linka 630093
tisk v PDF

630093 Jičín - Podůlší - Jinolice - Hrdoňovice - Mladějov
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357911KmKmKmKmKmKm Zastávky 24681012
                      
X X X X X X           X X X X X X
316331633131          313163633131
5:257:1212:3513:3514:4817:350000001od  Jičín,,aut.st. pr5:157:007:3813:2514:3015:40
5:27|12:3713:3714:5017:37111<<< 2|  Jičín,,Na Tobolce |<<<<<<
<<<<<<<<<1113|  Jičín,,Komenského nám.  |5:136:587:3313:2314:2815:38
5:29|12:3913:3914:5217:39111111 4|  Jičín,,Dental |5:116:567:3113:2114:2615:36
5:31|12:4113:4114:5417:413333335|  Kbelnice |5:096:547:2913:1914:2415:34
5:32|12:4313:4314:5617:43444444 6|  Dílce,,odb. |5:076:527:2713:1714:2215:32
5:33|12:4513:4514:5817:455555557|  Podůlší |5:056:507:2513:1514:2115:30
5:35<<<<<6<<<<6 8|  Jinolice,,žel.přejezd |<<<<14:20<
5:37<<<<<8<<<<89|  Kněžnice |<<<<14:17<
<7:2012:4713:4715:0017:47<6666<10|  Jinolice |5:036:487:2313:13<15:28
<...12:4913:4915:0217:49<7777<11|  Jinolice,,Malá Jinolice |5:016:46...13:11<15:26
<...12:5013:5015:0317:50<8888<12|  Jinolice,,koupaliště |4:596:44...13:09<15:24
<...12:5113:5115:0417:51<8888<13|  Libuň,Březka,odb. |4:586:42...13:08<15:23
<...12:5313:5315:0617:53<9999<14|  Libuň,Březka |4:576:40...13:07<15:22
<...12:5513:5515:0817:55<1111<11<15v  Libuň,,odb.žel.st. |<6:37...<<<
<...<<<<        od<6:34...<<<
------------------<<<<11<16--  Libuň,,náves --------------------
<...<<<<       od <6:31...<<<
<...<<<<<<<1111<17|  Libuň,,odb.žel.st. ^4:556:29...13:05<15:20
5:40...<<<<10<<<<1018|  Libuň |<<...<14:15<
5:42...<<<<11<<<<1119|  Újezd p.Tr.,Čimyšl |<<...<14:14<
5:43...<<<<12<<<<1220|  Újezd p.Tr.,,křiž. |<<...<14:13<
5:44...<<<<12<<<<1221|  Újezd p.Tr.,,obec |<<...<14:12<
<...12:5713:5715:1017:57<13131313<22|  Libuň,Libunec |4:536:27...13:03<15:18
<...12:5913:5915:1217:59<14141414<23|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |4:506:25...13:00<15:15
5:46......14:00...<1415< 151424v  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice,záv. |...6:23......14:10...
...............18:03  16   25  Mladějov od..................
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
63 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 11.3. do 15.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019, od 1.7. do 31.8.2019,28.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019,17.11.2019
m na spoj 7 navazuje v zastávce Újezd p.Tr.,Hrdoňovice,záv. spoj 10 linky 630093 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2018 isybus