linka 630079
tisk v PDF

630079 Jičín - Podhradí - Chyjice - Střevač - Markvartice - Libáň
Platí od 30.03.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
17911192135 Zastávky 6101214182426
                  
  1313          1313  
X X 5 5 X X X     X X X 5 5 X X
31311515313131    31313115153131
5:457:0010:0010:4514:3514:4017:401od  Jičín,,aut.st. pr5:107:127:3011:1512:2715:2516:18
5:487:0310:0310:4814:3814:4317:43 2|  Jičín,Nové Město,Lidické nám. |5:087:097:2511:0912:23<16:16
5:507:05<10:5014:40<<3|  Podhradí,Čejkovice |<<7:23|<<16:14
5:537:08<10:5314:43<< 4|  Podhradí,Šlikova Ves |<<7:2111:06<<16:12
5:567:11<10:5614:46<<5|  Podhradí,,odb. |<<7:1911:04<<16:10
5:597:14<11:0014:50<< 6|  Podhradí |<<7:1511:00<<16:08
6:02...<...14:53<<7|  Bukvice |<<......<<16:05
<...10:07...<14:4717:47 8|  Staré Místo |5:03|......12:20<<
<...10:11...<14:5117:519|  Jičíněves,,škola |4:597:00......12:15<<
<...10:13...<14:5317:5310|  Kostelec,,odb. |4:576:58......12:14<<
<...10:15...<14:5517:5411|  Jičíněves,Dolany |4:546:55......12:12<<
<...10:17...<14:5717:5612|  Chyjice,,škola |4:516:52......12:10<<
<...10:19...<14:5917:5813|  Chyjice,,host. |4:486:49......12:08<<
<...10:20...<15:0017:5914|  Chyjice,,rybník |4:466:47......12:07<<
6:04...10:21...14:5515:0118:0115|  Střevač,,křiž. |4:456:46......12:06<16:03
6:06...10:24...14:5715:0418:0316|  Střevač |4:436:44......12:04<16:01
6:08...10:26...14:59<18:0617|  Střevač,Nadslav |4:40 6:41......<<<
6:10...10:28...15:01<<18|  Střevač,Štidla |4:37<......<<<
6:12...10:30...15:03<<19|  Markvartice,Netolice,odb. |4:34<......<<<
6:15...10:33...15:06<<20|  Markvartice,Příchvoj |4:32<......<15:10<
<...10:38......<<21|  Markvartice,Rakov |4:28<......<...<
<...10:40......15:0918:1222|  Střevač,Batín |4:256:34......12:01...15:56
6:19...10:42......15:1118:1423|  Markvartice,Rakov |4:226:31......11:58...15:53
6:22...10:45......15:1518:1724|  Markvartice |4:206:29......11:55...15:50
...............15:16...25|  Markvartice,Mrkvojedy |..................15:48
...............15:18...26|  Markvartice,Skuřina |..................15:47
...............15:20...27|  Zelenecká Lhota,,křiž. |..................15:44
...............15:23...28|  Zelenecká Lhota,Záhuby |..................15:41
...............15:26...29|  Zelenecká Lhota,Milkovice |..................15:37
......... ......<...30|  Zelenecká Lhota,,host. |..................<
...............<...31v  Staré Hrady,,rozc.0.8 |..................<
...............15:29...32  Libáň,,aut.st. od..................15:33
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
15 nejede od 24.12. do 26.12.2019,31.12.2019,1.1.2020,10.4.2020,13.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,6.7.2020,28.9.2020,28.10.2020,17.11.2020
31 nejede 31.12.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Markvartice spoj 10 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 19 navazuje v zastávce Markvartice,Příchvoj spoj 24 linky 630079 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2020 isybus