linka 611102
tisk v PDF

611102 Hradec Králové - Libčany - Boharyně - Nový Bydžov
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
Zastávky 1320557911101131510317192123251052729
                      
     XBXB   6+ XB6+     6+  
    XB4342  XBBXB42B XBXBXBXBBXXB
1  Hradec Králové,,Terminál HD od...5:206:256:25......8:459:0510:4512:4513:05...13:4514:4515:4516:4517:0518:4520:45
2  Hradec Králové,,Veterinární škola |...5:246:296:29......8:499:0810:4912:4913:08...13:4914:4915:4916:4917:0818:4920:48
3  Hradec Králové,Kukleny,nám. |...5:266:316:31......8:519:1010:5112:5113:10...13:5114:5115:5116:5117:1018:51<
4  Stěžery,,kostel |...<<<......< <<<<...<<<<<<20:54
5  Těchlovice,,náves |...<<<......<<<<<...<<<<<<20:57
6  Radíkovice,,ZD |...<<<......<<<<<...<<<<<<21:00
7  Stěžery,Hřibsko |...5:316:366:36......8:569:1510:5612:5613:15...13:5614:5615:5616:5617:1518:56<
8  Hvozdnice |...5:346:396:39......8:599:1810:5912:5913:18...13:5914:5915:5916:5917:1818:59<
9  Libčany,,pošta |...5:376:426:42......9:029:2111:0213:0213:21...14:0215:0216:0217:0217:2119:02<
10  Libčany,,jídelna |...<<<......<<<<<...<<<<<<21:03
11  Libčany,Želí |...5:396:446:44......9:04<11:0413:04<...14:0415:0416:0417:04<19:04<
12  Libčany,Želí,odb.Radostov |...5:406:456:45......9:05<11:0513:05<...14:0515:0516:0517:05<19:05<
13  Radostov |...<<<......<<<13:07<...<15:07<( 17:07<( 19:07<
14  Boharyně,Homyle,kříž |...5:426:476:47......9:07<11:0713:10<...14:0715:1016:0717:10<19:10<
15  Roudnice,,horní |...<<<......<9:24<<13:24...<<<<17:24<21:06
16  Roudnice,,střed |...<<<......<9:25<<13:25...<<<<17:25<21:07
17  Roudnice,,dolní |...<<<......<9:27<<13:27...<<<<17:27<21:08
18  Roudnice,,mlýn |...<<<XB...<9:29<<13:29...<<<<17:29<21:09
19  Puchlovice |...<<<42...<9:31<<13:31...<<<<17:31<21:10
20  Boharyně |...5:446:496:497:08...9:099:3411:0913:1213:34...14:0915:1216:0917:1217:3419:1221:13
21  Boharyně,Zvíkov |...<<<<...<<<13:15<...<<<17:15<<<
22  Boharyně |...<<<<...<<<13:17<...<<<17:17<<<
23  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice |...5:466:516:517:10...9:119:3611:1113:1913:36...14:1115:1416:1117:1917:3619:1421:15
24  Boharyně,Trnava |...5:476:526:527:11...9:129:3711:1213:2013:37...14:1215:1516:1217:2017:3719:1521:16
25  Babice,,kostel |...5:496:546:547:13...9:149:3911:1413:2213:39...14:1415:1716:1417:2217:3919:1721:18
26  Babice,,Nová Ves |...5:50||7:14...9:15|11:1513:23|...14:1515:1816:1517:23||21:19
27  Kosičky |XB<6:586:587:17...<9:43<<13:43...<<<<17:4319:21<
28  Kosice |4:44<7:017:02......<9:45<<13:45...<<<<17:4519:23<
29  Kosičky |4:46<7:037:05......<9:47<<13:47...<<<<17:4719:25<
30  Babice,,Nová Ves |4:50<7:077:10...XB<9:51<<13:51...<<<<17:5119:29<
31  Barchov,,ObÚ |4:525:527:097:13...429:179:5311:1713:2513:53...14:1715:2016:1717:2517:5319:3121:21
32  Měník,Barchůvek |<<<<...7:11<<<<<...<<<<<<<
33  Měník,Barchůvek,REKOM |4:555:557:12<...7:129:209:5611:2013:2813:56XB14:2015:2316:2017:2817:5619:3421:24
34  Měník,Bydžovská Lhotka |4:565:567:13<...7:139:219:5711:2113:2913:574214:2115:2416:2117:2917:5719:3521:25
35  Zdechovice,,obec |<<<<...<<<<<<14:10<<<<<<<
36  Měník,,zvonice |4:585:587:157:18...7:169:239:5911:2313:3113:59<14:2315:2616:2317:3117:5919:3721:27
37  Měník,,odb.Hořejší rybník |4:595:597:167:19...7:179:2410:0011:2413:3214:00<14:2415:2716:2417:3218:0019:3821:28
38  Humburky |5:026:027:197:22...7:209:2710:0211:2713:3514:02<14:2715:3016:2717:3518:0219:4021:30
39  Nový Bydžov,,Hvězda v5:056:057:227:25...7:239:3010:0511:3013:3814:0514:1714:3015:3316:3017:3818:0519:4321:33
40  Nový Bydžov,,Terminál HD 5:086:087:257:29...7:279:3310:0711:3313:4114:0714:2014:3315:3616:3317:4118:0719:4521:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 7 navazuje v zastávce Kosičky spoj 5 linky 611103 do Chlumec nad Cidlinou,,žel.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 24610081012102141618201042224
                   
