linka 631505
tisk v PDF

631505 Jičín - Sobotka - Mladá Boleslav
Platí od 06.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
13579 Zastávky 246810
              
XBXBXBXBXB    XBXBXBXBXB
5:1810:3514:3516:3518:351od  Jičín,,aut.st. pr5:157:2513:2516:2517:25
5:2010:3714:3716:3718:37 2|  Jičín,,Komenského nám. |5:117:2113:2116:2117:21
5:2210:3914:3916:3918:393|  Jičín,,Koněvova |5:107:2013:2016:2017:20
5:2410:4114:4116:4118:41 4|  Holín,,odb.Prachovské skály |5:087:1713:1816:1817:18
5:2510:4214:4216:4218:425|  Ohaveč |5:077:1613:1716:1717:17
5:2610:4314:4316:4318:43 6|  Holín,Horní Lochov |5:067:1413:1616:1617:16
5:2710:4414:4416:4418:447|  Dolní Lochov,,hlavní silnice |5:057:1213:1516:1517:15
5:2910:4614:4616:4618:46 8|  Ohařice |5:037:1013:1316:1317:13
5:3010:4714:4716:4718:479|  Samšina,Drštěkryje |5:027:0813:1216:1217:12
5:3110:4814:4816:4818:4810|  Samšina,,odb. |5:017:0613:1116:1117:11
5:3310:5014:5016:5018:5011|  Sobotka,Lavice,Šalanda |4:597:0413:0916:0917:09
5:3510:5214:5216:5218:5212|  Sobotka,Staňkova Lhota |4:577:0213:0716:0717:07
5:3610:5314:5316:5318:5313v  Sobotka,,škola |4:567:0113:0616:0617:06
5:3810:5514:5516:5518:55  od4:557:0013:0516:0517:05
---------------14--  Sobotka,,nám. -----------------
5:40...14:55...... od ...6:56...16:01...
5:41...<......15|  Sobotka,,Na Syrovandě ^...6:54...<...
5:43...<......16|  Osek |...6:53...<...
5:45...<......17|  Dolní Bousov,,rozc.Ošťovice |...6:51...<...
5:46...<......18|  Dolní Bousov,Horní Bousov |...6:50...<...
5:48...<......19|  Přepeře |...6:49...<...
5:51...<......20|  Obruby,,U Holubičků |...6:47...<...
5:52...<......21|  Obruby,,Na Místech |...6:45...<...
5:55...15:04......22|  Obrubce,,hl.sil. |...6:42...15:52...
5:57...15:06......23|  Sukorady,Martinovice |...6:40...15:50...
5:59...15:08......24|  Sukorady |...6:38...15:48...
6:00...15:09......25|  Židněves,,k nádraží |...6:36...15:46...
6:01...15:10......26|  Židněves |...6:34...15:44...
6:03...15:12......27|  Plazy,,u mlýna |...6:33...15:43...
6:05...15:14......28|  Řepov,,hl.sil. |...6:30...15:40...
6:08...15:17......29|  Mladá Boleslav,,Jičínská |...6:27...15:37...
6:11...15:19......30v  Mladá Boleslav,,U Sportu |...6:24...15:34...
6:15...15:22......31  Mladá Boleslav,,aut.st. od...6:20...15:30...
X jede v pracovních dnech
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus