linka 630542
tisk v PDF

630542 Sobotka - Střevač - Markvartice - Dolní Bousov - Sobotka
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 9
    
   X
   63
1  Sobotka,,nám. od15:20
2  Sobotka,,škola |15:21
3  Sobotka,Staňkova Lhota |15:23
4  Samšina,,odb. |<
5  Samšina,Plhov,šalanda |15:24
6  Sobotka,Lavice,škola |15:26
7  Sobotka,Lavice,rozc.0.4 |15:27
8  Sobotka,Zajakury,odb. |15:30
9  Markvartice,Příchvoj,rozc.0.6 |15:32
10  Markvartice,Příchvoj |15:33
11  Markvartice,Netolice,odb. |<
12  Střevač,Štidla |<
13  Střevač,Nadslav |<
14  Střevač |<
15  Střevač,,křiž. |<
16  Střevač,Batín |<
17  Markvartice,Rakov |15:36
18  Markvartice,Hřmenín |<
19  Markvartice,Rakov |15:36
20  Markvartice |15:38
21  Markvartice,Spařence |15:39
22  Dolní Bousov,,Na zahrádkách ||
23  Dolní Bousov,,nádraží |<
24  Dolní Bousov,,nám. |15:44
25  Dolní Bousov,,V Lipkách |15:46
26  Sobotka,,Na Syrovandě v15:49
27  Sobotka,,nám. 15:53
X jede v pracovních dnech
63 nejede od 23.12.2019 do 3.1.2020, od 31.1. do 9.2.2020, od 9.4. do 13.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.9.2020, od 28.10. do 30.10.2020,17.11.2020
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2019 isybus