linka 611101
tisk v PDF

611101 Hradec Králové - Dolní Přím - Nechanice - Nový Bydžov
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
Zastávky 1351015179103111055313151071719
                   
     XB6+   6+ 6+   6+ XB
    XB42B XBXBBXBB XBXBBXB42
1  Hradec Králové,,Terminál HD od...5:256:156:20...6:358:058:2010:0510:20...11:0512:0512:2013:0513:45
2  Hradec Králové,,Veterinární škola |...5:286:186:23...6:398:098:2310:0910:23...11:0912:0912:2313:0913:49
3  Stěžery,,na růžku \004 |...5:336:236:27...6:458:158:2710:1510:27...11:1512:1512:2713:15|
4  Stěžery |...( 5:34( 6:24( 6:28...( 6:46( 8:16( 8:28( 10:16( 10:28...( 11:16( 12:16( 12:28( 13:16|
5  Stěžery,,kostel |...5:356:256:29...6:478:178:2910:1710:29...11:1712:1712:2913:17|
6  Stěžery,Stěžírky |...5:376:276:31...6:498:198:3110:1910:31...11:1912:1912:3113:19|
7  Dolní Přím,Horní Přím,odb. |...5:396:296:33...6:518:218:3310:2110:33...11:2112:2112:3313:21|
8  Dolní Přím,Horní Přím |...<<<...<<<<<...<<<<<
9  Dolní Přím,Nový Přím,odb. |...<<<...<<<<<...<<<<<
10  Dolní Přím,,odb.Probluz |...5:416:316:35...6:538:238:3510:2310:35...11:2312:2312:3513:23|
11  Dolní Přím,,pošta |...5:426:326:36...6:548:248:3610:2410:36...11:2412:2412:3613:24|
12  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice |...5:446:346:38...6:568:268:3810:2610:38...11:2612:2612:3813:26|
13  Nechanice,Lubno,prodejna |...5:466:366:40...6:588:288:4010:2810:40...11:2812:2812:4013:28|
14  Nechanice,Lubno,kašna |...5:476:376:41...6:598:298:4110:2910:41...11:2912:2912:4113:29|
15  Nechanice,,Palackého v...5:496:396:43...7:018:318:4310:3110:43...11:3112:3112:4313:31|
  XB5:506:406:45...7:038:328:4510:3210:45...11:3212:3212:4513:3214:06
16  Nechanice,,nám. --------------------------------------------------
  od4:505:50...6:46...7:058:338:4610:3310:46...11:3312:3312:4613:3314:06
17  Nechanice,Staré Nechanice,ZD |4:525:52...6:48...7:078:358:4810:3510:481311:3512:3512:4813:35|
18  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna |4:535:53...6:49XB7:088:368:4910:3610:495B11:3612:3612:4913:36|
19  Kobylice |4:565:56...6:52427:118:398:5210:3910:521511:3912:3912:5213:39|
20  Měník,Libeň |<<...<7:01<<<<<11:14<<<<<
21  Prasek,,odb.Zdechovice |4:595:59...6:55<7:148:428:5510:4210:55<11:4212:4212:5513:42<
22  Zdechovice,,obec |<<...<7:04<<<<<<<<<<<
23  Prasek,,škola |||...|7:077:15||10:43|<|12:43|13:43<
24  Prasek,,Na Nové |5:016:01...6:577:107:168:458:5710:4510:57<11:4512:4512:5713:45<
25  Prasek,,Na Staré |5:026:02...6:587:127:188:468:5810:4610:58<11:4612:4612:5813:46<
26  Nový Bydžov,,mycí centrum |5:056:05...7:017:157:218:499:0110:4911:01<11:4912:4913:0113:4914:17
27  Nový Bydžov,,Hvězda v5:066:06...7:027:177:228:509:0210:5011:0211:19 11:5012:5013:0213:5014:18
28  Nový Bydžov,,Terminál HD 5:086:08...7:057:207:258:539:0510:5311:0511:2211:5312:5313:0513:5314:21
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
15 nejede od 24.12. do 26.12., od 31.12. do 1.1.,2.4.,5.4., od 5.7. do 6.7.,28.9.,28.10.,17.11.
42 nejede od 23.12. do 3.1., od 1.7. do 31.8.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 2110923252729311113335113371153941
                  
    6+XB  XB 6+  6+ 6+  
   XBB42XBXB42XBBXBXBBXBBXBXB
1  Hradec Králové,,Terminál HD od14:0514:2014:4514:5515:0515:4516:0516:2017:0518:0518:2019:0520:2020:4022:40
2  Hradec Králové,,Veterinární škola |14:0914:2314:4914:5915:0915:4916:0916:2317:0918:0918:2319:0920:2320:4322:43
3  Stěžery,,na růžku \004 |14:1514:27|15:0515:15|16:1516:2717:1518:1518:2719:1520:2720:4822:48
4  Stěžery |( 14:16( 14:28<( 15:06( 15:16|( 16:16( 16:28( 17:16( 18:16( 18:28( 19:16( 20:28( 20:49( 22:49
5  Stěžery,,kostel |14:1714:29|15:0715:17|16:1716:2917:1718:1718:2919:1720:2920:5022:50
6  Stěžery,Stěžírky |14:1914:31|15:0915:19|16:1916:3117:1918:1918:3119:1920:3120:5222:52
7  Dolní Přím,Horní Přím,odb. |14:2114:33|15:1115:21|16:2116:3317:2118:2118:3319:2120:3320:5422:54
8  Dolní Přím,Horní Přím |<<<15:13<<<<<<<<<<<
9  Dolní Přím,Nový Přím,odb. |<<<15:15<<<<<<<<<<<
10  Dolní Přím,,odb.Probluz |14:2314:35|<15:23|16:2316:3517:2318:2318:3519:2320:3520:5622:56
11  Dolní Přím,,pošta |14:2414:36|<15:24|16:2416:3617:2418:2418:3619:2420:3620:5722:57
12  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice |14:2614:38|15:1815:26|16:2616:3817:2618:2618:3819:2620:3820:5922:59
13  Nechanice,Lubno,prodejna |14:2814:40|15:2015:28|16:2816:4017:2818:2818:4019:2820:4021:0123:01
14  Nechanice,Lubno,kašna |14:2914:41|15:2115:29|16:2916:4117:2918:2918:4119:2920:4121:0223:02
15  Nechanice,,Palackého v14:3114:43|15:2315:31|16:3116:4317:3118:3118:4319:3120:4321:0423:04
  14:3214:4515:0615:2515:3216:0616:3216:4517:3218:3218:4519:3220:4521:0523:05
16  Nechanice,,nám. -----------------------------------------------
  od14:3314:4615:06...15:3316:0616:3316:4617:3318:3318:4619:3320:4621:0523:05
17  Nechanice,Staré Nechanice,ZD |14:3514:48|...15:35|16:3516:4817:3518:3518:4819:3520:4821:0723:07
18  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna |14:3614:49|...15:36|16:3616:4917:3618:3618:4919:3620:4921:0823:08
19  Kobylice |14:3914:5215:10...15:39|16:3916:5217:3918:3918:5219:3920:5221:1123:11
20  Měník,Libeň |<<<...<<<<<<<<<<<
21  Prasek,,odb.Zdechovice |14:4214:55<...15:42<16:4216:5517:4218:4218:5519:4220:5521:1423:14
22  Zdechovice,,obec |<<<...<<<<<<<<<<<
23  Prasek,,škola |14:43|<...15:43<|||||||||
24  Prasek,,Na Nové |14:4514:57<...15:45<16:4516:5717:4518:4518:5719:4520:5721:1623:16
25  Prasek,,Na Staré |14:4614:58<...15:46<16:4616:5817:4618:4618:5819:4620:5821:1723:17
26  Nový Bydžov,,mycí centrum |14:4915:0115:17...15:4916:1716:4917:0117:4918:4919:0119:4921:0121:2023:20
27  Nový Bydžov,,Hvězda v14:5015:0215:18...15:5016:1816:5017:0217:5018:5019:0219:5021:0221:2123:21
28  Nový Bydžov,,Terminál HD 14:5315:0515:21...15:5316:2116:5317:0517:5318:5319:0519:5321:0521:2323:23
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12. do 3.1., od 1.7. do 31.8.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 210046810121021450161810420221065224108262811030323411236381144042
                                  
                   13              
    6+  XB XB6+ XB  6+  6+5B 6+  6+   6+  6+  
   XBBXBXB42XB42BXB42 XBBXBXBB15XBBXBXBBXBXBXBBXBXBBXBXB
28  Nový Bydžov,,Terminál HD od4:054:324:355:105:305:406:256:326:356:50...7:358:529:0510:0510:5211:0012:0512:5213:0514:0514:5214:5015:2516:0516:5217:0518:0518:5219:0520:35
27  Nový Bydžov,,Hvězda |4:084:344:385:135:335:436:286:346:38<...7:388:549:0810:0810:5411:0312:0812:5413:0814:0814:5414:5315:2816:0816:5417:0818:0818:5419:0820:37
26  Nový Bydžov,,mycí centrum |4:094:354:395:145:355:446:306:356:39<...7:398:559:0910:0910:5511:0412:0912:5513:0914:0914:5514:5415:2916:0916:5517:0918:0918:5519:0920:38
25  Prasek,,Na Staré |4:124:384:425:17<5:47<6:386:42<...7:428:589:1210:1210:5811:0712:1212:5813:1214:1214:5814:5715:3216:1216:5817:1218:1218:5819:1220:41
24  Prasek,,Na Nové |4:134:394:435:18<5:48<6:396:43<...7:438:599:1310:1310:5911:0812:1312:5913:1314:1314:5914:5815:3316:1316:5917:1318:1318:5919:1320:42
23  Prasek,,škola ||||5:19<5:49<|6:44<...7:44|9:1410:14||12:14|13:1414:14|14:5915:3416:14||||||
22  Zdechovice,,obec |<<<<<<<<<<...<<<<<11:11<<<<<<<<<<<<<<
21  Prasek,,odb.Zdechovice |4:154:414:455:20<5:50<6:416:46<...7:459:019:1510:1511:01<12:1513:0113:1514:1515:0115:0015:3516:1517:0117:1518:1519:0119:1520:44
20  Měník,Libeň |<<<<<<<<<7:00...<<<<<11:13<<<<<<<<<<<<<<
19  Kobylice |4:184:444:485:23|5:53|6:446:49......7:489:049:1810:1811:04...12:1813:0413:1814:1815:0415:0315:3816:1817:0417:1818:1819:0419:1820:47
18  Nechanice,Staré Nechanice,prodejna |4:214:474:515:26|5:56|6:476:52......7:519:079:2110:2111:07...12:2113:0713:2114:2115:0715:0615:4116:2117:0717:2118:2119:0719:2120:50
17  Nechanice,Staré Nechanice,ZD v4:234:484:535:28|5:58|6:486:54...XB7:539:089:2310:2311:08...12:2313:0813:2314:2315:0815:0815:4316:2317:0817:2318:2319:0819:2320:51
  4:254:504:555:305:466:006:396:506:56...427:559:109:2510:2511:10...12:2513:1013:2514:2515:1015:1015:4516:2517:1017:2518:2519:1019:2520:53
16  Nechanice,,nám. -----------------------------------------------------------------------------------------------
  od4:264:514:565:315:476:016:416:516:58...7:057:569:119:2610:2611:11...12:2613:1113:2614:2615:1115:1115:4616:2617:1117:2618:2619:1119:2620:54
15  Nechanice,,Palackého |4:284:524:585:33|6:036:436:527:00...7:077:589:129:2810:2811:12...12:2813:1213:2814:2815:1215:1315:4816:2817:1217:2818:2819:1219:2820:55
14  Nechanice,Lubno,kašna |4:304:545:005:35|6:056:456:547:02...7:098:009:149:3010:3011:14...12:3013:1413:3014:3015:1415:1515:5016:3017:1417:3018:3019:1419:3020:57
13  Nechanice,Lubno,prodejna |4:314:555:015:36|6:066:466:557:03...7:108:019:159:3110:3111:15...12:3113:1513:3114:3115:1515:1615:5116:3117:1517:3118:3119:1519:3120:58
12  Nechanice,Lubno,odb.Jehlice |4:334:575:035:38|6:086:486:577:05...7:12 8:039:179:3310:3311:17...12:3313:1713:3314:3315:1715:1815:5316:3317:1717:3318:3319:1719:3321:00
11  Dolní Přím,,pošta |4:354:595:055:40|6:106:506:597:07...<8:059:199:3510:3511:19...12:3513:1913:3514:3515:1915:2015:5516:3517:1917:3518:3519:1919:3521:02
10  Dolní Přím,,odb.Probluz |4:375:005:075:42|6:126:527:007:09...<8:079:209:3710:3711:20...12:3713:2013:3714:3715:2015:2215:5716:3717:2017:3718:3719:2019:3721:03
9  Dolní Přím,Nový Přím,odb. |<<<<<<<<<...7:15<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
8  Dolní Přím,Horní Přím |<<<<<<<<<...7:16<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
7  Dolní Přím,Horní Přím,odb. |4:385:015:085:43|6:136:537:017:10...7:188:089:219:3810:3811:21...12:3813:2113:3814:3815:2115:2315:5816:3817:2117:3818:3819:2119:3821:04
6  Stěžery,Stěžírky |4:405:035:105:45|6:156:557:037:12...7:208:109:239:4010:4011:23...12:4013:2313:4014:4015:2315:2516:0016:4017:2317:4018:4019:2319:4021:06
5  Stěžery,,kostel |4:425:055:125:47|6:176:577:05 7:14...7:228:129:259:4210:4211:25...12:4213:2513:4214:4215:2515:2716:0216:4217:2517:4218:4219:2519:4221:08
4  Stěžery |<<<<<<<<<...<<<<<<...<<<<<<<<<<<<<<
3  Stěžery,,na růžku \004 |4:435:065:135:48|6:186:587:067:15...7:238:139:269:4310:4311:26...12:4313:2613:4314:4315:2615:2816:0316:4317:2617:4318:4319:2619:4321:09
2  Hradec Králové,,Veterinární škola v4:485:115:185:536:046:237:037:117:21...7:288:189:319:4810:4811:31...12:4813:3113:4814:4815:3115:3316:0816:4817:3117:4818:4819:3119:4821:14
1  Hradec Králové,,Terminál HD 4:535:155:235:586:096:287:087:157:28...7:358:239:359:5310:5311:35...12:5313:3513:5314:5315:3515:3816:1316:5317:3517:5318:5319:3519:5321:18
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
15 nejede od 24.12. do 26.12., od 31.12. do 1.1.,2.4.,5.4., od 5.7. do 6.7.,28.9.,28.10.,17.11.
42 nejede od 23.12. do 3.1., od 1.7. do 31.8.
m na spoj 50 navazuje v zastávce Měník,Libeň spoj 51 linky 611101 do Nový Bydžov,,terminál (přímý vůz)
m na spoj 52 navazuje v zastávce Měník,Libeň spoj 53 linky 611101 do Nový Bydžov,,terminál (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus