linka 631504
tisk v PDF

631504 Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 1310175205930110311131091051517192110725
                      
          6+           
     6+XBXBXB B 6+  +B6+ XB  6+ 
   XBXBB424243XB36BXBXB57BXB42XBXBBXB
1  Jičín,,aut.st. od4:525:286:256:356:256:307:358:359:359:3511:3512:3513:3513:3514:0015:0015:3517:3519:33
2  Jičín,,Husova |4:545:306:27|6:276:327:378:379:379:3711:37|13:3713:3714:0215:0215:3717:3719:34
3  Jičín,,Hradecká |4:555:316:28|6:286:337:388:389:389:3811:38|13:3813:3814:0315:0315:3817:3819:35
4  Jičín,,Continental |4:565:326:29|6:296:347:398:399:399:3911:39|13:3913:3914:0415:0415:3917:3919:36
5  Jičín,Robousy,hlavní silnice |4:575:336:30|6:306:357:408:409:409:4011:40|13:4013:4014:0515:0515:4017:4019:37
6  Úlibice,,hostinec |5:005:366:33|6:336:387:438:439:439:4311:43|13:4313:4314:0815:0815:4317:4319:40
7  Lužany,,odb. |5:025:386:35|6:356:407:458:459:459:4511:45|13:4513:4514:1015:1015:4517:4519:42
8  Konecchlumí,Kamenice,odb. |5:045:406:37|6:376:427:478:479:479:4711:47|13:4713:4714:1215:1215:4717:4719:44
9  Konecchlumí,,MŠ |5:055:416:38|6:386:437:488:489:489:4811:48|13:4813:4814:1315:1315:4817:4819:45
10  Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. |5:085:446:41|6:416:467:518:519:519:5111:51|13:5113:5114:1615:1615:5117:5119:48
11  Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík |5:095:466:42|6:436:487:538:529:529:5311:53|13:5213:5314:1815:1815:5317:5219:49
12  Ostroměř,,T.G.Masaryka |5:135:506:45|6:476:527:578:559:559:5711:5712:5013:5513:5714:2215:2215:5717:5519:52
13  Holovousy,,hlavní silnice |5:155:526:47|6:496:547:598:579:579:5911:59|13:5713:5914:2415:2415:5917:5719:54
14  Bílsko u Hořic v5:175:556:49|6:526:578:028:599:5910:0212:02|13:5914:0214:2715:2716:0217:5919:56
  5:205:586:52|6:557:008:059:0210:0210:0512:0512:5814:0214:0514:3015:3016:0518:0219:58
15  Hořice,,aut.st. -----------------------------------------------------------
  od5:256:006:55|7:007:038:08...10:0510:0812:0813:0014:0514:0814:3315:3316:0818:05...
16  Hořice,,Mileta |5:27|6:57|7:027:058:10...10:0710:1012:10|14:0714:1014:3515:3516:1018:07...
17  Milovice u Hořic,,motorest |5:31|7:01|7:067:098:14...10:1110:1412:14|14:1114:1414:3915:3916:1418:11...
18  Stračov,Klenice |5:34|7:04|7:097:128:17...10:1410:1712:17|14:1414:1714:4215:4216:1718:14...
19  Mžany,Dub,odb. |5:35|7:05|7:107:138:18...10:1510:1812:18|14:1514:1814:4315:4316:1818:15...
20  Sadová,,U Jabůrka |5:37|7:07|7:127:158:20...10:1710:2012:20|14:1714:2014:4515:4516:2018:17...
21  Všestary,Lípa,hlavní silnice |5:40|7:10|7:157:188:23...10:2010:2312:23| 14:2014:2314:4815:4816:2318:20...
22  Všestary,Rozběřice,hlavní silnice v|||||||...||||||||||...
23  Hradec Králové,,Terminál HD 5:506:257:227:257:307:308:35...10:3210:3512:3513:2514:3214:3515:0016:0016:3518:32...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
36 jede také 31.12.2020, nejede od 29.5. do 30.9.2021
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
57 nejede 24.12.2020,26.12.2020,1.1.2021,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 2461008101021214161820104243022610628108
                      
