linka 630082
tisk v PDF

630082 Jičín - Ostružno - Mladějov - Sobotka
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1113579KmKmKmKmKmKm Zastávky 2414681210
                       
X X X X X X           X X X X X X X
316331313131          31316331316331
5:207:0210:3412:3414:3416:340000001od  Jičín,,aut.st. pr5:157:008:2511:2913:2614:3016:05
<<10:3512:3514:3516:35<1<1<< 2|  Jičín,,Raisova |5:136:57<11:2713:23<16:02
<<10:3612:3614:3616:36<2< 2<<3|  Jičín,,letiště |5:126:55<11:2613:22<16:01
<<10:3912:3914:3916:39<3<3<< 4|  Březina,,Březinka |5:086:52<11:2213:19<15:58
<<10:4012:4014:4016:40<3<3<<5|  Březina,,křiž. |5:076:51<11:2113:18<15:57
<<10:4212:4214:4216:42<4<4<< 6|  Podhradí,Vokšice,odb. |5:056:49<11:1913:16<15:55
<<10:4312:4314:4316:43<5<5<<7|  Podhradí,Hlásná Lhota |5:036:48<11:1813:15<15:54
<<10:4412:4414:4416:44<5<5<< 8|  Podhradí,Hlásná Lhota,odb. |5:026:47<11:1713:14<15:53
<<10:4612:4614:4616:46<6<6<<9|  Ostružno |5:016:45<11:1613:13<15:52
<<10:4812:4814:4816:48<7<7<<10|  Dolní Lochov,,obec |4:596:43<11:1413:11<15:50
5:267:08<<<<4<4<3311|  Ohaveč |<<8:19<<14:24<
5:277:09<<<<5<5<4412|  Holín,Horní Lochov | <<8:18<<14:23<
5:297:11<<<<6<6<5513|  Dolní Lochov |<<8:16<<14:21<
<<<<<<<<<<7714|  Ohařice |<<8:14<<14:19<
<<<<<<<<<<8815|  Samšina,Drštěkryje |<<8:13<<14:18<
<<<<<<<<<<9916|  Samšina,,odb. |<<8:11<<14:16<
5:327:1410:5112:5114:5116:51810810<<17|  Zámostí,Blata,Maršov |4:556:39<11:1013:07<15:46
5:337:1510:5312:5314:5316:53911911<<18|  Zámostí,Blata |4:536:37<11:0813:05<15:44
5:357:1810:5512:5514:5516:5510121012121219|  Zámostí |4:516:358:0811:0613:0314:1315:42
5:367:1910:5612:5614:5616:5610121012121220|  Mladějov,Loveč,odb. |4:506:348:0711:0513:0214:1215:41
||||14:57|11131113131321|  Mladějov,Hubojedy,odb. |4:496:338:0611:0413:0114:1115:40
<<<<14:59<<14<<<<22|  Mladějov,Hubojedy |<6:32<<<<<
5:377:2010:5712:5715:0116:5711151113131323|  Mladějov,Hubojedy,odb. ||6:30|||||
5:387:2310:5812:5815:0216:5912161214141424|  Mladějov |4:486:288:0411:0313:0014:0915:39
5:40<10:59...15:03...1418<16<<25|  Mladějov,Střeleč,odb. |...6:27<11:02...<15:38
5:41<11:01...15:04...1519<17<<26|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |...6:26<11:01...<15:37
5:43<......15:06...1620<18<<27|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice,záv. |...6:24<......<15:35
...7:25............  13 151528|  Mladějov,Bacov |......8:02......14:07...
...7:28............  15 17<29|  Mladějov,Roveň |......<......14:04...
...7:31............  17 191530|  Mladějov,Bacov |......|......14:00...
...7:34............  19 211731|  Sobotka,Stéblovice |......7:59......13:57...
...7:37............  21 231932|  Sobotka,Čálovice |......7:56......13:54...
...7:40............  22 242033v  Sobotka,,nám. |......7:54......13:52...
...7:42............  22 242034  Sobotka,,škola od......7:52......13:50...
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
63 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 11.3. do 15.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019, od 1.7. do 31.8.2019,28.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019,17.11.2019
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2018 isybus