linka 611102
tisk v PDF

611102 Hradec Králové - Libčany - Boharyně - Nový Bydžov
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
ZastávkyMhd 13205579111011315103192123251052729
                      
           6+  6+    6+  
     XBXBXB  XBB XBXBB XBXBXBXBB X XB
     314342  313031423031313131283131
1  Hradec Králové,,Terminál HD MHDod...5:206:256:25......8:459:0510:4512:4513:0513:4514:4515:4516:4517:0518:4520:45
2( Hradec Králové,,Hlavní nádraží MHD|...<<<......<<<<<<<<<<<<
3  Hradec Králové,,Veterinární škola MHD|...5:246:296:29......8:499:0810:4912:4913:0813:4914:4915:4916:4917:0818:4920:48
4  Hradec Králové,Kukleny,nám. MHD|...5:266:316:31......8:519:1010:5112:5113:1013:5114:5115:5116:5117:1018:51<
5  Stěžery,,kostel MHD|...<<<......<<<<<<<<<<<20:54
6  Těchlovice,,náves  |...<<<......<<<<<<<<<<<20:57
7  Radíkovice,,ZD  |...<<<......<<<<<<<<<<<21:00
8  Stěžery,Hřibsko  |...5:316:366:36......8:569:1510:5612:5613:1513:5614:5615:5616:5617:1518:56<
9  Hvozdnice  |...5:346:396:39......8:599:1810:5912:5913:1813:5914:5915:5916:5917:1818:59<
10  Libčany,,pošta  |...5:376:426:42......9:029:2111:0213:0213:2114:0215:0216:0217:0217:2119:02<
11  Libčany,,jídelna  |...<<<......<<<<<<<<<<<21:03
12  Libčany,Želí  |...5:396:446:44......9:04<11:0413:04<14:0415:0416:0417:04<19:04<
13  Libčany,Želí,odb.Radostov  |...5:406:456:45......9:05<11:0513:05<14:0515:0516:0517:05<19:05<
14  Radostov  |...<<<......<<<13:07<<15:07<( 17:07<( 19:07<
15  Boharyně,Homyle,kříž  |...5:426:476:47......9:07<11:0713:10<14:0715:1016:0717:10<19:10<
16  Roudnice,,horní  |...<<<......<9:24<<13:24<<<<17:24<21:06
17  Roudnice,,střed  |...<<<......<9:25<<13:25<<<<17:25<21:07
18  Roudnice,,dolní  |...<<<......<9:27<<13:27<<<<17:27<21:08
19  Roudnice,,mlýn  |...<<<XB...<9:29<<13:29<<<<17:29<21:09
20  Puchlovice  |...<<<42...<9:31<<13:31<<<<17:31<21:10
21  Boharyně  |...5:446:496:497:08...9:099:3411:0913:1213:3414:0915:1216:0917:1217:3419:1221:13
22  Boharyně,Zvíkov  |...<<<<...<<<13:15<<<<17:15<<<
23  Boharyně  |...<<<<...<<<13:17<<<<17:17<<<
24  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice  |...5:466:516:517:10...9:119:3611:1113:1913:3614:1115:1416:1117:1917:3619:1421:15
25  Boharyně,Trnava  |...5:476:526:527:11...9:129:3711:1213:2013:3714:1215:1516:1217:2017:3719:1521:16
26  Babice,,kostel  |...5:496:546:547:13...9:149:3911:1413:2213:3914:1415:1716:1417:2217:3919:1721:18
27  Babice,,Nová Ves  |XB5:50||7:14...9:15|11:1513:23|14:1515:1816:1517:23||21:19
28  Kosičky  |31<6:586:587:17...<9:43<<13:43<<<<17:4319:21<
29  Kosice  |4:44<7:017:02......<9:45<<13:45<<<<17:4519:23<
30  Kosičky  |4:46<7:037:05......<9:47<<13:47<<<<17:4719:25<
31  Babice,,Nová Ves  |4:50<7:077:10...XB<9:51<<13:51<<<<17:5119:29<
32  Barchov,,ObÚ  |4:525:527:097:13...429:179:5311:1713:2513:5314:1715:2016:1717:2517:5319:3121:21
33  Měník,Barchůvek  |<<<<...7:11<<<<<<<<<<<<
34  Měník,Barchůvek,REKOM  |4:555:557:12< ...7:129:209:5611:2013:2813:5614:2015:2316:2017:2817:5619:3421:24
35  Měník,Bydžovská Lhotka  |4:565:567:13<...7:139:219:5711:2113:2913:5714:2115:2416:2117:2917:5719:3521:25
36  Zdechovice,,obec  |<<<<...<<<<<<<<<<<<<
37  Měník,,zvonice  |4:585:587:157:18...7:169:239:5911:2313:3113:5914:2315:2616:2317:3117:5919:3721:27
38  Měník,,odb.Hořejší rybník  |4:595:597:167:19...7:179:2410:0011:2413:3214:0014:2415:2716:2417:3218:0019:3821:28
39  Humburky  |5:026:027:197:22...7:209:2710:0211:2713:3514:0214:2715:3016:2717:3518:0219:4021:30
40  Nový Bydžov,,Hvězda  v5:056:057:227:25...7:239:3010:0511:3013:3814:0514:3015:3316:3017:3818:0519:43( 21:33
41  Nový Bydžov,,Terminál HD  5:086:087:257:29...7:279:3310:0711:3313:4114:0714:3315:3616:3317:4118:0719:45( 21:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 7 navazuje v zastávce Kosičky spoj 5 linky 611103 do Chlumec nad Cidlinou,,žel.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


ZastávkyMhd 24610081012102141618201042224
                   
       6+   6+    6+  
    XBX XBB XBXBXBB XBXBXBXBB XBXB
    313131304231313031423131283131
41  Nový Bydžov,,Terminál HD  od4:205:206:156:207:007:5010:1511:5013:1513:5514:1015:1515:5016:1518:15
40  Nový Bydžov,,Hvězda  |4:235:236:186:227:027:5310:1811:5213:1813:5814:1315:1815:5216:1818:18
39  Humburky  |4:265:266:216:257:057:5610:2111:5513:2114:0114:1615:2115:5516:2118:21
38  Měník,,odb.Hořejší rybník  |4:295:296:246:287:077:5910:2411:5813:2414:0414:1915:2415:5816:2418:24
37  Měník,,zvonice  | 4:305:306:256:297:088:0010:2511:5913:2514:0514:2015:2515:5916:2518:25
36  Zdechovice,,obec  |<<<<<<<<<14:09<<<<<
35  Měník,Bydžovská Lhotka  |4:325:326:276:31<8:0210:2712:0113:27...14:2215:2716:0116:2718:27
34  Měník,Barchůvek,REKOM  |4:335:336:286:32<8:0310:2812:0213:28...14:2315:2816:0216:2818:28
33  Měník,Barchůvek  |<<<<7:10<<<<...<<<<<
32  Barchov,,ObÚ  |4:365:366:316:35...8:0610:3112:0513:31...14:2615:3116:0516:3118:31
31  Babice,,Nová Ves  |4:385:386:336:37...8:0810:3312:0713:33...14:2815:3316:0716:3318:33
30  Kosičky  |<<<6:41...<10:3712:1113:37...14:3215:3716:1116:37<
29  Kosice  |<<<6:43...<10:3912:1313:39...14:3415:3916:1316:39<
28  Kosičky  |<<<6:45...<10:4112:1513:41...14:3615:4116:1516:41<
27  Babice,,Nová Ves  |<<<|...<|||...||||<
26  Babice,,kostel  |4:405:406:356:49...8:1010:4512:1913:45...14:4015:4516:1916:4518:35
25  Boharyně,Trnava   |4:425:426:376:51...8:1210:4712:2113:47...14:4215:4716:2116:4718:37
24  Boharyně,Trnava,odb.Malé Babice  |4:435:436:386:52...8:1310:4812:2213:48...14:4315:4816:2216:4818:38
23  Boharyně  |4:465:466:416:54...8:1610:5112:2413:51...14:4615:5116:2416:5118:41
22  Boharyně,Zvíkov  |<<<<...<<<<...<<<<<
21  Boharyně  |<<<<...<<<<...<<<<<
20  Puchlovice  |<<<6:56...<<12:26<...<<16:26<<
19  Roudnice,,mlýn  |<<<6:57...<<12:27<...<<16:27<<
18  Roudnice,,dolní  |<<<6:59...<<12:29<...<<16:29<<
17  Roudnice,,střed  |<<<7:01...<<12:31<...<<16:31<<
16  Roudnice,,horní  |<<<7:03...<<12:33<...<<16:33<<
15  Boharyně,Homyle,kříž  |4:475:476:43<...8:1710:52<13:52...14:4715:52<16:5218:42
14  Radostov  |4:505:506:47<...<10:55<<...<<<<<
13  Libčany,Želí,odb.Radostov  |4:525:526:49<...8:1910:57<13:54...14:4915:54<16:5418:44
12  Libčany,Želí  |4:535:536:51<...8:2010:58<13:55...14:5015:55<16:5518:45
11  Libčany,,jídelna  |<<<<...<<<<...14:53<<<<
10  Libčany,,pošta  |4:575:576:567:06...8:2411:0212:3613:59...<15:5916:3616:5918:49
9  Hvozdnice  |5:006:006:597:09...8:2711:0512:3914:02...<16:0216:3917:0218:52
8  Stěžery,Hřibsko  |5:036:037:037:11...8:3011:0812:4114:05...<16:0516:4117:0518:55
7  Radíkovice,,ZD  |<<<<...<<<<...14:56<<<<
6  Těchlovice,,náves  |<<<<...<<<<...14:58<<<<
5  Stěžery,,kostel MHD|<<<<...<<<<...15:02<<<<
4  Hradec Králové,Kukleny,nám. MHD|5:086:087:087:15...8:3511:1312:4514:10...<16:1016:4517:1019:00
3  Hradec Králové,,Veterinární škola MHD|5:106:107:107:17...8:3711:1512:4714:12...15:0816:1216:4717:1219:02
2( Hradec Králové,,Hlavní nádraží MHDv5:136:137:137:19...8:4011:1812:4914:15...15:1116:1516:4917:1519:05
1  Hradec Králové,,Terminál HD MHD5:156:157:157:20...8:4211:2012:5014:17...15:1316:1716:5017:1719:07
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 8 navazuje v zastávce Měník,Barchůvek spoj 9 linky 611102 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
m na spoj 16 navazuje v zastávce Zdechovice,obec spoj 55 linky 611101 do Nový Bydžov,,Terminál (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus