linka 611530
tisk v PDF

611530 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Lázně Bělohrad - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462
117119 Zastávky 102104
        
6+6+    6+6+
BKBK    BKBK
3028    3028
12:0417:041od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr10:4515:35
12:0517:05 2|  Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál |10:4215:32
12:0717:073|  Špindlerův Mlýn,Labská |10:4015:30
12:1117:11 4|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |10:3615:26
12:1517:155|  Vrchlabí,,Herlíkovice |10:3215:22
12:1717:17 6|  Vrchlabí,,Bubákov |10:3115:21
12:1917:197|  Vrchlabí,,odb.Strážné |10:3015:20
12:2117:21 8|  Vrchlabí,,Horská |10:2715:17
12:2417:249|  Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka |10:2415:14
<<10|  Vrchlabí,,nemocnice |<<
<<11v  Vrchlabí,,pivovar |<<
12:2717:27  od10:2115:11
------12--  Vrchlabí,,aut.st. --------
12:3017:30 od 10:1915:09
12:3517:3513|  Dolní Branná,,pošta ^10:1315:03
12:4017:4014|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |10:0814:58
12:4417:4415|  Studenec,,Na špici |10:0414:54
12:4717:4716|  Studenec,,pošta |10:0114:51
12:5017:5017|  Horka u St.Paky,,aut.st. |9:5814:48
12:5317:5318|  Vidochov,,hlavní silnice |9:5514:45
12:5517:5519v  Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice |9:5314:43
12:5817:58  od9:5014:40
------20--  Nová Paka,,aut.st. --------
13:0018:02 od 9:4914:39
13:0218:0421|  Nová Paka,,poliklinika ^9:4714:37
<18:0622|  Nová Paka,Štikov,autoservis |9:45<
<18:0723|  Nová Paka,Štikov,dolní |9:44<
<18:0924|  Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně |9:42<
<18:1025|  Pecka,Bělá u Pecky |9:41<
<18:1226|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |9:39<
<18:1427|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |9:37<
<18:1528|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |9:35<
<18:1629|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |9:34<
13:04<30|  Nová Paka,Heřmanice,stavebniny |<14:35
13:05<31|  Nová Paka,Heřmanice,kříž |<14:34
13:07<32|  Nová Paka,Valdov |<14:32
13:10<33|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |<14:29
13:13<34|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |<14:26
13:17<35v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |<14:23
13:1918:18  od9:3214:22
------36--  Lázně Bělohrad,,nám. --------
13:2018:20 od  9:3114:21
13:2218:2237|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. ^9:2914:19
13:2318:2338|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna |9:2714:17
13:2418:2439|  Lukavec u Hořic,Černín,Hamry |9:2614:16
13:2518:2540|  Lukavec u Hořic,Černín |9:2514:15
13:2618:2641|  Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš |9:2314:13
13:2818:2842|  Lukavec u Hořic,,Lucerna |9:2214:12
13:2918:2943|  Lukavec u Hořic,,horní |9:2114:11
13:3218:3244|  Hořice,,Betlém |9:1814:08
13:3418:3445v  Hořice,,Karlova |<<
13:3718:37  od9:1614:06
------46--  Hořice,,aut.st. --------
13:4018:40 od 9:1514:05
||47|  Hořice,,Mileta ^||
||48|  Milovice u Hořic,,motorest |||
||49|  Stračov,Klenice |||
||50|  Mžany,Dub,odb. |||
||51|  Sadová,,U Jabůrka |||
||52v  Všestary,Lípa,hlavní silnice |||
14:0519:0553  Hradec Králové,,Terminál HD od8:5013:40
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola od 30.4. do 28.9.2022, nejvýše 6 kol(a)
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.Na lince platí také tarif IDOL, více informací naleznete na www.iidol.cz

(C) 2021 isybus