linka 630085
tisk v PDF

630085 Hořice - Lázně Bělohrad - Nová Paka - Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 03.03.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2,5-6,11-13,16-17,23-39,43-106)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462 (spoje 3-4,8-9,14,18,40)
23911317391343515KmKm ZastávkyMhd 2124081814416466106
                            
                            
..............................  1od  Hořice,,aut.nádr.  pr.................................
..............................   2|  Ostroměř  |.................................
..............................  3|  Lázně Bělohrad,,nám.  |.................................
..............................   4|  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st.  |.................................
..............................  5|  Svatojanský Újezd,,odb.  |.................................
..............................   6|  Svatojanský Újezd  |.................................
..............................  7|  Šárovcova Lhota,,odb.  |.................................
..............................   8|  Mlázovice  |.................................
..............................  9|  Choteč,,host.  |.................................
..............................  10|  Lužany,,u křížku  |.................................
..............................  11|  Dřevěnice,,Na Špici  |.................................
..............................  12|  Nová Paka,,aut.nádr.  |.................................
..............................  13|  Nová Paka,,ZPA  |.................................
®... ®.....................  14|  Jičín,,Continental  | ®............... ®............
1 ®6 ® ® ® ® ® ® ®  15v  Jičín,,Hradecká  |1 ® ® ® ® ®X ® ® ® ®
12X15X11X6+X6+     od136XXX10146+X+6
------------------------------0016--  Jičín,,aut.st.  -----------------------------------
5:257:257:257:4510:3013:0513:3015:1016:3016:35   od  9:1010:5511:3013:3014:2016:1017:0517:2018:3019:5519:55
5:27|7:277:4710:3213:0713:3215:12|16:371117|  Jičín,,Komenského nám.  ^9:06 10:5311:2313:2814:1816:0817:0017:1818:2319:5219:52
5:32||||||||16:415518|  Dolní Lochov  |||||14:14|16:56||19:4819:48
5:35||||||||16:459919|  Samšina,,odb.  |||||14:10|16:51||19:4419:44
5:41|7:408:0010:4513:2013:4515:2516:4516:50141420|  Sobotka,,nám.  |8:5510:4011:1213:1514:0515:5516:4517:0518:1019:3919:39
5:51<<8:08<<<15:33<16:5618<21|  Dolní Bousov,,nám.  |<<<<13:55<16:37<<<<
6:09||8:25|||||17:12323222|  Řepov,,hl.sil.  |||||13:39|16:2016:41|19:2319:23
6:15|8:008:30|||||17:17363623v  Mladá Boleslav,,U Sportu MHD||10:15|12:5013:3515:3016:1516:3717:4719:1719:17
6:178:048:058:3311:1013:4514:1015:5417:0917:20    MHDod8:2510:1010:4512:4513:3015:2516:1016:3517:4519:1519:15
------------------------------373724--  Mladá Boleslav,,aut.st. MHD-----------------------------------
6:208:058:108:3511:1513:5014:1515:5517:1017:25   od MHD8:2010:0710:4012:4313:2315:2216:0716:3417:4219:1219:12
6:238:088:128:3711:1713:5314:17|17:1217:27383825v  Mladá Boleslav,,Boleslavská MHD^||||||16:00||||
7:058:488:509:2011:5514:3514:5516:4017:5518:10898926  Praha,,Černý Most MHDod7:459:3010:0012:0012:4514:4515:2515:5517:0518:3018:30
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 jede jen 8.3.2019,10.3.2019,16.3.2019,17.3.2019,30.3.2019,30.4.2019
11 jede jen 3.3.2019,10.3.2019
12 jede také 23.4.2019,29.10.2019, nejede 22.4.2019,28.10.2019
13 jede také 29.10.2019, nejede 22.4.2019,28.10.2019
14 jede také 30.3.2019
15 jede také 3.3.2019
Velmi rozměrné předměty se nepřepravují. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 2,4,6,8,12,14,16,18,40,46,106 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Mladá Boleslav až Jičín,aut.st.; na spoje 3,5,9,11,13,17,23,39,43,51 ze zastávky Jičín,aut.st. do zast. Praha,Černý Most

(C) 2019 isybus