4210:55<11:4212:4212:5513:42<
23  Zdechovice,,obec  |<<...<7:04<<<<<<<<<< <
24  Prasek,,škola  |||...|7:077:17||10:43|<|12:43|13:43<
25  Prasek,,Na Nové  |5:016:01...6:577:107:188:458:5710:4510:57<11:4512:4512:5713:45<
26  Prasek,,Na Staré  |5:026:02...6:587:127:208:468:5810:4610:58<11:4612:4612:5813:46<
27  Nový Bydžov,,mycí centrum  |5:056:05...7:017:157:238:499:0110:4911:01<11:4912:4913:0113:4914:17
28  Nový Bydžov,,Hvězda  v5:066:06...7:027:177:258:509:0210:5011:0211:1911:5012:5013:0213:5014:18
29  Nový Bydžov,,Terminál HD  5:086:08...7:057:207:288:539:0510:5311:0511:2211:5312:5313:0513:5314:21
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
15 nejede 24.12.,31.12.,15.4.,18.4.,5.7.,6.7.,28.9.,28.10.,17.11.
30 jede také 31.12.
31 nejede 31.12.
42 nejede od 23.12. do 2.1., od 1.7. do 31.8.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


ZastávkyMhd 552110923252729311113335113371153941
                    
      6+     6+  6+ 6+  
     XBB XBXBXBXBXBB XBXBB XBB XBXB
     313042313142313031312831283131
1  Hradec Králové,,Terminál HD MHDod...14:0514:2014:4514:5515:0515:4516:0516:2017:0518:0518:2019:0520:2020:4022:40
2( Hradec Králové,,Hlavní nádraží MHD|...<<<<<<<<<<<<<<<
3  Hradec Králové,,Veterinární škola MHD|...14:0914:2314:4914:5915:0915:4916:0916:2317:0918:0918:2319:0920:2320:4322:43
4  Stěžery,,na růžku MHD|...14:1514:27|15:0515:15|16:1516:2717:1518:1518:2719:1520:2720:4822:48
5  Stěžery MHD|...( 14:16( 14:28<( 15:06( 15:16|( 16:16( 16:28( 17:16( 18:16( 18:28( 19:16( 20:28( 20:49( 22:49
6  Stěžery,,kostel MHD|...14:1714:29|15:0715:17|16:1716:2917:1718:1718:2919:1720:2920:5022:50
7  Stěžery,Stěžírky MHD|...14:1914:31|15:0915:19|16:1916:3117:1918:1918:3119:1920:3120:5222:52
8  Dolní Přím,Horní Přím,odb.  |...14:2114:33|15:1115:21|16:2116:3317:2118:2118:3319:2120:3320:5422:54
9  Dolní Přím,Horní Přím  |...<<<15:13<<<<<<<<<<<
10  Dolní Přím,Nový Přím,odb.  |...<<<15:15<<<<<<<<<<<
11  Dolní Přím,,odb.Probluz  |...14:2314:35|<15:23|16:2316:3517:2318:2318:3519:2320:3520:5622:56
12  Dolní Přím,,pošta  |...14:2414:36|<15:24|16:2416:3617:2418:2418:3619:2420:3620:5722:57
13  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice  |...14:2614:38|15:1815:26|16:2616:3817:2618:2618:3819:2620:3820:5922:59
14  Nechanice,Lubno,prodejna  |...14:2814:40|15:2015:28|16:2816:4017:2818:2818:4019:2820:4021:0123:01
15  Nechanice,Lubno,kašna  |...14:2914:41|15:2115:29|16:2916:4117:2918:2918:4119:2920:4121:0223:02
16  Nechanice,,Palackého  v...14:3114:43|15:2315:31|16:3116:4317:3118:3118:4319:3120:4321:0423:04
   ...14:3214:4515:0615:2515:3216:0616:3216:4517:3218:3218:4519:3220:4521:0523:05
17  Nechanice,,nám.  --------------------------------------------------
   od...14:3314:4615:06...15:3316:0616:3316:4617:3318:3318:4619:3320:4621:0523:05
18  Nechanice,Staré Nechanice,ZD  |...14:3514:48|...15:35|16:3516:4817:3518:3518:4819:3520:4821:0723:07
19  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna  |...14:3614:49|...15:36|16:3616:4917:3618:3618:4919:3620:4921:0823:08
20  Kobylice  |...14:3914:5215:10...15:39|16:3916:5217:3918:3918:5219:3920:5221:1123:11
21  Měník,Libeň  |X <<<...<<<<<<<<<<<
22  Prasek,,odb.Zdechovice  |4214:4214:55<...15:42<16:4216:5517:4218:4218:5519:4220:5521:1423:14
23  Zdechovice,,obec  |14:10<<<...<<<<<<<<<<<
24  Prasek,,škola  |14:1214:43|<...15:43<|||||||||
25  Prasek,,Na Nové  |14:1414:4514:57<...15:45<16:4516:5717:4518:4518:5719:4520:5721:1623:16
26  Prasek,,Na Staré  |14:1514:4614:58<...15:46<16:4616:5817:4618:4618:5819:4620:5821:1723:17
27  Nový Bydžov,,mycí centrum  |14:1814:4915:0115:17...15:4916:1716:4917:0117:4918:4919:0119:4921:0121:2023:20
28  Nový Bydžov,,Hvězda  v14:1914:5015:0215:18...15:5016:1816:5017:0217:5018:5019:0219:5021:0221:2123:21
29  Nový Bydžov,,Terminál HD  14:2214:5315:0515:21...15:5316:2116:5317:0517:5318:5319:0519:5321:0521:2323:23
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12., nejede 24.12.
30 jede také 31.12.
31 nejede 31.12.
42 nejede od 23.12. do 2.1., od 1.7. do 31.8.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


ZastávkyMhd 2100468101210214161810420221065224108262811030323411236381144042
                                  
     6+     6+   6+  6+13 6+  6+   6+  6+  
    XBB XBXBXBXBXBB XB XBB XBXBB 5BXBB XBXBB XBXBXBB XBXBB XBXB
    313031314231423031 3130313130153130313130313131283131283131
29  Nový Bydžov,,Terminál HD  od4:054:324:355:105:305:406:256:326:30...7:358:529:0510:0510:5211:0012:0512:5213:0514:0514:5214:5015:2516:0516:5217:0518:0518:5219:0520:35
28  Nový Bydžov,,Hvězda  |4:084:344:385:135:335:436:286:346:33...7:388:549:0810:0810:5411:0312:0812:5413:0814:0814:5414:5315:2816:0816:5417:0818:0818:5419:0820:37
27  Nový Bydžov,,mycí centrum  |4:094:354:395:145:345:446:296:356:34...7:398:559:0910:0910:5511:0412:0912:5513:0914:0914:5514:5415:2916:0916:5517:0918:0918:5519:0920:38
26  Prasek,,Na Staré  |4:124:384:425:17<5:47<6:386:37...7:428:589:1210:1210:5811:0712:1212:5813:1214:1214:5814:5715:3216:1216:5817:1218:1218:5819:1220:41
25  Prasek,,Na Nové  |4:134:394:435:18<5:48<6:396:38...7:438:599:1310:1310:5911:0812:1312:5913:1314:1314:5914:5815:3316:1316:5917:1318:1318:5919:1320:42
24  Prasek,,škola  ||||5:19<5:49<|6:39...7:44|9:1410:14||12:14|13:1414:14|14:5915:3416:14||||||
23  Zdechovice,,obec  |<<<<<<<<<...<<<<<11:11<<<<<<<<<<<<<<
22  Prasek,,odb.Zdechovice  |4:154:414:455:20<5:50<6:416:41...7:459:019:1510:1511:01<12:1513:0113:1514:1515:0115:0015:3516:1517:0117:1518:1519:0119:1520:44
21  Měník,Libeň  |<<<<<<<<<...<<<<<11:13<<<<<<<<<<<<<<
20  Kobylice  |4:184:444:485:23|5:53|6:446:44...7:489:049:1810:1811:04...12:1813:0413:1814:1815:0415:0315:3816:1817:0417:1818:1819:0419:1820:47
19  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna  |4:214:474:515:26|5:56|6:476:48...7:519:079:2110:2111:07...12:2113:0713:2114:2115:0715:0615:4116:2117:0717:2118:2119:0719:2120:50
18  Nechanice,Staré Nechanice,ZD  v4:224:484:525:27|5:57|6:486:49XB7:529:089:2210:2211:08...12:2213:0813:2214:2215:0815:0715:4216:2217:0817:2218:2219:0819:2220:51
   4:244:504:545:295:445:596:396:506:52427:549:109:2410:2411:10...12:2413:1013:2414:2415:1015:0915:4416:2417:1017:2418:2419:1019:2420:53
17  Nechanice,,nám.  --------------------------------------------------------------------------------------------
   od4:264:514:565:315:466:016:416:516:557:057:569:119:2610:2611:11...12:2613:1113:2614:2615:1115:1115:4616:2617:1117:2618:2619:1119:2620:54
16  Nechanice,,Palackého  |4:284:524:585:33|6:03|6:526:577:077:589:129:2810:2811:12...12:2813:1213:2814:2815:1215:1315:4816:2817:1217:2818:2819:1219:2820:55
15  Nechanice,Lubno,kašna  |4:304:545:005:35|6:05|6:546:597:098:009:149:3010:3011:14...12:3013:1413:3014:3015:1415:1515:5016:3017:1417:3018:3019:1419:3020:57
14  Nechanice,Lubno,prodejna  |4:314:555:015:36|6:066:456:557:007:108:019:159:3110:3111:15...12:3113:1513:3114:3115:1515:1615:5116:3117:1517:3118:3119:1519:3120:58
13  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice  |4:334:575:035:38|6:08|6:577:027:128:039:179:3310:3311:17...12:3313:1713:3314:3315:1715:1815:5316:3317:1717:3318:3319:1719:3321:00
12  Dolní Přím,,pošta  |4:354:595:055:40|6:106:496:597:04<8:059:199:3510:3511:19...12:3513:1913:3514:3515:1915:2015:5516:3517:1917:3518:3519:1919:3521:02
11  Dolní Přím,,odb.Probluz  |4:375:005:075:42|6:126:517:007:06<8:079:209:3710:3711:20...12:3713:2013:3714:3715:2015:2215:5716:3717:2017:3718:3719:2019:3721:03
10  Dolní Přím,Nový Přím,odb.  |<<<<<<<<<7:15<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
9  Dolní Přím,Horní Přím  |<<<<<<<<<7:16<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
8  Dolní Přím,Horní Přím,odb.  |4:385:015:085:43|6:13|7:017:077:178:089:219:3810:3811:21...12:3813:2113:3814:3815:2115:2315:5816:3817:2117:3818:3819:2119:3821:04
7  Stěžery,Stěžírky MHD|4:405:035:105:45|6:15|7:037:097:198:109:239:4010:4011:23...12:4013:2313:4014:4015:2315:2516:0016:4017:2317:4018:4019:2319:4021:06
6  Stěžery,,kostel MHD|4:425:055:125:47|6:17|7:057:117:218:129:259:4210:4211:25...12:4213:2513:4214:4215:2515:2716:0216:4217:2517:4218:4219:2519:4221:08
5  Stěžery MHD|<<<<<<<<<<<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
4  Stěžery,,na růžku MHD|4:435:065:135:48|6:18|7:067:127:228:139:269:4310:4311:26...12:4313:2613:4314:4315:2615:2816:0316:4317:2617:4318:4319:2619:4321:09
3  Hradec Králové,,Veterinární škola MHD|4:485:115:185:536:046:237:027:117:187:288:189:319:4810:4811:31...12:4813:3113:4814:4815:3115:3316:0816:4817:3117:4818:4819:3119:4821:14
2( Hradec Králové,,Hlavní nádraží MHDv4:515:135:215:566:076:267:067:137:227:328:219:339:5110:5111:33 ...12:5113:3313:5114:5115:3315:3616:1116:5117:3317:5118:5119:3319:5121:16
1  Hradec Králové,,Terminál HD MHD4:535:155:235:586:096:287:087:157:257:358:239:359:5310:5311:35...12:5313:3513:5314:5315:3515:3816:1316:5317:3517:5318:5319:3519:5321:18
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
15 nejede 24.12.,31.12.,15.4.,18.4.,5.7.,6.7.,28.9.,28.10.,17.11.
28 jede také 31.12., nejede 24.12.
30 jede také 31.12.
31 nejede 31.12.
42 nejede od 23.12. do 2.1., od 1.7. do 31.8.
m na spoj 52 navazuje v zastávce Měník,Libeň spoj 53 linky 611101 do Nový Bydžov,,terminál (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus