linka 630041
tisk v PDF

630041 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Lázně Bělohrad - Hořice - Hradec Králové
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-5,8-9,11,16-20,23-24)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462 (spoje 1,6,10,13-15,22,25-111)
12535101910511131517191092327111KmKmKmKm Zastávky 246810010104106141620222411028
                                       
                                       
................................................    1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr.............................................
................................................     2|  Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov |.............................................
................................................    3|  Špindlerův Mlýn,,Labská |.............................................
................................................     4|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |.............................................
................................................    5|  Vrchlabí,Herlíkovice |.............................................
................................................     6|  Vrchlabí,Herlíkovice,internát |.............................................
................................................    7|  Vrchlabí,,rozc.Strážné |.............................................
................................................     8|  Vrchlabí,,pošta |.............................................
................................................    9|  Vrchlabí,,nám. |.............................................
................................................    10|  Vrchlabí,,rozc.k nem. |.............................................
................................................    11v  Vrchlabí,,u pivovaru |.............................................
................................................      od.............................................
------ ------------------------------------------    12--  Vrchlabí,,aut.nádr. -----------------------------------------------
................................................     od .............................................
................................................    13|  Dolní Branná,,pošta ^.............................................
................................................    14|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |.............................................
................................................    15|  Studenec,,Na špici |.............................................
................................................    16|  Studenec,,pošta |.............................................
.............................. ..................    17|  Horka u St.Paky,,aut.st. |.............................................
................................................    18|  Vidochov |.............................................
X X ...X 6 X 6+X X X X X 6+X ...7     19v  Nová Paka,Vrchovina |X ...X X 6 X 6+7 X X X X X 6+X
3131...3155313031313131312831...56      od31...31315531305631313131312831
------------------------------------------------000020--  Nová Paka,,aut.nádr. -----------------------------------------------
4:054:25...5:356:157:208:559:1010:1012:1014:1515:1016:5518:10...18:15     od 5:20...6:257:158:37 8:5011:0712:4212:5014:1015:0516:5517:5519:0720:32
4:074:26...5:376:177:228:579:1210:1212:1214:1715:1216:5718:12...18:17111121|  Nová Paka,,poliklinika ^5:17...6:227:128:348:4811:0412:4012:4714:0715:0316:5317:5219:0420:29
<4:28...<<7:24<<10:14<<<<<...18:19<2<222|  Nová Paka,Štikov,záv. |<...<<<8:46<12:38<<15:0116:51<<<
<4:30...<<7:26<<10:16<<<<<...18:21<3<323|  Nová Paka,Štikov,obec |<...<<<8:44<12:36<<14:5916:49<<<
<4:32...<<7:28<<10:18<<<<<...18:23<5<524|  Nová Paka,Radkyně,u cihelny |<...<<<8:42<12:34<<14:5716:47<<<
<4:34...<<7:30<<10:20<<<<<...18:25<6<625|  Pecka,Bělá u Pecky |<...<<<8:40<12:32<<14:5516:45<<<
<4:37...<<7:33<<10:23<<<<<...18:28<8<826|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |<... <<<8:38<12:30<<14:5316:43<<<
<4:39...<<7:35<<10:25<<<<<...18:30<10<1027|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<...<<<8:35<12:27<<14:5016:40<<<
<4:41...<<7:37<<10:27<<<<<...18:32<11<1128|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<...<<<8:32<12:25<<14:4816:38<<<
<4:43...<<7:39<<10:29<<<<<...18:34<12<1229|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<...<<<8:31<12:24<<14:4716:37<<<
4:10<...5:406:19<8:599:15<12:1514:2015:1516:5918:15...<2<2<30|  Nová Paka,Heřmanice,záv. |5:14...6:197:098:32<11:02<12:4414:04<<17:4919:0220:27
4:11<...5:416:20<9:009:16<12:1614:2115:1617:0018:16...<3<3<31|  Nová Paka,Heřmanice |5:13...6:187:088:31<11:01<12:4314:03<<17:4819:0120:26
4:13<...5:436:22<9:029:18<12:1814:2315:1817:0218:18...<4<4<32|  Nová Paka,Valdov |5:11...6:167:068:29<10:59<12:4114:01<<17:4618:5920:25
4:16<...5:466:25<9:059:21<12:2114:2615:2117:0518:21...<6<6<33|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |5:06...6:137:018:26<10:56<12:3813:58<<17:4318:5620:23
4:19<...5:496:28<9:089:24<12:2414:2915:2417:0818:24...<8<8<34|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |5:02...6:106:578:23<10:53<12:3513:55<<17:4018:5320:20
4:23<X 5:536:32<9:129:28<12:2814:3315:2817:1218:28X <12<12<35v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |4:57X 6:066:528:19<10:49<12:3113:51<<17:3618:4920:16
4:254:44205:556:347:409:149:3010:3012:3014:3515:3017:1418:303118:35      od4:55206:056:508:188:3010:4812:2312:3013:5014:4516:3517:3518:4820:15
------------------------------------------------1212121236--  Lázně Bělohrad,,nám. -----------------------------------------------
4:28...4:585:586:357:479:159:3310:3312:3314:3815:3317:15...18:3318:36     od ...5:376:026:478:178:2710:4712:2212:2713:47...16:3217:3218:4720:14
4:30...5:006:006:377:509:179:3510:3512:3514:4015:3517:17...18:3518:381313131337|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves ^...5:356:006:458:158:2510:4512:2012:2513:45...16:3017:3018:4520:12
4:31...5:016:016:387:519:189:3610:3612:3614:4115:3617:18...18:3618:391414141438|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON |...5:335:586:438:138:2310:4312:1812:2313:43...16:2817:2818:4320:10
4:32...5:026:026:397:529:199:3710:3712:3714:4215:3717:19...18:3718:401515151539|  Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry |...5:325:576:428:128:2210:4212:1712:2213:42...16:2717:2718:4220:09
4:34...5:046:046:417:549:219:3910:3912:3914:4415:3917:21...18:3918:421616161640|  Lukavec,Černín |...5:315:566:418:118:2110:4112:1612:2113:41...16:2617:2618:4120:08
4:36...5:066:066:427:569:229:4110:4112:4114:4615:4117:22...18:4118:431717171741|  Lukavec,,odb.Dobeš |...5:295:546:398:098:1910:3912:1412:1913:39...16:2417:2418:3920:07
4:38...5:086:086:437:589:239:4310:4312:4314:4815:4317:23...18:4318:441818 181842|  Lukavec,,Lucerna |...5:285:536:388:088:1810:3812:1312:1813:38...16:2317:2318:3820:06
4:39...5:096:096:447:599:249:4410:4412:4414:4915:4417:24...18:4418:451818181843|  Lukavec |...5:275:526:378:078:1710:3712:1212:1713:37...16:2217:2218:3720:05
4:42...5:126:126:468:029:269:4710:4712:4714:5215:4717:26...18:4718:472121212144|  Hořice,,Betlém |...5:235:486:338:038:1310:3312:0812:1313:33...16:1817:1818:3320:02
4:43...5:136:136:478:039:279:4810:4812:4814:5315:4817:27...18:4818:482222<<45v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<<<<...<<<<
4:45...5:156:156:498:059:299:5010:5012:5014:5515:5017:29...18:5018:50      od...5:205:456:308:018:1010:3112:0612:1013:30...16:1517:1518:3120:00
------------------------------------------------2222222246--  Hořice,,aut.nádr. -----------------------------------------------
4:46...............9:31......12:53...15:5317:31.........     od ......5:42.........10:30............16:1317:1318:30...
4:48...............|......12:55...15:55|.........23 232347|  Hořice,,Mileta 02 ^......5:41.........|............16:1117:11|...
4:52...............9:36......12:59...15:5917:36.........27 272748|  Milovice,,motorest |......5:36.........10:25............16:0617:0618:25...
4:55...............9:38......13:02...16:0217:38.........29 292949|  Stračov,Klenice |......5:32.........10:23............16:0317:0318:23...
4:56...............9:39......13:03...16:0317:39.........30 303050|  Mžany,Dub,odb. |......5:30.........10:21............16:0117:0118:21...
4:59...............9:42......13:06...16:0617:42.........33 333351|  Sadová |......5:27.........10:18............15:5816:5818:18...
5:01...............9:45......13:08...16:0817:45.........36 363652|  Všestary,Lípa,st.sil. |......5:25.........10:15............15:5516:5518:15...
|...............|......|...||.........42 424253|  Hradec Králové,Plotiště n.L.,odb.Jaroměř |......|.........|............|||...
|...............|......|...||.........43 434354v  Hradec Králové,,ČSAD |......|.........|............|||...
5:13...............9:57......13:20...16:2017:57.........45 454555  Hradec Králové,,Terminál HD od......5:15.........10:05............15:4516:4518:05...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
7 jede v neděli
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
20 nejede od 22.12.2018 do 1.1.2019
28 jede také 31.12.2018, nejede 24.12.2018
30 jede také 31.12.2018
31 nejede 31.12.2018
55 jede také 31.12.2018,19.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019
56 nejede 24.12.2018,19.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
m spoj 27 vyčká v zastávce Lázně Bělohrad,nám. příjezdu spoje 23 linky 630041 nejvýše 5 minut
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2018 isybus