linka 611193
tisk v PDF

611193 Deštné v Orl.h.,Šerlich - Dobruška - Opočno - Třebechovice p.Oreb. - Hradec Králové
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
101103 Zastávky 102104
        
6+6+    6+6+
K K     K K
3535    3535
10:0015:301od  Deštné v Orl.h.,,Šerlich pr9:1514:00
||  od( 9:03( 13:48
------ 2--  Deštné v Orl.h.,,Zákoutí hotel Orlice --------
|| od ( 9:02( 13:47
10:0915:393|  Deštné v Orl.h.,,sjezdovka ^||
10:1115:41 4|  Deštné v Orl.h.,,Národní dům |8:5813:43
10:1315:435|  Deštné v Orl.h.,,Jitřenka |||
10:1415:44 6|  Deštné v Orl.h.,,odb.Špičák |( 8:5413:39
10:1515:457|  Deštné v Orl.h.,,Plasnice ||13:38
10:1715:47 8|  Kounov,Šediviny,u Bláhovců |||
10:1815:489|  Kounov,Šediviny,Panská cesta |||
10:1915:4910|  Kounov,Šediviny,odb.Prázova Bouda |||
10:2115:5111|  Kounov,Hluky |||
10:2215:5212|  Kounov,Rozkoš,Olšiny |||
10:2315:5313|  Kounov,Rozkoš |||
10:2515:5514|  Kounov,,hostinec |8:4413:29
10:2715:57 15|  Bačetín,Sudín,farma |||
10:2815:5816v  Bačetín,,odb.Sudín |||
10:2915:59  od8:4113:26
------17--  Bačetín,,ObÚ --------
10:3016:00 od 8:4013:25
10:3216:0218|  Bačetín,,Brtva ^||
10:3516:0519|  Val,Provoz |||
10:3816:0820v  Dobruška,,Laichterova |||
10:4016:10  od8:3013:15
------21--  Dobruška,,aut.st. --------
10:4216:12 od 8:2013:05
10:4716:17  od8:1513:00
------22--  Opočno,,nám. --------
10:4816:18 od 8:1012:55
10:5516:2523|  Očelice ^|12:46
10:5916:2924v  Ledce,,knihovna ||12:41
11:0516:35  od7:5012:35
------25--  Třebechovice p.Oreb.,,Masarykovo nám. --------
11:0516:35 od 7:4712:32
11:1316:4326v  Blešno,,ObÚ ^7:4012:25
11:2516:5527  Hradec Králové,,Terminál HD od7:2812:15
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
35 jede od 28.5. do 30.9.2022
Kspoj přepravuje jízdní kola
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus