linka 631509
tisk v PDF

631509 Jičín - Podhradí - Chyjice - Střevač - Markvartice - Libáň
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
13579111315171921 Zastávky 2468101214161820
                         
    13              13     
    5B XB            5B  XB  
XBXB XB15 42XBXBXBXB    XBXBXB 15XB 42XBXB
5:507:00...10:0010:45...13:0014:3514:4015:4017:401od  Jičín,,aut.st. pr5:157:127:30...11:1211:13...14:1315:2016:18
5:537:03...10:0310:48...13:0314:3814:4315:4317:43 2|  Jičín,Nové Město,Lidické nám. |5:127:097:27...11:0911:10...14:10<16:15
5:557:05...<10:50...<14:40<<<3|  Podhradí,Čejkovice |<<7:24...|<...<<16:12
5:587:08...<10:53...<14:43<<< 4|  Podhradí,Šlikova Ves |<<7:21...11:05<...<<16:10
6:007:10...<10:55...<14:45<<<5|  Podhradí,Šlikova Ves,Smetalík |<<7:18...11:03<...<<16:08
6:037:13...<10:58...<14:48<<< 6|  Podhradí,,odb.Veliš |<<7:15...11:00<...<<16:05
6:06......<......<14:50<<<7|  Bukvice |<<.........<...<<16:03
<......10:07......13:07<14:4715:4717:47 8|  Staré Místo |5:08|.........11:06...14:06<<
<......10:11......13:11<14:5115:5117:519|  Jičíněves,,škola |5:047:00.........11:02...14:02<<
<......10:12......13:12<14:5215:5217:5210|  Kostelec,,odb. |5:036:58.........11:01...14:01<<
<......10:14......13:14<14:5415:5417:5411|  Jičíněves,Dolany |5:016:56.........10:59 ...13:59<<
<......10:16......13:16<14:5615:5617:5612|  Chyjice,,škola |4:586:53.........10:57...13:57<<
<......10:18......13:18<14:5815:5817:5813|  Chyjice,,hostinec |4:566:51.........10:55...13:55<<
<......10:19......13:19<14:5915:5917:5914|  Chyjice,,rybník |4:546:49.........10:53...13:53<<
6:08......10:21......13:2114:5215:0116:0118:0115|  Střevač,,ObÚ |4:526:47.........10:51...13:51<16:01
6:10......10:23......13:2314:5415:0316:0318:0316|  Střevač,,rybník |4:506:45.........10:49...13:49<15:59
6:12......10:26......13:2614:57<16:0618:0617|  Střevač,Nadslav |4:476:42.........<...<<<
6:14......10:28......13:2814:59<16:08<18|  Střevač,Štidla |4:44<.........<...<<<
6:16......10:30......13:3015:01<16:10<19|  Markvartice,Příchvoj,Netolice |4:41<.........<...<<<
6:19......10:33......13:3315:04<16:13<20|  Markvartice,Příchvoj,kaple |4:39<.........<...<15:05<
6:23......<......<...<16:16<21|  Markvartice,Rakov |4:35<.........<...<...<
<......<......<...15:0816:1818:1122|  Střevač,Batín |<6:35.........10:45...13:45...15:55
<......<......<...15:1016:2018:1323|  Markvartice,Rakov,Markvartická ||6:33.........10:43...13:43...15:53
6:26......10:37......13:37...15:1316:2318:1624|  Markvartice,,pošta |4:326:30.........10:40...13:40...15:50
......XB......XB......15:1516:25...25|  Markvartice,Mrkvojedy |.........XB......XB......15:48
......42......42......15:1616:26...26|  Markvartice,Skuřina |.........42......42......15:47
......7:28......12:41......15:1816:28...27|  Zelenecká Lhota,,rozc. |.........7:27......12:40......15:44
......7:31......<......15:21<...28|  Zelenecká Lhota,Záhuby |.........<......12:37......15:41
......7:34......<......15:24<...29|  Zelenecká Lhota,Záhuby,Milkovice |.........<......12:34......15:37
......<... ...12:42......<16:29...30|  Zelenecká Lhota,,hostinec |.........7:26......<......<
......<......12:46......<16:33...31v  Staré Hrady,,rozc. |.........|......<......<
......7:38......12:48......15:2816:35...32  Libáň,,aut.st. od.........7:20......12:30......15:34
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
15 nejede od 24.12. do 26.12.2020, od 31.12.2020 do 1.1.2021,2.4.2021,5.4.2021, od 5.7. do 6.7.2021,28.9.2021,28.10.2021,17.11.2021
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 1 navazuje v zastávce Markvartice,pošta spoj 4 linky 631509 do Střevač - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 7 navazuje v zastávce Markvartice,pošta spoj 12 linky 631509 do Střevač - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 13 navazuje v zastávce Markvartice,pošta spoj 16 linky 631509 do Střevač - Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 15 navazuje v zastávce Markvartice,Příchvoj,kaple spoj 18 linky 631509 do Jičín,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 8 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,rozc. spoj 5 linky 631509 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
m na spoj 14 navazuje v zastávce Zelenecká Lhota,rozc. spoj 11 linky 631509 do Libáň,,nám. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus