linka 631504
tisk v PDF

631504 Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 1310175205910311131091051517192110725
                     
     6+    6+   6+    6+ 
   XB B XBXBXBXBB XBXB+BB XBXBXBXBB XB
   31XB30424243313031317430314231312831
1  Jičín,,aut.st. od4:525:286:256:356:256:307:359:359:3511:3512:3513:3513:3514:0015:0015:3517:3519:33
2  Jičín,,Husova |4:545:306:27|6:276:327:379:379:3711:37|13:3713:3714:0215:0215:3717:3719:34
3  Jičín,,Hradecká |4:555:316:28|6:286:337:389:389:3811:38|13:3813:3814:0315:0315:3817:3819:35
4  Jičín,,Continental |4:565:326:29|6:296:347:399:399:3911:39|13:3913:3914:0415:0415:3917:3919:36
5  Jičín,Robousy,hlavní silnice |4:575:336:30|6:306:357:409:409:4011:40|13:4013:4014:0515:0515:4017:4019:37
6  Úlibice,,hostinec |5:005:366:33|6:336:387:439:439:4311:43|13:4313:4314:0815:0815:4317:4319:40
7  Lužany,,odb. |5:025:386:35|6:356:407:459:459:4511:45|13:4513:4514:1015:1015:4517:4519:42
8  Konecchlumí,Kamenice,odb. |5:045:406:37|6:376:427:479:479:4711:47|13:4713:4714:1215:1215:4717:4719:44
9  Konecchlumí,,MŠ |5:055:416:38|6:386:437:489:489:4811:48|13:4813:4814:1315:1315:4817:4819:45
10  Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. |5:085:446:41|6:416:467:519:519:5111:51|13:5113:5114:1615:1615:5117:5119:48
11  Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík |5:095:466:42|6:436:487:539:529:5311:53|13:5213:5314:1815:1815:5317:5219:49
12  Ostroměř,,T.G.Masaryka |5:135:506:45|6:476:527:579:559:5711:5712:5013:5513:5714:2215:2215:5717:5519:52
13  Holovousy,,hlavní silnice |5:155:526:47|6:496:547:599:579:5911:59|13:5713:5914:2415:2415:5917:5719:54
14  Bílsko u Hořic v5:175:556:49|6:526:578:029:5910:0212:02|13:5914:0214:2715:2716:0217:5919:56
  5:205:586:52|6:557:008:0510:0210:0512:0512:5814:0214:0514:3015:3016:0518:0219:58
15  Hořice,,aut.st. --------------------------------------------------------
  od5:256:006:55|7:007:038:0810:0510:0812:0813:0014:0514:0814:3315:3316:0818:05...
16  Hořice,,Mileta |5:27|6:57|7:027:058:1010:0710:1012:10|14:0714:1014:3515:3516:1018:07...
17  Milovice u Hořic,,motorest |5:31|7:01|7:067:098:1410:1110:1412:14|14:1114:1414:3915:3916:1418:11...
18  Stračov,Klenice |5:34|7:04|7:097:128:1710:1410:1712:17|14:1414:1714:4215:4216:1718:14...
19  Mžany,Dub,odb. |5:35|7:05|7:107:138:1810:1510:1812:18|14:1514:1814:4315:4316:1818:15...
20  Sadová,,U Jabůrka |5:37|7:07|7:127:158:2010:1710:2012:20|14:1714:2014:4515:4516:2018:17...
21  Všestary,Lípa,hlavní silnice |5:40|7:10|7:157:188:2310:2010:2312:23|14:2014:2314:4815:4816:2318:20...
22  Všestary,Rozběřice,hlavní silnice v|||||| |||||||||||...
23  Hradec Králové,,Terminál HD 5:506:257:227:257:307:308:3510:3210:3512:3513:2514:3214:3515:0016:0016:3518:32...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
74 nejede 24.12.2021,15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 2461008101021214161820104242610628108
                     
