linka 630539
tisk v PDF

630539 Nová Paka - Úbislavice-Zboží - Krsmol - Nová Paka
Platí od 18.11.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 10
    
   X
   63
16  Nová Paka,,aut.nádr. od13:30
15  Nová Paka,,gymnázium |<
14  Nová Paka,,Slovany |<
13  Stará Paka,,Za Příčnicí |13:35
12  Stará Paka,Brdo |13:38
11  Stará Paka,Krsmol |13:41
10  Úbislavice,Zboží,Chaloupky |13:46
9  Úbislavice,Zboží |13:47
8  Úbislavice,,ObÚ |13:50
7  Úbislavice,,u kovárny |13:52
6  Úbislavice,Stav |13:54
5  Nová Paka,Kumburský Újezd |13:57
4  Nová Paka,Studénka |13:59
3  Nová Paka,,ZPA |14:01
2  Nová Paka,,poliklinika v14:03
1  Nová Paka,,aut.nádr. 14:07
X jede v pracovních dnech
63 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020, od 31.1. do 9.2.2020, od 9.4. do 13.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.9.2020, od 28.10. do 30.10.2020,17.11.2020
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2020 isybus