      6+XB  6+ XB  6+  
   XBXXBB42XBXBBXB42XBXBBXBXB
40  Nový Bydžov,,Terminál HD od4:205:206:156:207:007:5010:1511:5013:1513:5514:1015:1515:5016:1518:15
39  Nový Bydžov,,Hvězda |4:235:236:186:227:027:5310:1811:5213:1813:5814:1315:1815:5216:1818:18
38  Humburky |4:265:266:216:257:057:5610:2111:5513:2114:0114:1615:2115:5516:2118:21
37  Měník,,odb.Hořejší rybník |4:295:296:246:287:077:5910:2411:5813:2414:0414:1915:2415:5816:2418:24
36  Měník,,zvonice |4:305:306:256:297:088:0010:2511:5913:2514:0514:2015:2515:5916:2518:25
35  Zdechovice,,obec |<<<<<<<<<14:09<<<<<
34  Měník,Bydžovská Lhotka |4:325:326:276:31<8:0210:2712:0113:27...14:2215:2716:0116:2718:27
33  Měník,Barchůvek,REKOM |4:335:336:286:32<8:0310:2812:0213:28...14:2315:2816:0216:2818:28
32  Měník,Barchůvek |<<<<7:10<<<<...<<<<<
31  Barchov,,ObÚ |4:365:366:316:35...8:0610:3112:0513:31...14:2615:3116:0516:3118:31
30  Babice,,Nová Ves |4:385:386:336:37...8:0810:3312:0713:33...14:2815:3316:0716:3318:33
29  Kosičky |<<<6:41...<10:3712:1113:37...14:3215:3716:1116:37<
28  Kosice |<<<6:43...<10:3912:1313:39...14:3415:3916:1316:39<
27  Kosičky |<<<6:45...<10:4112:1513:41...14:3615:4116:1516:41<
26  Babice,,Nová Ves |<<<|...<|||...||||<
25  Babice,,kostel |4:405:406:356:49...8:1010:4512:1913:45...14:4015:4516:1916:4518:35
24  Boharyně,Trnava |4:425:426:376:51...8:1210:4712:2113:47...14:4215:4716:2116:4718:37
23  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice |4:435:436:386:52...8:1310:4812:2213:48...14:4315:4816:2216:4818:38
22  Boharyně |4:465:466:416:54...8:1610:5112:2413:51...14:4615:5116:2416:5118:41
21  Boharyně,Zvíkov |<<<<...<<<<...<<<<<
20  Boharyně |<<<<...<<<<...<<<<<
19  Puchlovice |<<<6:56...<<12:26<...<<16:26<<
18  Roudnice,,mlýn |<<<6:57...<<12:27<...<<16:27<<
17  Roudnice,,dolní |<<<6:59...<<12:29<...<<16:29<<
16  Roudnice,,střed |<<<7:01...<<12:31<...<<16:31<<
15  Roudnice,,horní |<<<7:03...<<12:33<...<<16:33<<
14  Boharyně,Homyle,kříž |4:475:476:43<...8:1710:52<13:52...14:4715:52<16:5218:42
13  Radostov |4:505:506:47<...<10:55<<...<<<<<
12  Libčany,Želí,odb.Radostov |4:525:526:49<...8:1910:57<13:54...14:4915:54<16:5418:44
11  Libčany,Želí |4:535:536:51<...8:2010:58<13:55...14:5015:55<16:5518:45
10  Libčany,,jídelna |<<<<...<<<<...14:53<<<<
9  Libčany,,pošta |4:575:576:567:06...8:2411:0212:3613:59...<15:5916:3616:5918:49
8  Hvozdnice |5:006:006:597:09...8:2711:0512:3914:02...<16:0216:3917:0218:52
7  Stěžery,Hřibsko |5:036:037:037:11...8:3011:0812:4114:05...<16:0516:4117:0518:55
6  Radíkovice,,ZD |<<<<...<<<<...14:56<<<<
5  Těchlovice,,náves |<<<<...<<<<...14:58<<<<
4  Stěžery,,kostel |<<<<...<<<<...15:02<<<<
3  Hradec Králové,Kukleny,nám. |5:086:087:087:15...8:3511:1312:4514:10...<16:1016:4517:1019:00
2  Hradec Králové,,Veterinární škola v5:106:107:107:17...8:3711:1512:4714:12...15:0816:1216:4717:1219:02
1  Hradec Králové,,Terminál HD 5:156:157:157:20...8:4211:2012:5014:17...15:1316:1716:5017:1719:07
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 8 navazuje v zastávce Měník,Barchůvek spoj 9 linky 611102 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
m na spoj 16 navazuje v zastávce Zdechovice,obec spoj 17 linky 611102 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus