linka 630041
tisk v PDF

630041 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Lázně Bělohrad - Hořice - Hradec Králové
Platí od 30.03.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-9,16-19,23-24)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462 (spoje 1,10-15,22,25-110)
125351019105131517191092327 Zastávky 248100101041416222411028
                              
                              
..........................................1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr....................................
..........................................  od....................................
......---..............................--- 2--  Vrchlabí,,aut.nádr. --...---..............................
X X ...X 6 X 6+X X X X 6+---... od X ...X 6 X 6+X X ---X 6+X
3131...315531303131313128X...  od31...315531303131X312831
------------------------------------------3--  Nová Paka,,aut.nádr. --------------------------------------
4:054:25...5:106:157:208:5510:1012:1014:1015:1016:5518:10... od 5:10...7:158:378:5011:0712:5014:5516:5517:5519:0720:32
4:074:26...5:126:177:228:5710:1212:1214:1215:1216:5718:12... 4|  Nová Paka,,poliklinika ^5:07...7:128:348:4811:0412:4714:5216:5317:5219:0420:29
<4:28...<<7:24<10:14<<<<<...5|  Nová Paka,Štikov,záv. |<...<<8:46<<<16:51<<<
<4:30...<<7:26<10:16<<<<<... 6|  Nová Paka,Štikov,obec |<...<<8:44<<<16:49<<<
<4:32...<<7:28<10:18<<<<<...7|  Nová Paka,Radkyně,u cihelny |<...<<8:42<<<16:47<<<
<4:34...<<7:30<10:20<<<<<... 8|  Pecka,Bělá u Pecky |<...<<8:40<<<16:45<<<
<4:37...<<7:33<10:23<<<<<...9|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |<...<<8:38<<<16:43<<<
<4:39...<<7:35<10:25<<<<<...10|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<...<<8:35<<<16:40<<<
<4:41...<<7:37<10:27<<<<<...11|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<...<<8:32<<<16:38<<<
<4:43...<<7:39<10:29<<<<<...12|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<...<<8:31<<<16:37<<<
4:09<...5:146:19<8:59<12:1514:1515:1516:5918:15...13|  Nová Paka,Heřmanice,záv. |5:04...7:098:32<11:0212:4414:49<17:4919:0220:27
4:10<... 5:156:20<9:00<12:1614:1615:1617:0018:16...14|  Nová Paka,Heřmanice |5:03...7:088:31<11:0112:4314:48<17:4819:0120:26
4:12<...5:176:22<9:02<12:1814:1815:1817:0218:18...15|  Nová Paka,Valdov |5:01...7:068:29<10:5912:4114:46<17:4618:5920:25
4:15<...5:206:25<9:05<12:2114:2115:2117:0518:21...16|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |4:58...7:018:26<10:5612:3814:43<17:4318:5620:23
4:18<...5:236:28<9:08<12:2414:2415:2417:0818:24...17|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |4:55...6:578:23<10:5312:3514:40<17:4018:5320:20
4:22<X 5:276:32<9:12<12:2814:2815:2817:1218:28...18v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |4:51X 6:528:19<10:4912:3114:36<17:3618:4920:16
4:244:44205:296:347:409:1410:3012:3014:3015:3017:1418:30X  od4:50206:508:188:3010:4812:3014:3516:3517:3518:4820:15
------------------------------------------19--  Lázně Bělohrad,,nám. --------------------------------------
4:25...4:585:306:357:479:1510:3312:3314:3315:3317:15...18:33 od ...5:426:478:178:2710:4712:2714:3216:3217:3218:4720:14
4:27...5:005:326:377:509:1710:3512:3514:3515:3517:17...18:3520|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves ^...5:406:458:158:2510:4512:2514:3016:3017:3018:4520:12
4:28...5:015:336:387:519:1810:3612:3614:3615:3617:18...18:3621|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON |...5:386:438:138:2310:4312:2314:2816:2817:2818:4320:10
4:29...5:025:346:397:529:1910:3712:3714:3715:3717:19...18:3722|  Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry |...5:376:428:128:2210:4212:2214:2716:2717:2718:4220:09
4:31...5:045:366:417:549:2110:3912:3914:3915:3917:21...18:3923|  Lukavec,Černín |...5:366:418:118:2110:4112:2114:2616:2617:2618:4120:08
4:33...5:065:386:427:569:2210:4112:4114:4115:4117:22...18:4124|  Lukavec,,odb.Dobeš |...5:346:398:098:1910:3912:1914:2416:2417:2418:3920:07
4:35...5:085:406:437:589:2310:4312:4314:4315:4317:23...18:4325|  Lukavec,,Lucerna |...5:336:388:088:1810:3812:1814:2316:2317:2318:3820:06
4:36...5:095:416:447:599:2410:4412:4414:4415:4417:24...18:4426|  Lukavec |...5:326:378:078:1710:3712:1714:2216:2217:2218:3720:05
4:39...5:125:446:468:029:2610:4712:4714:4715:4717:26...18:4727|  Hořice,,Betlém |...5:286:338:038:1310:3312:1314:1816:1817:1818:3320:02
4:40...5:135:456:478:039:2710:4812:4814:4815:4817:27...18:4828v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<<<<<<
4:42...5:155:476:498:059:2910:5012:5014:5015:5017:29...18:50  od...5:256:308:018:1010:3112:1014:1516:1517:1518:3120:00
------------------------------------------29--  Hořice,,aut.nádr. --------------------------------------
..................9:31...12:5314:5315:5317:31...... od ...............10:30...14:1316:1317:1318:30...
..................|...12:5514:5515:55|......30|  Hořice,,Mileta 02 ^...............|...|16:1117:11|...
..................9:36...12:5914:5915:5917:36......31|  Milovice,,motorest |...............10:25...|16:0617:0618:25...
..................9:38...13:0215:0216:0217:38......32|  Stračov,Klenice |...............10:23...|16:0317:0318:23...
..................9:39...13:0315:0316:0317:39......33|  Mžany,Dub,odb. |...............10:21...|16:0117:0118:21...
..................9:42...13:0615:0616:0617:42......34|  Sadová |...............10:18...|15:5816:5818:18...
..................9:45...13:0815:0816:0817:45......35v  Všestary,Lípa,st.sil. |...............10:15...|15:5516:5518:15...
..................9:57...13:2015:2016:2017:57......36  Hradec Králové,,Terminál HD od...............10:05...13:4515:4516:4518:05...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
20 nejede od 23.12.2019 do 1.1.2020
28 jede také 31.12.2019, nejede 24.12.2019
30 jede také 31.12.2019
31 nejede 31.12.2019
55 jede také 24.12.2019,31.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020
m spoj 27 vyčká v zastávce Lázně Bělohrad,nám. příjezdu spoje 23 linky 630041 nejvýše 5 minut
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2020 isybus