linka 611193
tisk v PDF

611193 Deštné v Orl.h.,Šerlich - Dobruška - Opočno - Třebechovice p.Oreb. - Hradec Králové
Platí od 06.03.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
1101103 Zastávky 2102104
          
 6+6+     6+6+
XKK K     XKK K
413535    413535
10:0010:0015:201od  Deštné v Orl.h.,,Šerlich pr9:359:3514:00
|||  od( 9:23( 9:23( 13:48
--------- 2--  Deštné v Orl.h.,,Zákoutí hotel Orlice -----------
||| od ( 9:22( 9:22( 13:47
10:0910:0915:293|  Deštné v Orl.h.,,sjezdovka ^|||
10:1110:1115:31 4|  Deštné v Orl.h.,,Národní dům |9:189:1813:43
10:1310:1315:335|  Deštné v Orl.h.,,Jitřenka ||||
10:1410:1415:34 6|  Deštné v Orl.h.,,odb.Špičák |( 9:14( 9:1413:39
10:1510:1515:357|  Deštné v Orl.h.,,Plasnice |||13:38
10:1710:1715:37 8|  Kounov,Šediviny,u Bláhovců ||||
10:1810:1815:389|  Kounov,Šediviny,Panská cesta ||||
10:1910:1915:3910|  Kounov,Šediviny,odb.Prázova Bouda ||||
10:2110:21 15:4111|  Kounov,Hluky ||||
10:2210:2215:4212|  Kounov,Rozkoš,Olšiny ||||
10:2310:2315:4313|  Kounov,Rozkoš ||||
10:2510:2515:4514|  Kounov,,hostinec |9:049:0413:29
10:2710:2715:4715|  Bačetín,Sudín,farma ||||
10:2810:2815:4816v  Bačetín,,odb.Sudín ||||
10:2910:2915:49  od9:019:0113:26
---------17--  Bačetín,,ObÚ -----------
10:3210:3215:52 od 9:009:0013:25
10:3310:3315:5318|  Bačetín,,Brtva ^|||
10:3610:3615:5619|  Val,Provoz ||||
10:3910:3915:5920v  Dobruška,,Laichterova ||||
10:4110:4116:01  od8:508:5013:15
---------21--  Dobruška,,aut.st. -----------
10:4310:4316:03 od 8:408:4013:05
10:4810:4816:08  od8:358:3513:00
---------22--  Opočno,,nám. -----------
10:4910:4916:09 od 8:308:3012:55
10:5610:5616:1623|  Očelice ^||12:46
11:0011:0016:2024v  Ledce,,knihovna |||12:41
11:0611:0616:26  od8:108:1012:35
---------25--  Třebechovice p.Oreb.,,Masarykovo nám. -----------
11:0611:0616:26 od 8:078:0712:35
11:1211:1216:3226v  Blešno,,ObÚ ^8:008:0012:28
11:2511:2516:4527  Hradec Králové,,Terminál HD od7:457:4512:15
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
35 jede od 28.5. do 30.9.2022
41 jede od 1.7. do 31.8.2022
Kspoj přepravuje jízdní kola
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.Přeprava jízdních kol je zajištěna pomocí cyklovleku o kapacitě 38 jízdních kol.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus