linka 631508
tisk v PDF

631508 Jičín - Kacákova Lhota - Vysoké Veselí - Volanice - Kozojedy
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
Zastávky 1352057101911131031551171910521
                   
        6+   6+    6+ 
   XBXBXBXBXBB XBXBXBB XB XBXBB XB
   3142424331303131313031 42312831
1  Jičín,,aut.st. od5:165:505:555:557:1510:3510:4513:3014:2014:3514:45...15:4516:4517:3518:45
2  Jičín,,Husova |<<5:575:577:1710:3710:4713:32<14:3714:47...15:4716:4717:3718:47
3  Jičín,,Hradecká |<<5:585:587:1810:3810:4813:33<14:3814:48...15:4816:4817:3818:48
4  Jičín,,Continental |<<5:595:597:19 10:3910:4913:34<14:3914:49...15:4916:4917:3918:49
5  Jičín,Robousy,hostinec |<<6:016:017:2110:4110:5113:36<14:4114:51...15:5116:5117:4118:51
6  Jičín,Robousy,U Dvorecké louže |<<6:026:027:2210:4210:5213:37<14:4214:52...15:5216:5217:4218:52
7  Jičín,Robousy,ulice |<<6:046:047:2410:4410:5413:39<14:4414:54...15:5416:5417:4418:54
8  Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha |<<6:056:057:2510:4510:5513:40<14:4514:55...15:5516:5517:4518:55
9  Jičín,,Popovická |5:185:52<<<<<<14:23<<...<<<<
10  Jičín,Popovice,cihelna |||<<<<<<|<<...<<<<
11  Jičín,Popovice,škola |5:205:54<<<<<<14:25<<...<<<<
12  Jičín,Popovice,odb.Tuř |5:215:55<<<<<<14:26<<...<<<<
13  Jičín,Popovice,Popovičky |5:235:57<<<<<<14:28<<...<<<<
14  Kacákova Lhota |<<6:076:077:2710:4710:5713:4214:3114:4714:57...<16:5717:4718:57
15  Úlibice,Řeheč |<<<<<<<<14:35<<...<<<<
16  Kacákova Lhota,,Náchodsko |<<<< <<<<...<<...15:56<<<
17  Kacákova Lhota,,odb.Náchodsko |<<<<<<<<...<<...15:57<<<
18  Tuř |5:256:006:106:107:3010:5011:0013:45...14:5015:00...16:0017:0017:5019:00
19  Butoves |5:276:026:136:127:3310:5311:0313:48...14:5315:03...16:0317:0317:5319:03
20  Vrbice |5:306:046:166:147:3610:5611:0613:51...14:5615:06...16:0617:0617:5619:06
21  Žeretice,,náves |5:326:066:19<7:3910:5911:0913:54...14:5915:09...16:0917:0917:5919:09
22  Žeretice,Vlhošť |5:346:086:21<7:4111:0111:1113:56...15:0115:11X 16:1117:1118:0119:11
23  Vysoké Veselí,,Družstevní |5:366:106:23<7:4311:0311:1313:58...15:0315:133116:1317:1318:0319:13
24  Žeretice,Hradíšťko,odb. |<<<6:16<<<<...<<15:33<<<<
25  Vrbice,Stříbrnice |<<<6:19<<<<...<<<<<<<
26  Vysoké Veselí,Veselská Lhota |<<<6:22<<<<...<<15:36<<<<
27  Volanice |5:39<6:26<7:47<11:17<...<15:17<<<<<
28  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody v... <...<7:50<11:20<...<15:20<<<<<
  ...6:12...6:257:5311:0511:2214:00...15:0515:2215:3816:1517:1518:0519:15
29  Vysoké Veselí,,nám. --------------------------------------------------
  od...............11:05.........15:05......16:1517:1518:0519:15
30  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody |...............11:07.........15:07......16:1717:1718:0719:17
31  Volanice v...............11:10.........15:10......16:2017:2018:1019:20
32  Kozojedy,,ObÚ ................................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 1 navazuje v zastávce Volanice spoj 4 linky 631508 do Vysoké Veselí - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Volanice spoj 8 linky 631508 do Vysoké Veselí - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 11 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 14 linky 631508 do Volanice - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 15 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 50 linky 631508 do žeretice,Hradíšťko,odb. (přímý vůz)
m na spoj 205 navazuje v zastávce Vysoké Veselí,nám. spoj 206 linky 631508 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


Zastávky 24620681001010212141650181042022
                   
        6+ 6+     6+  
   XBXB  XBB  B      B XBXB
32  Kozojedy,,ObÚ od3131......4230...30...............284231
31  Volanice |4:405:40......6:306:50...11:50...............15:5016:3517:35
30  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody v4:435:43XBXB6:336:53XB11:53XBXB...XBXB15:5316:3817:38
  4:455:4542436:356:553111:553131...313115:5516:4017:40
29  Vysoké Veselí,,nám. --------------------------------------------------
  od4:475:476:136:286:386:558:4011:5512:4014:01...15:2515:4015:5516:4217:42
28  Vysoké Veselí,,Dřevařské závody |<<<<<<8:42<12:4214:03...<15:42<<<
27  Volanice |<<<<<<8:46<12:4614:07...<15:46<<<
26  Vysoké Veselí,Veselská Lhota |<<<<6:40<<<<<...15:27<<<<
25  Vrbice,Stříbrnice |<<<<6:43<<<<<...15:30<<<<
24  Žeretice,Hradíšťko,odb. |<<<<6:46<<<<<...15:32<<<<
23  Vysoké Veselí,,Družstevní |4:495:496:156:30<6:578:4911:5712:4914:10......15:4915:5716:4417:44
22  Žeretice,Vlhošť |4:515:516:186:32<6:598:5111:5912:5114:12......15:5115:5916:4617:46
21  Žeretice,,náves |4:545:546:206:35<7:018:5412:0112:5414:15......15:5416:0116:4917:49
20  Vrbice |4:575:576:246:386:497:048:5712:0412:5714:18......15:5716:0416:5217:52
19  Butoves |5:006:006:286:416:537:079:0012:0713:0014:21......16:0016:0716:5517:55
18  Tuř |5:036:036:326:446:577:109:0312:1013:0314:24......16:0316:1016:5817:58
17  Kacákova Lhota,,odb.Náchodsko |<<<6:46<<<<<<XB...<<<<
16  Kacákova Lhota,,Náchodsko |<<<<<<<<<<31...<<<<
15  Úlibice,Řeheč |<<6:386:50<<<<<<14:35...<<<<
14  Kacákova Lhota |5:056:056:426:53<7:129:0512:1213:0514:2614:38...16:0516:1217:0018:00
13  Jičín,Popovice,Popovičky |<<<<7:00<<<<<14:41...<<<<
12  Jičín,Popovice,odb.Tuř |<<<<7:03<<<<<14:43...<<<<
11  Jičín,Popovice,škola |<<<<7:08<<<<<14:44...<<<<
10  Jičín,Popovice,cihelna |<<<<7:10<<<<<14:45...<<<<
9  Jičín,,Popovická |<<<<7:12<<<<<14:47...<<<<
8  Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha |5:086:086:446:56<7:149:0812:1413:0814:29<...16:0816:1417:0318:03
7  Jičín,Robousy,ulice |5:106:106:486:58<7:169:1012:1613:1014:31<...16:1016:1617:0518:05
6  Jičín,Robousy,U Dvorecké louže |5:126:126:527:00<7:189:1212:1813:1214:33<...16:1216:1817:0718:07
5  Jičín,Robousy,hostinec |5:136:136:547:01<7:199:1312:19 13:1314:34<...16:1316:1917:0818:08
4  Jičín,,Continental |5:156:156:567:03<7:219:1512:2113:1514:36<...16:1516:2117:1018:10
3  Jičín,,Hradecká |5:166:166:587:04<7:229:1612:2213:1614:37<...16:1616:2217:1118:11
2  Jičín,,Husova v5:176:177:007:05<7:239:1712:2313:1714:38<...16:1716:2317:1218:12
1  Jičín,,aut.st. 5:206:207:047:087:157:259:2012:2513:2014:4114:50...16:2016:2517:1518:15
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 50 navazuje v zastávce Žeretice,Hradíšťko,odb. spoj 51 linky 631508 do Vysoké Veseslí,,nám. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus