linka 631508
tisk v PDF

631508 Jičín - Kacákova Lhota - Vysoké Veselí - Volanice - Kozojedy
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 1352057101911131031551171910521
                   
    XBXBXB 6+   6+  XB 6+ 
   XB424243XBBXBXBXBBXB 42XBBXB
1  Jičín,,aut.st. od5:165:505:555:557:1510:3510:4513:3014:2014:3514:45...15:4516:4517:3518:45
2  Jičín,,Husova |<<5:575:577:1710:3710:4713:32<14:3714:47...15:4716:4717:3718:47
3  Jičín,,Hradecká |<<5:585:587:1810:3810:4813:33<14:3814:48...15:4816:4817:3818:48
4  Jičín,,Continental |<<5:595:597:1910:3910:4913:34<14:3914:49...15:4916:4917:3918:49
5  Jičín,Robousy,hostinec |<<6:016:017:2110:4110:5113:36<14:4114:51...15:5116:5117:4118:51
6  Jičín,Robousy,U Dvorecké louže |<<6:026:027:2210:4210:5213:37<14:4214:52...15:5216:5217:4218:52
7  Jičín,Robousy,ulice |<<6:046:047:2410:4410:5413:39<14:4414:54...15:5416:5417:4418:54
8  Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha |<<6:056:057:2510:4510:5513:40<14:4514:55...15:5516:5517:4518:55
9  Jičín,,Popovická |5:185:52<<<<<<14:23<<...<<<<
10  Jičín,Popovice,cihelna |||<<<<<<|<<...<<<<
11  Jičín,Popovice,škola |5:205:54<<<<<<14:25<<...<<<<
12  Jičín,Popovice,odb.Tuř |5:215:55<<<<<<14:26<<...<<<<
13  Jičín,Popovice,Popovičky |5:235:57<<<<<<14:28<<...<<<<
14  Kacákova Lhota |<<6:076:077:2710:4710:5713:4214:3114:4714:57...<16:5717:4718:57
15  Úlibice,Řeheč |<<<<<<<<14:35<<...<<<<
16  Kacákova Lhota,,Náchodsko |<<<<<<<<...<<...15:56<<<
17  Kacákova Lhota,,odb.Náchodsko |<<<<<<<<...<<...15:57<<<
18  Tuř |5:256:006:106:107:3010:5011:0013:45...14:5015:00...16:0017:0017:5019:00
19  Butoves |5:276:026:136:127:3310:5311:0313:48...14:5315:03...16:0317:0317:5319:03
20  Vrbice |5:306:046:166:147:3610:5611:0613:51...14:5615:06...16:0617:0617:5619:06
21  Žeretice,,náves |5:326:066:19<7:3910:5911:0913:54...14:5915:09...16:0917:0917:5919:09
22  Žeretice,Vlhošť |5:346:086:21<7:4111:0111:1113:56...15:0115:11...16:1117:1118:0119:11
23  Vysoké Veselí,,Družstevní |5:366:106:23<7:4311:0311:1313:58...15:0315:13X16:1317:1318:0319:13
24  Žeretice,Hradíšťko,odb. |<<<6:16<<<<...<<15:33<<<<
25  Vrbice,Stříbrnice |<<<6:19<<<<...<<<<<<<
26  Vysoké Veselí,Veselská Lhota |<<<6:22<<<<...<<15:36<<<<
27  Volanice |5:39<6:26<7:47<11:17<...<15:17<<<<<
28  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody v...<...<7:50<11:20<...<15:20<<<<<
  ...6:12...6:257:5311:0511:2214:00...15:0515:2215:3816:1517:1518:0519:15
29  Vysoké Veselí,,nám. --------------------------------------------------
  od...............11:05.........15:05......16:1517:1518:0519:15
30  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody |...............11:07.........15:07......16:1717:1718:0719:17
31  Volanice v...............11:10.........15:10......16:2017:2018:1019:20
32  Kozojedy,,ObÚ ................................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 1 navazuje v zastávce Volanice spoj 4 linky 631508 do Vysoké Veselí - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Volanice spoj 8 linky 631508 do Vysoké Veselí - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 11 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 14 linky 631508 do Volanice - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 15 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 50 linky 631508 do žeretice,Hradíšťko,odb. (přímý vůz)
m na spoj 205 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 206 linky 631508 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 2462068100101021214165018 1042022
                   
       XB6+ 6+     6+XB 
32  Kozojedy,,ObÚ odXBXB......42B...B...............B42XB
31  Volanice |4:405:40......6:306:50...11:50...............15:5016:3517:35
30  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody v4:435:43XBXB6:336:53...11:53...............15:5316:3817:38
  4:455:4542436:356:55XB11:55XBXB...XBXB15:5516:4017:40
29  Vysoké Veselí,,nám. --------------------------------------------------
  od4:475:476:136:286:386:558:4011:5512:4014:01...15:2515:4015:5516:4217:42
28  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody |<<<<<<8:42<12:4214:03...<15:42<<<
27  Volanice |<<<<<<8:46<12:4614:07...<15:46<<<
26  Vysoké Veselí,Veselská Lhota |<<<<6:40<<<<<...15:27<<<<
25  Vrbice,Stříbrnice |<<<<6:43<<<<<...15:30<<<<
24  Žeretice,Hradíšťko,odb. |<<<<6:46<<<<<...15:32<<<<
23  Vysoké Veselí,,Družstevní |4:495:496:156:30<6:578:4911:5712:4914:10......15:4915:5716:4417:44
22  Žeretice,Vlhošť |4:515:516:186:32<6:598:5111:5912:5114:12......15:5115:5916:4617:46
21  Žeretice,,náves |4:545:546:206:35<7:018:5412:0112:5414:15......15:5416:0116:4917:49
20  Vrbice |4:575:576:246:386:497:048:5712:0412:5714:18......15:5716:0416:5217:52
19  Butoves |5:006:006:286:416:537:079:0012:0713:0014:21......16:0016:0716:5517:55
18  Tuř |5:036:036:326:446:577:109:0312:1013:0314:24......16:0316:1016:5817:58
17  Kacákova Lhota,,odb.Náchodsko |<<<6:46<<<<<<......<<<<
16  Kacákova Lhota,,Náchodsko |<<<<<<<<<<XB...<<<<
15  Úlibice,Řeheč |<<6:386:50<<<<<<14:35...<<<<
14  Kacákova Lhota |5:056:056:426:53<7:129:0512:1213:0514:2614:38...16:0516:1217:0018:00
13  Jičín,Popovice,Popovičky |<<<<7:00<<<<<14:41...<<<<
12  Jičín,Popovice,odb.Tuř |<<<<7:03<<<<<14:43...<<<<
11  Jičín,Popovice,škola |<<<<7:08<<<<<14:44...<<<<
10  Jičín,Popovice,cihelna |<<<<7:10<<<<<14:45...<<<<
9  Jičín,,Popovická |<<<<7:12<<<<<14:47...<<<<
8  Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha |5:086:086:446:56<7:149:0812:1413:0814:29<...16:0816:1417:0318:03
7  Jičín,Robousy,ulice |5:106:106:486:58<7:169:1012:1613:1014:31<...16:1016:1617:0518:05
6  Jičín,Robousy,U Dvorecké louže |5:126:126:527:00<7:189:1212:1813:1214:33<...16:1216:1817:0718:07
5  Jičín,Robousy,hostinec |5:136:136:547:01<7:199:1312:1913:1314:34<...16:1316:1917:0818:08
4  Jičín,,Continental |5:156:156:567:03<7:219:1512:2113:1514:36<...16:1516:2117:1018:10
3  Jičín,,Hradecká |5:166:166:587:04<7:229:1612:2213:1614:37<...16:1616:2217:1118:11
2  Jičín,,Husova v5:176:177:007:05<7:239:1712:2313:1714:38<...16:1716:2317:1218:12
1  Jičín,,aut.st. 5:206:207:047:087:157:259:2012:2513:2014:4114:50...16:2016:2517:1518:15
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 50 navazuje v zastávce Žeretice,Hradíšťko,odb. spoj 51 linky 631508 do Vysoké Veseslí,,nám. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus