linka 630082
tisk v PDF

630082 Jičín - Ostružno - Mladějov - Sobotka
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1113579 Zastávky 2414681210
                 
X X X X X X     X X X X X X X
314231313131    31314231316331
5:207:0210:3412:3414:3416:341od  Jičín,,aut.st. pr5:157:008:2511:2913:2614:3016:05
<<10:3512:3514:3516:35 2|  Jičín,,Raisova |5:136:57<11:2713:23<16:02
<<10:3612:3614:3616:363|  Jičín,,letiště |5:126:55<11:2613:22<16:01
<<10:3912:3914:3916:39 4|  Březina,,Březinka |5:086:52<11:2213:19<15:58
<<10:4012:4014:4016:405|  Březina,,křiž. |5:076:51<11:2113:18<15:57
<<10:4212:4214:4216:42 6|  Podhradí,Vokšice,odb. | 5:056:49<11:1913:16<15:55
<<10:4312:4314:4316:437|  Podhradí,Hlásná Lhota |5:036:48<11:1813:15<15:54
<<10:4412:4414:4416:44 8|  Podhradí,Hlásná Lhota,odb. |5:026:47<11:1713:14<15:53
<<10:4612:4614:4616:469|  Ostružno |5:016:45<11:1613:13<15:52
<<10:4812:4814:4816:4810|  Dolní Lochov,,obec |4:596:43<11:1413:11<15:50
5:267:08<<<<11|  Ohaveč |<<8:19<<14:24<
5:277:09<<<<12|  Holín,Horní Lochov |<<8:18<<14:23<
5:297:11<<<<13|  Dolní Lochov |<<8:16<<14:21<
<<<<<<14|  Ohařice |<<8:14<<14:19<
<<<<<<15|  Samšina,Drštěkryje |<<8:13<<14:18<
<<<<<<16|  Samšina,,odb. |<<8:11<<14:16<
5:327:1410:5112:5114:5116:5117|  Zámostí,Blata,Maršov |4:556:39<11:1013:07<15:46
5:337:1510:5312:5314:5316:5318|  Zámostí,Blata |4:536:37<11:0813:05<15:44
5:357:1810:5512:5514:5516:5519|  Zámostí |4:516:358:0811:0613:0314:1315:42
5:367:1910:5612:5614:5616:5620|  Mladějov,Loveč,odb. |4:506:348:0711:0513:0214:1215:41
||||14:57|21|  Mladějov,Hubojedy,odb. |4:496:338:0611:0413:0114:1115:40
<<<<14:59<22|  Mladějov,Hubojedy |<6:32<<<<<
5:377:2010:5712:5715:0116:5723|  Mladějov,Hubojedy,odb. ||6:30|||||
5:387:2310:5812:5815:0216:5924|  Mladějov |4:486:288:0411:0313:0014:0915:39
5:40<10:59...15:03...25|  Mladějov,Střeleč,odb. |...6:27<11:02...<15:38
5:41<11:01...15:04...26|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |...6:26<11:01...<15:37
5:43<......15:06...27|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice,záv. |...6:24<......<15:35
...7:25............28|  Mladějov,Bacov |......8:02......14:07...
...7:28............29|  Mladějov,Roveň |......<......14:04...
...7:31............30|  Mladějov,Bacov |......|......14:00...
...7:34............31|  Sobotka,Stéblovice |......7:59......13:57...
...7:37............32|  Sobotka,Čálovice |......7:56......13:54...
...7:40............33v  Sobotka,,nám. |......7:54......13:52...
...7:42............34  Sobotka,,škola od......7:52......13:50...
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2019
42 nejede od 22.12.2019 do 3.1.2020, od 1.7. do 31.8.2020
63 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020, od 31.1. do 9.2.2020, od 9.4. do 13.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.9.2020, od 28.10. do 30.10.2020,17.11.2020
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2019 isybus