linka 630082
tisk v PDF

630082 Jičín - Ostružno - Mladějov - Sobotka
Platí od 13.12.2020 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1113579 Zastávky 2414681210
                 
  X  X         X   X
  31 31        31  31
X X 9:35X 14:35X 1od  Jičín,,žel.st. prX X X 11:25X X 16:25
31429:383114:3831  od31314211:22316316:22
------------------ 2--  Jičín,,aut.st. -----------------------
5:357:029:4012:3514:4016:40 od 5:157:008:2511:2213:2614:3016:22
<<9:4112:3614:4116:413|  Jičín,,Raisova ^5:126:56<11:1913:23<16:19
<<9:4312:3814:4316:43 4|  Jičín,,letiště |5:106:54<11:1713:21<16:17
<<9:4512:4014:4516:455|  Březina,,Březinka |5:086:52<11:1513:19<16:15
<<9:4612:4114:4616:46 6|  Březina,,křiž. |5:076:51<11:1413:18<16:14
<<9:4812:4314:4816:487|  Podhradí,Vokšice,odb. |5:056:49<11:1213:16<16:12
<<9:4912:4414:4916:49 8|  Podhradí,Hlásná Lhota |5:036:47<11:1113:15<16:11
<<9:5012:4514:5016:509|  Podhradí,Hlásná Lhota,odb. |5:026:46<11:1013:14<16:10
<<9:5212:4714:5216:5210|  Ostružno |5:016:45<11:0913:13<16:09
<<9:5412:4914:5416:5411|  Dolní Lochov,,obec |4:596:43<11:0713:11<16:07
5:417:08<<<<12|  Ohaveč |<<8:19<<14:24<
5:427:09<<<<13|  Holín,Horní Lochov |<<8:18<<14:23<
5:447:11<<<<14|  Dolní Lochov |<<8:16<<14:21<
<<<<<<15|  Ohařice |<<8:14<<14:19<
<<<<<<16|  Samšina,Drštěkryje |<<8:13<<14:18<
<<<<<<17|  Samšina,,odb. |<<8:11<<14:16<
5:477:149:5712:5214:5716:5718|  Zámostí,Blata,Maršov |4:556:39<11:0313:07<16:03
5:487:159:5912:5414:5916:5919|  Zámostí,Blata |4:536:37<11:0113:05<16:01
5:507:1810:0112:5615:0117:0120|  Zámostí |4:516:358:0810:5913:0314:1315:59
5:517:1910:0212:5715:0217:0221|  Mladějov,Loveč,odb. |4:506:348:0710:5813:0214:1215:58
||||15:03|22|  Mladějov,Hubojedy,odb. |4:496:338:0610:5713:0114:1115:57
<<<<15:05<23|  Mladějov,Hubojedy |<6:32<<<<<
5:527:2010:0312:5815:0717:0324|  Mladějov,Hubojedy,odb. ||6:30|||||
5:537:2310:0412:5915:0817:0525|  Mladějov |4:486:288:0410:5613:0014:0915:56
...<10:05.........26|  Mladějov,Střeleč,odb. |......<10:54...<...
...<10:07.........27|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |......<10:52...<...
...7:25............28|  Mladějov,Bacov |......8:02......14:07...
...7:28............29|  Mladějov,Roveň |......<......14:04...
...7:31............30|  Mladějov,Bacov |......|......14:00...
...7:34............31|  Sobotka,Stéblovice |......7:59......13:57...
...7:37............32|  Sobotka,Čálovice |......7:56......13:54...
...<............33|  Libošovice,,hor.rozc. |......<......<...
...<............34|  Libošovice |......<......<...
...<............35|  Libošovice,Nepřívěc |......<......<...
...<............36|  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |......<......<...
...<............37|  Sobotka,,koupaliště |......<......<...
...7:40............38v  Sobotka,,nám. |......7:54......13:52...
...7:42............39  Sobotka,,škola od......7:52......13:50...
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2020
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
63 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021,29.1.2021, od 8.2. do 14.2.2021, od 1.4. do 5.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021,28.9.2021, od 27.10. do 29.10.2021,17.11.2021
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2020 isybus