linka 630542
tisk v PDF

630542 Sobotka - Střevač - Markvartice - Dolní Bousov - Sobotka
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
KmZastávky 9
     
    X
    63
01  Sobotka,,nám. od15:20
0 2  Sobotka,,škola |15:21
13  Sobotka,Staňkova Lhota |15:23
< 4  Samšina,,odb. |<
35  Samšina,Plhov,šalanda |15:24
4 6  Sobotka,Lavice,škola |15:26
47  Sobotka,Lavice,rozc.0.4 |15:27
5 8  Sobotka,Zajakury,odb. |15:30
69  Markvartice,Příchvoj,rozc.0.6 |15:32
710  Markvartice,Příchvoj |15:33
<11  Markvartice,Netolice,odb. |<
<12  Střevač,Štidla |<
<13  Střevač,Nadslav |<
<14  Střevač |<
<15  Střevač,,křiž. |<
<16  Střevač,Batín |<
1017  Markvartice,Rakov |15:36
<18  Markvartice,Hřmenín |<
1019  Markvartice,Rakov |15:36
1220  Markvartice |15:38
1321  Markvartice,Spařence |15:39
1722  Dolní Bousov,,Na zahrádkách ||
<23  Dolní Bousov,,nádraží |<
1724  Dolní Bousov,,nám. |15:44
1825  Dolní Bousov,,V Lipkách |15:46
2126  Sobotka,,Na Syrovandě v15:49
22 27  Sobotka,,nám. 15:53
X jede v pracovních dnech
63 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 11.3. do 15.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019,1.5.2019,8.5.2019, od 1.7. do 31.8.2019,28.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019,17.11.2019
Úplné informace o vyčkávání spojů jsou zveřejněny na internetových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.
Skupiny nad 15 osob hlaste na Call centrum IREDO (tel.: 491 580 333).
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.oredo.cz nebo jsou k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2018 isybus