linka 630085
tisk v PDF

630085 Hořice - Lázně Bělohrad - Nová Paka - Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2,5-6,11-13,16-17,23-39,43-106)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462 (spoje 3-4,8-9,14,18,40)
23911339131743515KmKm ZastávkyMhd 2124081814416466106
                            
                            
..............................  1od  Hořice,,aut.nádr.  pr.................................
..............................   2|  Ostroměř  |.................................
..............................  3|  Lázně Bělohrad,,nám.  |.................................
..............................   4|  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st.  |.................................
..............................  5|  Svatojanský Újezd,,odb.  |.................................
..............................   6|  Svatojanský Újezd  |.................................
..............................  7|  Šárovcova Lhota,,odb.  |.................................
..............................   8|  Mlázovice  |.................................
..............................  9|  Choteč,,host.  |........................ ®......
..............................  10|  Lužany,,u křížku  |........................X ......
..............................  11|  Dřevěnice,,Na Špici  |........................20......
.............................. 012|  Nová Paka,,aut.nádr.  |........................19:05......
.............................. 213|  Nová Paka,,ZPA  |........................19:00......
® ®... ® ®... ® ®... ® 1414|  Jičín,,Continental  | ®... ®... ®... ® ®18:48 ®...
1 X ®X X ®7 X ®7  1515v  Jičín,,Hradecká  |1 ®X ®X ®X 6718:477 ®
20206202068920689     od20620X2010208918:45896
------------------------------01616--  Jičín,,aut.st.  -----------------------------------
5:257:257:257:4513:0513:3013:3015:1016:3016:35   od  9:1010:5511:3013:3014:2016:1017:0517:2018:4019:5519:55
5:27|7:277:4713:0713:3213:3215:12|16:3711717|  Jičín,,Komenského nám.  ^9:0610:5311:2613:2814:1816:0817:0017:1818:3819:5219:52
5:32||||||||16:4152118|  Dolní Lochov  |||||14:14|16:56||19:4819:48
5:35||||||||16:4592519|  Samšina,,odb.  |||||14:10|16:51||19:4419:44
5:41|7:408:0013:2013:4513:4515:2516:4516:50143020|  Sobotka,,nám.  |8:5510:4011:1513:1514:0515:5516:4517:0518:2519:3919:39
5:51<<8:08<<<15:33<16:5618<21|  Dolní Bousov,,nám.  |<<<<13:55<16:37<<<<
6:09||8:25|||||17:12324822|  Řepov,,hl.sil.  |||||13:39|16:2016:41|19:2319:23
6:15|8:008:30|||||17:17365223v  Mladá Boleslav,,U Sportu MHD||10:15|12:5013:3515:3016:1516:3718:0219:1719:17
6:178:048:058:3313:4514:1014:1015:5417:0917:20    MHDod8:2510:1010:4512:4513:3015:2516:1016:3518:0019:1519:15
------------------------------375324--  Mladá Boleslav,,aut.st. MHD-------------- ---------------------
6:208:058:108:3513:5014:1514:1515:5517:1017:25   od MHD8:2010:0710:4012:4313:2315:2216:0716:3417:5719:1219:12
6:238:088:128:3713:5314:1714:17|17:1217:27385425v  Mladá Boleslav,,Boleslavská MHD^||||||16:00||||
7:058:488:509:2014:3514:5515:0016:4017:5518:108910526  Praha,,Černý Most MHDod7:459:3010:0012:0012:4514:4515:2515:5517:1518:3018:30
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
6 jede v sobotu
7 jede v neděli
10 jede jen 19.12.2018,25.1.2019,15.2.2019
20 nejede od 22.12.2018 do 1.1.2019
89 jede od 9.12.2018 do 23.6.2019, od 1.9. do 7.12.2019, jede také 1.1.2019,22.4.2019,28.10.2019, nejede 23.12.2018,30.12.2018,19.4.2019,21.4.2019,1.5.2019,8.5.2019,27.10.2019
Velmi rozměrné předměty se nepřepravují. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 2,4,6,8,12,14,16,18,40,106 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Mladá Boleslav až Jičín,aut.st.; na spoje 3,5,9,11,13,17,23,39,43,51 ze zastávky Jičín,aut.st. do zast. Praha,Černý Most; na spoj 46 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Mladá Boleslav až Nová Paka,aut.nádr.

(C) 2018 isybus