linka 630079
tisk v PDF

630079 Jičín - Podhradí - Chyjice - Střevač - Markvartice - Libáň
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1731911151719213335 Zastávky 6101232141820222426
                         
   1313              1313    
   5 5  X   X          5 5  X   
XX 1515 42XX20X    XXX 1515 42XX
5:457:00...10:0010:45...13:0014:3514:4015:3517:401od  Jičín,,aut.st. pr5:107:127:30...11:1512:27...14:1715:2516:18
5:487:03...10:0310:48...13:0314:3814:4315:3817:43 2|   Jičín,Nové Město,Lidické nám. |5:087:097:25...11:0912:23...14:13<16:16
5:507:05...<10:50...<14:40<<<3|  Podhradí,Čejkovice |<<7:23...|<...<<16:14
5:537:08...<10:53...<14:43<<< 4|  Podhradí,Šlikova Ves |<<7:21...11:06<...<<16:12
5:567:11...<10:56...<14:46<<<5|  Podhradí,,odb. |<<7:19...11:04<...<<16:10
5:597:14...<11:00...<14:50<<< 6|  Podhradí |<<7:15...11:00<...<<16:08
6:02......<......<14:53<<<7|  Bukvice |<<.........<...<<16:05
<......10:07......13:07<14:4715:4217:47 8|  Staré Místo |5:03|.........12:20...14:10<<
<......10:11......13:11<14:5115:4617:519|  Jičíněves,,škola |4:597:00.........12:15...14:05<<
<......10:13......13:13<14:5315:4817:5310|  Kostelec,,odb. |4:576:58.........12:14...14:04<<
<......10:15......13:15<14:5515:4917:5411|  Jičíněves,Dolany |4:546:55.........12:12...14:02<<
<......10:17......13:17<14:5715:5117:5612|  Chyjice,,škola |4:516:52.........12:10...14:00<<
<......10:19......13:19<14:5915:5317:5813|  Chyjice,,host. |4:486:49.........12:08...13:58<<
<......10:20......13:20<15:0015:5417:5914|  Chyjice,,rybník |4:466:47.........12:07...13:57<<
6:04......10:21......13:2114:5515:0115:5518:0115|  Střevač,,křiž. |4:456:46.........12:06...13:56<16:03
6:06......10:24......13:2414:5715:0415:5718:0316|  Střevač |4:436:44.........12:04...13:54<16:01
6:08......10:26......13:2614:59<15:5918:0617|  Střevač,Nadslav |4:406:41.........<...<<<
6:10......10:28......13:2815:01<16:01<18|  Střevač,Štidla |4:37<.........<...<<<
6:12......10:30......13:3015:03<16:03<19|  Markvartice,Netolice,odb. |4:34<.........<...<<<
6:15......10:33......13:3315:06<16:06<20|  Markvartice,Příchvoj |4:32<.........<...<15:10<
<......10:38......13:38...<16:10<21|  Markvartice,Rakov |4:28<.........<...<...<
<......10:40......13:40...15:0916:1318:1222|  Střevač,Batín |4:256:34.........12:01...13:51...15:56
6:19......10:42......13:42...15:1116:1518:1423|  Markvartice,Rakov |4:226:31.........11:58...13:48...15:53
6:22......10:45......13:45...15:1516:1818:1724|  Markvartice |4:206:29.........11:55...13:45...15:50
......X ......X ......15:1616:19...25|  Markvartice,Mrkvojedy |.........X ......X ......15:48
......63......63......15:1816:21...26|  Markvartice,Skuřina |.........63......63......15:47
......7:28......12:40......15:2016:23...27|  Zelenecká Lhota,,křiž. |.........7:28......12:40......15:44
......7:31......<......15:23<...28|  Zelenecká Lhota,Záhuby |.........<......12:36......15:41
......7:34......<......15:26<...29|  Zelenecká Lhota,Milkovice |.........<......12:32......15:37
...... <......12:41......<16:24...30|  Zelenecká Lhota,,host. |.........7:27......<......<
......<......12:46......<16:28...31v  Staré Hrady,,rozc.0.8 |.........|......<......<
......7:40......12:48......15:2916:30...32  Libáň,,aut.st. od.........7:20......12:28......15:33
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
15 nejede od 24.12. do 26.12.2018,31.12.2018,1.1.2019,19.4.2019,22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019,28.10.2019
20 nejede od 22.12.2018 do 1.1.2019
42 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7. do 31.8.2019
63 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 11.3. do 15.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019, od 1.7. do 31.8.2019,28.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019,17.11.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Markvartice spoj 10 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 17 navazuje v zastávce Markvartice spoj 22 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 19 navazuje v zastávce Markvartice,Příchvoj spoj 24 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 20 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,křiž. spoj 15 linky 630079 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
m na spoj 32 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,křiž. spoj 31 linky 630079 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2019 isybus