linka 631530
tisk v PDF

631530 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Hořice - Hradec Králové
Platí od 01.04.2022 do 30.06.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
35191117232527 Zastávky 461021616182430
                    
     XB           XB  
     31           31  
...............15:04......1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr...............14:54......
...............15:05...... 2|  Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál |...............14:51......
...............15:07......3|  Špindlerův Mlýn,Labská |...............14:49......
...............15:09...... 4|  Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn |...............14:47......
...............15:11......5|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |...............14:45......
...............15:13...... 6|  Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka |...............14:43......
...............15:16......7|  Vrchlabí,,Herlíkovice |...............14:40......
...............15:17...... 8|  Vrchlabí,,Bubákov |...............14:39......
...............15:19......9|  Vrchlabí,,odb.Strážné |...............14:38......
...............15:20......10|  Vrchlabí,,Horská |...............14:37......
...............15:22......11|  Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka |...............14:35......
...............15:24......12|  Vrchlabí,,nemocnice |...............14:33......
...............<......13v  Vrchlabí,,pivovar |...............<......
...............15:28......  od...............14:31......
------------------------14--  Vrchlabí,,aut.st. --------------------------
...............15:35...... od ...............14:20......
............ ...15:40......15|  Dolní Branná,,pošta ^...............14:14......
...............15:45......16|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |...............14:09......
...............15:49......17|  Studenec,,Na špici |...............14:07......
...............15:51......18|  Studenec,,pošta |...............14:05......
...............15:55......19|  Horka u St.Paky,,aut.st. |...............14:00......
...............15:57......20|  Vidochov,,hlavní silnice |...............13:57......
XBX XBXBXB16:00XBXB21v  Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice |XB...XBXBXB13:55XBXB
314231313116:053131  od31...31434213:523131
------------------------22--  Nová Paka,,aut.st. --------------------------
5:086:257:209:0812:0816:0817:0818:08 od 5:06...7:1511:5011:5013:5016:5520:34
5:106:277:229:1012:1016:1017:1018:1023|  Nová Paka,,poliklinika ^5:04...7:1211:4711:4713:4716:5220:32
<6:297:24<<<17:12<24|  Nová Paka,Štikov,autoservis |<...<<<13:4516:50<
<6:317:26<<<17:14<25|  Nová Paka,Štikov,dolní |<...<<<13:4416:48<
<6:337:28<<<17:16<26|  Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně |<...<<<13:4216:46<
<6:347:29<<<17:17<27|  Pecka,Bělá u Pecky |<...<<<13:4016:45<
<6:367:31<<<17:19<28|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |<...<<<13:3816:43<
<6:397:34<<<17:22<29|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<...<<<13:3516:40<
<6:417:37<<<17:24<30|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<...<<<13:3316:38<
<6:437:39<<<17:26<31|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<...<<<13:3216:37<
5:12<<9:1212:1216:12<18:1232|  Nová Paka,Heřmanice,stavebniny |5:02...7:1011:4511:45<<20:30
5:14<<9:1412:1416:14<18:1433|  Nová Paka,Heřmanice,kříž |5:01...7:0811:4311:43<<20:29
5:16<<9:1612:1616:16<18:1634|  Nová Paka,Valdov |4:59...7:0611:4111:41<<20:27
5:19<<9:1912:1916:19<18:1935|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |4:55...7:0111:3711:37<<20:23
5:22<<9:2212:2216:22<18:2236|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |4:52...6:5811:3411:34<<20:20
5:26<<9:2612:2616:26<18:2637v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |4:49XB6:5411:3111:31<<20:17
5:286:457:409:2812:2816:2817:2818:28  od4:48316:5311:3011:3013:3016:3520:16
------------------------38--  Lázně Bělohrad,,nám. --------------------------
5:30...7:489:3012:3016:3017:3018:30 od ...5:416:4611:2611:2613:2616:3120:15
5:32...7:509:3212:3216:3217:3218:3239|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. ^...5:396:4411:2411:2413:2416:2920:13
5:33...7:519:3312:3316:3317:3318:3340|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna |...5:376:4211:2211:2213:2216:2720:12
5:34...7:529:3412:3416:3417:3418:3441|  Lukavec u Hořic,Černín,Hamry |...5:366:4111:2111:2113:2116:2620:11
5:35...7:539:3512:3516:3517:3518:3542|  Lukavec u Hořic,Černín |...5:356:4011:2011:2013:2016:2520:10
5:36...7:549:3612:3616:3617:3618:3643|  Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš |...5:336:3811:1811:1813:1816:2320:08
5:38...7:569:3812:3816:3817:3818:3844|  Lukavec u Hořic,,Lucerna |...5:326:3711:1711:1713:1716:2220:07
5:39...7:579:3912:3916:3917:3918:3945|  Lukavec u Hořic,,horní |...5:316:3611:1611:1613:1616:2120:06
5:42...8:009:4212:4216:4217:4218:4246|  Hořice,,Betlém |...5:286:3311:1311:1313:1316:1820:03
5:44...8:029:4412:4416:4417:4418:4447v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<<
5:47...8:059:4712:4716:4717:4718:47  od...5:256:3011:1011:1013:1016:1520:00
------------------------48--  Hořice,,aut.st. --------------------------
5:50......9:5012:5016:50...... od ......6:2711:10...13:0716:10...
5:52......|12:5216:52......49|  Hořice,,Mileta ^......6:24|...13:04|...
5:56......|12:5616:56......50|  Milovice u Hořic,,motorest |......6:19|...12:59|...
5:59......|12:5916:59......51|  Stračov,Klenice |......6:16|...12:56|...
6:00......|13:0017:00......52|  Mžany,Dub,odb. |......6:15|...12:55|...
6:02......|13:0217:02......53|  Sadová,,U Jabůrka |......6:13|...12:53|...
6:05......|13:0517:05......54v  Všestary,Lípa,hlavní silnice  |......6:10|...12:50|...
6:17......10:1513:1717:17......55  Hradec Králové,,Terminál HD od......6:0010:45...12:4015:45...
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2021
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.oredo.cz/skupiny.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.Na lince platí také tarif IDOL, více informací naleznete na www.iidol.cz

(C) 2022 isybus