linka 631530
tisk v PDF

631530 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
391117232527109 Zastávky 461021616106182430
                     
    XB             XB  
............15:04.........1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr..................14:39......
............15:05......... 2|  Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál |..................14:36......
............15:07.........3|  Špindlerův Mlýn,Labská |..................14:34......
............15:09......... 4|  Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn |..................14:32......
............15:11.........5|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |..................14:30......
............15:13......... 6|  Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka |..................14:28......
............15:16.........7|  Vrchlabí,,Herlíkovice |..................14:25......
............15:17......... 8|  Vrchlabí,,Bubákov |..................14:24......
............15:19.........9|  Vrchlabí,,odb.Strážné |..................14:23......
............15:20.........10|  Vrchlabí,,Horská |..................14:22......
............15:22.........11|  Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka |..................14:20......
............15:24.........12|  Vrchlabí,,nemocnice |..................<......
............15:25.........13v  Vrchlabí,,pivovar |..................<......
............15:28.........  od..................14:16......
------------------------14--  Vrchlabí,,aut.st. -----------------------------
............15:35......... od ..................14:10......
............ 15:40.........15|  Dolní Branná,,pošta ^..................14:04......
............15:45.........16|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |..................13:59......
............15:49.........17|  Studenec,,Na špici |..................13:57......
............15:51.........18|  Studenec,,pošta |..................13:55......
............15:55.........19|  Horka u St.Paky,,aut.st. |..................13:50......
............15:57.........20|  Vidochov,,hlavní silnice |..................13:47......
............16:00......6+21v  Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice |.........XBXB6+13:45......
XBXBXBXB16:05XBXBB  odXB...XB4342B13:42XBXB
------------------------22--  Nová Paka,,aut.st. -----------------------------
5:087:209:0812:0816:0817:1318:0818:10 od 5:06...7:1511:5011:5012:4013:4016:5520:34
5:107:229:1012:1016:1017:1518:1018:1223|  Nová Paka,,poliklinika ^5:04...7:1211:4711:4712:3813:3716:5220:32
<7:24< <<<<18:1424|  Nová Paka,Štikov,autoservis |<...<<<12:3613:3516:50<
<7:26<<<<<18:1625|  Nová Paka,Štikov,dolní |<...<<<12:3413:3416:48<
<7:28<<<<<18:1826|  Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně |<...<<<12:3213:3216:46<
<7:29<<<<<18:1927|  Pecka,Bělá u Pecky |<...<<<12:3113:3016:45<
<7:31<<<<<18:2128|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |<...<<<12:2913:2816:43<
<7:34<<<<<18:2429|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<...<<<12:2613:2516:40<
<7:37<<<<<18:2630|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<...<<<12:2413:2316:38<
<7:39<<<<<18:2831|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<...<<<12:2313:2216:37<
5:12<9:1212:1216:1217:1718:12<32|  Nová Paka,Heřmanice,stavebniny |5:02...7:1011:4511:45<<<20:30
5:14<9:1412:1416:1417:1918:14<33|  Nová Paka,Heřmanice,kříž |5:01...7:0811:4311:43<<<20:29
5:16<9:1612:1616:1617:2118:16<34|  Nová Paka,Valdov |4:59...7:0611:4111:41<<<20:27
5:19<9:1912:1916:1917:2418:19<35|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |4:55...7:0111:3711:37<<<20:23
5:22<9:2212:2216:2217:2718:22<36|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |4:52...6:5811:3411:34<<<20:20
5:26<9:2612:2616:2617:3118:26<37v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |4:49...6:5411:3111:31<<<20:17
5:287:409:2812:2816:2817:3318:2818:30  od4:48XB6:5311:3011:3012:2213:2016:3520:16
------------------------38--  Lázně Bělohrad,,nám. -----------------------------
5:307:489:3012:3016:3017:3518:3018:32 od ...5:416:4611:2611:2612:2113:1616:3120:15
5:327:509:3212:3216:3217:3718:3218:3439|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. ^...5:396:4411:2411:2412:1913:1416:2920:13
5:337:519:3312:3316:3317:3818:3318:3540|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna |...5:376:4211:2211:2212:1713:1216:2720:12
5:347:529:3412:3416:3417:3918:3418:3641|  Lukavec u Hořic,Černín,Hamry |...5:366:4111:2111:2112:1613:1116:2620:11
5:357:539:3512:3516:3517:4018:3518:3742|  Lukavec u Hořic,Černín |...5:356:4011:2011:2012:1513:1016:2520:10
5:367:549:3612:3616:3617:4118:3618:3843|  Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš |...5:336:3811:1811:1812:1313:0816:2320:08
5:387:569:3812:3816:3817:4318:3818:4044|  Lukavec u Hořic,,Lucerna |...5:326:3711:1711:1712:1213:0716:2220:07
5:397:579:3912:3916:3917:4418:3918:4145|  Lukavec u Hořic,,horní |...5:316:3611:1611:1612:1113:0616:2120:06
5:428:009:4212:4216:4217:4718:4218:4446|  Hořice,,Betlém |...5:286:3311:1311:1312:0813:0316:1820:03
5:448:029:4412:4416:4417:4918:4418:4647v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<<<
5:478:059:4712:4716:4717:5218:4718:49  od...5:256:3011:1011:1012:0513:0016:1520:00
------------------------48--  Hořice,,aut.st. -----------------------------
5:50...9:5012:5016:50......... od ......6:2711:10......12:5716:10...
5:52...|12:5216:52.........49|  Hořice,,Mileta ^......6:24|......12:54|...
5:56...|12:5616:56.........50|  Milovice u Hořic,,motorest |......6:19|......12:49|...
5:59...|12:5916:59.........51|  Stračov,Klenice |......6:16|......12:46|...
6:00...|13:0017:00.........52|  Mžany,Dub,odb. |......6:15|......12:45|...
6:02...|13:0217:02 .........53|  Sadová,,U Jabůrka |......6:13|......12:43|...
6:05...|13:0517:05.........54v  Všestary,Lípa,hlavní silnice |......6:10|......12:40|...
6:17...10:1513:1717:17.........55  Hradec Králové,,Terminál HD od......6:0010:45......12:3015:45...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
43 jede od 23.12. do 30.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.Na lince platí také tarif IDOL, více informací naleznete na www.iidol.cz

(C) 2021 isybus