     XB6+  6+XB  XB 6+   6+ +B
    XB42BXBXBB42XBXB42XBBXB XBBXB57
23  Hradec Králové,,Terminál HD od...6:257:007:289:2511:2511:2813:0013:2514:0015:0015:2515:2817:25...19:2519:2820:2520:28
22  Všestary,Rozběřice,hlavní silnice |...6:32||||||||||||...||20:3220:35
21  Všestary,Lípa,hlavní silnice |...6:357:107:389:3511:3511:3813:1013:3514:1015:1015:3515:3817:35...19:3519:3820:3520:38
20  Sadová,,U Jabůrka |...6:387:137:419:3811:3811:4113:1313:3814:1315:1315:3815:4117:38...19:3819:4120:3820:41
19  Mžany,Dub,odb. |...6:407:157:439:4011:4011:4313:1513:4014:1515:1515:4015:4317:40...19:4019:4320:4020:43
18  Stračov,Klenice |...6:417:167:449:4111:4111:4413:1613:4114:1615:1615:4115:4417:41...19:4119:4420:4120:44
17  Milovice u Hořic,,motorest |...6:437:197:479:4411:4411:4713:1913:4414:1915:1915:4415:4717:446+19:4419:4720:4420:47
16  Hořice,,Mileta v...6:477:247:519:4911:4911:5113:2413:4914:2415:2415:4915:5117:49B 19:4919:5120:4920:51
  XB6:507:277:549:5211:5211:5413:2713:5214:2715:2715:5215:5417:523619:5219:5420:5220:54
15  Hořice,,aut.st. -----------------------------------------------------------
  od4:506:537:307:559:5511:5511:5513:3013:5514:3015:3015:5515:5517:5518:5519:5519:5520:5520:55
14  Bílsko u Hořic |4:536:567:337:589:5811:5811:5813:3313:5814:3315:3315:5815:5817:5818:5819:5819:5820:5820:58
13  Holovousy,,hlavní silnice |4:566:597:368:0110:0112:0112:0113:3614:0114:3615:3616:0116:0118:0119:0120:0120:0121:0121:01
12  Ostroměř,,T.G.Masaryka |4:597:027:398:0410:0412:0412:0413:3914:0414:3915:3916:0416:0418:0419:0420:0420:0421:0421:04
11  Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík |5:027:057:428:0710:0712:0712:0713:4214:0714:4215:4216:0716:0718:0719:0720:0720:0721:0721:07
10  Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. |5:037:067:438:0810:0812:0812:0813:4314:0814:4315:4316:0816:0818:0819:0820:0820:0821:0821:08
9  Konecchlumí,,MŠ |5:067:097:468:1110:1112:1112:1113:4614:1114:4615:4616:1116:1118:1119:1120:1120:1121:1121:11
8  Konecchlumí,Kamenice,odb. |5:077:107:478:1210:1212:1212:1213:4714:1214:4715:4716:1216:1218:1219:1220:1220:1221:1221:12
7  Lužany,,odb. |5:097:137:498:1410:1412:1412:1413:4914:1414:4915:4916:1416:1418:1419:1420:1420:1421:1421:14
6  Úlibice,,hostinec |5:117:157:518:16 10:1612:1612:1613:5114:1614:5115:5116:1616:1618:1619:1620:1620:1621:1621:16
5  Jičín,Robousy,hlavní silnice |5:147:187:548:1910:1912:1912:1913:5414:1914:5415:5416:1916:1918:1919:1920:1920:1921:1921:19
4  Jičín,,Continental |5:157:197:558:2010:2012:2012:2013:5514:2014:5515:5516:2016:2018:2019:2020:2020:2021:2021:20
3  Jičín,,Hradecká |5:167:207:568:2110:2112:2112:2113:5614:2114:5615:5616:2116:2118:2119:2120:2120:2121:2121:21
2  Jičín,,Husova v5:177:227:578:2210:2212:2212:2213:5714:2214:5715:5716:2216:2218:2219:2220:2220:2221:2221:22
1  Jičín,,aut.st. 5:207:258:008:2510:2512:2512:2514:0014:2515:0016:0016:2516:2518:2519:2520:2520:2521:2521:25
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
36 jede také 31.12.2020, nejede od 29.5. do 30.9.2021
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
57 nejede 24.12.2020,26.12.2020,1.1.2021,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus