linka 611102
tisk v PDF

611102 Hradec Králové - Libčany - Boharyně - Nový Bydžov
Platí od 28.07.2021 do 31.08.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
Zastávky 1352057911101131510317192123251052729
                      
     XBXB   6+ XB6+     6+  
    XB4243  XBBXB42B XBXBXBXBBXXB
1  Hradec Králové,,Terminál HD od...5:166:256:25......8:459:0510:4512:4513:05...13:4514:4515:4516:4517:0518:4520:45
2  Hradec Králové,,Veterinární škola |...5:196:296:29......8:499:0810:4912:4913:08...13:4914:4915:4916:4917:0818:4920:48
3  Hradec Králové,Kukleny,nám. |...5:216:316:31......8:519:1010:5112:5113:10...13:5114:5115:5116:5117:1018:51<
4  Stěžery,,kostel |...<<<......< <<<<...<<<<<<20:54
5  Těchlovice,,náves |...<<<......<<<<<...<<<<<<20:57
6  Radíkovice,,ZD |...<<<......<<<<<...<<<<<<21:00
7  Stěžery,Hřibsko |...5:266:366:36......8:569:1510:5612:5613:15...13:5614:5615:5616:5617:1518:56<
8  Hvozdnice |...5:296:396:39......8:599:1810:5912:5913:18...13:5914:5915:5916:5917:1818:59<
9  Libčany,,pošta |...5:326:426:42......9:029:2111:0213:0213:21...14:0215:0216:0217:0217:2119:02<
10  Libčany,,jídelna |...<<<......<<<<<...<<<<<<21:03
11  Libčany,Želí |...5:346:446:44......9:04<11:0413:04<...14:0415:0416:0417:04<19:04<
12  Libčany,Želí,odb.Radostov |...5:356:456:45......9:05<11:0513:05<...14:0515:0516:0517:05<19:05<
13  Radostov |...<<<......<<<13:07<...<15:07<( 17:07<( 19:07<
14  Boharyně,Homyle,kříž |...5:376:476:47......9:07<11:0713:10<...14:0715:1016:0717:10<19:10<
15  Roudnice,,horní |...<<<......<9:24<<13:24...<<<<17:24<21:06
16  Roudnice,,střed |...<<<......<9:25<<13:25...<<<<17:25<21:07
17  Roudnice,,dolní |...<<<......<9:27<<13:27...<<<<17:27<21:08
18  Roudnice,,mlýn |...<<<XB...<9:29<<13:29...<<<<17:29<21:09
19  Puchlovice |...5:42<6:5242...9:129:3111:12<13:31...14:1215:1216:1217:1217:3119:1521:10
20  Boharyně |...5:446:496:547:08...9:149:3411:1413:1213:34...14:1415:1716:1417:1717:3419:1721:13
21  Boharyně,Zvíkov |...<<<<...<<<13:15<...<<<17:20<<<
22  Boharyně |...<<<<...<<<13:17<...<<<17:22<<<
23  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice |...5:466:516:567:10...9:169:3611:1613:1913:36...14:1615:1916:1617:2417:3619:1921:15
24  Boharyně,Trnava |...5:476:526:577:11...9:179:3711:1713:2013:37...14:1715:2016:1717:2517:3719:2021:16
25  Babice,,kostel |...5:496:546:597:13...9:199:3911:1913:2213:39...14:1915:2216:1917:2717:3919:2221:18
26  Babice,,Nová Ves |...5:50||7:14...9:20|11:2013:23|...14:2015:2316:2017:28||21:19
27  Kosičky |XB<6:587:037:17...<9:43<<13:43...<<<<17:4319:26<
28  Kosice |4:44<7:027:06......<9:45<<13:45...<<<<17:4519:28<
29  Kosičky |4:46<7:057:08......<9:47<<13:47...<<<<17:4719:30<
30  Babice,,Nová Ves |4:50<7:107:12...XB<9:51<<13:51...<<<<17:5119:34<
31  Barchov,,ObÚ |4:525:527:137:14...429:229:5311:2213:2513:53...14:2215:2516:2217:3017:5319:3621:21
32  Měník,Barchůvek |<<<<...7:11<<<<<...<<<<<<<
33  Měník,Barchůvek,REKOM |4:555:55<7:17...7:129:259:5611:2513:2813:56XB14:2515:2816:2517:3317:5619:3921:24
34  Měník,Bydžovská Lhotka |4:565:56<7:18...7:139:269:5711:2613:2913:574214:2615:2916:2617:3417:5719:4021:25
35  Zdechovice,,obec |<<<<...<<<<<<14:10<<<<<<<
36  Měník,,zvonice |4:585:587:187:20...7:169:289:5911:2813:3113:59<14:2815:3116:2817:3617:5919:4221:27
37  Měník,,odb.Hořejší rybník |4:595:597:197:21...7:179:2910:0011:2913:3214:00<14:2915:3216:2917:3718:0019:4321:28
38  Humburky |5:026:027:227:24...7:209:3210:0211:3213:3514:02<14:3215:3516:3217:4018:0219:4521:30
39  Nový Bydžov,,Hvězda v5:056:057:257:27...7:239:3510:0511:3513:3814:0514:1714:3515:3816:3517:4318:0519:4821:33
40  Nový Bydžov,,Terminál HD 5:086:087:297:30...7:279:3810:0711:3813:4114:0714:2014:3815:4116:3817:4618:0719:5021:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 7 navazuje v zastávce Kosičky spoj 5 linky 611103 do Chlumec nad Cidlinou,,žel.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 24610081012102141618201042224
                  
      6+XB  6+ XB  6+  
   XBXXBB42XBXBBXB42XBXBBXBXB
40  Nový Bydžov,,Terminál HD od4:175:176:176:207:007:4510:1511:5013:1513:5514:1015:1515:5016:1518:15
39  Nový Bydžov,,Hvězda |4:195:196:196:227:027:4810:1811:5213:1813:5814:1315:1815:5216:1818:18
38  Humburky |4:225:226:226:257:057:5110:2111:5513:2114:0114:1615:2115:5516:2118:21
37  Měník,,odb.Hořejší rybník |4:255:256:256:287:077:5410:2411:5813:2414:0414:1915:2415:5816:2418:24
36  Měník,,zvonice |4:265:266:266:297:087:5510:2511:5913:2514:0514:2015:2515:5916:2518:25
35  Zdechovice,,obec |<<<<<<<<<14:09<<<<<
34  Měník,Bydžovská Lhotka |4:285:286:286:31<7:5710:2712:0113:27...14:2215:2716:0116:2718:27
33  Měník,Barchůvek,REKOM |4:295:296:296:32<7:5810:2812:0213:28...14:2315:2816:0216:2818:28
32  Měník,Barchůvek |<<<<7:10<<<<...<<<<<
31  Barchov,,ObÚ |4:325:326:326:35...8:0110:3112:0513:31...14:2615:3116:0516:3118:31
30  Babice,,Nová Ves  |4:345:346:346:37...8:0310:3312:0713:33...14:2815:3316:0716:3318:33
29  Kosičky |<<<6:41...<10:3712:1113:37...14:3215:3716:1116:37<
28  Kosice |<<<6:43...<10:3912:1313:39...14:3415:3916:1316:39<
27  Kosičky |<<<6:45...<10:4112:1513:41...14:3615:4116:1516:41<
26  Babice,,Nová Ves |<<<|...<|||...||||<
25  Babice,,kostel |4:355:356:356:49...8:0510:4512:1913:45...14:4015:4516:1916:4518:35
24  Boharyně,Trnava |4:375:376:376:51...8:0710:4712:2113:47...14:4215:4716:2116:4718:37
23  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice |4:385:386:386:52...8:0810:4812:2213:48...14:4315:4816:2216:4818:38
22  Boharyně |4:415:416:416:54...8:1110:5112:2413:51...14:4615:5116:2416:5118:41
21  Boharyně,Zvíkov |<<<<...<<<<...<<<<<
20  Boharyně |<<<<...<<<<...<<<<<
19  Puchlovice |4:435:436:436:56...8:1310:5312:2613:53...14:4815:5316:2616:5318:43
18  Roudnice,,mlýn |<<<6:57...<<12:27<...<<16:27<<
17  Roudnice,,dolní |<<<6:59...<<12:29<...<<16:29<<
16  Roudnice,,střed |<<<7:01...<<12:31<...<<16:31<<
15  Roudnice,,horní |<<<7:03...<<12:33<...<<16:33<<
14  Boharyně,Homyle,kříž |4:485:486:48<...8:1810:58<13:58...14:5315:58<16:5818:48
13  Radostov |4:515:516:51<...<11:00<<...<<<<<
12  Libčany,Želí,odb.Radostov |4:535:536:53<...8:2011:02<14:00...14:5516:00<17:0018:50
11  Libčany,Želí |4:545:546:54<...8:2111:03<14:01...14:5616:01<17:0118:51
10  Libčany,,jídelna |<<<<...<<<<...14:58<<<<
9  Libčany,,pošta |4:575:576:577:06...8:2511:0712:3614:04...<16:0416:3617:0418:54
8  Hvozdnice |5:006:007:007:09...8:2811:1012:3914:07...<16:0716:3917:0718:57
7  Stěžery,Hřibsko |5:036:037:037:11...8:3111:1312:4114:10...<16:1016:4117:1019:00
6  Radíkovice,,ZD |<<<<...<<<<...15:01<<<<
5  Těchlovice,,náves |<<<<...<<<<...15:03<<<<
4  Stěžery,,kostel |<<<<...<<<<...15:07<<<<
3  Hradec Králové,Kukleny,nám. |5:086:087:087:15...8:3611:1812:4514:15...<16:1516:4517:1519:05
2  Hradec Králové,,Veterinární škola v5:106:107:107:17...8:3811:2012:4714:17...15:1316:1716:4717:1719:07
1  Hradec Králové,,Terminál HD 5:156:157:157:20...8:4311:2512:5014:22...15:1816:2216:5017:2219:12
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 8 navazuje v zastávce Měník,Barchůvek spoj 9 linky 611102 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
m na spoj 16 navazuje v zastávce Zdechovice,obec spoj 17 linky 611102 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus