linka 630079
tisk v PDF

630079 Jičín - Podhradí - Chyjice - Střevač - Markvartice - Libáň
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1731911151719213335KmKmKmKmKmKm Zastávky 6101232141820222426
                               
   1313                    1313    
X X  5 5  X X X X X           X X X  5 5  X X X
3131 1515 4231312031          313131 1515 423131
5:457:00...10:0010:45...13:0014:3514:4015:3517:400000001od  Jičín,,aut.st. pr5:107:127:30...11:1512:27...14:1715:2516:18
5:48|...10:0310:48...13:0314:3814:4315:3817:431111<1 2|  Jičín,Nové Město,Lidické nám. |5:087:097:26...11:0912:23...14:13<16:16
5:50|...<10:50...<14:40<<<3<<<<33|  Podhradí,Čejkovice |<<7:25...|<...<<16:14
5:53|...<10:53...<14:43<<<4<<<<4 4|  Podhradí,Šlikova Ves |<<7:23...11:06<...<<16:12
5:56|...<10:56...<14:46<<<5<<<<55|  Podhradí,,odb. |<<7:21...11:04<...<<16:10
5:597:16...<11:00...<14:50<<<6<<<<7 6|  Podhradí |<<7:17...11:00<...<<16:08
6:02......<......<14:53<<<7<<<<87|  Bukvice |<<.........<...<<16:05
<......10:07......13:07<14:4715:4217:47<444<< 8|  Staré Místo |5:03|.........12:20...14:10<<
<......10:11......13:11<14:5115:4617:51<888<<9|  Jičíněves,,škola |4:597:00.........12:15...14:05<<
<......10:13......13:13<14:5315:4817:53<999<<10|  Kostelec,,odb. |4:576:58.........12:14...14:04<<
<......10:15......13:15<14:5515:4917:54<999<<11|  Jičíněves,Dolany |4:546:55.........12:12...14:02<<
<......10:17......13:17<14:5715:5117:56<111111<<12|  Chyjice,,škola |4:516:52.........12:10...14:00<<
<......10:19......13:19<14:5915:5317:58<121212<<13|  Chyjice,,host. |4:486:49.........12:08...13:58<<
<......10:20......13:20<15:0015:5417:59<121212<<14|  Chyjice,,rybník |4:466:47.........12:07...13:57<<
6:04......10:21......13:2114:5515:0115:5518:018131313<915|  Střevač,,křiž. |4:456:46.........12:06...13:56<16:03
6:06......10:24......13:2414:5715:0415:5718:039141414<1016|  Střevač |4:436:44.........12:04...13:54<16:01
6:08......10:26......13:2614:59<15:5918:0611<1616<<17|  Střevač,Nadslav |4:406:41.........<...<<<
6:10......10:28......13:2815:01<16:01<13<18<<<18|  Střevač,Štidla |4:37<.........<...<<<
6:12......10:30......13:3015:03<16:03<15<20<<<19|  Markvartice,Netolice,odb. |4:34<.........<...<<<
6:15......10:33......13:3315:06<16:06<17<22<11<20|  Markvartice,Příchvoj |4:32<.........<...<15:10<
<......10:38......13:38...<16:10<<<25< <21|  Markvartice,Rakov |4:28<.........<...< ...<
<......10:40......13:40...15:0916:1318:12<182621 1422|  Střevač,Batín |4:256:34.........12:01...13:51...15:56
6:19......10:42......13:42...15:1116:1518:1420192722 1523|  Markvartice,Rakov |4:226:31.........11:58...13:48...15:53
6:22......10:45......13:45...15:1516:1818:1722212924 1724|  Markvartice |4:206:29.........11:55...13:45...15:50
......X ......X ......15:1616:19... 2230  1825|  Markvartice,Mrkvojedy |.........X ......X ......15:48
......63......63......15:1816:21... 2331  1926|  Markvartice,Skuřina |.........63......63......15:47
......7:28......12:40......15:2016:23... 2533  2127|  Zelenecká Lhota,,křiž. |.........7:28......12:40......15:44
......7:31......<......15:23<... 27<  2328|  Zelenecká Lhota,Záhuby |.........<......12:36......15:41
......7:34......<......15:26<... 29<  2529|  Zelenecká Lhota,Milkovice |.........<......12:32......15:37
......<......12:41......<16:24... <33  <30|  Zelenecká Lhota,,host. |.........7:27......<......<
......<......12:46......<16:28... <37  <31v  Staré Hrady,,rozc.0.8 |.........|......<......<
......7:40......12:48......15:2916:30... 3138  2732  Libáň,,aut.st. od.........7:20......12:28......15:33
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
15 nejede od 24.12. do 26.12.2018,31.12.2018,1.1.2019,19.4.2019,22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,5.7.2019,28.10.2019
20 nejede od 22.12.2018 do 1.1.2019
31 nejede 31.12.2018
42 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7. do 31.8.2019
63 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 11.3. do 15.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019, od 1.7. do 31.8.2019,28.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019,17.11.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Markvartice spoj 10 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 17 navazuje v zastávce Markvartice spoj 22 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 19 navazuje v zastávce Markvartice,Příchvoj spoj 24 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 20 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,křiž. spoj 15 linky 630079 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
m na spoj 32 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,křiž. spoj 31 linky 630079 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2018 isybus