      6+  6+     6+  6+  
    XBXBB XBXBB XBXB XBXBB XBXBB XB+B
    31423031 31304231XB4231303131283174
23  Hradec Králové,,Terminál HD od...6:257:007:289:2511:2511:2813:0013:2514:0015:0015:2515:2817:2519:2519:2820:2520:28
22  Všestary,Rozběřice,hlavní silnice |...6:32||||||||||||||20:3220:35
21  Všestary,Lípa,hlavní silnice |...6:357:107:389:3511:3511:3813:1013:3514:1015:1015:3515:3817:3519:3519:3820:3520:38
20  Sadová,,U Jabůrka |...6:387:137:419:3811:3811:4113:1313:3814:1315:1315:3815:4117:3819:3819:4120:3820:41
19  Mžany,Dub,odb. |...6:407:157:439:4011:4011:4313:1513:4014:1515:1515:4015:4317:4019:4019:4320:4020:43
18  Stračov,Klenice |...6:417:167:449:4111:4111:4413:1613:4114:1615:1615:4115:4417:4119:4119:4420:4120:44
17  Milovice u Hořic,,motorest |...6:437:197:479:4411:4411:4713:1913:4414:1915:1915:4415:4717:4419:4419:4720:4420:47
16  Hořice,,Mileta vXB6:477:247:519:4911:4911:5113:2413:4914:2415:2415:4915:5117:4919:4919:5120:4920:51
  316:507:277:549:5211:5211:5413:2713:5214:2715:2715:5215:5417:5219:5219:5420:5220:54
15  Hořice,,aut.st. -------- ------------------------------------------------
  od4:506:537:307:559:5511:5511:5513:3013:5514:3015:3015:5515:5517:5519:5519:5520:5520:55
14  Bílsko u Hořic |4:536:567:337:589:5811:5811:5813:3313:5814:3315:3315:5815:5817:5819:5819:5820:5820:58
13  Holovousy,,hlavní silnice |4:566:597:368:0110:0112:0112:0113:3614:0114:3615:3616:0116:0118:0120:0120:0121:0121:01
12  Ostroměř,,T.G.Masaryka |4:597:027:398:0410:0412:0412:0413:3914:0414:3915:3916:0416:0418:0420:0420:0421:0421:04
11  Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík |5:027:057:428:0710:0712:0712:0713:4214:0714:4215:4216:0716:0718:0720:0720:0721:0721:07
10  Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. |5:037:067:438:0810:0812:0812:0813:4314:0814:4315:4316:0816:0818:0820:0820:0821:0821:08
9  Konecchlumí,,MŠ |5:067:097:468:1110:1112:1112:1113:4614:1114:4615:4616:1116:1118:1120:1120:1121:1121:11
8  Konecchlumí,Kamenice,odb. |5:077:107:478:1210:1212:1212:1213:4714:1214:4715:4716:1216:1218:1220:1220:1221:1221:12
7  Lužany,,odb. |5:097:137:498:1410:1412:1412:1413:4914:1414:4915:4916:1416:1418:1420:1420:1421:1421:14
6  Úlibice,,hostinec |5:117:157:518:1610:1612:1612:1613:5114:16 14:5115:5116:1616:1618:1620:1620:1621:1621:16
5  Jičín,Robousy,hlavní silnice |5:147:187:548:1910:1912:1912:1913:5414:1914:5415:5416:1916:1918:1920:1920:1921:1921:19
4  Jičín,,Continental |5:157:197:558:2010:2012:2012:2013:5514:2014:5515:5516:2016:2018:2020:2020:2021:2021:20
3  Jičín,,Hradecká |5:167:207:568:2110:2112:2112:2113:5614:2114:5615:5616:2116:2118:2120:2120:2121:2121:21
2  Jičín,,Husova v5:177:227:578:2210:2212:2212:2213:5714:2214:5715:5716:2216:2218:2220:2220:2221:2221:22
1  Jičín,,aut.st. 5:207:258:008:2510:2512:2512:2514:0014:2515:0016:0016:2516:2518:2520:2520:2521:2521:25
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
74 nejede 24.12.2021,15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus